Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22146
415
11
65259

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Zajmujemy się sprawami rodzinnymi i spadkowymi. Nasza Kancelaria Adwokacka ma ogromną praktykę w reprezentacji Klientów przed sądami na terenie całego Kraju. Nasz podstawowy zasięg działalności to sądy z województwa łódzkiego. Nasz doświadczony zespół prawników pomoże również Państwu m.in. w sprawach odszkodowawczych, administracyjnych, czy pracowniczych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www i do zapoznania się z naszą ofertą świadczonych usług prawnych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka dr Mariusz Olężałek specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym i opiekuńczym, spadkowym oraz autorskim. Jej klientami są osoby fizyczne, przedsiębiorstwa oraz partnerzy spółek osobowych czy kapitałowych. Kancelaria zajmuje się reprezentowaniem klienta, prowadzeniem negocjacji, spraw oraz czynności procesowych a także doradztwem, sporządzaniem pism i wniosków i konsultacjami. Swoje usługi świadczy w siedzibie, która mieści się w Łodzi bądź zdalnie. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą kancelarii prawniczej z Wrocławia, prowadzonej przez Katarzynę Kamienowską. Otrzymają tutaj Państwo szereg kompleksowych usług prawnych z wielu dziedzin prawa. Adwokat specjalizuje się bowiem w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, rodzinnego, spadkowego, autorskiego, pracy czy też medycznego. Uzyskają tutaj Państwo również pomoc przy sporządzaniu aktów prawnych, projektów umów, opinii prawnych czy też opiniowaniu umów. Do tego, adwokat udziela kompleksowych wskazówek prawnych, także on-line. Na stronie internetowej dostaną Państwo dokładny wachlarz usług świadczonych w kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompleksowa obsługa prawna - prawo karne, cywilne, rodzinne i gospodarcze, reprezentacja Klientów przed organami administracji państwowej, a poza tym sporządzanie sprawozdań, wniosków czy apelacji to główny zakres działalności, jaką w Lublinie prowadzi Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Dymek. Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorców jak i osób prawnych oraz instytucji publicznych. Zapewniamy dobrą współpracę i oczekiwane efekty prowadzonych spraw. W celu umówienia spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Masz problem natury prawnej i nie wiesz, jak go rozwiązać? Chcesz się rozwieźć? Masz problem związany ze spadkiem, a może chcesz kupić czy sprzedać jakąś nieruchomość? Pomożemy! Kancelaria adwokacka Jednoralski Wejherowo to profesjonalny zespół radców prawnych i adwokatów posiadających bardzo duże doświadczenie. Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas usługach na stronie internetowej kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Kancelarii Adwokackiej adwokat Olgi Zubrzycka-Staniczek z Chorzowa świadczymy usługi z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym prawa cywilnego, karnego, rodzinnego bądź administracyjnego. Udzielamy porad i opinii prawnych, reprezentujemy naszych klientów przed sądami, a także zapewniamy stałą obsługę dla firm. Jesteśmy także przygotowani do rozstrzygania sporów w drodze negocjacji oraz mediacji. Ponadto przygotowaliśmy ofertę dla osób potrzebujących bezzwłocznej pomocy prawnej, jaką jest e-porada. Wszelkie wiadomości o działalności kancelarii zamieściliśmy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 27, 2019 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacko-Radcowska Anczewska i Puńko to profesjonalna pomoc prawna przy zakładaniu działalności gospodarczej dla klientów biznesowych, a także pomoc najwyższej klasy skierowana do klientów prywatnych podczas spraw karnych czy rodzinnych, a nawet przy windykacji długów i w sprawach kredytów. Kancelaria Adwokacko-Radcowska Anczewska i Puńko zlokalizowana jest na ulicy Rybackiej 7 we Wrocławiu. Zapraszamy do kontaktu z biurem i na osobiste wizyty w kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak zlokalizowana jest w Sosnowcu, blisko centrum miasta, dzięki czemu każda szukająca pomocy osoba znajdzie ją bez problemu. Kancelaria ta stworzona została przez dwoje sprawdzonych i doskonale wyszkolonych prawników ponad dekadę temu. Mimo że Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak posiada już dziesięcioletni staż, tworzący ją prawnicy nie przestają się rozwijać. Każdy znajdzie pomoc w Kancelarii, zarówno osoba prywatna jak i klient biznesowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaką przygotowała Kancelaria Adwokacka Śliwowski i Nowak.
Kategorie:

Data dodania: Dec 18, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pomoc prawną dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych poleca Edyta Żygas Kancelaria Adwokacka w Krakowie. Kompleksowe poradnictwo w zakresie prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego, również prawa rodzinnego i spadkowego, obejmuje ponadto tworzenie prawnej dokumentacji, pism oraz opinii czy reprezentowanie klienta w sprawach karnych i administracyjnych przed sądami oraz organami ścigania i administracji państwowej. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy kompletną ofertę usług. W celu umówienia spotkania, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria w Wodzisławiu Śląskim
Adwokat Wodzisław Śląski
Mecenas Patryk Riedel

Lokalizacja:
- ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląski
- ul. Mariacka 4, 40-013 Katowice; - ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój;

Telefon: 500 045 725
Email: adwokat.riedel@gmail.com

Adwokat Patryk Riedel Specjalizuje się w:
- Sprawach o rozwód i separacje;
- Prawie Rodzinnym;
- Prawie Karnym;
- Sprawach z ZUS;
- Szkodach Górniczych.
Adwokat, to coś więcej niż prawnik. Oprócz studiów prawniczych musi odbyć praktykę w adwokaturze zwaną aplikacją adwokacką i zdać egzamin końcowy. Wykonywać zawód adwokata mogą jedynie osoby wpisane na listę adwokatów sporządzaną przez okręgową radę adwokacką.


Adwokat (z łacińskiego „Advocare”- wzywać na pomoc), jest osobą, która pomaga ludziom w zakresie posługiwania się prawem. Usługi adwokackie to: porady prawne, pomoc w sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu aktów prawnych oraz reprezentowanie poszczególnych osób (np., oskarżonych lub chcących się rozwieść) przed sądami i urzędami.


Od najdawniejszych czasów wspólnoty ludzkie tworzyły normy życia społecznego, zwane później prawem. Na przestrzeni wieków prawo poszczególnych państw, rozrosło się tak, iż dotyczy obecnie wielu sytuacji życiowych. Co więcej, skomplikowało się na tyle, że człowiek zmuszony posłużyć się nim, nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie. Osobą, która mu w tym pomoże jest adwokat.
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl