Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Docieplenia

Wpisy
Sortowanie :
Potrzebujesz wełny do dachów płaskich, akustyki lub z welonem? Mamy to wszystko! Współpracujemy z najlepszymi producentami - ROCKWOOL, ISOVER, CLIMOWOOL, URSA, PETRALANA czy PAROC. Niskie ceny i najwyższa jakość asortymentu to nasze credo! Zakupy w hurtowni Tania Izolacja to gwarancja realizacji na cały kraj oraz bezpośrednie dostawy prosto z fabryki.
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2024 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Generalny wykonawca inwestycji budowlanych wykonujący usługi ogólnobudowlane Gdynia, Wejherowo, Gdańsk jest odpowiedzialny za koordynację wszystkich prac związanych z inwestycją, włączając w to także koordynację z podmiotami zewnętrznymi, takimi jak konsultanci, inwestorzy, instytucje rządowe, banki, klienci i użytkownicy końcowi.

Jednym z kluczowych zadań generalnego wykonawcy inwestycji budowlanych jest kontrola kosztów. To on bierze na siebie odpowiedzialność za utrzymanie projektu w ramach ustalonego budżetu, a także za minimalizowanie ryzyka opóźnień lub innych komplikacji, które mogą wpłynąć na koszty projektu. Zleć tej firmie usługi ogólnobudowlane Gdynia, Wejherowo, Gdańsk - korzystne ceny!
Kategorie:

Data dodania: Apr 5, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Producent materiałów izolacyjnych oferuje najwyższej jakości produkty, które doskonale sprawdzają się podczas ocieplania domu. Można wykorzystać je do izolacji podłóg szklanych, ścian, a także sufitów. Oprócz utrzymywania ciepła materiały termomodernizacyjne mają także właściwości akustyczne, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane w blokach, by tłumić dźwięki oraz głośną muzykę dochodzącą z mieszkań sąsiadów.
Kategorie:

Data dodania: Aug 11, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zarówno nasze systemy ociepleniowe jak i systemy poziomowania płytek sprawują się bezawaryjnie, dlatego są często wybierane przez naszych klientów. Wszystkie wyroby budowlane, które oferujemy są najwyższej jakości: klipsy do poziomowania płytek, krzyżyki do płytek, wkręty do drewna, talerzyki dociskowe do styropianu, podkładki szalunkowe, otwornice do styropianu, talerzyki dociskowe do wełny, kliny do poziomowania płytek, a także dystanse szalunkowe.
Kategorie:

Data dodania: Apr 26, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

GUT-BUD to profesjonalna firma zajmująca się budową domów, pracami wykończeniowymi jak i sprzedażą materiałów budowlanych. Jej siedziba znajduje się w Podolszynie w województwie mazowieckim, a działalność w branży sięga 1995 roku. Firma współpracuje z klientami prywatnymi i deweloperami świadcząc szeroki zakres usług – wznoszenie budynków od podstaw, montaż instalacji i orynnowania, docieplenie poddaszy jak i pełną gamę prac wykończeniowych. Zapewnia fachowe doradztwo, terminowość i korzystne ceny usług. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji i dane kontaktowe. Zapraszamy do jej odwiedzenia.
Kategorie:

Data dodania: Nov 26, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Panele słoneczne, fotowoltaikę założysz korzystając z usług firmy Sunlike - specjalizującej się w nowoczesnym wykorzystaniu źródeł odnawialnej energii. Sunlike Polska z okolic Wrocławia zaprasza - bogata oferta zawiera panele słoneczne, maty grzewcze czy też promienniki wykonujące ogrzewanie na podczerwień. Odwiedź siedzibę firmy - Ul. Wiosenna 12, 55-003 Nadolice Małe - poznaj korzystną ofertę! Odnawialne źródła energii wykorzystujące energię słoneczną to dziś przyszłość - poznaj ofertę Sunlike Polska!
Kategorie:

Data dodania: Aug 19, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ocieplanie natryskowe Tczew, Chojnice, Brusy, Chwaszczyno, ocieplanie poddasza pianką i termoizolacje - poznaj ofertę firmy Eko Dom z Wejherowa. Wchodząc na stronę internetową firmy Eko Dom poznasz ofertę na ocieplanie natryskowe Tczew, Chojnice, Brusy, Chwaszczyno, teren działania, dane kontaktowe oraz wcześniejsze realizacje. Firma Ekodom z Wejherowa (mieszczącego się w województwie pomorskim) wykonuje profesjonalne ocieplenia budynków, docieplenia domów, mieszkań, piwnic, fundamentów, dachów.
Kategorie:

Data dodania: Jun 18, 2020 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ocieplenie pianką, izolacja poddasza pianką poliuretanową odznacza się nie tylko trwałością ale także dużą łatwością montażu. I co ważne – efekty, jakie przynosi ocieplenie pianką, izolacja poddasza pianką poliuretanową są trwałe, zaplanowane na kilkanaście lat użytkowania budynku mieszkalnego lub użytkowego. Zapoznaj się z ofertą firmy Ekodom i zamów termin na ocieplenie pianką, izolacja poddasza pianką poliuretanową w Twoim domu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

P.W. BUDMET Dariusz Nocoń, Adam Nocoń w Czeladzi zajmują się produkcją kotłów centralnego ogrzewania. Zapewniamy prekursorskie i ekonomiczne rozwiązania przemysłowe ukierunkowane na ekologię. Stąd ukierunkowani jesteśmy na rozwój kotłów pelletowych. Naszą specjalizacją są kotły na paliwa stałe tj. ekogroszek, węgiel, pellet. W ofercie dysponujemy też wysokiej jakości paliwa stałe, które można z powodzeniem używać do naszych kotłów. Zapraszamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: May 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Izolacje natryskowe wykonywane poprzez nakładanie piany poliuretanowej.Poprzez natrysk można zaizolować wiele elementów domu, od fundamentów aż po dach. To jedna z najszybszych metod ocieplania. Piana poliuretanowa (PUR) to materiał wytwarzany na budowie z gotowych składników i nanoszony za pomocą specjalnego agregatu natryskowego, w naszym przypadku firmy GRACO.
Oferujemy dwa rodzaje piany poliuretanowej nakładanej natryskowo. Pierwszą z nich jest piana zamknięto-komórkową. Właściwości piany zamknięto-komórkowej zbliżone są do polistyrenu, co umożliwia jej stosowanie w podobnych miejscach co tradycyjny styropian. Piana zamknięto-komórkowa jest lekka i ma bardzo dobrą izolacyjność termiczną, w porównaniu z innymi materiałami do ociepleń. Ma ona wysoką odporność na wodę. Po zakończonym procesie schnięcia jest twarda i sztywna.
​Drugą z kolei jest piana otwarto-komórkowa, która swoją strukturą przypomina gąbkę o bardzo dobrej izolacyjności termicznej, choć nieco gorszą od pian zamknięto-komórkowych ale jest lekka i paro-przepuszczalna. Doskonale sprawdza się w podobnych miejscach co wełna mineralna.
Kategorie:

Data dodania: Nov 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl