Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21560
415
14
65048

dakador.pl


 
Opis Biuro Rachunkowe Dakador Dorota Burchard w Zdzieszowicach to wszechstronna obsługa księgowa i podatkowa firm oraz przedsiębiorstw, adresowana także do osób fizycznych. Sporządzanie dokumentów płatniczych, archiwizacja i przechowywanie dokumentacji, wnioski oraz rozliczania projektów i dotacji z UE to jedynie nieliczne usługi, jakie wykonujemy w ramach umów długoterminowych i zleceń jednorazowych. Przygotowujemy również wnioski kredytowe przy współpracy ze spółką TAX CARE S.A. w ramach Programu Partnerskiego. Jesteśmy otwarci - osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu!

 

Słowa kluczowe biuro rachunkowe Kędzierzyn - Koźle   biuro rachunkowe Kalisz   biuro rachunkowe Zdzieszowice   księgowa Kędzierzyn - Koźle   księgowa Kalisz   księgowa Zdzieszowice   rachunkowość Kędzierzyn - Koźle
Url http://dakador.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Data wpisu Sep 20, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Adwans Nieruchomości to profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Posiadamy obszerną bazę ofert (ok.40tys.) dzięki zrzeszeniu w systemie wymiany ofert (SWO). Polecamy sprzedaż lokali mieszkalnych, użytkowych, domów i działek budowlanych oraz rolnych. Pośredniczymi w wynajmie mieszkan i lokali komercyjnych. Biuro Adwans jest członkiem ZSPON oraz Północnej Izby Gospodarczej. W ramach pośrednictwa oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.
Kategoria:

W Sanoku znajduje się firma Promerit, która świadczy kompleksowe usługi na terenie Małopolski oraz Podkarpacia. Zajmujemy się wycenami nieruchomości lokalowych, mieszkalnych, komercyjnych oraz przemysłowych, zabudowanych oraz niezabudowanych gruntów, gruntów rolnych, leśnych, a także służebności i mienia zabużańskiego. Przeprowadzamy analizy i przygotowujemy opinie na temat rynku nieruchomości, a także dzięki współpracy z prawnikami i innymi instytucjami i firmami możemy udzielać fachowych porad na temat opłacalności inwestowania w nieruchomości i realizacji inwestycji. W dodatku przygotowujemy kosztorysy i świadectwa charakterystyki energetycznej. Zapewniamy terminową realizację zadań. Więcej użytecznych informacji na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeżeli oczekujesz pomocy i nie wiesz, w jaki sposób poprawnie wypełnić pit 37 to jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem w Internecie formularzpit37.pl gdzie możesz otrzymać kompleksową pomoc w zakresie wypełniania i rozliczania się. Wiedza, jaką możemy Ci przekazać przyda się Tobie na całe życie powodując, że bezbłędnie i sprawnie będziesz mógł lub mogła wypełniać i rozliczać się z różnego rodzaju pitów.
Kategoria:

Lokale do wynajęcia w Żywcu - lokale do wynajęcia, wynajem lokali,Lokale do wynajęcia w Żywcu - lokale do wynajęcia, wynajem lokali,Lokale do wynajęcia w Żywcu - lokale do wynajęcia, wynajem lokali,Lokale do wynajęcia w Żywcu - lokale do wynajęcia, wynajem lokali,Lokale do wynajęcia w Żywcu - lokale do wynajęcia, wynajem lokali
Kategoria:

Selltech to firma działająca na rynku od 1991 roku. Na początku swojej działalności dostarczaliśmy towar jako firma Izo-Terma. Specjalizujemy się w dostawach łożysk i elementów pneumatyki dla spółek produkujących obrabiarki do obróbki drewna. Jesteśmy dostawcami wyrobów firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) SCHUNK oraz SOMMER AUTOMATIC, a naszymi głównymi dostawcami są ASCO-JOUCOMATIC, CAMOZZI, BOSCH-REXROTH, FESTO, NORGREN, PARKER, PNEUMAX, SMC, UNIVER.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl