Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25331
415
6
66224

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Wierzytelności

Wpisy
Sortowanie :
Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wlkp. Małgorzaty Kukuła prowadzi działalność w zakresie egzekucji nieruchomości i ruchomości, a wszystkie aktualne informacje prezentuje na stronie. Jeśli są Państwo zainteresowani procesem, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie znajdują się także wzory pism w postępowaniach i obwieszczenia o licytacjach. W pracy używamy z wielu systemów informatycznych, które pozwalają na dostęp do ważnych informacji o pojazdach, ich właścicielach i posiadaczach. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jul 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Hanna Żołnowska prowadzi kancelarię komorniczą świadczącą szeroki zakres usług. Proponujemy wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia oraz zabezpieczenie roszczeń, wykonywanie tytułów wykonawczych na podstawie odrębnych przepisów, sporządzanie protokołu stanu faktycznego, doręczanie zawiadomień sądowych czy innych dokumentów, sprawowanie urzędowego nadzoru nad licytacjami, weryfikację istnienia i treści tytułów wykonawczych jak również inne czynności określone w ustawie. Na naszej stronie internetowej umieściliśmy szczegóły oferty.
Kategorie:

Data dodania: Oct 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2018 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nieruchomosci-wycena.com to strona rzeczoznawcy majątkowego. Działamy na terenie Częstochowy. Wykonujemy kompleksowe zadania związane z wyceną nieruchomości, gruntów, obiektów komercyjnych. W swojej pracy posiadamy długoletnie doświadczenie. Istotna jest dla nas etyka zawodowa. Wycena nieruchomości czy też działek to procedura, która powinna być zrealizowana na wysokim poziomie i profesjonalnie. Wykonywane przez nas usługi zapewniamy każdemu, kto chce ustalić wartość majątku. Ustalenie wartości majątku niezbędne jest w różnych sytuacjach. Dajemy gwarancję na poufność danych i cen.
Kategorie:

Data dodania: Sep 30, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalne biuro detektywistyczne zaprasza do nawiązania współpracy firmy z Poznania i osoby prywatne. Działamy przede wszystkim na terenie Wielkopolski, ale jeżeli sprawa tego wymaga, to poszerzamy zakres działań na cały kraj. W ofercie naszej agencji detektywistycznej znajdziecie ochronę osób i mienia, weryfikację danych osobowych i informacji o kontrahentach, usługę tajemniczy klient i wiele innych. Zapraszamy po poradę do prywatnego detektywa PiT w Poznaniu.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Interesuje Cię agencja detektywistyczna? Masz nierozwiązane problemy? Z pewnością powinieneś zainteresować się ofertą, która znajduje się pod adresem http://www.investigation.pl/. Jesteśmy firmą, która prowadzi usługi detektywistyczne na terenie Warszawy. Nasze biuro detektywistyczne cechuje się niezwykłą profesjonalnością, a to wszystko za sprawą pełnego zaangażowania wysoko wykwalifikowanej kadry, która stara się pełnić swoje obowiązki z największym zaangażowaniem oraz dyskrecją. Nie zwlekaj, tylko odwiedź naszą stronę w celu skontaktowania się z nami. Zapewniamy pełną dyskrecję. Zapraszamy w celu wstępnej rozmowy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli masz problem z odzyskaniem pożyczonych pieniędzy, odzyskaniem mienia albo niewypłacalnym lub nieuczciwym kontrahentem to koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy windykacyjnej Ssyndyk! Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy sprostają wszelkim wyzwaniom windykacyjnym. Prowadzimy sprawy niezależnie od wysokości roszczenia, terminu powstania długu oraz trudności sprawy. Możesz spokojnie powierzyć nam każdy, nawet nietypowy, problem. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: May 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro detektywistyczne FIDES - specjalizujemy się w świadczeniu profesjonalnych usług detektywistycznych, windykacyjnych, a także usług z zakresu kryminalistyki i monitoringu. Rozwiążemy skutecznie i dyskretnie każdy problem, nawet taki, który wymaga delikatnego i kompleksowego podejścia. Zapraszamy serdecznie do współpracy oraz kontaktu mailowego lub telefonicznego!
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalna i kompleksowa kancelaria komornicza kierowana przez doświadczonego komornika sądowego - Komornik Braniewo proponuje usługi w zakresie windykacji i egzekucji komorniczych. W asortymencie usług posiada: sporządzanie protokołów stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego bądź przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora, jak również wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń. Ponadto proponuje pełnienie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które w zgodzie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności. Więcej informacji na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Dec 7, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma mgra Sławomira Jaworskiego zajmuje się realizowaniem rozmaitych postępowań egzekucyjnych dla Jednostek z sektora ogólnego oraz prywatnego bądź Klientów Podmiotowych. Kancelaria Komornicza funkcjonuje przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy. Kontakt mailowy oraz telefoniczny wykonalny jest w każdy dzień roboczy, zaś Interesanci przyjmowani są tylko we wtorek pomiędzy godz. 12:00 a 16:00. Podstawowo do terenu obsługiwanego za pośrednictwem Kancelarię przylega Bydgoszcz i sąsiednie bydgoskie gminy, m.in. Gmina Koronowo bądź Nowa Wieś Wielka. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 5, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl