Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19503
415
2
64526

Sale na konferencje pod Warszawą


 
Opis Centrum konferencyjne pod Warszawą zaprasza do wynajęcia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze sale są wyposażone oraz klimatyzowane. Bez problemu można tutaj dojechać w 10 minut z centrum Warszawy, gdyż hotel znajduje się na trasie Poznań-Warszawa. Uczestnicy konferencji podczas przerw mogą skorzystać z cateringu serwowanego przez hotelową restaurację. Dostępność sześciu sal pozwoli nawet na przeprowadzenie wielu prelekcji w jednym czasie podczas większej konferencji. Po konferencji można zrelaksować się w jacuzzi lub grając w kręgle.

 

Słowa kluczowe konferencje   szkolenia   sale konferencyjne   sale szkoleniowe   warszawa
Url http://www.resthotel.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Konferencje
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Sport Turystyka > Hotele
Data wpisu Jan 16, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Konferencje
Bardzo wielka infrastruktura obiektów konferencyjnych. Konferencje to kapitalna sposobność do integracji zespołu pracowników. W tym portalu zdołasz zareklamować swój obiekt jak też wyszukać obiekt na konferencje. Współczesne obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w rzutnik oraz flipchart. Odznaczamy się wysokimi notowaniami w wyszukiwarce Google. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników oraz powiększają ich kwalifikacje. Wystarczy iż podasz miasto, nasza wyszukiwarka w łatwy sposób wykopie ośrodki spełniające Twoje wymagania.
Kategoria:

Zebranie nad morzem to zagwarantowane zadowolenie obecnych uczestników. Sale konferencyjne w Europie są na dużym poziomie. Jest wiele rewelacyjnych ośrodków konferencyjnych nad krajowym morzem. Chcesz zaaranżować firmową naradę odwiedź ośrodek nad morzem. Polskie morze to wyborne miejsce na zaaranżowanie narady firmowej. Istnieje mnóstwo spektakularnych ośrodków konferencyjnych nad naszym morzem. Potrzebujesz hotelu na aranżację zebrania wejdź na domenę.
Kategoria:

Wiele uroczych miast takich jak Katowice oferuje bardzo fajne miejsca na załatwienie konferencji. Konferencje to kapitalna szansa do integracji zespołu pracowników. Dzisiejsze obiekty konferencyjne zawsze wyposażone są w projektor oraz flipchart. Największy portal konferencyjny w Polsce. W naszym serwisie możesz zareklamować swój obiekt jak też wyszukać obiekt na konferencje. Miastem odznaczającym się dużą ilością ośrodków konferencyjnych są Katowice. Fajnym miejscem na skombinowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od hałasu miasta. Wiele nowych firm specjalizuje się w organizacji konferencji.
Kategoria:

Zapraszamy do organizacji konferencji na Mazurach. Do dyspozycji teren ośrodka, możliwość zakwaterowania w ośrodku bądź domkach. Położenie bezpośrednio nad jeziorem Gołdopiwo. Zachęca do wypoczynku piaszczysta plaża z pomostem. Możliwość korzystania z sali konferencyjnej. Teren i wody jeziora posiadają wysoką klasę czystości. 18 km do Giżycka. Możliwość odprężenia przy kręglach, bilardzie, ognisku, na boisku do siatkówki i koszykówki. Zapraszamy!
Kategoria:

Centrum konferencyjne pod Warszawą zaprasza do wynajęcia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze sale są wyposażone oraz klimatyzowane. Bez problemu można tutaj dojechać w 10 minut z centrum Warszawy, gdyż hotel znajduje się na trasie Poznań-Warszawa. Uczestnicy konferencji podczas przerw mogą skorzystać z cateringu serwowanego przez hotelową restaurację. Dostępność sześciu sal pozwoli nawet na przeprowadzenie wielu prelekcji w jednym czasie podczas większej konferencji. Po konferencji można zrelaksować się w jacuzzi lub grając w kręgle.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl