Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25395
415
7
66234

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Pomoc prawnika bywa potrzebna. Dzięki konsultacji i wsparciu bezstresowo przejdziemy przez rozwód czy spór z byłym pracodawcą. W Szczecinie przy ul. Monte Cassino 19c/2 działa kancelaria Krzysztofa Konysza. Godziny otwarcia biura — od pon. do czw. w godz. 9.00-17.00 oraz w pt. w godz. 9.00-15.00. Spotkanie należy umówić telefonicznie (604 412 097) lub mailowo (kancelaria@adwokat-konysz.pl).
Kategorie:

Data dodania: Oct 27, 2022 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria prawna LEXPERTS prowadzi dwa biura. Jedno znajduje się we Wrocławiu przy ul. Czajkowskiego 63/1, a drugie w Trzebnicy przy Rynku 12/1. Przyjmowanie petentów odbywa się od pon. do pt. w godz. 9.00-17.00. Spotkanie należy umówić telefonicznie lub e-mailowo. Wszystkie dodatkowe informacje umieszczone są na stronie internetowej. Jest tam również dostępna lista usług i informacje o zespole.
Kategorie:

Data dodania: Sep 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś z Wrocławia lub okolic i potrzebujesz pomocy prawnika? Szukasz kancelarii, która istnieje już długo i gwarantuje zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta? Pracownicy Kancelarii Adwokackiej Sławomira Walidudy są w biurze w dni robocze od 9.00 do 17.00. Adres to: Kościuszki 6/5. Na spotkanie można umówić telefonicznie -535 121 454 lub e-mailowo -kancelaria@waliduda.pl.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Złote Tarasy (czyli ul. Złota 59) w Warszawie to adres Kancelarii Prawnej Radkiewicz Adwokaci i Radcy Prawni. Biuro działa od 12 lat. By zapoznać się z pełną ofertą należy odwiedzić stronę radkiewicz.net.pl. Znajdują się tam również informacje o naszych prawnikach. Prowadzimy sprawy zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Pracujemy w dni robocze w godz. 9.00-17.00. Nasz nr tel.: 22 489 52 65.
Kategorie:

Data dodania: Jul 5, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Mecenas Paulina Majewska wraz ze współpracownikami prowadzi dwie kancelarie. Jedna znajduje się w Łodzi, a druga w Piotrkowie Trybunalskim. Biura są czynne od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30. Jednak po wcześniejszym umówieniu możliwe jest wyznaczenie innej godziny spotkania. Na stronie radca-pr.pl istnieje możliwość zapoznania się z cennikiem. Pomoc można uzyskać z zakresu różnych dziedzin prawa.
Kategorie:

Data dodania: Jul 4, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Każde przedsiębiorstwo powinno być pod stałą opieką kancelarii adwokackiej. Nieważne, czy dopiero zaczyna się przygodę z biznesem i potrzebuje pomocy w założeniu firmy, czy już od dawna działa się na rynku i przyda się wsparcie przy podpisywaniu umów. Kancelaria prawna adw. Anety Rząsa-Nawrot istnieje w Lubinie już od 2011 roku. Na stronie internetowej dostępna jest pełna oferta.
Kategorie:

Data dodania: Jun 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli masz problem prawny i potrzebujesz porady lub poprowadzenia sprawy w sądzie — zdaj się na profesjonalną kancelarię we Wrocławiu! Zapraszamy na kancelaria-polonica.pl. Znajdziesz tam pełną ofertę naszego wykwalifikowanego zespołu. Ddsetek wygranych spraw jest w naszej kancelarii naprawdę wysoki. Głównie zajmujemy się odszkodowaniami, obsługą wierzytelności i frankowiczami.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteś z Wrocławia i potrzebujesz profesjonalnej pomocy kancelarii adwokackiej? Skontaktuj się z doświadczonym zespołem z Płatek i Wspólnicy. Nasze biuro znajduje się przy ul. Stacyjnej 1. Chętnych zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie. Świadczymy pomoc z prawa karnego, cywilnego, administracyjnego i prawa pracy. Pomagamy frankowiczom, firmom i ofiarom wypadków.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka dostarcza szeroko rozumiane usługi prawnicze oraz całościową obsługę prawną. Pomoc prawna obejmuje doradztwo i reprezentowanie osób fizycznych, prawnych w tym firm i podmiotów gospodarczych na terenie całego państwa przed organami, urzędami, jak również sądami. Adwokat z miasta Sieradz postrzega satysfakcje Klientów jako główny cel współpracy. Kancelaria adwokacka reprezentuje Klientów na etapie przedsądowym, sądowym oraz egzekucyjnym. Adwokat angażuje się w obronę oskarżonych i obwinionych w obszarach karnych i wykroczeniach zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego, jak również wykonawczego (m.in. skazanych). Najważniejsze jest dla adwokata jak najlepsze zabezpieczenie interesów klientów oraz zapewnienie najwyższego stopnia ochrony prawnej. Pomoc prawna bazuje na następujących fundamentach: rzetelność, doświadczenie i zaangażowanie. Specjalizacje kancelarii uwzględniają prawo rodzinne, cywilne, karne czy pracy. Obszar działań obejmuje miasto Sieradz. W przypadku reprezentowania osoby zamieszkałej za granicą nie jest wymagane, aby była obecna w państwie. Jeśli pomoc prawna jest pilna, adwokat jest do Państwa dyspozycji również w innych dogodnych dla Państwa godzinach, jak i w soboty. Kancelaria adwokacka (Sieradz) zachęca do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 24, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Adwokat Rozwodowy w Katowicach może zapewnić Ci nie tylko profesjonalne podejście do Twojej sprawy, ale także opiekę. Zajmujemy się zarówno negocjacjami z wierzycielami lub dłużnikami, ale także udzielamy porad w zakresie transakcji międzynarodowych oraz pomagamy zmierzyć się z wszelkimi niesprawiedliwościami, a także zawiłościami. Nasi Adwokaci w Katowicach to osoby pełne pasji, zaangażowania i empatii – wiemy jak czują się klienci naszej Kancelarii GGK.
Kategorie:

Data dodania: Mar 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl