Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
50
65007

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Wpisy
Sortowanie :
Prawem medycznym, cywilnym, gospodarczym, prawem spółek i ochroną danych osobowych zajmuje się kancelaria radcowska DBL LEGAL. Jej siedziba mieści się w Gliwicach. Kancelaria zatrudnia doświadczonych radców prawnych, adwokatów i aplikantów. Proponuje współpracę dla przedsiębiorców, przedstawicieli branży medycznej i spółek w zakresie doradztwa, sporządzania opinii, reprezentowania przed sądami, prowadzenia negocjacji, dokumentacji jak również rejestracji spółek. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o działalności plus niezbędne dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Sep 24, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Spółka partnerska radców prawnych IURIDICUS Aleksandra Bogus i Justyna Król - Mura z Katowic wykonuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym i biznesowym. Przyjmujemy sprawy związane z prawem karnym, rodzinnym, handlowym i cywilnym. Uczestniczymy w walce o odszkodowania za błędy medyczne, sporządzamy wnioski dodatkowo prowadzimy postępowania przed wojewódzkimi komisjami do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych. Jako Kancelaria Doradztwa Gospodarczego przygotowujemy opracowania i ekspertyzy dotyczące rynku nieruchomości. Więcej istotnych wiadomości opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona internetowa www.norekwspolnicy.pl to oficjalna witryna należąca do profesjonalnej Kancelarii Prawnej Norek i Wspólnicy zlokalizowanej w Poznaniu. Kancelaria ta specjalizuje się we wszystkich sprawach związanych z obrotem spółek i nieruchomości. Tutaj można zasięgnąć porady w sprawie sprzedaży, kupna lub przekształcania spółki lub nieruchomości, otrzymać pomoc przy łączeniu, podziałach i likwidacjach spółek i wielu innych. Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie.
Kategorie:

Data dodania: Jun 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poszukując pomocy prawnej z zakresu trudnych spadków, rozwodów czy alimentów warto sprawdzić ofertę usług proponowanych swoim klientom przez Kancelarię Radcy Prawnego Dawid Rzeski. Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski to miejsce, w którym każdy szukający pomocy prawnej, porady, pomocy w sporządzaniu dokumentów, ugód czy mediacji a także poszukujący firmy reprezentującej w sądzie znajdzie wszystko czego potrzebuje. Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski świadczy swoje usługi na terenie Bydgoszczy, Żnina i Szubina.
Kategorie:

Data dodania: Jun 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska świadczy profesjonalną pomoc w obszarze prawa cywilnego. Specjalizujemy się w rozwiązaniu wielu spraw związanych z prawem rodzinnym. Profesjonalnie zajmujemy się rozwodami, z orzeczeniem lub bez orzeczenia winy, a także rozwodami z eksmisją. Zakres naszych usług dotyczy także: alimentów, podziału majątku, ustalenia ojcostwa, rozliczenie konkubinatu, rodzina zastępcza i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz aby profesjonaliści zajęli się Twoją sprawą i skutecznie poprowadzili ją do końca.
Kategorie:

Data dodania: Apr 19, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Ci zakres usług kancelarii radcy prawnego i już z tego miejsca serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników, który od wielu lat pomaga osobom prywatnym i klientom biznesowym. Jeśli tylko masz jakiś problem prawny i jeżeli na przykład chcesz umówić jakiś artykuł z kodeksu pracy, prawa upadłościowego lub naprawczego, to czekamy na kontakt. Postaramy się najszybciej jak to możliwe znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.
Kategorie:

Data dodania: Feb 24, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat Agnieszka Prętczyńska świadczy usługi prawne na terenie m.st. Warszawa. Działalność Agnieszka Prętczyńska Kancelaria Adwokacka skupia się na prowadzeniu spraw:
-odszkodowawczych, zwłaszcza o odszkodowania i zadośćuczynienia osobowe, z tytułu szkód komunikacyjnych, za błędy lekarskie i niesłuszne aresztowania;
-karnych,
-gospodarczych, w szczególności umowy pożyczki, leasing, sprawy spółek, zobowiązania.

Adwokat Agnieszka Prętczyńska posiada wieloletnie doświadczenie w prawie odszkodowań, a także kilkuletnie w sprawach karnych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszki Prętczyńskiej ma swoją siedzibę przy Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawa.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Nov 14, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcesz znaleźć dobrego prawnika ze Stargardu? Szukasz doświadczonej kancelarii? Chcemy Ci zaprezentować nasze usługi i zapewniamy, że jesteśmy zespołem profesjonalistów, który stawia na wysoką jakość. Jesteśmy dyskretni, potrafimy dotrzymać tajemnicy handlowej i znamy się na obsłudze prawnej firm i osób prywatnych. Oferujemy bezpłatne konsultacje i mamy korzystne pakiety cenowe. Zajrzyj na naszą stronę i zobacz jak działamy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 10, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Ci ofertę naszej kancelarii prawnej z Częstochowy i chcemy Cię zapewnić, że jeśli tylko będziesz potrzebować pomocy w zakresie dowolnej dziedziny prawa, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wiedz, że obsługujemy nie tylko klientów z Częstochowy, ale także z całej Polski. Dla nas nie ma większego znaczenia do którego sądu mamy przyjechać, jeśli zajdzie taka potrzeba, to na pewno na czas stawimy się na miejscu. Dobrze wiemy jak powinny wyglądać pozwy rozwodowe i znamy się także na prawie spadkowym oraz na prawie pracy. Jeśli więc będziesz mieć jakiś problem z dowolną dziedziną prawa, to koniecznie zgłoś się do naszej kancelarii. Będziemy Cię wspierać na każdym etapie, damy szereg cennych wskazówek i przedstawimy różne sprawdzone rozwiązania. Zapraszamy na stronę internetową, znajdziesz tam dokładną listę oferowanych przez nas usług oraz zdobędziesz dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Sep 25, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria prawna Magdaleny Grzybowskiej z siedzibą w Warszawie świadczy usługi prawne w Polsce oraz zagranicą. Specjalizuje się w dziedzinie prawa handlowego, zwłaszcza zamówień publicznych. Obsługuje firmy oraz klientów prywatnych. W ofercie także porady prawne (również przez Internet) oraz doradztwo w zakresie Ogólnych Warunków Kontraktowych (FIDIC). Celem kancelarii jest optymalne dostosowanie rozwiązań prawnych do oczekiwań Klienta.
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl