Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278


 
Opis W obecnych czasach sprzedaż odgrywa kluczową rolę. Istnieje pewne stwierdzenie, które mówi, że wszystko można sprzedać w każdym miejscu na ziemi. Należy pamiętać, że występuje kilka aspektów, które w dużej mierze decydują o skuteczności sprzedaży. Mateusz Mrozowski prowadzi warsztaty szkoleniowe dla firm, w których tłumaczy jak sprzedawać telefonicznie, bezpośrednio, czy online. Zgłoś się do niego już dziś!

 

Słowa kluczowe trener biznesu   trener sprzedaży   trening sprzedaży   umiejętność sprzedaży
Url http://www.mateuszmrozowski.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia
Data wpisu Nov 23, 2022
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Firma Ceramikamillena jest producentem i eksporterem wysokiej klasy produktów ceramicznych. Ceramika Bolesławiecka jest zasadniczym elementem, który wytwarza - niecodzienne zdobienia, kształty, techniki opracowywania wzorów, wypalanie w piecach pozwalają na dostanie pięknego końcowego efektu pojawiających się w spisie produktów/usług produktów. Kilka elementów zdobienia inspirowanych jest znanym, cenionym i rozpoznawalnym wzornictwem jak pawie pióra, listki, kwiaty, świderki i inne niepowtarzalne piękne kształty.
Kategoria:

Agencja zatrudnienia Kowsen-pol Sp. z o.o. w Poznaniu to wszechstronna obsługa cudzoziemców poszukujących pracy na terenie Polski i UE. Praca stała i tymczasowa, outsourcing pracowników, rekrutacja i szkolenia wstępne to nasza oferta, która obejmuje poza tym fachowe doradztwo i opiekę koordynatora w języku polskim i ukraińskim. Znajdujemy mieszkania dla naszych pracowników we wszystkich miastach Polski i zadbamy o aspekty prawne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia się z ofertą.
Kategoria:

Chcemy przedstawić Państwu stronę internetową firmy Wójcik z Legnicy, mieszczącej się od 1999roku na rynku. W swojej ofercie posiada imponująco zasobny asortyment części do maszyn budowlanych a także drogowych, wyprodukowanych przez najlepszych producentów, zapewniających najlepszą jakości. Aktywność firmy obejmuje serwisowanie zakupionego towaru. Zajmują się nim specjaliści mający wieloletnie doświadczenie w naprawie maszyn każdego rodzaju. Zapewniają fachowe efekty a także neidługie terminy realizacji. Jeżeli są Państwo ciekawi szczegółów oferty oraz zdecydowani z niej skorzystać, zapraszamy serdecznie na tę stronę internetową.Jeśli potrzebujesz zakupić lub naprawić części do maszyn budowlanych oraz drogowych, koniecznie zapoznaj się z propozycją firmy Wójcik, której siedziba znajduje się w Legnicy. Firma ta prowadzi działalność od przeszło 1999roku, przez cały czas poszerzając swoją ofertę oraz zwiększając jakość proponowanych usług. Dostarcza na potrzeby klienta części najwyższej jakości, pochodzące od producentów o renomowanej pozycji rynkowej. Wykonuje także wszelkiego typu naprawy obejmujące zakresem maszyny drogowe i budowlane. Zapewnia profesjonalne efekty oraz krótki czas realizacji. A wszystko to za niewygórowaną cenę. Dlatego też, jeśli potrzebujesz usług tego rodzaju, koniecznie skorzystaj z jej oferty. Zachęcamy Cię do zobaczenia tej strony internetowej, ponieważ mieści ona więcej szczegółowych informacji:
Kategoria:

Vector Software to firma zajmująca się wspieraniem systemów IT. Na rynku działa od 2000 roku i cały czas prężnie się rozwija. Jej głównym zadaniem jest tworzenie systemów IT. Oferuje aplikację Eurobilet wspomagającą sprzedaż biletów oraz kontrolę dostępności, platformę Bricscad, Software House - aplikacje biznesowe, a także serwis rozwiązań IT dla użytkowników oprogramowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria:

Na witrynie internetowej firmy MG PREMIUM SP. Z O.O. znajdą Państwo część europejskich programów operacyjnych, z których sektor MŚP może korzystać w nadchodzących latach. W przypadku konkretnego zainteresowania, zachęcamy do kontaktu. Nasza firma od wielu lat trudni się pomocą w pozyskiwaniu środków europejskich dla podmiotów gospodarczych. Zapewniamy dużą skuteczność prowadzonych czynności. Profesjonalne doradztwo jest możliwe dzięki zatrudnianiu doświadczonych ekspertów z dziedziny funduszy unijnych a także dzięki współpracy z różnorodnymi jednostkami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl