Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423


 
Opis Zlokalizowana w stolicy Małopolski siłownia White Star Power zaprasza klientów do zaznajomienia się z dokładnymi informacjami na temat naszej oferty, które dostępne są na prowadzonej przez nas witrynie internetowej. Klienci odnajdą u nas nowoczesny sprzęt, który pozwoli na poprawienie skuteczności wszystkich realizowanych ćwiczeń. Ponadto proponujemy także zajęcia fitness a także możliwość skorzystania z sauny. Proponujemy również trening personalny, każdorazowo dostosowywany indywidualnie do oczekiwań. Wyróżniają nas niezwykle konkurencyjne ceny za jednorazowe wejście oraz za miesięczny wstęp.

 

Słowa kluczowe siłownia   Kraków   fitness   White Star Power
Url http://whitestarpower.pl
Kategorie Sport Turystyka > Fitness
Data wpisu May 10, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Fitness
Ćwiczenia na mięsnie brzucha mogą być bardzo przydatne wówczas, gdy chcemy otrzymać lepszą sylwetkę. Sam sprawdź jak możesz poprawić swój wygląd stosując odpowiednie ćwiczenia na brzuch. Strona powstała dla wszystkich osób, które chcą poprawić wygląd swoich mięsnie brzucha. Tylko sprawdzone i skuteczne sposoby na uzyskanie płaskiego brzucha. Na stronie znajdziesz wiele praktycznych porad, które będziesz mógł wcielić w swoje życie.
Kategoria:

Jesteśmy firmą o długoletnim stażu na rynku sportowo-turystycznym. Ciągle pozyskujemy do swej oferty nowych producentów. Dzięki szerokiemu asortymentowi oferowanemu przez nas. Posiadamy już liczne grono stałych klientów i każdego dnia przybywa nowych. W sprzedaży posiadamy: odzież sportową, sprzęt do domowej siłowni, sprzęt do sportów towarzyskich, sauny.
Kategoria:

Aerobiczna 6 weidera, znana jako a6w, lub po prostu 6 weidera to idealny trening aerobowy i ćwiczenia fitness dla twoich mięśni brzucha. Na naszej stronie znajdziesz ten oto zestaw ćwiczeń, oraz wiele porad odnośnie samego treningu. Serdecznie zapraszamy do wykonywania tych ćwiczeń, gdyż wszyscy dotąd ćwiczący są niezwykle zadowoleni z efektów.
Kategoria:

Podczas nauki jogi w naszej szkole możesz praktykować jogę dwoma różnymi podejściami: hatha joga wg ścieżki Iyengara oraz ashtanga vinyasa joga według przekazu Pattabhi Joisa. Prowadzimy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych. Hatha Joga - najpopularniejsza na zachodzie praktyk jogi indyjskiej, oparta przede wszyskim na pozycjach ciała nazywanych asanami również na kontroli oddechu. Zajęcia obejmują w swoim zakresie naukę zasadniczych pozycji oraz wykorzystywanie przyrządów do jogi. Zajęcia są prowadzone w spokojnym rytmie, kierujemy tu akcent na staranne praktykowanie pozycji. Z powodu praktykowania ustalonych pozycji sylwetka się umacnia i uelastycznia. Trening jogi przywraca równowagę mięśni, intensyfikuje oddech i czyni go delikatniejszym, usuwa zmęczenie oraz uspokajająco wpływa na układ nerwowy, co w rezultacie wycisza umysł. Joga to starohinduska sztuka zajmująca się połączeniami między ciałem, umysłem i oddechem. U źródła jogi staroindyjskiej leży pogląd, że droga ku harmonii zaczyna się od ciała i umysłu. Usprawniając ciało i umysł, wyczula się percepcja oraz kontakt ze własnym wnętrzem. Ashtanga Vinyasa Joga - jest dynamiczną postacią jogi, kładącą akcent na vinyasach, innymi słowy na ruchu skoordynowanym z oddechem. Praktyka zawiera naukę podstawowej sekwencji dla ashtanga jogi: powitania słońca A i B, płynnie wdrażając asany stojące i siedzące. W trakcie praktyki nacisk zwraca się na płynność przejść między pozycjami oraz miarowy, energetyzujący oddech. Praktyka jest prowadzona w dynamicznym rytmie. W obecnym świecie zachodnim joga jest w dużej mierze stosowana zwłaszcza za sprawą jej konkretnych korzyści dla zdrowia: kręgosłupa, układu nerwowego, gruczołów i organów wewnętrznych.
Kategoria:

Szkoła pływania dla niemowląt i dzieci w Warszawie oferuje: zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, nauka pływania niemowląt i dzieci od 3 miesięcy, fizjoterapia w wodzie, pływanie przedszkolaków, aktywne formy spędzania wolnego czasu, nauka pływania poprzez zabawę i ćwiczenia, praca z dziećmi z upośledzeniem ruchowym. Zajęcia odbywają się na pływalniach OSiR Olsztyn, OSiR Targówek (pływalnia Polonez) i OSiR Dobre Miasto.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl