Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23666
415
12
65737

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Instalacje sanitarne

Wpisy
Sortowanie :
Umiejscowiony w Stęszewie w województwie wielkopolskim Zakład Instalacji Sanitarnych i Ogrzewczych Marian Płóciniczak zapewnia wszechstronne usługi projektowe i montażowe instalacji sanitarnych i wewnętrznych. Zajmujemy się również montażem pomp ciepła, odkurzaczy centralnych oraz kotłów gazowych. Pomagamy w wyborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do warunków budynku i szczególnych potrzeb klienta. Do wykonania zleceń stosujemy sprawdzony sprzęt i najwyższej klasy materiały. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategorie:

Data dodania: Jun 4, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Osuszanie podposadzkowe, wykrywanie wycieków a także osuszanie po zalaniu spowodowanym to specjalizacja firmy Hydroklinika z miasta Gdańsk, Gdynia. W ofercie firmy profesjonalne osuszanie podposadzkowe, które świetnie usuwa wilgoć po zalaniu czy po powodzi. Wszystkie usługi wykonywane są przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem - w oparciu o specjalistyczne urządzenia.
Kategorie:

Data dodania: May 4, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zdecydowanie skutecznym rozwiązaniem w przypadku pozbycia się mikroorganizmów z wody jest zastosowanie lampy UV. W wielu różnorodnych branżach do oczyszczania wody stosowany jest chlor. Chlor jednak jest to związek chemiczny, który posiada nieprzyjemny zapach oraz smak, dlatego też sposobem na to by pozbyć się wszelkich bakterii i wirusów jest dezynfekcja lampą UV. By była ona skuteczna należy dobrać odpowiednią lampę UV.
Kategorie:

Data dodania: Apr 21, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa handlowo-technicznego SUPON S.A. Przedsiębiorstwo w sektorze morskim zajmuje się przeglądami systemów środowiskowych, chłodnictwem przemysłowym, środkami chemicznymi, olejami oraz smarami statkowymi lub gazem technicznym. Zapewniamy terminową i kompetentną realizację wszelkiego zamówienia. Dla klientów realizowane są usługi remontowe statków w tym przeglądy podwodne statków oraz jednostek pływających. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z całkowitym zakresem oferowanych przez firmę usług dodatkowo dowiedzieć się więcej na temat przedsiębiorstwa zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz zbiornika na deszczówkę lub szamba betonowego? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu. Mamy duże doświadczenie w branży, działamy na rynku od lat. Produkujemy nowoczesne, wykonane z wysokiej jakości materiałów szamba oraz zbiorniki na deszczówkę. Sprzedajemy także dodatki do szamb betonowych. Każdy zbiornik jest robiony przez nas indywidualnie dla klienta, tak więc jest dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Najbardziej trwałą i skuteczną opcją dla autonomicznych ścieków są szamba podkarpackie. Można je zainstalować niezależnie lub kupić na naszej stronie internetowej. Aby system szamba działał stabilnie, zaleca się nie tylko zakup gotowego szamba, ale także zaangażowanie w rozwój indywidualnego projektu. W takim przypadku właściwą decyzją byłoby zastosowanie systemu dostępnego u nas. Systemy te charakteryzują się wygodną obsługą, niską ceną i wysoką wydajnością.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

ET-EnergoAudyt to profesjonalna firma funkcjonująca w branży energetycznej od ponad 10 lat. Jej siedziba znajduje się w Kościanie w województwie wielkopolskim. Zajmuje się ona wykonywaniem audytów energetycznych, elektrycznych oraz remontowych a także wykonywaniem projektów różnorodnych instalacji. Współpracuje z osobami prywatnymi, firmami jak również wspólnotami mieszkaniowymi z całego kraju. Oferuje najwyższą jakość usług, doradztwo profesjonalistów oraz konkurencyjne ceny usług. Na stronie internetowej znaleźć można więcej wiadomości o ofercie i dane kontaktowe firmy. Zapraszamy do jej odwiedzenia.
Kategorie:

Data dodania: Feb 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Żyrardów w Warszawie działa na rynku usług budowlanych, a zakres naszej oferty obejmuje odwodnienia wykopów budowlanych, zabezpieczenia wykopów, roboty ziemne i instalacyjne. Realizujemy poza tym prace związane z ochroną środowiska, tj. budujemy i rekultywujemy składowiska oraz tereny zdegradowane. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie prezentujemy całą ofertę i zachęcamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 28, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Istnieje wiele sytuacji, w których potrzebne są usługi specjalisty jakim jest hydraulik Warszawa, od przepływu kranu do wdrożenia autonomicznego systemu grzewczego. Dzisiaj problemy hydrauliczne należy rozwiązywać wyłącznie na poziomie profesjonalnym. Rzeczywiście, nowoczesna hydraulika różni się od tradycyjnych urządzeń gospodarstwa domowego nie tylko estetycznym wyglądem, ale także złożonością projektu i obecnością elektronicznego oprzyrządowania. Dlatego wezwanie wysokiej klasy specjalisty jest koniecznością naszych czasów.
Kategorie:

Data dodania: Nov 29, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma FITOK, której specjalizacją są reduktory wysokiego ciśnienia oferuje produkty wysokiej jakości - u nich kupisz wszystko co potrzeba dzięki temu, że mają dużo produktów w magazynach. Reduktory wysokiego ciśnienia, złącza o wysokiej czystości, takie jak złącza swagelok, czy złącza średnio - i wysokociśnieniowe a także armaturę kontrolno-pomiarową kupisz w Fitok Grupa - firmie z Marek pod Warszawą - zapoznaj się z ich ofertą na stronie www.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl