Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65029

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Zdecydowanie dokumenty prawne, które uzyskasz w naszej kancelarii przez Internet są profesjonalnie przygotowanymi do użytku dokumentami, które opierają się na aktualnej literze prawa i stworzone są przez osoby, które na co dzień właśnie takimi dokumentami się zajmują. Masz więc pewność, że są to dokumenty, które zostaną zaakceptowane w przypadku wielu sądów czy innej administracji urzędowej, która właśnie takich dokumentów od Ciebie wymaga.
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Prawa Upadłościowego Anny Grudzień prowadzi kompleksowe działania, które pomagają osobom fizycznym nie prowadzącym działalności gospodarczej i nie radzącym sobie z płaceniem terminowo swoich zobowiązań w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej i oddłużeniu się. Koniecznie odwiedź stronę internetową Kancelarii, na której znajdziesz więcej informacji na temat współpracy w tym zakresie. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdecydowałeś się wstąpić na drogę sądową przeciwko instytucji finansowej w celu wyegzekwowania należnego Ci zwrotu prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu, a jednocześnie nie chcesz ryzykować utraty nakładów na kancelarię prawną w sytuacji przegranego postępowania sądowego Wejdź na stronę internetową www.zwrotyprowizji.pl. Prowadzi ją kancelaria prawna z wielkim doświadczeniem w zakresie odzyskiwania prowizji bankowych. Wszystkie prowadzone przez nią do tej pory sprawy zakończyły się pozytywnym dla klienta wyrokiem. Kancelaria proponuje korzystne warunki, polegające na tym, że honorarium za usługi prawnika klienci płacą dopiero po zakończeniu procesu sądowego nakazem zwrotu prowizji bankowych. W trakcie analizy sprawy klient nie ponosi żadnych zobowiązań finansowych. Nie ponosi ich również po zakończeniu procesu niekorzystnym dla siebie wyrokiem.
Kategorie:

Data dodania: Oct 4, 2018 Wejść: 0 Ranking: 4.67 Głosów: 3
Updated

Komentarze Ranking

Adwokat Maja Galas, która w Czeladzi prowadzi Kancelarię Adwokacką, Wydział Prawa i Administracji UŚ ukończyła w 2004 r. W latach 2006-2010 odbyła aplikację adwokacką, zakończoną pozytywnie egzaminem adwokackim. Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w prestiżowej Kancelarii Adwokackiej Adwokata Andrzeja Rajperta w Katowicach. Posiada 10-letnie doświadczenie prawnicze w obsłudze osób prywatnych, jak i klienta biznesowego. Prowadziła sprawy międzynarodowe, jakie w dalszym ciągu realizuje w ramach swojej oferty. Posługuje się językiem niemieckim i angielskim. Zapraszamy na stronę kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Anna Rakowska-Leputa, adwokat, członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, prowadzi w Legnicy Kancelarię ARL, w zakresie której świadczy usługi doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych. Świadczenia obejmują prawo i postępowanie karne, prawo rodzinne, prawo pracy, a także prawo cywilne, prawo i postępowanie administracyjne. Kancelaria oferuje też prowadzenie stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Świadczymy fachowe wsparcie w zakresie m. in. opiniowania i projektowania umów, dochodzenia należności pieniężnych i niepieniężnych, obrony praw podmiotów gospodarczych. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jako kancelaria radcy prawnego w Krakowie skupiamy się przede wszystkim na świadczeniu usług stojących na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu wybranie naszej oferty będzie skutkowało czerpaniem z niej bardzo dużego zadowolenia i radości. Oferujemy pomoc z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, rodzinnego oraz wielu innych obszarów prawa. Nasze usługi kierowane są zarówno do osób indywidualnych jak i przedsiębiorców.
Kategorie:

Data dodania: Sep 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

znajdująca się w Zabrzu Kancelaria Adwokacka dr Beata Bieniek, proponuje doświadczoną obsługę prawną podmiotów gospodarczych funkcjonujących w rożnych formach prawnych, a nawet obsługę osób fizycznych w sprawach majątkowych czy rodzinnych. Prowadzimy procedury zakładania oraz rejestracji spółek i ich oddziałów, sporządzamy pisma, umowy i wnioski sądowe, a nawet uczestniczymy w mediacjach gospodarczych czy też rodzinnych. Co więcej z pełnym zaangażowaniem, współpracujemy z podmiotami zagranicznymi, gwarantując pomoc prawną w języku angielskim. Więcej wiadomości na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat Magdalena Rduch prowadzi Kancelarią Adwokacką w Pawłowicach z filią w Jastrzębiu Zdroju, świadcząc usługi z aspektu różnych dziedzin prawa. Udzielamy porad oraz prowadzimy sprawy z zakresu m.in. prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego czy spadkowego. Świadczymy obszerną pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i osób prawnych, a nawet spółek osobowych i innych jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. W sytuacji trwałej współpracy z podmiotami gospodarczymi honorarium ustalane jest w formie ryczałtowej lub godzinowej. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Spółka partnerska radców prawnych IURIDICUS Aleksandra Bogus i Justyna Król - Mura z Katowic wykonuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym i biznesowym. Przyjmujemy sprawy związane z prawem karnym, rodzinnym, handlowym i cywilnym. Uczestniczymy w walce o odszkodowania za błędy medyczne, sporządzamy wnioski dodatkowo prowadzimy postępowania przed wojewódzkimi komisjami do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych. Jako Kancelaria Doradztwa Gospodarczego przygotowujemy opracowania i ekspertyzy dotyczące rynku nieruchomości. Więcej istotnych wiadomości opublikowaliśmy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zespół Kancelarii Radcy Prawnego Izabela Libera z Poznania tworzą wyspecjalizowani radcy prawni, prawnicy specjaliści i aplikanci radcowscy. Prowadzimy mediacje, postępowania sądowe o odszkodowanie jak również pomoc pro bono i wsparcie akcji charytatywnych. Specjalizujemy się w służebności przemysłu, nieruchomościach, obsłudze przedsiębiorstw, umów handlowych, nieuczciwej konkurencji, prawach autorskich, sprawach sądowych, zamówieniach publicznych, prawie budowlanym, odszkodowaniach, prawie administracyjnym czy też dochodzeniu należności. Na stronie internetowej mieści się więcej szczegółów.
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl