Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19205
415
4
64419

Sale na konferencje pod Warszawą


 
Opis Centrum konferencyjne pod Warszawą zaprasza do wynajęcia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze sale są wyposażone oraz klimatyzowane. Bez problemu można tutaj dojechać w 10 minut z centrum Warszawy, gdyż hotel znajduje się na trasie Poznań-Warszawa. Uczestnicy konferencji podczas przerw mogą skorzystać z cateringu serwowanego przez hotelową restaurację. Dostępność sześciu sal pozwoli nawet na przeprowadzenie wielu prelekcji w jednym czasie podczas większej konferencji. Po konferencji można zrelaksować się w jacuzzi lub grając w kręgle.

 

Słowa kluczowe konferencje   szkolenia   sale konferencyjne   sale szkoleniowe   warszawa
Url http://www.resthotel.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Konferencje
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Sport Turystyka > Hotele
Data wpisu Jan 16, 2011
 
Jeżeli jesteś właścicielem tej strony to: wyróżnij ten wpis - bądź widoczny w katalogu


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Konferencje
Internetowe oprogramowanie do obsługi konferencji, kongresów, szkoleń, sympozjów, kursów i innych podobnych eventów. Potrzeba zaledwie 1 minuty by utworzyć darmowe konto organizatora i w 15 minut wygenerować na podstawie podstawowych danych formularz rejestracyjny na twoj pierwszy event. Formularz rejestracji online może być powieszony na bezpłatnej stronie konferencji w systemie Syskonf, albo na własnej stronie organizatora. System daje możliwość rejestrującym się uczestnikom wybór warsztatów, wykładów, a także rezerwację zaproponowanych przez organizatora noclegów i opcji dodatkowych. Na koniec formularza uczestnik wybiera formę zapłaty (przez internet lub przelewem) oraz podaje dane do faktury VAT którą może opcjonalnie zamówić. Wpłaty trafiają od razu i bezpośrednio na konto organizatora - Syskonf nie uczestniczy w procesie pobierania opłat.
Kategoria:

PUHiT posiada w swojej ofercie tanie hotele w Warszawie: Portos, Atos, Aramis, Felix oraz hostele: To-Tu i Służewiec. Domeną firmy jest ładny i tani hotel w różnych dzielnicach Warszawy. W ofercie znajdują się także centra konferencyjne i usługowo-biurowe. Zapraszamy...Firma PUHiT jest liderem swe segmencie taniej bazy noclegowej i hoteli. Posiadamy Hotele, Hostele, Centra Konferencyjne na terenie Warszawy i Krakowa. Świadczymy usługi dla biznesu i turytyki.
Kategoria:

Nasze morze to kapitalne miejsce na aranżację konferencji służbowej. Potrzebujesz lokalizacji na organizację spotkania wejdź na domenę. Chcesz urządzić firmową naradę odwiedź salę nad Bałtykiem. zebranie nad Bałtykiem to zapewnione usatysfakcjonowanie obecnych członków. Narady nad Bałtykiem to scalenie obowiązku oraz przyjemności. Istnieje wiele spektakularnych sal konferencyjnych nad krajowym
Kategoria:

Zebranie nad morzem to zagwarantowane zadowolenie obecnych uczestników. Sale konferencyjne w Europie są na dużym poziomie. Jest wiele rewelacyjnych ośrodków konferencyjnych nad krajowym morzem. Chcesz zaaranżować firmową naradę odwiedź ośrodek nad morzem. Polskie morze to wyborne miejsce na zaaranżowanie narady firmowej. Istnieje mnóstwo spektakularnych ośrodków konferencyjnych nad naszym morzem. Potrzebujesz hotelu na aranżację zebrania wejdź na domenę.
Kategoria:

Przeglądarka konferencji naukowych i konferencji biznesowych. Katalog-konferencyjny to zbiór aktualnych konferencji naukowych oraz konferencji biznesowych z całej Polski. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dzięki powiadamiaczowi konferencyjnemu będziesz mógł być na bieżąco informowany o aktualnych konferencjach z wybranej dziedziny. Dodawanie konferencji naukowych i biznesowych jest bezpłatne.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl