Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168

Consilium - Umiejętności Psychospołeczne


 
Opis Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. oferuje szkolenia, treningi oraz warsztaty psychologiczne na wysokim poziomie, przeznaczone zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm. Wspomagamy wszystkich naszych Klientów w wielu sferach działalności biznesowej i rozwoju osobistego. Celem dokładnego przejrzenia całej oferty, zapraszamy na naszą stronę internetową.

 

Słowa kluczowe consilium   treningi psychologiczne   szkolenia psychologiczne   szkolenia biznesowe   umiejętności psychospołeczne
Url http://www.consilium-szkolenia.pl/
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Dec 9, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Każdy pracownik z pewnością wie, że respektowanie standardów bezpieczeństwa w pracy jest bardzo ważne. Myślałeś jednak czy Twoja firma posiada należycie przeszkolonych pracowników? Jeśli nie, skorzystaj z usług GD PARTNERS S.C., wśród naszej oferty znaleźć można: rzetelne szkolenia BHP, które zapewnią pracownikom bezpieczeństwo podczas pracy. Skorzystaj z nich.

Przedstawiana na łamach katalogu firma oferuje usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej już od niemal dekady. Inspektorzy, pracujący w u nas posiadają pełne przygotowanie, dlatego nasze szkolenia są na tak wysokim poziomie.

W ofercie firmy posiadamy na przykład: zewnętrzne usługi bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ppoż, kursy przygotowujące do pracy jako kierowca wózka widłowego, kursy bhp, szkolenia metodyki prowadzenia instruktażu stanowiskowego, ocena ryzyka zawodowego, ochrona przeciwpożarowa, a także szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Usługi nadzoru bezpieczeństwa i higieny pracy realizowane są przez specjalistów z dziedziny bhp posiadających właściwe przygotowanie oraz o doskonałej praktyce w firmach i różnym profilu działalności. Dlatego jeśli nie posiadasz w swojej firmie, speca od BHP rozważ polecenie tych zabiegi nam. Outsourcingowe usługi w zakresie BHP to zminimalizowanie kosztów pracownika a także pozyskanie doskonale wyszkolonego specjalisty. Obowiązki wykonywane przez naszą firmę po podpisaniu umowy to np; omówienie oceny ryzyka zawodowego, prowadzenie ewidencji wypadków przy pracy, kontrolowanie sytuacji bhp w zakładzie pracy, reprezentowanie klienta w trakcie kontroli BHP. To nasze główne działania, ale świadczymy również pozostałe usługi w ramach bhp - dopasowane do charakteru branży firm naszych klientów.

Do naszych głównych atutów zalicza się: zespół wykształconych specjalistów z zakresu BHP, wysoka jakość pracy naszych specjalistów za sprawą znajomości systemów jakości ISO, troska o odpowiednie warunki pracy naszych klientów, rzetelność realizowanych przez GD PARTNERS S.C. BHP-P.POŻ usług.

Jeżeli chciałbyś poznać dokładną propozycję firmy sprawdź witrynę gdbhp.pl.
Kategoria:

Gdańska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Zawodowego- G.M zachęca do korzystania ze swoich usług. Zajmujemy się organizacją kursów dla osób ubiegających się o licencję detektywa, profesjonalne oraz okolicznościowe wyszkolenie strzeleckie, wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego i wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Świadczymy także usługi w obszarze planowania zabezpieczenia i ochrony mienia osobistego, przedsiębiorstw oraz szeregu innych obiektów. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty mieści się na stronie internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki jazdy wszystkim kursantom. Zadbaliśmy także o wiedzę teoretyczną swoich klientów. Sala wykładowa dostosowana jest do standardów europejskich. tablice informacyjne, stanowiska komputerowe, materiały edukacyjne. W każdej chwili można - bez dodatkowych opłat - korzystać z udostępnionych materiałów, a także uczęszczać na wykłady dłużej niż obowiązkowe 30 godzin.
Kategoria:

Zapraszamy do Ośrodka Szkolenia CLARC Kursy Zawodowe w Szczecinie. Specjalizujemy się w kierowaniu szkoleń z obsługi maszyn i urządzeń do praz drogowych oraz budowlanych. Prowadzimy kursy zarówno dla pracujących, jaki i bezrobotnych, skierowanych z Urzędów Pracy oraz przez O.P.S. Ośrodek znajduje się na liście Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz ma zgodę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie. Nasza oferta to kursy na operatora: koparki, koparko- ładowarki, ładowarki, walca drogowego, żurawi samojezdnych, spycharek, ubijarek, pogłębiarek, zagęszczarek, młotów udarowych, przecinarek do nawierzchni asfaltowej, pił i innego sprzętu. Zapewniamy wysoki poziom zajęć, również teoretycznych oraz praktycznych lub pomoc wykwalifikowanej kadry. Dodatkowe wiadomości o ofercie na stronie.
Kategoria:

Spółka Salt Aviation oferuje szeroki wybór usług związanych z lotnictwem. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnie kompleksową obsługą śmigłowców, samolotów i konstrukcji ultralekkich. Jesteśmy największym w Polsce autoryzowanym serwisem śmigłowców Robinson. Nasza oferta skierowana jest do tych właścicieli statków powietrznych, dla których priorytetem jest szybka i profesjonalna obsługa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl