Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne

Wpisy
Sortowanie :
Wszechstronną i profesjonalną obsługę spraw związanych z roszczeniami odszkodowawczymi oferuje Ogólnopolskie Porozumienie Adwokatów i Radców Prawnych Dla Poszkodowanych, które posiada swoje kancelarie w Krakowie/Rzeszowie, Warszawie i we Wrocławiu. Obsługujemy sprawy dotyczące roszczeń osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, na skutek błędów medycznych lub, które doświadczyły szkód rzeczowych. Zajmujemy się również uzyskiwaniem zadośćuczynienia w związku ze śmiercią. Dla zachowania najwyższych standardów oraz etyki, sprawy prowadzimy jedynie w ramach kancelarii adwokackich i radcowskich. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Na terenie Krosna od 2002 roku świadczy swoje usługi kancelaria adwokacka Jacka Helińskiego. Zajmujemy się w szczególności prawem gruntowym oraz cywilnym, lecz współpracujemy też z innymi kancelariami. Podejmujemy się prowadzenia spraw o zasiedzenie, uwłaszczenie, ochronę własności i posiadania a oprócz tego dotyczącymi ksiąg wieczystych. Zajmujemy się też sprawami spadkowymi, rodzinnymi, przestępstwami i wykroczeniami, reprezentowaniem osoby pokrzywdzonej a także sporządzamy prywatne akty oskarżenia. Więcej informacji o ofercie i działalności umieściliśmy na stronie internetowej naszej kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Wojtaszka w Krakowie świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców oraz osób prawnych. Zakres naszych świadczeń obejmuje prawo karne, prawo cywilne, odszkodowania i prawo rodzinne. W ramach prowadzonej działalności w Kancelarii otrzymujecie Państwo gwarancję skrupulatnego działania, pełnego zaangażowania, dyskrecji i dostępności. Nasza kancelaria to zespół prawników złożony z adwokatów i aplikantów adwokackich cechujących się wybitną wiedzą i doświadczeniem, którzy współpracują również Radcami Prawnymi. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Nov 21, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Kancelarię Radcy Prawnego Michała Łuczaka z Warszawy. Nasza działalność polega na świadczeniu usług prawnych. U nas otrzymają Państwo pomoc w sprawach związanych z wieloma różnymi gałęziami prawa. W naszej ofercie znajduje się m.in. reprezentacja Klienta przed Sądami wszystkich instancji w postępowaniu cywilnym, opracowanie oraz opiniowanie umów spółek, doradztwo prawne w zakresie prawa pracy dla pracodawców, jak również pracowników, bieżąca obsługa prawna przedsiębiorców. Z pełną ofertą naszej Kancelarii mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawem medycznym, cywilnym, gospodarczym, prawem spółek i ochroną danych osobowych zajmuje się kancelaria radcowska DBL LEGAL. Jej siedziba mieści się w Gliwicach. Kancelaria zatrudnia doświadczonych radców prawnych, adwokatów i aplikantów. Proponuje współpracę dla przedsiębiorców, przedstawicieli branży medycznej i spółek w zakresie doradztwa, sporządzania opinii, reprezentowania przed sądami, prowadzenia negocjacji, dokumentacji jak również rejestracji spółek. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o działalności plus niezbędne dane kontaktowe.
Kategorie:

Data dodania: Sep 24, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Spółka partnerska radców prawnych IURIDICUS Aleksandra Bogus i Justyna Król - Mura z Katowic wykonuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym i biznesowym. Przyjmujemy sprawy związane z prawem karnym, rodzinnym, handlowym i cywilnym. Uczestniczymy w walce o odszkodowania za błędy medyczne, sporządzamy wnioski dodatkowo prowadzimy postępowania przed wojewódzkimi komisjami do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych. Jako Kancelaria Doradztwa Gospodarczego przygotowujemy opracowania i ekspertyzy dotyczące rynku nieruchomości. Więcej istotnych wiadomości opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona internetowa www.norekwspolnicy.pl to oficjalna witryna należąca do profesjonalnej Kancelarii Prawnej Norek i Wspólnicy zlokalizowanej w Poznaniu. Kancelaria ta specjalizuje się we wszystkich sprawach związanych z obrotem spółek i nieruchomości. Tutaj można zasięgnąć porady w sprawie sprzedaży, kupna lub przekształcania spółki lub nieruchomości, otrzymać pomoc przy łączeniu, podziałach i likwidacjach spółek i wielu innych. Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy oferuje profesjonalną i kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie.
Kategorie:

Data dodania: Jun 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poszukując pomocy prawnej z zakresu trudnych spadków, rozwodów czy alimentów warto sprawdzić ofertę usług proponowanych swoim klientom przez Kancelarię Radcy Prawnego Dawid Rzeski. Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski to miejsce, w którym każdy szukający pomocy prawnej, porady, pomocy w sporządzaniu dokumentów, ugód czy mediacji a także poszukujący firmy reprezentującej w sądzie znajdzie wszystko czego potrzebuje. Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski świadczy swoje usługi na terenie Bydgoszczy, Żnina i Szubina.
Kategorie:

Data dodania: Jun 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Radcy Prawnego Lucyna Szabelska świadczy profesjonalną pomoc w obszarze prawa cywilnego. Specjalizujemy się w rozwiązaniu wielu spraw związanych z prawem rodzinnym. Profesjonalnie zajmujemy się rozwodami, z orzeczeniem lub bez orzeczenia winy, a także rozwodami z eksmisją. Zakres naszych usług dotyczy także: alimentów, podziału majątku, ustalenia ojcostwa, rozliczenie konkubinatu, rodzina zastępcza i wiele innych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli chcesz aby profesjonaliści zajęli się Twoją sprawą i skutecznie poprowadzili ją do końca.
Kategorie:

Data dodania: Apr 19, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Ci zakres usług kancelarii radcy prawnego i już z tego miejsca serdecznie zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników, który od wielu lat pomaga osobom prywatnym i klientom biznesowym. Jeśli tylko masz jakiś problem prawny i jeżeli na przykład chcesz umówić jakiś artykuł z kodeksu pracy, prawa upadłościowego lub naprawczego, to czekamy na kontakt. Postaramy się najszybciej jak to możliwe znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.
Kategorie:

Data dodania: Feb 24, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl