Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19282
415
5
64447

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

Kategorie

Religia (10)


Wpisy
Sortowanie :
Interesuje Cię pomoc prawna w uk? Chcesz podjąć stałą współprace bo prowadzisz swoja firmę i nie znasz się obowiązujących tu przepisach prawa? Jeżeli wybierzesz naszą kancelarię, to na pewno się nie zawiedziesz. Jesteśmy zespołem ekspertów, mamy odpowiednie kwalifikacje i chętnie pomożemy Ci przygotowywać różnego rodzaju umowy, będziemy za Ciebie prowadzić negocjacje i znajdziemy rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw.
Kategorie:

Data dodania: Mar 29, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka w Krakowie oferuje swoim klientom także szkolenia prawne, z których można skorzystać, aby zdobyć wiedzę na temat zagadnień prawnych. Zdarza się, że takie szkolenie z prawa w Krakowie skupia osoby młode, które chcą w przyszłości zostać prawnikami i zastanawiają się jak taka praca wygląda. Na takim szkoleniu można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z zakresu różnych dziedzin i gałęzi prawa.
Kategorie:

Data dodania: Dec 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Katalog kancelarii prawnych zajmujących się uzyskiwaniem roszczeń prawnych z tytułu wypadków. W serwisie odszukasz niemal 900 kancelarii poukładanych wg kategorii - rodzajów szkód, za które można złożyć roszczenia. Strona wyposażona jest w system wyszukiwania o zaawansowanych możliwościach wyszukiwania: według miejsca i słów kluczowych podanych w zapytaniu. Firmy prawnicze, jakie będą chciały dodać profil do katalogu mogą to zrobić korzystając z formularza zgłoszeniowego za darmo. System daje także możliwość edycji swoich danych a także ustawienia wpisów specjalnych, jakie wyświetlają się na wysokich miejscach w wynikach zapytań. Na stronach profilowych można odnaleźć całość informacji adresowych, opis oraz mapę plan dojazdu do kancelarii lub firmy odszkodowawczej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 28, 2016 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W razie kłopotów z prawem pracy, warto zaufać dobremu adwokatowi. W Katowicach zrobiło to już całe mnóstwo przedsiębiorstw, które otrzymały profesjonalne porady, a także usługi podczas procesów sądowych. Adwokaci każdego klienta traktują indywidualnie, a każda nowa sprawa to dla nich priorytet, w który wkładają całe swoje serce. Takie zaangażowanie sprawiło, ze adwokaci z Katowic zebrali szerokie grono zadowolonych klientów, którym pomogli w przeszłości i pomagają do dzisiaj. Każdy może zwrócić się do doświadczonego adwokata.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Kancelaria adwokacka zatrudniająca wyspecjalizowanych prawników musi cieszyć się dobrą opinią. Na dobrą jakość usług świadczonych przez prawników składa się jednak nie tylko szeroka wiedza w dziedzinie prawa, ale także miła obsługa. Usługi wykonywane przez kancelarię adwokacką są najwyższej jakości. Pracownicy zapewniają swoim klientom pomoc w różnych sytuacjach. Do adwokatów może zwrócić się każdy, kto potrzebuje profesjonalnej wiedzy w zakresie znajomości prawa zarówno indywidualnego jak i gospodarczego.
Kategorie:

Data dodania: Dec 8, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Niektóre rozprawy sądowe są bardzo trudnymi spotkaniami, gdzie w jednym miejscu spotykają się często niezwykle dotkliwie skrzywdzone ofiary oraz ich prześladowcy, a spotkania takie nie obywają się bez łez i bólu. Doświadczony adwokat, na przykład adwokat prawa karnego z Zielonej Góry, zna od podszewki właśnie takie przypadki, gdyż takie właśnie najczęściej są przez niego przygotowywane.
Kategorie:

Data dodania: Nov 11, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kancelaria Radców Prawnych Goździk & Holka mieści się w Łodzi przy ulicy Narutowicza 74 lok.nr. 5
Zajmujemy się obsługą przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.
Pomagamy klientom przy rejestracji spółek, przekształcaniem przedsiębiorstw, oraz bieżącą obsługą przedsiębiorstw.
Klienci mogą liczyć na fachowe porady prawne, reprezentowanie przed sądami.
Więcej informacji na temat naszej specjalizacji na stronie internetowej.
Zapraszamy do zapoznania się i kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nieczęstą praktyką wśród prawników jest udzielanie porad bez osobistego stawiennictwa się potencjalnego klienta w kancelarii. Kwestia ta nie dotyczy kancelarii adwokackiej Łukasza Wróblewskiego, która oferuje e-porady prawne wykazując się tym samym sporą elastycznością w kwestii podejścia do klienta. Świetnie dobrana ekipa specjalistów zatrudnionych w kancelarii daje pewność, że problem z jakim klient się zgłasza zostanie dogłębnie przeanalizowany i kompleksowo omówiony co ma korzystny wpływ na udaną współpracę i pozytywne zakończenie sprawy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 20, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Amerykański adwokat, mówiący płynnie po angielsku i polsku? Gdzie mogę znaleźć takiego specjalistę od prawa? Jeśli zadają sobie Państwo tego typu pytania, mamy na nie jedną odpowiedź - kancelaria założona przez mecenasa Liwiusza Ilasza.

Co wyróżnia naszą spółkę?
* Ogromna wiedza prawnicza
* Szeroki zakres usług
* Wieloletnie doświadczenie

Jako kancelaria prawnicza zapewniamy Państwu godne reprezentowanie przed urzędem imigracyjnym, zajęcie się spadkiem z USA czy z Polski oraz obsługą prawną firmy. Więcej informacji mogą Państwo pozyskać kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Prawo pracy chroni nie tylko pracowników, ale również pracodawców. Wbrew obiegowej opinii, przepisy prawne nie chronią bezkrytycznie pracownika. Znajomość przepisów prawnych przez właściciela firmy może okazać się bardzo pomocne, zwłaszcza w sytuacjach nieprzyjemnych, np. wystąpieniu pracownika na drogę sądową. Nikt jednak nie jest alfą i omegą, więc warto zwrócić się o poradę do kancelarii prawniczej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 4, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl