Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19619
415
1
64572

Sale na konferencje pod Warszawą


 
Opis Centrum konferencyjne pod Warszawą zaprasza do wynajęcia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze sale są wyposażone oraz klimatyzowane. Bez problemu można tutaj dojechać w 10 minut z centrum Warszawy, gdyż hotel znajduje się na trasie Poznań-Warszawa. Uczestnicy konferencji podczas przerw mogą skorzystać z cateringu serwowanego przez hotelową restaurację. Dostępność sześciu sal pozwoli nawet na przeprowadzenie wielu prelekcji w jednym czasie podczas większej konferencji. Po konferencji można zrelaksować się w jacuzzi lub grając w kręgle.

 

Słowa kluczowe konferencje   szkolenia   sale konferencyjne   sale szkoleniowe   warszawa
Url http://www.resthotel.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Konferencje
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Sport Turystyka > Hotele
Data wpisu Jan 16, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Konferencje
Internetowe oprogramowanie do obsługi konferencji, kongresów, szkoleń, sympozjów, kursów i innych podobnych eventów. Potrzeba zaledwie 1 minuty by utworzyć darmowe konto organizatora i w 15 minut wygenerować na podstawie podstawowych danych formularz rejestracyjny na twoj pierwszy event. Formularz rejestracji online może być powieszony na bezpłatnej stronie konferencji w systemie Syskonf, albo na własnej stronie organizatora. System daje możliwość rejestrującym się uczestnikom wybór warsztatów, wykładów, a także rezerwację zaproponowanych przez organizatora noclegów i opcji dodatkowych. Na koniec formularza uczestnik wybiera formę zapłaty (przez internet lub przelewem) oraz podaje dane do faktury VAT którą może opcjonalnie zamówić. Wpłaty trafiają od razu i bezpośrednio na konto organizatora - Syskonf nie uczestniczy w procesie pobierania opłat.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie daje nasz katalog. Znajduje się w nim baza ośrodków konferencyjnych oraz baza firm zajmujących się organizacją różnych imprez okolicznościowych.

Hotele na konferencje, ośrodki szkoleń, sale konferencyjne, to tu zorganizujesz imprezy integracyjne firmowe konferencje kongresy szkolenia, wynajem sal - centrum konferencyjne - obiekty hotele konferencyjne.
Kategoria:

Niezależnie od tego czy Twoja firma rozpoczyna dopiero działalność, czy funkcjonujesz na rynku dobrych kilka lat, nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i obsłudze multimedialnej wszelkiego rodzaju eventów może okazać się bezcenne. Dlatego już dziś skorzystaj z oferty firmy Berrylife, która w swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, tworząc przy tym zapadające w pamięć, przyciągające uwagę instalacje multimedialne i aplikacje interaktywne. Uczestniczymy w tworzeniu zarówno dużych kampanii promocyjnych, jak i pojedynczych akcji reklamowych mniejszych firm. Zajmiemy się także profesjonalną obsługą multimedialną Twojego projektu.
Kategoria:

Zebranie nad morzem to zagwarantowane zadowolenie obecnych uczestników. Sale konferencyjne w Europie są na dużym poziomie. Jest wiele rewelacyjnych ośrodków konferencyjnych nad krajowym morzem. Chcesz zaaranżować firmową naradę odwiedź ośrodek nad morzem. Polskie morze to wyborne miejsce na zaaranżowanie narady firmowej. Istnieje mnóstwo spektakularnych ośrodków konferencyjnych nad naszym morzem. Potrzebujesz hotelu na aranżację zebrania wejdź na domenę.
Kategoria:

e-konferencje.pl Internetowy katalog obiektów posiadających w ofercie sale konferencyjne oraz organizujące konferencje, szkolenia, targi, wystawy, wesela - sale konferencyjne, obiekty konferencyjne, noclegi, imprezy integracyjne, motywacyjne, szkoleniowe, konferencje - najlepsze sale konferencyjne
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl