Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
7
65012


 
Opis Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą usługi z zakresu zakładania ogrodów. Specjalizujemy się w realizacji terenów zieleni i projektowaniu ogrodów dla Klientów publicznych i prywatnych.

Usługi pielęgnacyjne:

pielęgnacja drzew i krzewów:

- cięcia sezonowe, sanitarne, formujące,
- opryski przeciw chorobom i szkodnikom roślin,
- dosadzanie i przesadzanie roślin,

konserwacja trawnika:

- aeracja,
- wertykulacja,
- nawożenie,
- koszenie,
- opryski chastobójcze i grzybobójcze,

konserwacja rabat:

- dosadzanie i wymiana roślin,
- odchwaszczanie,
- uzupełnianie ściółki

Będziemy zaszczyceni mogąc zaprojektować Twój ogród.

 

Słowa kluczowe usługi ogrodnicze wrocław   pielęgnacja ogrodów wrocław   realizacja ogrodów wrocław   zakładanie ogrodów wrocław   ogrody wrocław   projektowanie ogrodów wrocław
Url http://www.plusgarden.pl
Kategorie Dom Wnętrze > Ogrody
Dom Wnętrze > Ogrody > Diagnostyka ogrodów
Firmy wg branż
Data wpisu Apr 18, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Dom Wnętrze > Ogrody
To co możemy zaoferować to produkcja, i sprzedaż lampy wykonanych z żeliwa. W naszej ofercie można odszukać lampy ogrodowe, parkowe, czy uliczne, jakie są zrealizowane wyłącznie z żeliwa. Do tego gwarantujemy znaczącą wytrzymałość naszych lamp na wszystkie warunki atmosferyczne, ponieważ malowane są one farbą podkładową, oraz trzykrotnie antykorozyjną. Na Państwa życzenie możemy także zrealizować malowanie w technice proszkowej za niedużą dopłatą. To co nas wyróżnia to niezawodność wykonania jakiejkolwiek lampy, oraz fachowa obsługa, jaka jest stawiana na pierwszym miejscu w naszej pracy.
Kategoria:

Internetowy Sklep Nort-Bis oferuje sztuczne żywopłoty które mogą służyć jako osłony balkonowe, indywidualne skrzynki na listy (Mailbox, Letter box), sejfy ścienne i sejfy gabinetowe. Sprawdź nas teraz, Okazja skorzystaj - Kliknij i zobacz więcej. Sprzedaż skrzynek pocztowych na listy w Warszawie - skrzynki pocztowe to nierdzewne skrzynki lokatorskie i skrzynki zbiorcze. Zapraszamy Państwa - sztuczne żywopłoty, sejfy i skrzynki na listy Warszawa. Wysokiej jakości sztuczny żywopłot (Sztuczne liście i rośliny artificial ) jako osłona balkonu.
Kategoria:

Firma Specgarden specjalizuje się w projektowaniu ogrodów oraz w ich pielęgnowaniu. Funkcjonujemy na rynku od 2011 roku. Zapewniamy dużą różnorodność usług, która zaspokoi wymagania niemal wszystkich kontrahentów. Mamy najnowocześniejsze sprzęty, umożliwiające zagwarantowanie świetnej klasy proponowanych świadczeń. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo materiały ogrodnicze w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się także wytwarzaniem trawy w rolkach. Nasze przedsiębiorstwo usytuowane jest w Łodzi.
Kategoria:

Znacznie docenianym na naszym rynku wytwórcą oprzyrządowania ogrodowego jest umiejscowiona w Końskich firma ZM WALKIEWICZ. Przy użyciu naszych specjalistów mają Państwo możliwość pozyskania jasnego, praktycznego doradztwa, pomocnego w wyborze elementów najbardziej efektywnie sprawdzających się w podmiotowym wypadku. Z powodu drobiazgowej specjalizacji oferujemy, że każdy element wyekwipowania ogrodowego czy narzędzie rolnicze będą wyjątkowo odporne. W naszym asortymencie znajdują się i przydatne artykuły gospodarstwa domowego. Osoby zainteresowane nabytkiem sprzętu ogrodniczego wysokiej jakości zapraszamy na stronę internetową firmy.
Kategoria:

Firma Lunatic od lat prężnie radzi sobie na rynku Lubelskim. Jej bogata oferta w zakresie projektowania, wykonywania i pielęgnacji ogrodów została ostatnio poszerzona o nawadnianie i charakterystyczne elementy architektury ogrodowej takie jak oczka wodne, stawy i mozaiki z kostki brukowej. Rozwój firmy opiera się na poszerzaniu parku maszynowego, zwiększeniu liczby pracowników ekip wykonawczych oraz poszukiwaniu nowych rynków zbytu. Dlatego też Lunatic w ostatnim czasie otwiera prężnie działającą filie na terenie miasta Rzeszów. Doświadczenie zdobyte na lubelskim rynku ma zostać spożytkowane na podkarpackim podwórku.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl