Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21687
415
0
65083


 
Opis Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu zakładania ogrodów. Specjalizujemy się w realizacji terenów zieleni i projektowaniu ogrodów dla Klientów publicznych i prywatnych.

Usługi pielęgnacyjne:

pielęgnacja drzew i krzewów:

- cięcia sezonowe, sanitarne, formujące,
- opryski przeciw chorobom i szkodnikom roślin,
- dosadzanie i przesadzanie roślin,

konserwacja trawnika:

- aeracja,
- wertykulacja,
- nawożenie,
- koszenie,
- opryski chastobójcze i grzybobójcze,

konserwacja rabat:

- dosadzanie i wymiana roślin,
- odchwaszczanie,
- uzupełnianie ściółki

Będziemy zaszczyceni mogąc zaprojektować Twój ogród.

 

Słowa kluczowe usługi ogrodnicze wrocław   pielęgnacja ogrodów wrocław   realizacja ogrodów wrocław   zakładanie ogrodów wrocław   ogrody wrocław   projektowanie ogrodów wrocław
Url http://www.plusgarden.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Ogrody > Diagnostyka ogrodów
Firmy wg branż
Data wpisu Apr 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
Przedstawiamy Państwu Usługi Ogrodnicze Jacek Grzelak z Żabina koło Wierzchowa. Oferujemy profesjonalne usługi ogrodnicze. Planujemy oraz zakładamy ogrody, balkony i tarasy. Zakładamy i pielęgnujemy ogrody japońskie. W okresie zimowym oferujemy odśnieżnie specjalistycznym sprzętem. Rozporządzamy odśnieżarką wirnikową, która szybko i sprawnie uprzątnie śnieg z parkingów, szlaków dojazdowych, chodników. Prowadzimy sezonowe nawożenie i opryskiwanie roślin. Co więcej świadczymy usługi glebogryzarką. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 18:00. Więcej informacji oraz pełna oferta naszego przedsiębiorstwa mieści się na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma PRYMUSH z Radomia zajmuje się sprzedażą artykułów ogrodowych stworzonych z najwyższą precyzją. Firma powstała w 1999 roku dzięki czemu posiada na swoim koncie dużo z sukcesem zrealizowanych transakcji handlowych, co za tym idzie ma ogromne doświadczenie i kapitalną znajomość branży. W zasobnym asortymencie PRYMUSH można odnaleźć różne figury w tym: doniczki, fontanny, kolumny, krasnale, postacie oraz zwierzęta. Personel firmy do każdego klienta podchodzi indywidualnie by jak najlepiej poznać i zrozumieć jego gusta i oczekiwania. Dzięki wieloletniej obecności na rynku PRYMUSH współpracuje utalentowanymi artystami plastykami, co umożliwia firmie sprzedaż artykułów jedynych w swoim rodzaju. Aby dowiedzieć się więcej należy odwiedzić stronę internetową.
Kategoria:

Firma Metazet zajmuje się produkcją kompleksowego wyposażenia szklarni.
Nasz asortyment to przede wszystkim: podstawki pod rury grzewcze, podpory, haki, zawiesia, konsole, wózki do zbioru i pielęgnacji, systemy rynnien uprawowych, różnego typu elementy gięte oraz części składowe centralnego ogrzewania - króćce, nyple, podkładki redukcyjne, etc. Wykonujemy ponadto stalowe elementy konstrukcyjne i systemy ogrodzeniowe.
Kategoria:

Oferujemy Państwu wykonane z drewna systemy tarasowe do samodzielnego montażu. TarasSystem występuje w dwóch formach, Click czyli deski thermojesion wykonane z drewna egzotycznego - jego atutem jest możliwość wykonania w ciągu jednego dnia, a także TarasSystem Classic, czyli deski tarasowe z jednostronną antypoślizgową i ryflowaną nawierzchnią mocowane za pomocą wkrętów przez fachowców. Deski tarasowe TarasSystem zabezpieczane są przed degradacją i utratą koloru specjalnym olejem, który nadaje im naturalny wygląd.
Kontakt na stronie

www.tarassystem.pl
Kategoria:

Kwiaciarnia Szafran oferuje wszelkiego rodzaju kwiaty, wiązanki, wieńce i bukiety okolicznościowe na także na takie okazje jak: śluby, komunie św., chrzty św.,
oraz wiele innych. Wykonujemy dekoracje i aranżacje z kwiatów, przygotujemy samochody do ślubów. W naszej ofercie znajduje się również centrum ogrodnicze gdzie zaopatrzyć mogą zarówno się działkowcy jak i osoby pragnące zaprojektować i urządzać swój ogród. Bogaty wybór sprzętu ogrodniczego: krzesła, leżaki, stoliki, namioty ogrodowe. Roślinność: kwiaty cebulkowe, sadzonki jednoroczne, byliny, drzewka owocowe, choinki, iglaki, tuje.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kwiaciarni, bogaty asortyment kwiatów, sadzonek, roślin, sprzętu ogrodniczego i wielu innych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl