Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25023
415
3
66140

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Fachowe porady prawne udzielane przez kompetentnego adwokata mogą uchronić nas przed popełnieniem poważnego błędu związanego z późniejszymi konsekwencjami. By tego uniknąć warto zawsze pamiętać, że możemy udać się do kancelarii prawnej, gdzie wszystkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane i dokładnie wyjaśnione. Zawsze. kiedy nie jesteśmy pewni czy ktoś nie próbuje nas oszukać dobrze jest przeanalizować sytuacje z adwokatem, który posiada znakomitą wiedzę z zakresu prawa. Wieloletnie doświadczenie i praktyka zawodowa są gwarancją, że uzyskamy najlepszą pomoc i w razie jakichkolwiek problemów będziemy mogli otrzymać profesjonalną poradę prawną. W Szczecinie usługi związane z doradztwem pełni adwokat rozwodowy, który nie zajmuje się tylko prowadzeniem spraw rozwodowych. Do jego zadań należą także sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz prawa spadkowego. Dlatego szukają Państwo wsparcia, to mogą je odnaleźć w kancelarii w Szczecinie. Porady prawne oferowane są zarówno na miejscu, jak i online oraz w formie rozmowy telefonicznej. Każdy zainteresowany wsparciem profesjonalisty może więc skorzystać z niej w dogodnych dla siebie warunkach. Adwokat rozwodowy cechuje się empatią oraz cierpliwością, dlatego uważnie wysłucha problemów i kłopotów oraz postara się znaleźć najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Warto pamiętać, że nawet z pozoru przegrane sprawy spadkowe czy sprawy rozwodowe można doprowadzić do końca tak, by uzyskać oczekiwane rezultaty i chronić dobro klientów kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Nov 30, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Doświadczony radca prawny Krzysztof Olechno świadczy profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak również przedsiębiorców. Podstawowe obszary specjalizacji to, m.in. spory sądowe, upadłość konsumencka oraz prawo cywilne. Prawnik posiada zróżnicowany wachlarz doświadczenia zawodowego, które pozwala mu gruntowanie patrzeć na sprawy Klientów. Kancelaria znajduje się w mieście Warszawa. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z trudnymi aspektami prawnymi (upadłość konsumencka, umorzenie długów, temat darowizn) zachęcamy także do sprawdzenia firmowej strony. Znajduje się tam wiele przydatnych artykułów wyjaśniających zróżnicowane kwestie prawne. Prawnik Krzysztof Olechno zaprasza do współpracy osoby z miasta Warszawa.
Kategorie:

Data dodania: Oct 4, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawo spadkowe zajmuje się sprawami z zakresu dziedziczenia, sporządzania testamentu, a także zrzekania majątku. Kancelaria prawna Gliwice posiada doświadczenie w zakresie postępowań związanych z prawem spadkowym oraz współwłasności i świadczy pomoc wszystkim, którzy potrzebują porady prawnej z zakresu regulacji majątkowych po śmierci ich właściciela.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Specjalizacją kancelarii prawnej są sprawy związane z kredytami frankowymi. Duże doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta są czymś na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru adwokata, który zajmie się wytoczeniem pozwu oraz sporządzeniem wniosku o wstrzymanie zapłaty. Kompleksowa pomoc sprawia, że każdy klient znajdzie rozwiązanie swoich problemów finansowych dzięki wsparciu doświadczonych prawników.
Kategorie:

Data dodania: Apr 8, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy marką skupiającą w sobie kilka kancelarii prawniczych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oddajesz swoje sprawy w dobre ręce. Co proponujemy? Między innymi takie usługi jak windykacja należności, odszkodowania osobowe, odszkodowania rzeczowe, upadłość konsumencka i wiele innych. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Legal F. Kancelaria z Rzeszowa zrzesza w swoich szeregach najlepszych radców prawnych, aplikantów radcowskich oraz asystentów. Prawnik, Rzeszów, współpracuje z doświadczonymi komornikami, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi. Kancelaria prawna stale poszerza swój zespół. Usługi prawne obejmują sprawy majątkowe, rodzinne, odszkodowawcze. Kancelaria prawna stawia na profesjonalny zespół prawników, aplikantów radcowskich oraz asystentów. Usługi prawne to oferta spraw gospodarczych, gruntowych, spadkowych, odszkodowawczych oraz z obszaru zamówień publicznych.
Kategorie:

Data dodania: Dec 15, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sprawy o zapłatę należności w postępowaniu przedsądowym (mediacyjnym) i sądowym, opinie i reprezentacja klientów w postępowaniach odszkodowawczych, sprawy rozwodowe, o separację, czy podziały majątku między małżonkami to zaledwie niektóre z usług, jakie w ramach Kancelarii Adwokackiej w Szczytnie świadczy adwokat Andrzej Jemielita. Zajmuję się obroną w sprawach karnych oraz we wszystkich instancjach sądowych, łącznie z postępowaniem kasacyjnym. Zapraszam do kontaktu i umawiania spotkań.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Prawnicza Artur Kosturek i Wspólnicy w Rzeszowie zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Oferujemy wsparcie w zakresie prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa medycznego, prawa pracy, prawa rodzinnego, a także prawa cywilnego i prawa karnego. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i zaangażowanie w sprawy Klientów. Przeprowadzamy też spotkania online za pomocą naszej platformy. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie czy też mailowo. Dokładne informacje na temat Kancelarii i jej oferty mieszczą się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka w Gdańsku, którą prowadzi Agata Morawska umożliwia profesjonalną obługę swoich klientów w obszarze prawa rodzinnego i karnego, w tym prawa karnego gospodarczego, prawa karnego wykonawczego. Polecamy też porady prawne w zakresie windykacji, w tym dochodzenie wierzytelności w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym oraz prowadzenie postępowania przedsądowego. Każdą współpracę prawną realizujemy w różnych formach adekwatnych do potrzeb oraz oczekiwań Klienta. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszechstronną pomoc prawną klientom indywidualnym lub gospodarczym zapewnia Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Polaczy w Katowicach. Udzielamy porad prawnych i reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Sporządzamy opinie prawne oraz zapewniamy obronę w sprawach karnych. Przedsiębiorcom proponujemy stałą obsługę, zakres której obejmuje doradztwo w kwestiach związanych z aktualną działalnością. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszej kancelarii, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl