Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25540
415
6
66303

Serwis infrastruktury energetycznej Electrum


 
Opis Przenieś swój biznes na wyższy poziom dzięki kompleksowym rozwiązaniom energetycznym Electrum! Od budowy farm wiatrowych i fotowoltaicznych po dostarczanie kompleksowych rozwiązań i paneli, nasz doświadczony zespół profesjonalistów zapewni najlepsze wyniki w dziedzinie energii. Oszczędzaj czas, pieniądze i zasoby, współpracując z nami - to najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb biznesowych! Odkryj moc rozwiązań energetycznych Electrum!

 

Słowa kluczowe Budowa farm wiatrowych   Budowa farm fotowoltaicznych   panele PV
Url http://electrum.pl/
Kategorie Budownictwo
Data wpisu May 23, 2023
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Firma Rzodkiewicz Wiesław. Zakład ślusarski znajduje się w Augustowie. Oferujemy kontrahentom duży wybór usług ślusarskich. Ponadto trudnimy się wykonywaniem okuć do różnego typu łódek, żaglówek i innych. Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które jest świetnym potwierdzeniem doskonałej klasy proponowanych przez naszą firmę usług. Starannie podchodzimy do każdego zlecenia, co sprawia, że możemy zagwarantować zadowolenie każdego klienta. Szczegóły dotyczące propozycji klienci odnajdą na prowadzonej przez nas stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Budowlana DĄB-BUD Sp. z o.o. Początek firmy sięga lat 80-tych poprzedniego wieku, kiedy to grupa zapaleńców wpadła na pomysł założenia własnego biznesu. Chcieli stworzyć oblataną firmę która dzięki znalezionej luce na rynku osiągnie olbrzymi pomyślność. Właściciele zdecydowali że budowa hal, magazynów, chłodni, wreszcie budownictwo przemysłowe i konstrukcje stalowe to najlepsza z możliwych branż. Pełni zachwytu i ciężkiej pracy w ciągu kilkudziesięciu lat osiągnęli sukces. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Okna i Drzwi Paweł Kawka w Trzemesznie to producent pionierskich, komfortowych i energooszczędnych rozwiązań w budownictwie. Swoją aktywność prowadzimy od 2005 r. i od początku produkujemy, montujemy i serwisujemy stolarki korzystając z najnowszych technologii, sprawdzonych systemów i materiałów renomowanych firm tj. Schüco, Aliplast, Roto, Somfy. Oferowane przez nas systemy realizują obowiązujące normy europejskie i wysokie standardy, dotyczące termoizolacji i odkształcenia, a także bezpieczeństwa i funkcjonalności. Zapraszamy!
Kategoria:

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego dekarza, obficie doświadczonego w solidnej i terminowej realizacji prac, powinni nawiązać współpracę z pierwszorzędną firmą TOM-BUD. W zależności od konkretnego zapotrzebowania, świadczymy przydatne usługi dekarskie lub ciesielskie. Nasi wielce wykwalifikowani fachowcy używają wyłącznie najwyższej próby półprodukty, które zapewnią Państwu wieloletnią satysfakcję wynikającą ze znakomitej kondycji pokrycia dachowego. Całkowity projekt dachu odpornego na czynniki atmosferyczne dostrajamy ściśle do wyglądu oraz charakteru domu. O ile chcą Państwo obejrzeć nasze wzorcowe, dotychczasowe adaptacje, zapraszamy na stronę internetową firmy.
Kategoria:

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego SELVE mieści się w Krakowie przy ulicy Nad Serafą 51a. W naszej ofercie znajdziecie Państwo podnośniki teleskopowe, ładowarki, agregaty prądotwórcze, zagęszczarki, młoty hydrauliczne, koparki, walce i wiele innych.
Wykonujemy również wszelkiego rodzaju prace ziemne. Wykonujemy m. in.: wykopy pod ławy fundamentowe, wykopy pod budynki, korytowanie dróg, niwelacja terenu, wykopy szeroko przestrzenne, wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, rozładunek i przewóz towarów na paletach, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu a także roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe.

Dysponujemy dużym potencjałem transportowym i maszynowym, co w powiązaniu z doświadczeniem zawodowym naszych pracowników pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług i stosunkowo niskich cen.
Wynajem ciężkiego i lekkiego sprzętu budowlanego.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl