Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25503
415
6
66295

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Transport > Przewozy osobowe

Wpisy
Sortowanie :
Taksówki w Łodzi, oferujące dużo więcej usług niż taxi osobowe. Fortuna Taxi to nowoczesna sieć, która rozbudowała swoją ofertę, dopasowując ją do potrzeb klientów. Oprócz standardowych kursów, przewozimy dzieci, zwierzęta, dostarczamy przesyłki na terenie miasta, odprowadzamy auto z kierowcą pod wskazany adres. Obsługujemy imprezy okolicznościowe - w naszej flocie posiadamy busy i autobus, dzięki czemu jesteśmy w stanie przetransportować większą ilość osób w jednym czasie. Pomagamy odholować lub odpalić samochód na terenie Łodzi. Dla stałych klientów mamy gratisowe przejazdy po mieście. Działamy całodobowo.
Kategorie:

Data dodania: Jan 10, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy w Bydgoszczy działającej w branży taksówkarskiej, zapoznaj się z ofertą przedsiębiorstwa Radio Taxi Komfort. Grono naszych stałych klientów nieustannie się powiększa. Poza wygodnymi przewozami osób zajmujemy się również transportem drobnych przesyłek, prezentów i kwiatów. Mogą Państwo także wynająć auto na różnorodnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Wszystkie usługi realizowane są przez sympatycznych kierowców z wysoką kulturą osobistą. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie wykopiecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Co roku organizowane są różnego rodzaju wycieczki w dużych grupowych, wyjazdy integracyjne firmowe i innego rodzaju przejazdy grupowe. W takim przypadku najważniejsze jest by znaleźć najlepsze rozwiązanie transportowe, dzięki czemu będzie można w komfortowy sposób się przemieszczać. Warto skorzystać z przewozów autokarowych Transbus, które są na najwyższym poziomie. Można mieć wtedy pewność całkowitego bezpieczeństwa.
Kategorie:

Data dodania: Sep 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firmy i klientów indywidualnych zapraszamy do współpracy z firmą Kazek z Wrocławia. Jesteśmy przewoźnikiem osób, a swoje usługi realizujemy na terenie całego kraju. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Gwarantujemy klimatyzowane i w pełni zaopatrzone autokary oraz profesajonalnych kierowców, którzy zadbają o Państwa komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą i do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jun 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy przewóz osób w Zielonej Górze. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, mamy dobre ceny. W ramach swojej działalności oferujemy między innymi przejazdy regularne, turystyczne i okazjonalne. Dla stałych klientów oferujemy zniżki. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i firmami. Zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy Państwa serdecznie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 20, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Seba Tour zaprasza do korzystania ze swoich usług. Siedziba naszej firmy mieści się w Nysie w województwie opolskim. Zajmujemy się transportem osób z Polski do Niemiec oraz z powrotem. Mamy nowoczesne i sprawdzone pojazdy i doświadczonych kierowców, którzy zapewniają Państwu gwarancję bezpiecznej oraz sprawnej podróży. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, uprawniające nas do realizacji kursów. Gwarantujemy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Osoby zainteresowane dokładnymi informacjami na temat aktywności przedsiębiorstwa oraz wykonywanych usług zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Mar 11, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Autokary wynajem Gdynia - znajdziesz je w ofercie firmy Staroszczyk z Dzierżążna. Firma ta oferuje przewozy autokarowe, przewóz osób, autokary wynajem Gdynia oraz przewozy autokarowe w kraju i za granicą. Przewozy busami, autokary wynajem Gdynia - możliwe dzięki flocie komfortowych autokarów, busów, które prowadzone są zawsze przez profesjonalnych kierowców - bezpiecznie i zawsze na czas!
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym. Przewozimy pasażerów wygodnymi autobusami. Oferując przewozy do niemiec oraz przewozy do belgii stale poprawiamy nasze usługi w zakresie zwiększania komfortu dla swoich stałych i nowych klientów. W naszych busach oferujemy telewizję i WI-FI, nowoczesną klimatyzację i inne udogodnienia.
Kategorie:

Data dodania: Feb 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Radio Taxi ze Szczecina. Funkcjonujemy na terenie miasta i okolic jako licencjonowana, zaufana korporacja taksówkarska. Zatrudniamy kierowców z licencją wydaną przez Urząd Miasta i posiadamy flotę zadbanych, nowoczesnych pojazdów. Działamy 24 godziny na dobę przez cały rok. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne jak również firmy. Obsługujemy oprócz tego imprezy okolicznościowe i oferujemy dowożenie dzieci do szkół. Zapewniamy najwyższą jakość usług, atrakcyjne ceny i miłą atmosferę. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na naszą witrynę.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Twój lot tuż, tuż, a Ty jeszcze nie wyjechałeś? Nic straconego. Wezwij Black Taxi. Dla nas punktualność ma ogromne znaczenie. Przewieziemy Cię sprawie na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku lub do przystani portowej. Zadzwoń jak najszybciej. Tel. 578 120 020. Nie potrzebujesz gotówki, żeby się rozliczyć. Zrób przedpłatę przelewem lub zapłać na miejscu kartą płatnicza. Wejdź na Blacktaxi.pl i dowiedz się więcej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl