Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22641
415
7
65483

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Kancelaria Adwokacka Mariusza Niedziałkowskiego w swojej ofercie posiada pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W ofercie znajduje się m.in. prowadzenie spraw związanych z opieką nad dzieckiem, kompleksowa i bieżąca obsługa prawna firm oraz rozwiązywanie różnego rodzaju, skomplikowanych spraw. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 14, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Adwokat Monika Ławecka zaprasza do korzystania ze swoich usług. Oferujemy całościową pomoc prawną z zakresu różnorodnych dziedzin prawa. Wydajemy opinie prawne oraz zapewniamy biegłe doradztwo prawne. Sporządzamy pisma sądowe i przedsądowe. Zachęcamy także wszelkie przedsiębiorstwa do korzystania z naszej wszechstronnej obsługi prawnej. W trosce o zabieganych klientów oferujemy także pomoc prawną online. Zapraszamy do omówienia wszystkich szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Dokładne informacje na temat firmy oraz jej propozycji mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

W ofercie kancelarii adwokackiej znajduje się specjalistyczna pomoc prawna w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Kancelarię tworzy zespół wykształconych prawników posiadających bogate doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw. Adwokaci służą niezastąpioną pomocą prawną m.in. podczas rozwiązywania spraw rozwodowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wielu Polaków za pracą wyjechało do Niemiec. Często nie znają ani przepisów prawa niemieckiego, ani struktury administracyjnej. Problemem też jest niewystarczająca znajomość języka niemieckiego. Co zrobić, gdy przyjdzie się zmierzyć z niesprawiedliwością ze strony pracodawcy? Zaufaj nam! Odwiedź Prawo-Niemcy.pl. Nasza pomoc możemy zaoferować Ci w zakresie prawa pracy, prawa karnego, prawa socjalnego czy rodzinnego.
Kategorie:

Data dodania: Nov 4, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka Kancelaria Agata Michalska-Szuster zaprasza do swojej siedziby przy ulicy Gagarina 30 w Warszawie. Nasza kancelaria adwokacka oferuje doradztwo w szerokim zakresie: m.in. prawa pracy, prawa cywilnego, prawa gospodarczego. Specjalizacją kancelarii jest pomoc w sprawach rodzinnych, alimentacyjnych i mediacji. Zapraszamy serdecznie do naszej kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Sep 17, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat Agnieszka Baran prowadzi Kancelarię Adwokacką w Rzeszowie. Główny obszar działalności firmy to województwo podkarpackie, choć współpracuje ona także z klientami zagranicznymi oraz odbiorcami z całego kraju. Z jej usług korzystają osoby indywidualne jak również klienci biznesowi. Kancelaria specjalizuje się w prawie pracy, spółek, podatkowym, transportowym, upadłościowym, karnym, rodzinnym, cywilnym a także proponuje doradztwo w sprawach międzynarodowych. Swoje usługi świadczy w języku polskim, angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Więcej informacji znaleźć można na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka adw. Agnieszki Cioch i adw. Kamili Iłendy-Janickiej swoją siedzibę posiada w Lublinie. Działa ona na terenie województwa lubelskiego jak również całego kraju i może się pochwalić długoletnim, sięgającym 2013 roku doświadczeniem. Proponuje obsługę prawną osób fizycznych, jednostek organizacyjnych oraz przedsiębiorstw w zakresie prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego czy też prawa pracy. Zapewnia doradztwo, pomoc w sporządzaniu pism i opinii jak również reprezentowanie klienta przed odpowiednimi organami. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka Małgorzaty Michalik w Nowym Sączu oferuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym oraz firmom.
Adwokat Małgorzata Michalik specjalizuje się z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, handlowego, prawa pracy oraz prawa nieruchomości.
Małgorzata Michalik oferuje profesjonalne porady oraz indywidualne podejście do każdej osoby potrzebującej pomocy prawnej.
Kancelaria adwokacka Małgorzaty Michalik z Nowym Sącza oferuje również dłuższą współpracę zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.
Reprezentują również klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji.
Szczegóły naszej oferty na stronie internetowej www.adwokat-michalik.com.pl lub pod numerem telefonu 508 076 274
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria prawna ze Szczecina świadczy porady zarówno dla osób fizycznych jak i instytucjonalnych. Rozumiemy Państwa potrzeby dlatego oferujemy kompleksową obsługę prawną. Adwokat udziela pomocy prawnej na etapie postępowania przedsądowego oraz reprezentuje interesy klientów przed Sądami i innymi organami władzy publicznej. Sprawa rozwodowa, postępowanie karne, problem ze spadkiem czy jakikolwiek inny problem prawny? Zapraszamy do kontaktu
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zajmujemy się sprawami rodzinnymi i spadkowymi. Nasza Kancelaria Adwokacka ma ogromną praktykę w reprezentacji Klientów przed sądami na terenie całego Kraju. Nasz podstawowy zasięg działalności to sądy z województwa łódzkiego. Nasz doświadczony zespół prawników pomoże również Państwu m.in. w sprawach odszkodowawczych, administracyjnych, czy pracowniczych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www i do zapoznania się z naszą ofertą świadczonych usług prawnych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl