Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Sport Turystyka > Fitness

Wpisy
Sortowanie :
Treningi personalne, online, mobilne i dla kobiet w ciąży znajdziesz tylko u nas i to w najlepszym wydaniu! Wejdź na smartbodytrainer.pl i zapoznaj się z fantastyczną ofertą, którą starannie przygotowaliśmy dla wszystkich klientów. Nazywamy się Paulina Szydlik i Łukasz Kończak. Mamy duże doświadczenie, kwalifikacje i ze sportem jesteśmy związani od dziecka. Zapraszamy na pierwsze darmowe zajęcia!
Kategorie:

Data dodania: Feb 23, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Pilates na krzesłach, reformerach, wieżach, Spine Corrector lub klasycznie na macie! Tylko u nas! Wrocławskie Studio Sofa zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą, cennikiem i grafikiem zajęć. Jeśli masz pytania lub wątpliwości — chętnie na nie odpowiemy. Zadzwoń od pon. do pt. w godz. 15.00-20.00. Nr tel.: 784 680 908.
Kategorie:

Data dodania: Jan 11, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Gdańska Przerwa to studio EMS z długą tradycją i dużym doświadczeniem. Leo stworzyła to miejsce od podstaw i włożyła w nie całe serce. Dziś trenuje kolejne pokolenia fanów tego treningu. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś kontaktu ze sportem — nie martw się. Prowadzimy zajęcia dla początkujących i dla zaawansowanych. U nas ćwiczyć mogą nawet seniorzy! EMS jest naprawdę dla każdego! Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Jul 1, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli chcesz popracować nad swoją formą, możesz skorzystać z różnych metod treningu. Możesz ćwiczyć na siłowni, biegać albo uprawiać różne dyscypliny sportu. Pamiętaj jednak o tym, że żaden z tych sposobów nie przyniesie efektów tak szybko jak trening EMS. Trening EMS to niezawodny sposób na to, aby osiągnąć swoje cele, związane ze sportowym trybem życia, w bardzo krótkim czasie. Wystarczy od 8 do 10 tygodni, aby zaobserwować rezultaty ćwiczeń! Chcesz wiedzieć, dlaczego trening ten jest aż tak skuteczny? Jego sekret tkwi w wykorzystaniu impulsów elektrycznych do stymulacji mięśni. Jest to mocny, ale jednocześnie całkowicie bezpieczny sposób pobudzenia włókien mięśniowych, które dzięki temu rozwijają się znacznie szybciej niż po tradycyjnym treningu. Nadal nie jesteś przekonany? To w takim razie zwróć uwagę na to, że wybierając trening EMS musisz poświęcić tylko 20 minut tygodniowo. Tylko tyle trwa pojedyncza sesja treningowa. Na pewno uda Ci się wygospodarować kilka chwil, aby zadbać wreszcie o zdrowie i samopoczucie. Odwiedź naszą stronę internetową i zarezerwuj termin treningu.
Kategorie:

Data dodania: Oct 18, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Klub Tańca Studio Ruchu Malwiny Pietrzyk-Nowak oferuje kursy tańca na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym. W ofercie znajduje się taniec użytkowy, towarzyski i solo oraz zajęcia indywidualne. W ofercie można znaleźć również fitness, siłownię, rehabilitację, kursy instruktorskie na instruktora tańca oraz szkolenia dla nauczycieli WF. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Sep 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Matchpoint to obiekt sportowy oferujący profesjonalne treningi. W ofercie znajdują się zajęcia personalne i grupowe z wykwalifikowanym trenerem, fitness, siłownia, tenis, badminton, squash i wiele innych. Klub oferuje również masaż i fizjoterapię oraz szkółki tenisa i badmintona dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategorie:

Data dodania: Aug 22, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Trener osobisty posiadający 5-letnie doświadczeniem w zakresie ćwiczeń siłowych, fitness, a także tworzenia zbilansowanej diety. Liczne ukończone kursy pozwalają na świadczenie usług trenera personalnego na najwyższym poziomie. Więcej informacji dotyczących dokładnego miejsca konsultacji oraz rezerwacji usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Aug 3, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Misterholister.pl – profesjonalne konsultacje z zakresu odżywiania i wysiłku fizycznego. Oferta dotyczy miasta Gdańsk oraz najbliższych okolic. W ofercie m.in. konsultacje żywieniowe i indywidualne zalecenia oparte na zachodzących w organizmie klienta procesach odpowiadających za tycie/odchudzanie. Oferta treningów personalnych jest maksymalnie dopasowana do podopiecznego. Trening funkcjonalny skutecznie modeluje sylwetkę oraz wpływa pozytywnie na zdrowie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli chcesz mieć do czynienia z profesjonalistami, którzy dobrze znają się na prowadzeniu zajęć fitness i jeśli szukasz miejsca do którego będziesz mógł przychodzić późnym wieczorem, a nawet w nocy, to bardzo dobrze trafiłeś. Prezentujemy Ci wizytówkę naszej siłowni w Warszawie i gwarantujemy, że u nas będziesz mieć do czynienia z przyjazną atmosferą i zadbanym sprzętem treningowym. Na stronie znajdziesz dane adresowe oraz wiele innych szczegółów.
Kategorie:

Data dodania: Feb 19, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz zajęć prowadzonych z pasją? Na których widać, że instruktor kocha to, co robi? Zapraszamy Cię do naszego centrum na zajęcia jogi w Gdyni. Nasi instruktorzy to osoby, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć, które uwielbiają swoją praktykę i chcą się nią dzielić z innymi. Zajęcia są dostosowane dla różnych grup: od osób całkowicie początkujących, które nie za bardzo wiedzą co to joga, po osoby, które posiadają już własne doświadczenie i chcą stanąć przed trudniejszymi wyzwaniami.
Kategorie:

Data dodania: Jan 23, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl