Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Adwokat Maja Galas, która w Czeladzi prowadzi Kancelarię Adwokacką, Wydział Prawa i Administracji UŚ ukończyła w 2004 r. W latach 2006-2010 odbyła aplikację adwokacką, zakończoną pozytywnie egzaminem adwokackim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w prestiżowej Kancelarii Adwokackiej Adwokata Andrzeja Rajperta w Katowicach. Posiada 10-letnie doświadczenie prawnicze w obsłudze osób prywatnych, jak i klienta biznesowego. Prowadziła sprawy międzynarodowe, jakie w dalszym ciągu realizuje w ramach swojej oferty. Posługuje się językiem niemieckim i angielskim. Zapraszamy na stronę kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Anna Rakowska-Leputa, adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, prowadzi w Legnicy Kancelarię ARL, w zakresie której świadczy usługi doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych. Świadczenia obejmują prawo i postępowanie karne, prawo rodzinne, prawo pracy, a także prawo cywilne, prawo i postępowanie administracyjne. Kancelaria oferuje też prowadzenie stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Świadczymy fachowe wsparcie w zakresie m. in. opiniowania i projektowania umów, dochodzenia należności pieniężnych i niepieniężnych, obrony praw podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Jako kancelaria radcy prawnego w Krakowie skupiamy się przede wszystkim na świadczeniu usług stojących na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu wybranie naszej oferty będzie skutkowało czerpaniem z niej bardzo dużego zadowolenia i radości. Oferujemy pomoc z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, rodzinnego oraz wielu innych obszarów prawa. Nasze usługi kierowane są zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorców.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

znajdująca się w Zabrzu Kancelaria Adwokacka dr Beata Bieniek, proponuje doświadczoną obsługę prawną podmiotów gospodarczych funkcjonujących w rożnych formach prawnych, a nawet obsługę osób fizycznych w sprawach majątkowych czy rodzinnych. Prowadzimy procedury zakładania oraz rejestracji spółek i ich oddziałów, sporządzamy pisma, umowy i wnioski sądowe, a nawet uczestniczymy w mediacjach gospodarczych czy też rodzinnych. Co więcej z pełnym zaangażowaniem, współpracujemy z podmiotami zagranicznymi, gwarantując pomoc prawną w języku angielskim. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat Magdalena Rduch prowadzi Kancelarią Adwokacką w Pawłowicach z filią w Jastrzębiu Zdroju, świadcząc usługi z aspektu różnych dziedzin prawa. Udzielamy porad oraz prowadzimy sprawy z zakresu m.in. prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego czy spadkowego. Świadczymy obszerną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i osób prawnych, a nawet spółek osobowych i innych jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. W sytuacji trwałej współpracy z podmiotami gospodarczymi honorarium ustalane jest w formie ryczałtowej lub godzinowej. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Spółka partnerska radców prawnych IURIDICUS Aleksandra Bogus i Justyna Król - Mura z Katowic wykonuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym i biznesowym. Przyjmujemy sprawy związane z prawem karnym, rodzinnym, handlowym i cywilnym. Uczestniczymy w walce o odszkodowania za błędy medyczne, sporządzamy wnioski dodatkowo prowadzimy postępowania przed wojewódzkimi komisjami do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych. Jako Kancelaria Doradztwa Gospodarczego przygotowujemy opracowania i ekspertyzy dotyczące rynku nieruchomości. Więcej istotnych wiadomości opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Izabela Libera z Poznania tworzą wyspecjalizowani radcy prawni, prawnicy specjaliści i aplikanci radcowscy. Prowadzimy mediacje, postępowania sądowe o odszkodowanie jak również pomoc pro bono i wsparcie akcji charytatywnych. Specjalizujemy się w służebności przemysłu, nieruchomościach, obsłudze przedsiębiorstw, umów handlowych, nieuczciwej konkurencji, prawach autorskich, sprawach sądowych, zamówieniach publicznych, prawie budowlanym, odszkodowaniach, prawie administracyjnym czy też dochodzeniu należności. Na stronie internetowej mieści się więcej szczegółów.
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy kompleksową obsługę prawną restrukturyzacji długów dla firm, instytucji i wielu innych podmiotów, które mogą popaść w problemy finansowe. Przygotowujemy odpowiednie pisma, występujemy w Państwa imieniu do wierzycieli proponując warunki spłaty dopasowane do Państwa możliwości finansowych i pomagamy pozbyć się ciążącego na koncie lub mieniu zajęcia komorniczego. W setkach postępowań doprowadziliśmy już do zaprzestania egzekucji komorniczej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Interesuje Cię uzyskanie profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie podziału majątku? Czeka Cię burzliwy rozwód, a chcesz, żeby szybko ta sprawa stała się wspomnieniem? Nie wiesz co robić w temacie otrzymanego spadku? Skontaktuj się z nami! Wiedza i doświadczenie pozwala nam poruszać się w tych tematach nie tylko sprawnie, ale również efektywnie! Nasza kancelaria adwokacka pozwoli Ci się pozbyć problemów!
Kategorie:

Data dodania: Jul 2, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompetentny i rzetelny prawnik z Katowic zajmuje się prawem rodzinnym i spadkowym. Każdego klienta traktuje indywidualnie, zapewnia dyskrecję i bezpieczeństwo. Świadczone przez nas usługi są na wysokim poziomie. Oferujemy pomoc prawną i reprezentację sądową, a na życzenie klienta także uczestniczymy w mediacjach. Niezawodny adwokat specjalizuje się w rozwodach, podziałach majątku, alimentach.
Kategorie:

Data dodania: Jun 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl