Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20820
415
4
64966


 
Opis Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu zakładania ogrodów. Specjalizujemy się w realizacji terenów zieleni i projektowaniu ogrodów dla Klientów publicznych i prywatnych.

Usługi pielęgnacyjne:

pielęgnacja drzew i krzewów:

- cięcia sezonowe, sanitarne, formujące,
- opryski przeciw chorobom i szkodnikom roślin,
- dosadzanie i przesadzanie roślin,

konserwacja trawnika:

- aeracja,
- wertykulacja,
- nawożenie,
- koszenie,
- opryski chastobójcze i grzybobójcze,

konserwacja rabat:

- dosadzanie i wymiana roślin,
- odchwaszczanie,
- uzupełnianie ściółki

Będziemy zaszczyceni mogąc zaprojektować Twój ogród.

 

Słowa kluczowe usługi ogrodnicze wrocław   pielęgnacja ogrodów wrocław   realizacja ogrodów wrocław   zakładanie ogrodów wrocław   ogrody wrocław   projektowanie ogrodów wrocław
Url http://www.plusgarden.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Ogrody > Diagnostyka ogrodów
Firmy wg branż
Data wpisu Apr 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
FIRMA NASZA ZAJMUJE SIĘ WYCINKĄ DRZEW, ICH REDUKCJĄ
I PIELĘGNACJĄ . WYKONUJEMY RÓWNIEŻ SPECJALISTYCZNE PRACE Z ZAKRESU CHIRURGI DRZEW – WIĄZANIA ELASTYCZNE, SZTYWNE, CZYSZCZENIE UBYTKÓW, PODPORY, ODCIĄGI, ITP.
PRACE NASZE PRZEPROWADZAMY METODĄ ALPINISTYCZNA –
ZA POMOCĄ LIN. NIE UŻYWAMY PODNOŚNIKÓW ANI ŻADNEGO INNEGO CIĘŻKIEGO SPRZETU. POMNIEJSZA TO ZNACZNIE KOSZTY WYKONYWANYCH PRZEZ NAS USŁUG.
DYSPONUJEMY MASZYNĄ DO ZRĄBKOWANIA DZIĘKI KTÓREJ
POMNIEJSZAMY ILOŚC UROBKU POZOSTAŁEGO PO NASZYCH PRACACH. USŁUGI NASZE WYKONUJEMY PROFESJONALNIE,
PO WYKONANEJ PRACY POZOSTAWIAMY PORZĄDEK, GRUBE KONARY I PNIE TNIEMY NA ODCINKI OKOŁO 40-60 CM,
GAŁĘZIE UKŁADAMY NA STOSY.
INTERWENCJE – PROWADZIMY 24 H DYŻUR. W ROZIE UZASADNIONYCH PRZYPADKÓW ( POWALONE DRZEWA, WYKROTY, ZWIERZĘTA NA DRZEWACH, ITP.. )
FIRMA NASZA NALEŻY DO POLSKIEGO TOWARZYSTWA CHIRURGÓW DRZEW.

Zajmujemy się usuwaniem śniegu i sopli lodowych z dachów budynków .Odśnieżanie odbywa się za pomocą plastykowych i drewnianych łopat.W ten sposób nie uszkadzamy delikatnego podłoża.Mamy kilkunasto osobową grupę ludzi,dzięki czemu prace odbywają się szybko i sprawnie.Wykonujemy również inne nietypowe prace wysokościowe.Prace są robione szybko i niedrogo-MAMY ATRAKCYJNE CENY!
Nasza ekipa to b.doświadczeni fachowcy.W zeszłym roku odśnieżyliśmy kilkadziesiąt tysięcy m2 dachów.Wykonujemy najtrudniejsze zlecenia ! .

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ www.baobab.info.pl
KONTAKT : kom. 0695433763 ; biuro 0228189083 ;
Fax 0227411206 ; e-mail Zahorski@wp.pl
Kategoria:

Dakar - sklep internetowy na stronie. Firma posiada w ofercie: narzędzia ogrodnicze i sadownicze, narzędzia leśne. Sekatory, nożyczki, siekiery, szpadle, noże i patelnie. Oferowane narzędzia są renomowanych firm: Peltor, Bahco i Fiskars.
Kategoria:

Strona internetowa wotlinski.pl to bogata oferta szkółki roślin kielce, która od lat z powodzeniem prosperuje sprzedając rośliny ozdobne w wielu odmianach. Najchętniej kupowane są sadzonki borówki amerykańskie oraz trawa ozdobna. Warto podkreślić szeroką wiedzę pracowników o pielęgnacji i uprawie roślin. Klienci chwalą fachowe doradztwo przy zakupie roślin ozdobnych, pnączy, roślin iglastych oraz bylin.
Kategoria:

Krzewy i drzewa ozdobne, rzadkie kolekcjonerskie odmiany, nasiona, cebule i byliny niezbędne w Twoim ogrodzie, najciekawsze odmiany i najbarwniejsze kwiaty! Posiadamy najwięcej odmian roślin ozdobnych, dostępnych przez cały sezon, specjalizujemy się w przepięknych odmianach róż oraz drzewek na palikach. Polecamy serdecznie początkującym jak i zaawanasowanym ogrodnikom i ludziom kochającym ogrody i rośliny! Niezmiennie jednak naszą misją jest wspierać Ciebie, drogi kliencie tak, abyś czerpał wielką radość ze swojego ogrodu!
Kategoria:

Zastanawiałeś się ile możesz zarobić sprzedając rośliny ogrodowe w swojej miejscowości? Jeżeli nie, koniecznie odwiedź naszą szkółkę drzew i krzewów. Oferujemy rośliny w niezwykle niskich cenach. Wszystkie z nich charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz wysoką jakością. Nasza firma działa nieprzerwanie od wielu lat. Jesteśmy znaną i sprawdzoną szkółką drzew.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl