Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24502
415
52
65940

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Legal F. Kancelaria z Rzeszowa zrzesza w swoich szeregach najlepszych radców prawnych, aplikantów radcowskich oraz asystentów. Prawnik, Rzeszów, współpracuje z doświadczonymi komornikami, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi. Kancelaria prawna stale poszerza swój zespół. Usługi prawne obejmują sprawy majątkowe, rodzinne, odszkodowawcze. Kancelaria prawna stawia na profesjonalny zespół prawników, aplikantów radcowskich oraz asystentów. Usługi prawne to oferta spraw gospodarczych, gruntowych, spadkowych, odszkodowawczych oraz z obszaru zamówień publicznych.
Kategorie:

Data dodania: Dec 15, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprawy o zapłatę należności w postępowaniu przedsądowym (mediacyjnym) i sądowym, opinie i reprezentacja klientów w postępowaniach odszkodowawczych, sprawy rozwodowe, o separację, czy podziały majątku między małżonkami to zaledwie niektóre z usług, jakie w ramach Kancelarii Adwokackiej w Szczytnie świadczy adwokat Andrzej Jemielita. Zajmuję się obroną w sprawach karnych oraz we wszystkich instancjach sądowych, łącznie z postępowaniem kasacyjnym. Zapraszam do kontaktu i umawiania spotkań.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Prawnicza Artur Kosturek i Wspólnicy w Rzeszowie zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Oferujemy wsparcie w zakresie prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa medycznego, prawa pracy, prawa rodzinnego, a także prawa cywilnego i prawa karnego. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i zaangażowanie w sprawy Klientów. Przeprowadzamy też spotkania online za pomocą naszej platformy. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie czy też mailowo. Dokładne informacje na temat Kancelarii i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka w Gdańsku, którą prowadzi Agata Morawska umożliwia profesjonalną obługę swoich klientów w obszarze prawa rodzinnego i karnego, w tym prawa karnego gospodarczego, prawa karnego wykonawczego. Polecamy też porady prawne w zakresie windykacji, w tym dochodzenie wierzytelności w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym oraz prowadzenie postępowania przedsądowego. Każdą współpracę prawną realizujemy w różnych formach adekwatnych do potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszechstronną pomoc prawną klientom indywidualnym lub gospodarczym zapewnia Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Polaczy w Katowicach. Udzielamy porad prawnych i reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Sporządzamy opinie prawne oraz zapewniamy obronę w sprawach karnych. Przedsiębiorcom proponujemy stałą obsługę, zakres której obejmuje doradztwo w kwestiach związanych z aktualną działalnością. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej kancelarii, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prezentujemy Państwu ofertę Kancelarii Adwokackiej prowadzonej przez adwokata Wojciecha Romalskiego. Mieści się ona w Żyrardowie w województwie mazowieckim. Placówka świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, patentowego a także rodzinnego i spadkowego. Oferuje oprócz tego kompleksową obsługę osób indywidualnych albo przedsiębiorstw, windykację należności oraz sporządzanie opinii prawnych. Proponuje fachowe doradztwo oraz pomoc zaufanych adwokatów, radców i prawników. Szczegóły oferty i niezbędne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorstw i klientów indywidualnych gwarantuje Kancelaria Adwokacka Kinga Karsten w Krakowie. Realizujemy usługi w pełnym zakresie prawa cywilnego, prawa administracyjnego i prawa pracy. Przygotowujemy projekty regulaminów, statutów, akty prawa miejskiego, a także opiniujemy aktualne akty normatywne. Klientom indywidualnym proponujemy również pomoc w zakresie prawa rodzinnego oraz małżeńskiego prawa kanonicznego. Dodatkowo zajmujemy się ochroną danych osobowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Do GL Kancelarii Prawnej możesz się udać, gdy potrzebujesz kompleksowej obsługi prawnej. Radca prawny, Zawiercie, pomoże Ci w pracach przygotowawczych nad pozwem, a adwokat, Zawiercie, to Twój najlepszy sprzymierzeniec w dochodzeniu roszczeń na drodze sądowej. Kancelaria prawna, Zawiercie, zajmuje się sprawami obsługi spółek, prawem rodzinnym, cywilnym oraz karnym.
Kategorie:

Data dodania: Oct 2, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Katarzyny Kamienowskiej mieści się we Wrocławiu. Udziela ona porad z zakresu prawa rodzinnego, karnego, rozwodowego a ponadto spadkowego, odszkodowań i spółek handlowych. Kancelaria współpracuje również z biurami notarialnymi i komorniczymi, rzeczoznawcami i biurami tłumaczeń. Proponuje prowadzenie spraw sądowych, sporządzanie pism i dokumentacji, doradztwo, negocjacje, reprezentowanie klienta, obsługę przedsiębiorstw i wiele innych. Aby dowiedzieć się więcej na temat działalności bądź skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Sep 24, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Budując dom możesz napotkać problemy, których nie brałeś pod uwagę na etapie planowania. Przyda Ci się wtedy porada wykwalifikowanej kadry z kancelarii adwokackiej OWO. Firma świadczy usługi na terenie całego Województwa Dolnośląskiego. Adwokaci pomogą Ci także w sprawach o zapłatę i windykację, z prawa rodzinnego oraz karnego. Wybierając prawników z kancelarii OWO możesz liczyć na najlepszą i dyskretną usługę prawną.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl