Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21757
415
12
65106

Baltic Accountants and Consultants Warszawa badanie sprawozdania


 
Opis Firma Baltic Accountants and Consultants Sp. z o.o. to firma, która odznacza się wyjątkową dbałością i troską o każdego klienta. Przez lata swojej działalności wszyscy pracownicy BAAC zyskali bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Biuro posiada świadectwo kwalifikacji oraz liczne pozytywne referencje. Codziennie do biura zgłaszają się nowi klienci, a stali mogą cieszyć się częstymi promocjami i zniżkami. W skład bogatej oferty wchodzą usługi: prowadzenia każdych ewidencji księgowych. BAAC prowadzi też nadzór i doradztwo finansowo-księgowe. Z każdym klientem podpisuje umowę, która daje pewność fachowej i terminowej obsługi. Więcej informacji na stronie:

 

Słowa kluczowe adres url   www   www   doradca podatkowy
Url http://www.baac.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
Data wpisu Sep 5, 2013
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe
JMR to firma trudniąca się świadczeniem usług powiązanych z rachunkowością. Firma istnieje na rynku od 20 lat i nieustannie rozwija się. Pośród oferty spółki mieści się między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie ewidencji środków trwałych oraz obsługa spraw pracowniczych. Dodatkowo, firma zajmuje się świadczeniem usług z innych dziedzin, jak pośrednictwo w sprzedaży samochodów czy doradztwo bankowe. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące działalności spółki JMR zamieszczono na witrynie w Internecie.
Kategoria:

Firma Baltic Accountants and Consultants Sp. z o.o. to firma, która odznacza się wyjątkową dbałością i troską o każdego klienta. Przez lata swojej działalności wszyscy pracownicy BAAC zyskali bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Biuro posiada świadectwo kwalifikacji oraz liczne pozytywne referencje. Codziennie do biura zgłaszają się nowi klienci, a stali mogą cieszyć się częstymi promocjami i zniżkami. W skład bogatej oferty wchodzą usługi: prowadzenia każdych ewidencji księgowych. BAAC prowadzi też nadzór i doradztwo finansowo-księgowe. Z każdym klientem podpisuje umowę, która daje pewność fachowej i terminowej obsługi. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Biuro Rachunkowe prowadzi działalność polegającą na świadczeniu usług dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej w zakresie uproszczonej i pełnej księgowości, kadr i płac oraz rozliczeń z ZUS i Urzędem Skarbowym. Swoje usługi świadczymy w oparciu o platformę internetową CDN OPTIMA ASP - to sprawdzona księgowość internetowa.
Kategoria:

Przyszedł nowy rok i konieczne jest składanie zeznań podatkowych. Czynność nie taka trudna, a jednak. Z pomocą przychodzi serwis internetowy Biura-rachunkowe.eu, gdzie znajdziesz niezbędne informacje potrzebne do złożenia zeznania podatkowego. Dowiesz się również jakie grożą Ci konsekwencje za niezłożenie zeznania podatkowego w terminie oraz jak się z tego wyplątać. Na stronie także inne przydatne informacje ze świata finansów i księgowości. Zapraszamy.
Kategoria:

W wielu przypadkach rozporządzenia połączone z prowadzeniem rachunków są za bardzo zawiłe dla zwykłych kierowników. Z jakiej przyczyny więc ronić ważny czas i dynamiczność, jeżeli jest opcja aby powierzyć te czynności obeznanym zawodowcom. Biuro rachunkowe Warszawa zajmuje się w szczególności takimi sprawami. Na domiar tego służy szerokim doradztwem w kwestiach rachunkowości. Więc należy się zastanowić, czy nie udać się o pomoc do biura.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl