Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
7
65542

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Sport Turystyka > Kulturystyka

Wpisy
Sortowanie :
Misterholister.pl – profesjonalne konsultacje z zakresu odżywiania i wysiłku fizycznego. Oferta dotyczy miasta Gdańsk oraz najbliższych okolic. W ofercie m.in. konsultacje żywieniowe i indywidualne zalecenia oparte na zachodzących w organizmie klienta procesach odpowiadających za tycie/odchudzanie. Oferta treningów personalnych jest maksymalnie dopasowana do podopiecznego. Trening funkcjonalny skutecznie modeluje sylwetkę oraz wpływa pozytywnie na zdrowie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Trener personalny, instruktor kulturystyki, dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski oferuje wsparcie w treningach, planach treningowych i ustalaniu diety.

Usługi świadczone przez Jakuba Piotrowskiego:
- budowa masy mięśniowej
- treningi personalne
- ustalanie indywidualnych planów treningowych
- dieta online
- konsultacje dietetyczne (w tym również konsultacje online)
- odchudzanie
- analiza dotychczasowych nawyków żywieniowych i wskazanie popełnianych błędów żywieniowych
- pomiary antropometryczne i analiza laboratoryjnych wyników krwi

Jakub Piotrowski stale wzbogaca swoje kompetencje zawodowe i wiedzę, uczestnicząc w konferencjach, szkoleniach i wciąż zdobywając nowe uprawnienia. Potrafi skutecznie zmotywować do stosowania zdrowej i zbilansowanej diety oraz regularnych treningów. Posiada uprawnienia instruktora kulturystyki i trenera personalnego. Współpracując z Jakubem Piotrowskim z pewnością osiągniesz swój cel.
Kategorie:

Data dodania: Jul 16, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad tym, czy osobisty trener może zmienić Twoje życie, to zapraszam na swoją stronę internetową. Nazywam się Igor Bilinskyi i jestem pewien, że mój trening personalny pozwoli Ci wrócić na... zdrową ścieżkę życia. Poprawa, jaką odczujesz, będzie ogromna. Zarówno jeśli chodzi o Twój wygląd, jak i stan Twojego zdrowia. Dołącz do tych osób, które już zaufały moim umiejętnościom i dzisiaj cieszą się zaletami zdrowego stylu życia. Pamiętaj - jeśli osobisty trener, to tylko Igor Bilinskyi!
Kategorie:

Data dodania: Mar 6, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strona Dieta na mase poświęcona jest ludziom, którzy chcą trochę przytyć a także zwiększyć przyrost swoich mięśni. Są tam pomocne materiały dotyczące diety na przytycie a także wskazówki co do tego ile, kiedy i czego jeść, aby przybrać na wadze. Dodatkowo na stronie znajdują się przykładowe diety na masę dla osób chcących ważyć 60,65,70,75,80,85 oraz 90 kg które mogą stanowić wzór do układania własnej diety.
Kategorie:

Data dodania: Apr 26, 2015 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Popularne w Łodzi centrum Fitness. Hala sportowa o łącznej powierzchni treningowej - 7000 m2, wykwalifikowani trenerzy, mili i profesjonalni instruktorzy, bogate wyposażenie. Centrum sportu Vera oferuje kilka stref, dzięki którym każdy na pewno znajdzie coś dla siebie: fitness, siłownia, sporty drużynowe, squash i badminton, sztuki walki, wellness, strefa dla dzieci oraz centrum przygotowania motorycznego.
W Vera Sport z jednego całodniowego wejścia możesz skorzystać bezpłatnie. Imprezy sportowe organizowane w VeraSport cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Łodzi ale też w całej Polsce.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli są pewne kwestie, jakich dalej nie wiesz o sterydach, musisz natychmiast wejść na poniższą stronę internetową. Poruszając się po serwisie, zainteresowani tematyką sterydów użytkownicy będą mogli przeczytać rzetelny artykuł o historii sterydów. Poza tym internauci mogą także sprawdzić opisy poszczególnych sterydów. Ponadto za pośrednictwem prezentowanej witryny użytkownicy zdołają również rozeznać się w cenach poniektórych sterydów. Na witrynie dostępny jest też formularz kontaktowy. Trzeba więc wzbogacić dotychczasową wiedzę o najważniejszych sterydach już teraz.
Kategorie:

Data dodania: Sep 23, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Poszukujesz najwyższej klasy odżywek ? W takim wypadku warto jest wybrać sklep internetowy muscular.pl - tylko tutaj, dużo promocji, dużo rabatów, najlepsze odżywki w jendym miejscu. Do wyboru masz bardzo dużo kategorii odżywek w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj i wybierz sklep muscular.pl dla siebie. Będzie to udana inwestycja w odżywki.
Kategorie:

Data dodania: Sep 10, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ania Matusik to trener osobisty, który prowadzi zajęcia na terenie Warszawy i okolic. Od wielu lat sport jest dla mnie pasją, a trening wyzwaniem tudzież pokonywaniem słabości. Zajęcie trenera personalnego to ogromna odpowiedzialność i ogromny kredyt zaufania ze strony klienta. Fundamentalny oraz kluczowy etap przy zainicjowaniu współpracy, to zidentyfikowanie wszelkich oczekiwań klienta, rozpoznanie nawyków żywieniowych i aktualnego stanu zdrowia. Następnie projektowany jest dobrany do potrzeb tudzież możliwości klienta szkic treningowy ponadto kompletnie skomponowana oraz zbilansowana dieta. Trener Personalny Ania Matusik w trakcie treningu posiada niezwykłą sztukę stosownego zmotywowania ćwiczących do wytężonej pracy nad sobą. Częstokroć uczestnicy zajęć niesłychanie szybko przełamują swoje słabości w dążeniu do doskonałej i zdrowej sylwetki. Ania Matusik sprawi, że ćwiczenie będzie najlepszym oraz dającym najwięcej satysfakcji punktem dnia.
Kategorie:

Data dodania: Aug 26, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Myślisz nad zmianą życia, zbudowaniem wymarzonej, atletycznej sylwetki, ale nie masz w ogóle wiedzy tematycznej i nie masz zielonego pojęcia od czego rozpocząć amatorską przygodę sportową? Trener osobisty połączony z zawodem dietetyk to idealny wybór, ponieważ otrzymujesz analizę własnej sytuacji oraz cykl zmian ćwiczeniowych zdolnych w szybkim terminie przemienić Twoje ciało w kulturystyczną potęgę. Wspólna aktywność ukierunkowana na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, motywację, szacunek do każdej minuty treningu to podstawa oferty prezentowanej na stronie. Znakomita sylwetka poprawia drastycznie pewność siebie, stajesz się zdrowszy, a pieniądze wydane na siebie procentują także zdobyciem nowych umiejętności. Wystarczy zaledwie miesiąc lub dwa z trenerem, aby samodzielnie wkroczyć na właściwy tor energetyczny. Koszty są bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę utrzymujące się długoterminowo wyniki. Czy pragniesz w końcu nadać swojemu życiu klasy? Jeżeli tak, otwórz bramy serwisu i poddaj się woli walki o piękny wygląd.
Kategorie:

Data dodania: Jun 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Sklep sportowy Fitness4you oferuje markowy sprzęt sportowy firmy Kettler, Axer Sport, York Fitness, BH Fitness, Body Sculpture, Bremshey Sport, Horizon Fitness, inSPORTline, Vision Fitness i innych. Sprzęt fitness i sprzęt rehabilitacyjny - orbitreki, rower treningowy, siłownia, atlasy do ćwiczeń, steppery, wiosła treningowe, rower stacjonarny itp. Zapraszamy po orbitreki, rower treningowy i stacjonarny.
Kategorie:

Data dodania: Oct 31, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl