Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22641
415
5
65482

Secus I FIZ


 
Opis Secus I FIZ to fundusz alternatywny umożliwiający inwestowanie w perspektywiczne spółki niepubliczne. Oferta kierowana jest do inwestorów indywidualnych, którzy oczekują wysokich zysków. Fundusz zarządzany jest przez Secus Asset Management SA (dom maklerski, który dostarcza innowacyjnych produktów inwestycyjnych).

 

Słowa kluczowe secus   dom maklerski   secus I FIZ   asset management   fundusze inwestycyjne   zarządzanie aktywami   inwestycje alternatywne   fundusze inwestycyjne   fundusze alternatywne   fundusz zalążkowy   aktywa niepubliczne   spółki niepubliczne   fundusz private equity   p
Url http://www.secus-fiz.pl
Kategorie Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Biznes Ekonomia > Fundusze, ubezpieczenia
Biznes Ekonomia > Inwestowanie pieniędzy
Data wpisu Jul 11, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne
Jeśli jesteś Polakiem, jaki potrzebuje pomocy prawnej w UK to zgłoś się do nas udzielamy pomoc osobom poszkodowanym na skutek różnego rodzaju wypadków w Anglii. Dzięki obowiązywaniu zasady No Win No Fee poszkodowany weźmie pełne 100% odszkodowania. Całkowite wydatki wynikłe z prowadzenia sprawy - koszty raportów medycznych, koszty obsługi prawnej są zwracane przez stronę przeciwną. Klient nie ponosi także opłat ani prowizji od otrzymanego odszkodowania. Współpraca z nami to komfort porozumiewania się w ojczystym języku na każdym etapie Twojej sprawy oraz gwarancja uzyskania możliwie najwyższego odszkodowania.
Kategoria:

COMES CONSULTING Wycena Nieruchomości mgr Mirosław Zych to firma, która prężnie działa na rynku nieruchomości Polski południowej, w zakresie dwóch oddziałów: w Krakowie i w Bytomiu. W ramach oferty proponujemy Państwu wysoki standard świadczeń, jakie obejmują wyceny spółek, wyceny przedsiębiorstw, wyceny innych nieruchomości oraz konsulting i doradztwo majątkowe. Wysokie umiejętności kadry pozwalają na najefektywniejsze wykorzystanie wiedzy i umiejętności, gwarantujące wiarygodność dokonywanej wyceny. Zapraszamy - jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku pytań.
Kategoria:

Wieloletnie doświadczenie, rozległa wiedza i profesjonalne nastawienie to tylko kilka z atutów, którymi dysponuje kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, zapewniamy szybką i kompetentną odpowiedź prawną. Wspierając swoich Klientów staramy się, aby praca była przede wszystkim dobrze zrealizowana i aby satysfakcja była zawsze po obu stronach. Wszelakie koszty podane są po zaznajomieniu się ze sprawą.
Kategoria:

Secus I FIZ to fundusz alternatywny umożliwiający inwestowanie w perspektywiczne spółki niepubliczne. Oferta kierowana jest do inwestorów indywidualnych, którzy oczekują wysokich zysków. Fundusz zarządzany jest przez Secus Asset Management SA (dom maklerski, który dostarcza innowacyjnych produktów inwestycyjnych).
Kategoria:

Poszukujesz wyśmienitego adwokata, który z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem poprowadzi sprawy Twojej firmy - zapraszamy do nawiązania współpracy z Kancelarią Adwokacką Lesław Mrozek. Istniejemy na rynku od 2006 roku i tego też dnia adwokat Lesław Mrozek pozyskał uprawnienia do wykonywania zawodu. Należy także napomknąć, że w 2003 roku zdał sprawdzian sędziowski, a w 2005 ukończył aplikację radcowską. Lesław Mrozek figuruje też na liście kandydatów na syndyków, która jest prowadzona przez Prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach i Gliwicach. Szeroka erudycja i wielkie doświadczenie sprawiają, że Kancelaria jest w stanie podjąć się każdego zlecenia, doprowadzając do pożądanego zakończenia sprawy. zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl