Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19600
415
1
64566

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Państwa sprawa, a dokładnie jej rozwiązanie, jest dla naszej kancelarii adwokackiej niemniej ważna, co dla Państwa. Jeśli szukacie doświadczonego, profesjonalnego adwokata z Wrocławia, nasza oferta z pewnością spełni oczekiwania. Z wachlarzem usług, jak i doradztwa, świadczonych przez naszą firmę możecie zapoznać się, odwiedzając naszą stronę www. Zaufało nam szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy.
Kategorie:

Data dodania: May 31, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona Skuteczny-adwokat to niezależny ranking adwokatów z naszego kraju. Jeżeli poszukujecie opinii na temat adwokata, którego macie w planach zatrudnić zapraszamy na tę stronę. Znajdziecie tutaj wiele opinii, które na bieżąco weryfikujemy. Chcemy, żeby nasza strona opierała się na rzetelnych informacjach. Jeżeli poszukujecie dobrego adwokata ze swoich stron zachęcamy Was do lektury strony Skuteczny Adwokat. Dzięki naszej stronie wybierzecie dla siebie dobrego adwokata.
Kategorie:

Data dodania: Apr 27, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Interesuje Cię pomoc prawna w uk? Chcesz podjąć stałą współprace bo prowadzisz swoja firmę i nie znasz się obowiązujących tu przepisach prawa? Jeżeli wybierzesz naszą kancelarię, to na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy zespołem ekspertów, mamy odpowiednie kwalifikacje i chętnie pomożemy Ci przygotowywać różnego rodzaju umowy, będziemy za Ciebie prowadzić negocjacje i znajdziemy rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka w Krakowie oferuje swoim klientom także szkolenia prawne, z których można skorzystać, aby zdobyć wiedzę na temat zagadnień prawnych. Zdarza się, że takie szkolenie z prawa w Krakowie skupia osoby młode, które chcą w przyszłości zostać prawnikami i zastanawiają się jak taka praca wygląda. Na takim szkoleniu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z zakresu różnych dziedzin i gałęzi prawa.
Kategorie:

Data dodania: Dec 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Katalog kancelarii prawnych zajmujących się uzyskiwaniem roszczeń prawnych z tytułu wypadków. W serwisie odszukasz niemal 900 kancelarii poukładanych wg kategorii - rodzajów szkód, za które można złożyć roszczenia. Strona wyposażona jest w system wyszukiwania o zaawansowanych możliwościach wyszukiwania: według miejsca i słów kluczowych podanych w zapytaniu. Firmy prawnicze, jakie będą chciały dodać profil do katalogu mogą to zrobić korzystając z formularza zgłoszeniowego za darmo. System daje także możliwość edycji swoich danych a także ustawienia wpisów specjalnych, jakie wyświetlają się na wysokich miejscach w wynikach zapytań. Na stronach profilowych można odnaleźć całość informacji adresowych, opis oraz mapę plan dojazdu do kancelarii lub firmy odszkodowawczej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 28, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W razie kłopotów z prawem pracy, warto zaufać dobremu adwokatowi. W Katowicach zrobiło to już całe mnóstwo przedsiębiorstw, które otrzymały profesjonalne porady, a także usługi podczas procesów sądowych. Adwokaci każdego klienta traktują indywidualnie, a każda nowa sprawa to dla nich priorytet, w który wkładają całe swoje serce. Takie zaangażowanie sprawiło, ze adwokaci z Katowic zebrali szerokie grono zadowolonych klientów, którym pomogli w przeszłości i pomagają do dzisiaj. Każdy może zwrócić się do doświadczonego adwokata.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka zatrudniająca wyspecjalizowanych prawników musi cieszyć się dobrą opinią. Na dobrą jakość usług świadczonych przez prawników składa się jednak nie tylko szeroka wiedza w dziedzinie prawa, ale także miła obsługa. Usługi wykonywane przez kancelarię adwokacką są najwyższej jakości. Pracownicy zapewniają swoim klientom pomoc w różnych sytuacjach. Do adwokatów może zwrócić się każdy, kto potrzebuje profesjonalnej wiedzy w zakresie znajomości prawa zarówno indywidualnego jak i gospodarczego.
Kategorie:

Data dodania: Dec 8, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Niektóre rozprawy sądowe są bardzo trudnymi spotkaniami, gdzie w jednym miejscu spotykają się często niezwykle dotkliwie skrzywdzone ofiary oraz ich prześladowcy, a spotkania takie nie obywają się bez łez i bólu. Doświadczony adwokat, na przykład adwokat prawa karnego z Zielonej Góry, zna od podszewki właśnie takie przypadki, gdyż takie właśnie najczęściej są przez niego przygotowywane.
Kategorie:

Data dodania: Nov 11, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Radców Prawnych Goździk & Holka mieści się w Łodzi przy ulicy Narutowicza 74 lok.nr. 5
Zajmujemy się obsługą przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.
Pomagamy klientom przy rejestracji spółek, przekształcaniem przedsiębiorstw, oraz bieżącą obsługą przedsiębiorstw.
Klienci mogą liczyć na fachowe porady prawne, reprezentowanie przed sądami.
Więcej informacji na temat naszej specjalizacji na stronie internetowej.
Zapraszamy do zapoznania się i kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nieczęstą praktyką wśród prawników jest udzielanie porad bez osobistego stawiennictwa się potencjalnego klienta w kancelarii. Kwestia ta nie dotyczy kancelarii adwokackiej Łukasza Wróblewskiego, która oferuje e-porady prawne wykazując się tym samym sporą elastycznością w kwestii podejścia do klienta. Świetnie dobrana ekipa specjalistów zatrudnionych w kancelarii daje pewność, że problem z jakim klient się zgłasza zostanie dogłębnie przeanalizowany i kompleksowo omówiony co ma korzystny wpływ na udaną współpracę i pozytywne zakończenie sprawy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl