Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
35
65424

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Komputery > Sprzęt komputerowy

Wpisy
Sortowanie :
Akcesoria komputerowe, niszczarki, kalkulatory, a poza tym papier kserograficzny kolorowy i biały, papier komputerowy, rolki do kas i urządzeń biurowych, a także papier ozdobny i wizytówkowy to część oferty, jaką na terenie województwa dolnośląskiego realizuje firma Grim we Wrocławiu. Zajmujemy się dystrybucją materiałów szkolnych i biurowych. Współpracujemy ze szkołami, uczelniami i firmami, dostarczając niezbędny asortyment. Specjalizujemy się oprócz tego w produkcji pieczątek metodą laserową. Zachęcamy do zapoznania z naszą działalnością oraz do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jednym ze sposobów na skuteczną reklamę swojej marki oraz podniesienie jej renomy są pendrivy reklamowe. Oferujemy szeroki wybór pamięci przenośnej. Można wybierać pomiędzy ich wielkością, kształtem , kolorem, ceną a nawet i materiałami jakie zostały wykorzystane przy jego produkcji. Każdy może znaleźć coś odpowiedniego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Apr 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Fix&Print specjalizuje się w czynnościach serwisowych powiązanych z kserokopiarkami oraz kopiarkami i drukarkami. Pracują u nas wykwalifikowani fachowcy, dlatego możemy zapewnić świetną jakość proponowanych czynności. Bardzo szybko pomagamy wszystkim klientom. Oferujemy świadczenia związane z konserwowaniem urządzeń, co sprawia, że jest on wysoce bezawaryjny. W naszej firmie klienci mogą także kupić nowe lub poleasingowe urządzenia. Nasza oferta obejmuje także wypożyczanie różnego typu kopiarek i drukarek.
Kategorie:

Data dodania: Jul 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Top Rental zajmuje się wynajmem sprzęt IT i AV. Oferta obejmuje m.in. laptopy, desktopy, tablety, serwery jak również pamięci masowe. Uzupełnienie stanowią urządzenia z kategorii AV, tj. ekrany LCD i LED, telewizory plazmowe, projektory, web-kioski, nagłośnienie, oświetlenie, sprzęt do tłumaczeń i wiele innych. W ramach dużych projektów To Rental dostarcza również ściany wideo oraz podłogi interaktywne. Oferowany sprzęt w praktyce dostarczany jest w każdą możliwą lokalizację i w dowolnej ilości zgodnie z życzeniem klienta. Obsługa jest kompleksowa i obejmuje pełne wsparcie jak również przeszkolenie personelu.
Kategorie:

Data dodania: Jun 23, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz sklep ma w swojej ofercie: obudowy do laptopów, klawiatury do laptopów, części do telefonów, tabletów, laptopów.
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 - 16:30.
Paczki wysyłamy codziennie od Pon do Pt. Jeśli zamówienie zostało złożone w dniu roboczym do godziny czternastej może ono zostać zrealizowane jeszcze tego samego dnia lub w momencie wpłynięcia środków na nasze konto.
Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Kup obudowę do swojego laptopa w naszym sklepie.
Kategorie:

Data dodania: May 16, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Xerolux oferuje klientom świadczenia powiązane z dzierżawą sprzętów drukujących. Naszą propozycję kierujemy do przedsiębiorstw oraz instytucji. W ramach podpisanej umowy oferujemy klientom bezpłatne usługi serwisowe, dostęp do tanich materiałów eksploatacyjnych i wiele innych. Oferujemy klientom konkurencyjne ceny. Przygotowana przez nas propozycja zawiera wyłącznie urządzenia uznanych firm, co umożliwia nam zapewnienie dużego komfortu użytkowania. Proponujemy kontrahentom urządzenia nowe oraz używane. Zachęcamy do kooperacji.
Kategorie:

Data dodania: Mar 10, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 2

Komentarze Ranking

Firma Printex, której siedziba zlokalizowana jest w Markach, proponuje klientom tonery do drukarek w bardzo konkurencyjnych cenach. Wytwarzamy oferowane przez nas tonery, co sprawia, że możemy zapewnić ich doskonałą klasę. Proponujemy również fachową naprawę drukarek. Ponadto prowadzone przez nas przedsiębiorstwo trudni się skupem zużytych tonerów a także dzierżawą sprzętów biurowych. Na terenie Warszawy zapewniamy nieodpłatny przywóz towarów. Proponujemy fachową pomoc przy wyborze najlepszych produktów do określonych wymagań.
Kategorie:

Data dodania: Dec 5, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Portal internetowy komputery360.pl prezentuje użytkownikom wiadomości dotyczące licznych produktów elektronicznych. Przygotowaliśmy bogatą propozycję z wielu często odwiedzanych sklepów. Sprawia to, że każdy czytelnik może na naszej stronie zapoznać się z określoną propozycją, która została przygotowana przez działające na rynku sklepy. Przedstawiamy również dużą liczbę informacji i opinii o sklepach, co ułatwia wybór najlepszego. Przygotowane przez nas porady odnoszące się do urządzeń mogą okazać się pomocne przy doborze odpowiednich produktów.
Kategorie:

Data dodania: Oct 7, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Smart Support to błyskawiczny serwis komputerowy dostępny 24h na dobę dla klientów z Łodzi i okolicznych miejscowości. Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie – z dojazdem, a także jako pomoc zdalna przez internet oraz przez telefon. Zapraszamy do wybrania Smart Support! Wejdź na naszą stronę internetową już teraz!
Kategorie:

Data dodania: Jul 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli interesuje Państwa oferta na ekrany projekcyjne, lampy do projektorów, lampy do rzutników, czy monitory komputerowe to serdecznie zapraszamy do sklepu Prono Warszawa, gdzie ponadto znajdą Państwo w interesującej ofercie projektor multimedialny, projektory lampy, projektory multimedialne. Nasz sklep posiada również w ofercie rzutnik multimedialny, rzutniki, tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, ekrany projekcyjne.
Kategorie:

Data dodania: Jun 17, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl