Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
31
65005

dakador.pl


 
Opis Biuro Rachunkowe Dakador Dorota Burchard w Zdzieszowicach to wszechstronna obsługa księgowa i podatkowa firm oraz przedsiębiorstw, adresowana także do osób fizycznych. Sporządzanie dokumentów płatniczych, archiwizacja i przechowywanie dokumentacji, wnioski oraz rozliczania projektów i dotacji z UE to jedynie nieliczne usługi, jakie wykonujemy w ramach umów długoterminowych i zleceń jednorazowych. Przygotowujemy również wnioski kredytowe przy współpracy ze spółką TAX CARE S.A. w ramach Programu Partnerskiego. Jesteśmy otwarci - osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu!

 

Słowa kluczowe biuro rachunkowe Kędzierzyn - Koźle   biuro rachunkowe Kalisz   biuro rachunkowe Zdzieszowice   księgowa Kędzierzyn - Koźle   księgowa Kalisz   księgowa Zdzieszowice   rachunkowość Kędzierzyn - Koźle
Url http://dakador.pl/
Kategorie Biznes Ekonomia
Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza > Rachunkowość
Data wpisu Sep 20, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia
Decydując się na rzetelne usługi Biura Informacji Gospodarczej Erif klienci będą mogli sprawdzić, czy ich kontrahent jest wypłacalny finansowo. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, troszczy się też o regularną aktualizację swoich baz danych, które zdobyły pozytywną weryfikację przez GIODO. Oferta przeznaczona jest praktycznie do wszystkich form działalności w Polsce, w tym także i do klientów indywidualnych, którzy jako zwyczajni konsumenci pragną zweryfikować dane o wybranych firmach, jakie są dłużnikami, ale też i które regularnie płacą swoje zobowiązania finansowe o czasie. Decydując się więc na ofertę firmy będzie można dowiedzieć się naprawdę dużo.
Kategoria:

Sigma to Biuro Rachunkowe Urszuli Zygadło w Gorzowie Wielkopolskim, trudniące się działalnością z obszaru szeroko rozumianej księgowości, rachunkowości, obsługi kadrowej jak i płacowej. Prezentowana firma posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wszelakich spraw dla przedsiębiorców, niezależnie od formy działalności, jaką prowadzą. Sigma ma w swojej ofercie bogaty zakres świadczonych usług. Zajmuje się prowadzeniem ewidencji przychodów, podatkowej księgi przychodów, ksiąg handlowych, rejestrów sprzedaży i zakupów, ewidencji środków trwałych i wielu innych czynności. Sigma to profesjonalista, pozwalający zaoszczędzić na utrzymywaniu dodatkowego stanowiska księgowego czy też kadrowego. Szczegóły na stronie:
Kategoria:

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę Hicopy ze swoją główną siedzibą w Gdańsku. Jesteśmy aktywnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam zaskarbić sobie zaufaniedużego grona klientów. Świadczymy usługi z zakresu drukowania, kopiowania oraz obiegu dokumentów. Charakteryzuje nas fachowość, solidność i rzetelność. Oferujemy najwyższej próby, nowoczesne urządzenia, jakie zezwolą Państwu obniżyć koszty, przy równoczesnym postępie skuteczności pracy w biurze. Wszystkich zaintrygowanych serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą stroną internetową.
Kategoria:

Kancelaria prawnicza, adwokat Kielce - Agnieszka Tyczkowska - kancelaria adwokacka Kielce i Włoszczowa, woj. świętokrzyskie.. Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa handlowego, cywilnego i karnego. Prawnik Kielce - kancelaria prawna posiada filie w miejscowości Włoszczowa. Kancelaria prawna zaprasza - adwokat Kielce, prawnik Włoszczowa. Profesjonalna pomoc prawna i obsługa prawna - prawnik, adwokat Kielce, woj. świętokrzyskie.
Kategoria:

Zachęcamy wszystkich potrzebujących fachowego wsparcia w zakresie selekcji odpowiednich rodzajów ubezpieczenia, do zajrzenia na stronę internetową firmy Ubezpieczenia online. Jest to multiagencja z Wrocławia, która prosperuje na rynku od wielu lat, posiadając ogromne doświadczenie w prężnym funkcjonowaniu. Zapewniamy prosty w obsłudze kalkulator ubezpieczeń, który pozwoli wynaleźć najlepszy i najbardziej wiarygodny wariant polis.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl