Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25540
415
6
66303

Wynajem szalunków


 
Opis Szalunki ścienne są niezwykle ważne w procesie budowy, ponieważ umożliwiają precyzyjne formowanie i podparcie betonu, aż do momentu jego utwardzenia. Firma SZAL-INVEST to firma, która między innymi wynajmuje szalunki ścienne, stropowe, sufitowe, rusztowania, sprzęt budowlany i akcesoria zbrojarskie. Zapraszamy na stronę internetową !Nasza firma wynajmuje szalunki ścienne, stropowe, sufitowe, rusztowania, sprzęt budowlany i akcesoria zbrojarskie. Po informacje dotyczące pełnej oferty firmy SZAL-INVEST serdecznie zapraszamy na stronę internetową.

 

Słowa kluczowe szalunki   wynajem szalunków   szalunki ścienne   szalunki sufitowe
Url http://www.szal-invest.pl
Kategorie Budownictwo
Data wpisu May 23, 2023
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo
Grupa-ASTRA Polska powstała w roku 1989 i funkcjonuje na zasadzie kompanii przedsiębiorstw wspólpracujących we wspólnym przedmiocie działalnosci gospodarczej.

Przedmiotem działanosci gospodarczej jest między innymi:

- rolnictwo i lesnictwo,
- wydobycie i przetwórstwo kopalin,
- przetwórstwo drewna,
- produkcja materiałów budowlanych,
- produkcja farb i lakierów oraz pigmentów,
- wykonawstwo robót budowlanych i specjalistycznych,
- doradztwo i zarządzanie,
- projektowanie budowlane, urbanistyczne i techniczne,
- reklama,
- gospodarka odpadami,
- ochrona zabytków,
- kultura i sport,
- transport drogowy.

Wytworzone produkty mają zastosowanie w drogownictwie, budownictwie, w wiertnictwie, ochronie srodowiska naturalnego, rolnictwie oraz innych dziedzinach gospodarki.
W okresie kilkunastu lat grupa nawiązala stalą wspólpracę w wymienionych branżach z renomowanymi firmami w Europie i na swiecie.

Na wytworzone produkty grupa posiada niezbędne certyfikaty krajowe i eropejskie a ponadto wspólpracuyje z niezależnymi instytutami i laboratoriami.

Oferowane przez grupę produkty charakteryzują się szeroką gamą asortymentową.

Uslugi swiadczone na rzecz innych podmiotów gospodarczych cechuje wysoka jakość i dotrzymywanie terminów realizacyjnych.
Kategoria:

Telmetal Sp. j. - w naszej ofercie sprzedaży paliwo ekologiczne Pellet (pelet), brykiety, żeliwo drogowe, włazy, wpusty uliczne i pokrywy betonowe. Proponujemy również otuliny izolacyjne, izolacje, kanalizacja, zawory, pp, polipropylen.

Witamy na stronie hurtowni TELMETAL Sp. j.


TELMETAL sp.j. działa na rynku instalacyjno-grzewczym od 1990r. Wysoka jakość sprzedawanych przez nas produktów i stale rozszerzany asortyment znajdują uznanie coraz większej rzeszy klientów co gwarantuje ciągły rozwój naszej firmy.
Dokładamy wszelkich starań aby dynamiczny rozwój szedł w parze z wysokim poziomem obsługi naszych klientów i stałym podnoszeniem kwalifikacji personelu.
Kategoria:

J&J OKUCIA S.C. to firma która zajmuje się profesjonalną sprzedażą różnorodnych okuć do stolarki aluminiowej i stalowej. Ponadto oferuje produkty służące do ochrony i zabezpieczenia Państwa domów typu alarmy. Swoją aktywność prowadzi od wielu lat dzięki czemu posiada duże doświadczenie, jak i rozległe umiejętności, które pomagają w profesjonalnej obsłudze odbiorców. Sprzedaż produktów prowadzi za pomocą sklepu internetowego, którego asortyment usatysfakcjonuje każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Znajdziemy w nim produkty od wiodących producentów m.in. ASSA ABLOY, DOMATIC, FAPIM, G-U, GEZE, J&J OKUCIA, JIS, KARO, LOB, LOCKPOL, NUOVA FEB, WALA, YALE. Wszelkie charakteryzują się wysoką jakością, estetyką oraz bezpieczeństwem. Firma zapewnia serwis gwarancyjny, a także rzetelnie doradza. Więcej detalów a stronie internetowej.
Kategoria:

Ventermo to przedsiębiorstwo prowadzące działalność handlową, w ofercie którego dostępne są materiały instalacyjne dla rekuperacji. Każdy producent wentylacji, którego artykuły sprzedajmy, cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, dlatego możemy ręczyć za wysoką jakość produktów. Zapewniamy szeroki wybór, a dodatkowo korzystne warunki cenowe. Sprzedajemy bardzo dobre urządzenia wentylacyjne, a dodatkowo organizujemy szkolenia przeznaczone dla tych, którzy zajmują się instalacją systemów rekuperacyjnych.
Kategoria:

Katalog dotyczy wszystkiego co związane z budownictwem (maszyny, praca), remontami (remonty, malowanie, szpachlowanie, CTE, Bizzocchi) i ogólnie z wyposażeniem wnętrz (meble kuchenne, wanny SPA). Zapraszamy do umieszczania darmowych wpisów w katalogu o PR=2. Jedynym warunkiem jest umieszczanie wpisów tematycznie związanych z katalogiem, czyli wpisów dotyczących budownictwa, remontów i wyposażenia wnętrz.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl