Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Obsługą prawną z zakresu prawa pracy, administracyjnego, karnego, rodzinnego, gospodarczego oraz cywilnego zajmuje się Kancelaria Adwokacka Barbary Misiudy. Mieści się ona w Rzeszowie a współpracuje z klientami indywidualnymi jak też podmiotami gospodarczymi na terenie województwa podkarpackiego. W zakres świadczonych usług wchodzi doradztwo, pomoc prawna, sporządzanie pism, windykacja, postępowanie egzekucyjne, reprezentowanie klienta w sądach czy też prowadzenie korespondencji z organami administracji państwowej. Szczegóły oferty i dane kontaktowe zamieszczone są na witrynie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 8, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdecydowanie, jeśli potrzebujecie pomocy w prawie rodzinnym i szukacie godnego reprezentanta w sprawach sadowych to na pewno warto skorzystać z usług adwokata w Wiśle, który z pewnością jak najlepiej zajmie się waszymi sprawami sądowymi. Kancelaria adwokacka w Wiśle to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą mieć pewność, że ich sprawa przebiegnie po ich myśli. Gwarantujemy pełen profesjonalizm naszych usług.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wybierz SRDK jeżeli chcesz, żeby doświadczony adwokat poprowadził Twoją kompleksową reprezentację w postępowaniach reprywatyzacyjnych na drodze sądowej. Prawnik z Mokotowa skutecznie dokona procesu zwłaszcza w postępowaniach na podstawie przepisów dekretu o gruntach warszawskich lub dekretu o reformie rolnej. Z kancelarią adwokacką odzyskasz skutecznie swoje mienie oraz uzyskasz pomoc w kwestiach zarządczych.
Kategorie:

Data dodania: Nov 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Mariusza Niedziałkowskiego w swojej ofercie posiada pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W ofercie znajduje się m.in. prowadzenie spraw związanych z opieką nad dzieckiem, kompleksowa i bieżąca obsługa prawna firm oraz rozwiązywanie różnego rodzaju, skomplikowanych spraw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Ławecka zaprasza do korzystania ze swoich usług. Oferujemy całościową pomoc prawną z zakresu różnorodnych dziedzin prawa. Wydajemy opinie prawne oraz zapewniamy biegłe doradztwo prawne. Sporządzamy pisma sądowe i przedsądowe. Zachęcamy także wszelkie przedsiębiorstwa do korzystania z naszej wszechstronnej obsługi prawnej. W trosce o zabieganych klientów oferujemy także pomoc prawną online. Zapraszamy do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Dokładne informacje na temat firmy oraz jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W ofercie kancelarii adwokackiej znajduje się specjalistyczna pomoc prawna w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Kancelarię tworzy zespół wykształconych prawników posiadających bogate doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw. Adwokaci służą niezastąpioną pomocą prawną m.in. podczas rozwiązywania spraw rozwodowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wielu Polaków za pracą wyjechało do Niemiec. Często nie znają ani przepisów prawa niemieckiego, ani struktury administracyjnej. Problemem też jest niewystarczająca znajomość języka niemieckiego. Co zrobić, gdy przyjdzie się zmierzyć z niesprawiedliwością ze strony pracodawcy? Zaufaj nam! Odwiedź Prawo-Niemcy.pl. Nasza pomoc możemy zaoferować Ci w zakresie prawa pracy, prawa karnego, prawa socjalnego czy rodzinnego.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka Kancelaria Agata Michalska-Szuster zaprasza do swojej siedziby przy ulicy Gagarina 30 w Warszawie. Nasza kancelaria adwokacka oferuje doradztwo w szerokim zakresie: m.in. prawa pracy, prawa cywilnego, prawa gospodarczego. Specjalizacją kancelarii jest pomoc w sprawach rodzinnych, alimentacyjnych i mediacji. Zapraszamy serdecznie do naszej kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat Agnieszka Baran prowadzi Kancelarię Adwokacką w Rzeszowie. Główny obszar działalności firmy to województwo podkarpackie, choć współpracuje ona także z klientami zagranicznymi oraz odbiorcami z całego kraju. Z jej usług korzystają osoby indywidualne jak również klienci biznesowi. Kancelaria specjalizuje się w prawie pracy, spółek, podatkowym, transportowym, upadłościowym, karnym, rodzinnym, cywilnym a także proponuje doradztwo w sprawach międzynarodowych. Swoje usługi świadczy w języku polskim, angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Więcej informacji znaleźć można na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka adw. Agnieszki Cioch i adw. Kamili Iłendy-Janickiej swoją siedzibę posiada w Lublinie. Działa ona na terenie województwa lubelskiego jak również całego kraju i może się pochwalić długoletnim, sięgającym 2013 roku doświadczeniem. Proponuje obsługę prawną osób fizycznych, jednostek organizacyjnych oraz przedsiębiorstw w zakresie prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego czy też prawa pracy. Zapewnia doradztwo, pomoc w sporządzaniu pism i opinii jak również reprezentowanie klienta przed odpowiednimi organami. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl