Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23397
415
5
65687

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe

Wpisy
Sortowanie :
Oferujemy przewóz osób w Zielonej Górze. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, mamy dobre ceny. W ramach swojej działalności oferujemy między innymi przejazdy regularne, turystyczne i okazjonalne. Dla stałych klientów oferujemy zniżki. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i firmami. Zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy Państwa serdecznie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Seba Tour zaprasza do korzystania ze swoich usług. Siedziba naszej firmy mieści się w Nysie w województwie opolskim. Zajmujemy się transportem osób z Polski do Niemiec oraz z powrotem. Mamy nowoczesne i sprawdzone pojazdy i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają Państwu gwarancję bezpiecznej oraz sprawnej podróży. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, uprawniające nas do realizacji kursów. Gwarantujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat aktywności przedsiębiorstwa oraz wykonywanych usług zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Mar 11, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Autokary wynajem Gdynia - znajdziesz je w ofercie firmy Staroszczyk z Dzierżążna. Firma ta oferuje przewozy autokarowe, przewóz osób, autokary wynajem Gdynia oraz przewozy autokarowe w kraju i za granicą. Przewozy busami, autokary wynajem Gdynia - możliwe dzięki flocie komfortowych autokarów, busów, które prowadzone są zawsze przez profesjonalnych kierowców - bezpiecznie i zawsze na czas!
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym. Przewozimy pasażerów wygodnymi autobusami. Oferując przewozy do niemiec oraz przewozy do belgii stale poprawiamy nasze usługi w zakresie zwiększania komfortu dla swoich stałych i nowych klientów. W naszych busach oferujemy telewizję i WI-FI, nowoczesną klimatyzację i inne udogodnienia.
Kategorie:

Data dodania: Feb 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Radio Taxi ze Szczecina. Funkcjonujemy na terenie miasta i okolic jako licencjonowana, zaufana korporacja taksówkarska. Zatrudniamy kierowców z licencją wydaną przez Urząd Miasta i posiadamy flotę zadbanych, nowoczesnych pojazdów. Działamy 24 godziny na dobę przez cały rok. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak również firmy. Obsługujemy oprócz tego imprezy okolicznościowe i oferujemy dowożenie dzieci do szkół. Zapewniamy najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny i miłą atmosferę. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą witrynę.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Twój lot tuż, tuż, a Ty jeszcze nie wyjechałeś? Nic straconego. Wezwij Black Taxi. Dla nas punktualność ma ogromne znaczenie. Przewieziemy Cię sprawie na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku lub do przystani portowej. Zadzwoń jak najszybciej. Tel. 578 120 020. Nie potrzebujesz gotówki, żeby się rozliczyć. Zrób przedpłatę przelewem lub zapłać na miejscu kartą płatnicza. Wejdź na Blacktaxi.pl i dowiedz się więcej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prężnie rozwijająca się firma z branży przewozu osób. Posiada flotę pojazdów 4 - 6 osobowych. Wykwalifikowani kierowcy są kulturalni, uprzejmi, chętnie pomagają osobom starszym, niepełnosprawnym, świadczą usługi drobnych zakupów czy przewozu drobnych rzeczy. Polityką firmy jest ciągły rozwój oraz zadowolenie klientów z jej usług. Firma transferuje na lotniska, dowozi do przychodni, szpitali, obsługuje imprezy okolicznościowe i masowe.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

HOLUB-TRAVEL to doświadczona firma świadcząca usługi przewozowe grup zorganizowanych i osób indywidualnych. Organizujemy regularne kursy na terenie kraju i trzech państw Europy zachodniej - Belgii, Niemiec oraz Holandii. Oferujemy całościową pomoc w organizacji transportu, przewozu paczek bądź najmu naszych aut, dbając o każdy detal powiązany z dokumentacją oraz wyborem najszybszej trasy. Wieloletnie doświadczenie jak i wysoka kultura osobista naszych Kierowców powoduje, że grono zadowolonych Klientów stale rośnie. Więcej informacji o zakresie usług opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firmom oraz osobom prywatnym usługi transportowe poleca Aba Trans. Bagażówka z doświadczeniem przewiezie mienie Państwa terminowo i bezpiecznie. Nasze taxi bagażowe przewożą różne towary: meble, sprzęt RTV i AGD, przedmioty cenne i nietypowe. Taksówka bagażowa nie nadaje się jedynie do transportu towarów sypkich. Zatrudniamy fachową kadrę, która zadania wykonuje z zachowaniem najwyższych standardów. Na życzenie wnosi towary. W branży wyróżniamy się również niską ceną usług, którą dodatkowo można negocjować.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma LIBERANDUM Ratownictwo Medyczne działa w zakresie zabezpieczeń medycznych imprez masowych i firmowych od 2015 r., oferując kompleksowe pomoc w zależności od potrzeb Klienta, z uwzględnieniem transportu medycznego a wizyt domowych. Proponujemy zabezpieczenia medyczne również wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz organizację kursów podstawowych i specjalistycznych z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa. Świadczymy ponadto sprzedaż wyrobów medycznych i środków leczniczych pierwszej pomocy. Działamy na terenie całego kraju - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl