Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25406
415
6
66278


 
Opis Warsztaty rozwojowe, terapia psychologiczna - SOS CTSR - Sopocki Ośrodek Specjalistyczny - Centrum terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. TSR Terapeuta Sopot, Gdańsk, Gdynia - Pomagamy w takich sytuacjach jak: depresja, uzależnienia, problemy w komunikacji z innymi, depresja, zaburzenia jedzenia, stres i lęki, kryzysy życiowe, problemy psychiatryczne. Terapia par indywidualna i terapia rodzinna - pomoc psychologiczna, szkolenia. Grupa wsparcia zaprasza - Grupy wsparcia SOS CTSR.

 

Słowa kluczowe terapeuta sopot   tsr   szkolenia sopot   uzależnienia Sopot   depresja Sopot   terapia par Sopot   terapia rodzinna Sopot   warsztaty rozwojowe   terapia psychologiczna Sopot
Url http://www.sos-sopot.pl
Kategorie Zdrowie Uroda > Psychologia
Data wpisu Mar 7, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Psychologia
Gabinet Psychologiczno-Seksuologiczny „Tchnienie” w Dąbrowie Górniczej zapewni Ci najlepszą pomoc, jeśli masz problemy w odnalezieniu własnej tożsamości, nie potrafisz zbudować bliskich relacji czy nie też nie radzisz sobie po rozstaniu z bliską osobą. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy Gabinetu Psychologiczno-Seksuologicznego „Tchnienie” w Dąbrowie Górniczej. Kontaktując się z Gabinetem Psychologiczno-Seksuologicznym „Tchnienie” w Dąbrowie Górniczej masz zagwarantowaną pomoc doświadczonego psychologa-seksuologa – Magdaleny Sarzalskiej. Zgłoś się, jeśli jesteś z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej lub okolic.
Kategoria:

Pomoc psychologiczna w Warszawie - Helianthus. Zapraszam, jeśli: doświadczasz problemów emocjonalnych, masz trudności w codziennym funkcjonowaniu wywołane stresem bądź depresją, cierpisz z powodu traumatycznych wydarzeń, straty lub żałoby. Gabinet mieści się w Al. Niepodległości, niedaleko stacji metra Wierzbno. Udzielam również porad psychologicznych przez internet.
Kategoria:

Diagnostykę psychologiczną, psychologię transportu i medycyny pracy, "psychotesty" to zaledwie niektóre usługi, jakie w ramach wszechstronnej oferty świadczy Specjalistyczno-diagnostyczna praktyka psychologiczna Tomasz Piega w Częstochowie. Zapraszamy kierowców, instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy czy kierowców taxi. Świadczymy dodatkowo terapię psychologiczną dzieci i młodzieży, terapię osób dorosłych oraz realizujemy badania psychotechniczne. Zapewniamy miłą atmosferę i elastyczne godziny.
Kategoria:

Anna Kiedel zaprasza do prywatnego gabinetu psychologicznego w Bolesławcu. mam tytuł magistra psychologii klinicznej, co więcej ukończyłam szkolenia w sferze systemowej terapii rodzin oraz terapii dynamicznej. Prowadzę terapię indywidualną i grupową, skierowaną do rodzin, par oraz małżeństw oraz młodzieży i dzieci. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń lękowych, nerwic, depresji oraz zaburzeń osobowości. Oferuję konsultacje psychologiczne dla osób, jakie same nie umieją sobie poradzić z kłopotami oraz ze stresem, jestem w stanie pomóc w każdej kryzysowej sytuacji. Moja wprawa zawodowa jest nadzorowana przez superwizorów z Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Szczegółowe wiadomości mogą Państwo pozyskać przez kontakt telefoniczny lub odwiedzając stronę internetową.
Kategoria:

W dzisiejszych trudnych czasach wiele osób zmaga się z problemami, które je przerastają. Pomocna może okazać się psychoterapia, która pomaga przywrócić życie na właściwe tory, zgłębić osobowość oraz poznać samego siebie. Wielką pomoc każdy może znaleźć w gabinecie NOWA WOLA Psychoterapia, który świadczy usługi z zakresu psychoterapii dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl