Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
8
64997

Serwis komputerowy Szczecin i okolice. dobryserwis.net


 
Opis Kompleksowa obsługa firm i klientów indywidualnych. Fachowa pomoc przy kłopotach z komputerem. Konfiguracja sprzętu, sieci i routerów. Usuwanie wirusów. Przeinstalowywanie systemów operacyjnych. Pomoc przy zakupie i rozbudowie komputera. Na terenie Szczecina, Stargardu Szcz., Pyrzyc i okolic.

 

Słowa kluczowe serwis komputerowy szczecin   naprawa komputerów szczecin   diagnostyka komputerów szczecin   serwis laptopów szczecin
Url http://dobryserwis.net
Kategorie Komputery > Serwis komputerowy
Data wpisu Dec 19, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Serwis komputerowy
Prowadzimy serwis komputerowy na teranie miasta Bydgoszcz. Naprawiamy zarówno komputery stacjonarne jak i laptopy. Dojeżdżamy na terenie miasta. Niektóre z oferowanych usług: instalacja systemów operacyjnych, usuwanie wirusów, modernizacje sprzętowe komputerów, instalacja sieci LAN. Wszelkie naprawy zwykle wykonujemy w 48 godzin od momentu przyjęcia sprzętu do serwisu. Diagnoza dostarczonego sprzętu zupełnie darmowa, nawet w przypadku rezygnacji z naprawy.
Kategoria:

Zapraszamy do naszego salonu OTUS specjalizującego się w serwisie drukarek. Zaprzątamy się całościową naprawą,czyszczeniem wszelakich drukarek, od malutkich problemów z zacinaniem się drukarki po wolne drukowanie. Odwiedź nasz serwis oraz pozbądź się kłopotu ze swoją drukarką. Serwis jest czynny od poniedziałku do piątku od 9 do 18, drukarki można do nas przywieźć osobiście lub przesłać kurierem. Oferujemy także najem drukarek, z pełną obsługą serwisową. Nie zastanawiaj się odwiedź nasz serwis drukarek we Wrocławiu!
Kategoria:

Firma PC5 oferuje dla firm i klientów indywidualnych serwis komputerowy z dojazdem na miejsce, na terenie Krakowa i okolic, 7 dni w tygodniu. Rozwiązujemy wszelkie problemy z komputerami, sieciami i oprogramowaniem. Przyjeżdżamy w dniu zgłoszenia. Mamy zasadę - jeśli problem nie zostanie rozwiązany nie pobieramy opłaty za usługę. Zatrudniamy wykształconych i doświadczonych informatyków którzy rozwiązują problemy ze 100% skutecznością. Więcej informacji na www.PC5.pl
Kategoria:

Firma PC-DATA zapewnia profesjonalną naprawę oraz serwis sprzętu komputerowego i laptopów, a także skup starych laptopów (zarówno sprawnych jak i zepsutych) oraz usługi projektowania i tworzenia stron. W ramach pogotowia komputerowego PC-DATA oferuje całodobową naprawę wraz z dojazdem do Klienta przez 7 dni w tygodniu! Zapraszamy gorąco do współpracy!
Kategoria:

Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z komputerami takie jak usuwanie wirusów, trojanów czy spyware, re-instalacja Windows bez utraty danych, konfiguracja sieci czy też odzyskiwanie danych po awarii systemu Windows. Rozwiązujemy wszelkie problemy związane z komputerami takie jak usuwanie wirusów, trojanów czy spyware, re-instalacja Windows bez utraty danych, konfiguracja sieci czy też odzyskiwanie danych po awarii systemu Windows.
Kategoria:




(c) 2006-2016 szukaj24.pl