Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
19417
415
1
64495

Sale na konferencje pod Warszawą


 
Opis Centrum konferencyjne pod Warszawą zaprasza do wynajęcia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze sale są wyposażone oraz klimatyzowane. Bez problemu można tutaj dojechać w 10 minut z centrum Warszawy, gdyż hotel znajduje się na trasie Poznań-Warszawa. Uczestnicy konferencji podczas przerw mogą skorzystać z cateringu serwowanego przez hotelową restaurację. Dostępność sześciu sal pozwoli nawet na przeprowadzenie wielu prelekcji w jednym czasie podczas większej konferencji. Po konferencji można zrelaksować się w jacuzzi lub grając w kręgle.

 

Słowa kluczowe konferencje   szkolenia   sale konferencyjne   sale szkoleniowe   warszawa
Url http://www.resthotel.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Konferencje
Kraje Miasta Regiony > Mazowieckie > Warszawa
Sport Turystyka > Hotele
Data wpisu Jan 16, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Konferencje
Centrum konferencyjne pod Warszawą zaprasza do wynajęcia sal konferencyjnych i szkoleniowych. Nasze sale są wyposażone oraz klimatyzowane. Bez problemu można tutaj dojechać w 10 minut z centrum Warszawy, gdyż hotel znajduje się na trasie Poznań-Warszawa. Uczestnicy konferencji podczas przerw mogą skorzystać z cateringu serwowanego przez hotelową restaurację. Dostępność sześciu sal pozwoli nawet na przeprowadzenie wielu prelekcji w jednym czasie podczas większej konferencji. Po konferencji można zrelaksować się w jacuzzi lub grając w kręgle.
Kategoria:

Wiele uroczych miast takich jak Katowice oferuje bardzo fajne miejsca na załatwienie konferencji. Konferencje to kapitalna szansa do integracji zespołu pracowników. Dzisiejsze obiekty konferencyjne zawsze wyposażone są w projektor oraz flipchart. Największy portal konferencyjny w Polsce. W naszym serwisie możesz zareklamować swój obiekt jak też wyszukać obiekt na konferencje. Miastem odznaczającym się dużą ilością ośrodków konferencyjnych są Katowice. Fajnym miejscem na skombinowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od hałasu miasta. Wiele nowych firm specjalizuje się w organizacji konferencji.
Kategoria:

Zebranie nad morzem to zagwarantowane zadowolenie obecnych uczestników. Sale konferencyjne w Europie są na dużym poziomie. Jest wiele rewelacyjnych ośrodków konferencyjnych nad krajowym morzem. Chcesz zaaranżować firmową naradę odwiedź ośrodek nad morzem. Polskie morze to wyborne miejsce na zaaranżowanie narady firmowej. Istnieje mnóstwo spektakularnych ośrodków konferencyjnych nad naszym morzem. Potrzebujesz hotelu na aranżację zebrania wejdź na domenę.
Kategoria:

Internetowe oprogramowanie do obsługi konferencji, kongresów, szkoleń, sympozjów, kursów i innych podobnych eventów. Potrzeba zaledwie 1 minuty by utworzyć darmowe konto organizatora i w 15 minut wygenerować na podstawie podstawowych danych formularz rejestracyjny na twoj pierwszy event. Formularz rejestracji online może być powieszony na bezpłatnej stronie konferencji w systemie Syskonf, albo na własnej stronie organizatora. System daje możliwość rejestrującym się uczestnikom wybór warsztatów, wykładów, a także rezerwację zaproponowanych przez organizatora noclegów i opcji dodatkowych. Na koniec formularza uczestnik wybiera formę zapłaty (przez internet lub przelewem) oraz podaje dane do faktury VAT którą może opcjonalnie zamówić. Wpłaty trafiają od razu i bezpośrednio na konto organizatora - Syskonf nie uczestniczy w procesie pobierania opłat.
Kategoria:

Hotele dysponują nowocześnie i profesjonalnie zaopatrzonymi salami konferencyjnymi. Odpowiednim miejscem na zaaranżowanie konferencji biznesowej jest ośrodek oddalony od gwaru miasta. Dzisiejsze obiekty konferencyjne zawsze urządzone są w projektor i hotspot. Ogromnie duża infrastruktura obiektów konferencyjnych. Konferencje branżowe poszerzają wiedzę pracowników i podnoszą ich kwalifikacje.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl