Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24192
415
3
65834

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Kancelaria Prawnicza Artur Kosturek i Wspólnicy w Rzeszowie zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Oferujemy wsparcie w zakresie prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa medycznego, prawa pracy, prawa rodzinnego, a także prawa cywilnego i prawa karnego. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i zaangażowanie w sprawy Klientów. Przeprowadzamy też spotkania online za pomocą naszej platformy. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie czy też mailowo. Dokładne informacje na temat Kancelarii i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka w Gdańsku, którą prowadzi Agata Morawska umożliwia profesjonalną obługę swoich klientów w obszarze prawa rodzinnego i karnego, w tym prawa karnego gospodarczego, prawa karnego wykonawczego. Polecamy też porady prawne w zakresie windykacji, w tym dochodzenie wierzytelności w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym oraz prowadzenie postępowania przedsądowego. Każdą współpracę prawną realizujemy w różnych formach adekwatnych do potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszechstronną pomoc prawną klientom indywidualnym lub gospodarczym zapewnia Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Polaczy w Katowicach. Udzielamy porad prawnych i reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Sporządzamy opinie prawne oraz zapewniamy obronę w sprawach karnych. Przedsiębiorcom proponujemy stałą obsługę, zakres której obejmuje doradztwo w kwestiach związanych z aktualną działalnością. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej kancelarii, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu ofertę Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez adwokata Wojciecha Romalskiego. Mieści się ona w Żyrardowie w województwie mazowieckim. Placówka świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, patentowego a także rodzinnego i spadkowego. Oferuje oprócz tego kompleksową obsługę osób indywidualnych albo przedsiębiorstw, windykację należności oraz sporządzanie opinii prawnych. Proponuje fachowe doradztwo oraz pomoc zaufanych adwokatów, radców i prawników. Szczegóły oferty i niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorstw i klientów indywidualnych gwarantuje Kancelaria Adwokacka Kinga Karsten w Krakowie. Realizujemy usługi w pełnym zakresie prawa cywilnego, prawa administracyjnego i prawa pracy. Przygotowujemy projekty regulaminów, statutów, akty prawa miejskiego, a także opiniujemy aktualne akty normatywne. Klientom indywidualnym proponujemy również pomoc w zakresie prawa rodzinnego oraz małżeńskiego prawa kanonicznego. Dodatkowo zajmujemy się ochroną danych osobowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Do GL Kancelarii Prawnej możesz się udać, gdy potrzebujesz kompleksowej obsługi prawnej. Radca prawny, Zawiercie, pomoże Ci w pracach przygotowawczych nad pozwem, a adwokat, Zawiercie, to Twój najlepszy sprzymierzeniec w dochodzeniu roszczeń na drodze sądowej. Kancelaria prawna, Zawiercie, zajmuje się sprawami obsługi spółek, prawem rodzinnym, cywilnym oraz karnym.
Kategorie:

Data dodania: Oct 2, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Katarzyny Kamienowskiej mieści się we Wrocławiu. Udziela ona porad z zakresu prawa rodzinnego, karnego, rozwodowego a ponadto spadkowego, odszkodowań i spółek handlowych. Kancelaria współpracuje również z biurami notarialnymi i komorniczymi, rzeczoznawcami i biurami tłumaczeń. Proponuje prowadzenie spraw sądowych, sporządzanie pism i dokumentacji, doradztwo, negocjacje, reprezentowanie klienta, obsługę przedsiębiorstw i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej na temat działalności bądź skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 24, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Budując dom możesz napotkać problemy, których nie brałeś pod uwagę na etapie planowania. Przyda Ci się wtedy porada wykwalifikowanej kadry z kancelarii adwokackiej OWO. Firma świadczy usługi na terenie całego Województwa Dolnośląskiego. Adwokaci pomogą Ci także w sprawach o zapłatę i windykację, z prawa rodzinnego oraz karnego. Wybierając prawników z kancelarii OWO możesz liczyć na najlepszą i dyskretną usługę prawną.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szerokie spektrum obsługi prawnej oraz doradztwo dla przedsiębiorców oferuje Kancelaria Adwokacka Adwokaci Piotrowscy s.c. w Lublinie. Zapraszamy do kontaktu właścicieli podmiotów gospodarczych, a także osoby fizyczne we wszystkich aspektach ich działalności. Realizujemy usługi w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego oraz handlowego. W praktyce oraz współpracy wyróżniamy się z należytą starannością i skutecznością. Dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę prawną oferujemy szkolenia z wybranych zagadnień prawa lub jego aspektów. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Umiejscowiona w Gdańsku Kancelarii Adwokackiej Dorota Giesek proponuje kompleksową obsługę prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Adwokat Dorota Giesek prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego i rozwodów oraz prowadzi sprawy gospodarcze i zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych. Zakres prowadzonych usług obejmuje także prowadzenie postępowań administracyjnych i windykacyjnych oraz prowadzenie procesów odszkodowawczych. Kancelaria oferuje też zabezpieczenie stosowania RODO. Więcej informacji na temat Kancelarii odszukają Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl