Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224

Porady Prawne


 
Opis Wszystkie porady prawne udzielane są przez profesjonalistów mających doświadczenie zawodowe w różnego rodzaju obszarach prawa, świadczących swoje usługi zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasze usługi wykonywane są z zachowaniem jak najwyższej staranności i profesjonalizmu, w tym również przez adwokatów i radców prawnych.

 

Słowa kluczowe Porady prawne   prawne porady   porada   alimenty   pozew   rozwód   separacja   rodzinne   windykacja należnoœci   należnoœci   windykacja   długi   zobowišzania   zaległoœci   pozew   pozwy   zapłata   kontrahent nie płaci   spadek   spadki   prawo spadkowe   zasiedzenie  
Url http://www.e-poradyprawne.com.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Data wpisu Aug 6, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Wypadki samochodowe, komunikacyjne czy te, do których dochodzi w pracy, zdarzają się nam lub naszym znajomym coraz częściej. Ma na to z pewnością wpływ ogromny pęd życia i wynikająca z niego nieostrożność. Mamy jednak świetną wiadomość dla osób, które chcą uzyskać odszkodowanie z tytułu różnych zdarzeń losowych. W firmie Kompensja zdajemy sobie sprawę, że są to trudne i nierzadko sporne sytuacje, dlatego też gwarantujemy przeprowadzenie naszych klientów przez wszystkie formalności i procedury w jak najbardziej korzystny i najmniej absorbujący sposób. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz do kontaktu.
Kategoria:

Porady prawne świadczone on-line to idealne rozwiązanie dla osób oczekujących rozwiązania problemu prawnego.

Serwis zapewnia wysoką jakość usług dzięki współpracy z prawnikami-praktykami z wieloletnim doświadczeniem w poradnictwie prawnym.

Ceny usług prawnych są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do innych tego typu serwisów.

Serwis współpracuje również z tłumaczem przysięgłym języka słowackiego Marią Vlaeminck, która może zapewnić tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka słowackiego oraz zwykłe z języka czeskiego.
Kategoria:

Klinika Upadłości skutecznie prowadzi postępowania upadłościowe na terenie całego kraju. Klinika Upadłości ma duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań upadłościowych. Z pomocą firmy Klinika Upadłości możliwe jest skuteczne złożenie wniosku o upadłość konsumencką i ogłoszenie bankructwa osoby fizycznej. Klientami firmy Klinika Upadłości są osoby prowadzące działalność gospodarczą, w tym mali i średni przedsiębiorcy, a także osoby fizyczne i członkowie zarządów spółek prawa handlowego. Klinika Upadłości zachowuje poufność i dba o tajemnicę zawodową. Klinika Upadłości udziela pomocy w siedzibie, a także w placówkach partnerów, w miejscu zamieszkania klientów oraz zdalnie – przez Internet. Klinika Upadłości współpracuje z prawnikami, doradcami finansowymi, syndykami oraz komornikami. Zespół Kliniki Upadłości tworzą eksperci z długoletnim doświadczeniem w sprawach osób zadłużonych. Klinika Upadłości zapewnia kompleksową ochronę klientów przed wierzycielami.
Kategoria:

Firma Versus Odszkodowania i Doradztwo Prawne powstała w celu niesienia pomocy osobom pokrzywdzonym nie tylko przez los, ale także Ubezpieczyciela. Posiadamy niezbędną wiedzę i umiejętności do skutecznego reprezentowania naszych Klientów przed osobą (fizyczną lub prawną) zobowiązaną do naprawienia szkody.
Najważniejsza dla nas jest jakość oferowanych usług, nie ilość.

Zajmujemy się obsługą szkód osobowych i majątkowych. Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa występujemy w imieniu poszkodowanego z roszczeniami do osoby odpowiedzialnej za szkodę.
Bez opłat wstępnych.
Każda pierwsza konsultacja – gratis!
Kategoria:

Kancelaria prawna Babiaczyk, Skrocki i Wspólnicy zajmuje się kompleksową obsługą prawną różnego typu firm. Prowadzimy także doradztwo prawne na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści zawsze biorą pod uwagę specyfikę działalności danego przedsiębiorstwa i starają się jak najtrafniej dopasować poradę prawną do jego potrzeb i oczekiwań. Nasza kancelaria prawna posiada duże doświadczenie we wprowadzaniu inwestorów zagranicznych na polski rynek.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl