Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19282
415
5
64447

Sale na konferencje pod Warszawą


 
Opis Centrum konferencyjne pod Warszawą zaprasza do wynajęcia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze sale są wyposażone oraz klimatyzowane. Bez problemu można tutaj dojechać w 10 minut z centrum Warszawy, gdyż hotel znajduje się na trasie Poznań-Warszawa. Uczestnicy konferencji podczas przerw mogą skorzystać z cateringu serwowanego przez hotelową restaurację. Dostępność sześciu sal pozwoli nawet na przeprowadzenie wielu prelekcji w jednym czasie podczas większej konferencji. Po konferencji można zrelaksować się w jacuzzi lub grając w kręgle.

 

Słowa kluczowe konferencje   szkolenia   sale konferencyjne   sale szkoleniowe   warszawa
Url http://www.resthotel.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Konferencje
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Sport Turystyka > Hotele
Data wpisu Jan 16, 2011
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Konferencje
Niezależnie od tego czy Twoja firma rozpoczyna dopiero działalność, czy funkcjonujesz na rynku dobrych kilka lat, nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i obsłudze multimedialnej wszelkiego rodzaju eventów może okazać się bezcenne. Dlatego już dziś skorzystaj z oferty firmy Berrylife, która w swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, tworząc przy tym zapadające w pamięć, przyciągające uwagę instalacje multimedialne i aplikacje interaktywne. Uczestniczymy w tworzeniu zarówno dużych kampanii promocyjnych, jak i pojedynczych akcji reklamowych mniejszych firm. Zajmiemy się także profesjonalną obsługą multimedialną Twojego projektu.
Kategoria:

Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie zaopatrzonymi salami konferencyjnymi. Odpowiednim miejscem na zaaranżowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od gwaru miasta. Dzisiejsze obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w projektor i hotspot. Ogromnie duża infrastruktura obiektów konferencyjnych. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników i podnoszą ich kwalifikacje.
Kategoria:

Centrum konferencyjne pod Warszawą zaprasza do wynajęcia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze sale są wyposażone oraz klimatyzowane. Bez problemu można tutaj dojechać w 10 minut z centrum Warszawy, gdyż hotel znajduje się na trasie Poznań-Warszawa. Uczestnicy konferencji podczas przerw mogą skorzystać z cateringu serwowanego przez hotelową restaurację. Dostępność sześciu sal pozwoli nawet na przeprowadzenie wielu prelekcji w jednym czasie podczas większej konferencji. Po konferencji można zrelaksować się w jacuzzi lub grając w kręgle.
Kategoria:

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie daje nasz katalog. Znajduje się w nim baza ośrodków konferencyjnych oraz baza firm zajmujących się organizacją różnych imprez okolicznościowych.

Hotele na konferencje, ośrodki szkoleń, sale konferencyjne, to tu zorganizujesz imprezy integracyjne firmowe konferencje kongresy szkolenia, wynajem sal - centrum konferencyjne - obiekty hotele konferencyjne.
Kategoria:

Przeglądarka konferencji naukowych i konferencji biznesowych. Katalog-konferencyjny to zbiór aktualnych konferencji naukowych oraz konferencji biznesowych z całej Polski. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dzięki powiadamiaczowi konferencyjnemu będziesz mógł być na bieżąco informowany o aktualnych konferencjach z wybranej dziedziny. Dodawanie konferencji naukowych i biznesowych jest bezpłatne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl