Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Adwokat Agnieszka Baran prowadzi Kancelarię Adwokacką w Rzeszowie. Główny obszar działalności firmy to województwo podkarpackie, choć współpracuje ona także z klientami zagranicznymi oraz odbiorcami z całego kraju. Z jej usług korzystają osoby indywidualne jak również klienci biznesowi. Kancelaria specjalizuje się w prawie pracy, spółek, podatkowym, transportowym, upadłościowym, karnym, rodzinnym, cywilnym a także proponuje doradztwo w sprawach międzynarodowych. Swoje usługi świadczy w języku polskim, angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Więcej informacji znaleźć można na stronie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 19, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka adw. Agnieszki Cioch i adw. Kamili Iłendy-Janickiej swoją siedzibę posiada w Lublinie. Działa ona na terenie województwa lubelskiego jak również całego kraju i może się pochwalić długoletnim, sięgającym 2013 roku doświadczeniem. Proponuje obsługę prawną osób fizycznych, jednostek organizacyjnych oraz przedsiębiorstw w zakresie prawa karnego, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego czy też prawa pracy. Zapewnia doradztwo, pomoc w sporządzaniu pism i opinii jak również reprezentowanie klienta przed odpowiednimi organami. Szczegóły oferty zamieszczone są na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jul 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka Małgorzaty Michalik w Nowym Sączu oferuje pełną obsługę prawną klientom indywidualnym oraz firmom.
Adwokat Małgorzata Michalik specjalizuje się z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, handlowego, prawa pracy oraz prawa nieruchomości.
Małgorzata Michalik oferuje profesjonalne porady oraz indywidualne podejście do każdej osoby potrzebującej pomocy prawnej.
Kancelaria adwokacka Małgorzaty Michalik z Nowym Sącza oferuje również dłuższą współpracę zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.
Reprezentują również klientów w postępowaniach przed sądami i organami administracji.
Szczegóły naszej oferty na stronie internetowej www.adwokat-michalik.com.pl lub pod numerem telefonu 508 076 274
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria prawna ze Szczecina świadczy porady zarówno dla osób fizycznych jak i instytucjonalnych. Rozumiemy Państwa potrzeby dlatego oferujemy kompleksową obsługę prawną. Adwokat udziela pomocy prawnej na etapie postępowania przedsądowego oraz reprezentuje interesy klientów przed Sądami i innymi organami władzy publicznej. Sprawa rozwodowa, postępowanie karne, problem ze spadkiem czy jakikolwiek inny problem prawny? Zapraszamy do kontaktu
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zajmujemy się sprawami rodzinnymi i spadkowymi. Nasza Kancelaria Adwokacka ma ogromną praktykę w reprezentacji Klientów przed sądami na terenie całego Kraju. Nasz podstawowy zasięg działalności to sądy z województwa łódzkiego. Nasz doświadczony zespół prawników pomoże również Państwu m.in. w sprawach odszkodowawczych, administracyjnych, czy pracowniczych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www i do zapoznania się z naszą ofertą świadczonych usług prawnych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 18, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Adwokacka dr Mariusz Olężałek specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, rodzinnym i opiekuńczym, spadkowym oraz autorskim. Jej klientami są osoby fizyczne, przedsiębiorstwa oraz partnerzy spółek osobowych czy kapitałowych. Kancelaria zajmuje się reprezentowaniem klienta, prowadzeniem negocjacji, spraw oraz czynności procesowych a także doradztwem, sporządzaniem pism i wniosków i konsultacjami. Swoje usługi świadczy w siedzibie, która mieści się w Łodzi bądź zdalnie. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie bądź skontaktować z kancelarią, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Apr 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą kancelarii prawniczej z Wrocławia, prowadzonej przez Katarzynę Kamienowską. Otrzymają tutaj Państwo szereg kompleksowych usług prawnych z wielu dziedzin prawa. Adwokat specjalizuje się bowiem w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, rodzinnego, spadkowego, autorskiego, pracy czy też medycznego. Uzyskają tutaj Państwo również pomoc przy sporządzaniu aktów prawnych, projektów umów, opinii prawnych czy też opiniowaniu umów. Do tego, adwokat udziela kompleksowych wskazówek prawnych, także on-line. Na stronie internetowej dostaną Państwo dokładny wachlarz usług świadczonych w kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Apr 23, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kompleksowa obsługa prawna - prawo karne, cywilne, rodzinne i gospodarcze, reprezentacja Klientów przed organami administracji państwowej, a poza tym sporządzanie sprawozdań, wniosków czy apelacji to główny zakres działalności, jaką w Lublinie prowadzi Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Dymek. Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, przedsiębiorców jak i osób prawnych oraz instytucji publicznych. Zapewniamy dobrą współpracę i oczekiwane efekty prowadzonych spraw. W celu umówienia spotkania zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Kategorie:

Data dodania: Apr 16, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Masz problem natury prawnej i nie wiesz, jak go rozwiązać? Chcesz się rozwieźć? Masz problem związany ze spadkiem, a może chcesz kupić czy sprzedać jakąś nieruchomość? Pomożemy! Kancelaria adwokacka Jednoralski Wejherowo to profesjonalny zespół radców prawnych i adwokatów posiadających bardzo duże doświadczenie. Dowiedz się więcej o oferowanych przez nas usługach na stronie internetowej kancelarii.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2019 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W Kancelarii Adwokackiej adwokat Olgi Zubrzycka-Staniczek z Chorzowa świadczymy usługi z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym prawa cywilnego, karnego, rodzinnego bądź administracyjnego. Udzielamy porad i opinii prawnych, reprezentujemy naszych klientów przed sądami, a także zapewniamy stałą obsługę dla firm. Jesteśmy także przygotowani do rozstrzygania sporów w drodze negocjacji oraz mediacji. Ponadto przygotowaliśmy ofertę dla osób potrzebujących bezzwłocznej pomocy prawnej, jaką jest e-porada. Wszelkie wiadomości o działalności kancelarii zamieściliśmy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 27, 2019 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl