Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20393
415
5
64899

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł

Wpisy
Sortowanie :
Od samego początku zajmujemy się zaopatrzeniem technicznym przedsiębiorstw produkcyjnych w takie produkty jak pasy zębate, koła zębate, pasy napędowe, pasy transportowe, przenośniki taśmowe i inne..
W pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania z dziedziny techniki napędu i transportu.

Nasze produkty to oryginalne i wysokiej jakości materiały renomowanych światowych producentów. W swojej pracy stawiamy na jakość, dlatego gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne i sprawną obsługę z 24-godzinnym serwisem na terenie całego kraju.

Specjalizujemy się w dostawach:
• taśm bezkońcowych (poliuretanowe, silikonowe, neoprenowe)
• taśm transportujących (PVC, PU, tkaninowe, gumowe, siatkowe, teflonowe)
• pasy napędowe płaskie, łączone
• pasy zębate (gumowe calowe, poliuretanowe metryczne)
• pasy wielorowkowe i wariatorowe
• pasy klinowe gumowe i łączone
• tuleje ETP, samozaciskowe
• tuleje Taper Lock
• łańcuchy
• koła łańcuchowe i zębate
• elektrobębny i rolki
• elementy pneumatyki
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dostarczamy palety plastikowe i palety higieniczne. Palety plastikowe od producenta to nasza przewaga. Zastosowanie palet plastikowych przynosi liczne korzyści ekonomiczne i ekologiczne. Palety plastikowe odporne są na czynniki atmosferyczne, posiadają atest PZH, są bardzo wytrzymałe. Do palet dedykujemy kosze plastikowe składane dopasowane do palety oraz skrzyniopalety plastikowe. Palety plastikowe produkujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Dostawy realizowane s ciągu 24 na terenie Polski. Posiadamy stany magazynowe palet plastikowych.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dostarczamy palety plastikowe, europalety plastikowe, półpalety plastikowe, skrzyniopalety plastikowe, kosze plastikowe i inne opakowania z tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji z tworzyw sztucznych w Polsce pozwala nam proponować bardzo atrakcyjne ceny palet. Dlaczego warto wybrać palety plastikowe :
- palety plastikowe posiadają większe standardy higieniczne
- paleta plastikowa jest wielokrotnie trwalsza niż paleta drewniana
- opakowania z tworzyw sztucznych mają możliwość 100% recyclingu
- palety plastikowe są odporne na czynniki atmosferyczne
- mniejsze koszty magazynowania i transportu palet (możliwość sztaplowania palet, mniejsza waga palety)
- palety plastikowe skutecznie eliminują problemy związane z eksportem na paletach drewnianych
- możliwość produkcji palet plastikowych w kolorach na życzenie Klienta oraz z własnym logo na palecie
Palety plastikowe idealnie nadają się do zastosowań specjalnych, gdzie wymagane są atesty higieniczne.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wysokiej klasy pędzle malarskie oraz szczotki - wyłącznie w firmie Wysocki z siedzibą w miejscowości Siepraw. Już od 1992 r. słyniemy z produkcji i eksportu tych produktów. Zaufały nam tysiące klientów zarówno krajowych, jak oraz cudzoziemskich. Nasza produkcja jest oparta na manualnym montażu. Wszelki z wyrobów cechuje się dbałością o najmniejszy szczegół i spełnia standardy europejskie. Zapewniamy terminowość, fachowe konsulting oraz konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do współpracy, która będzie satysfakcjonująca dla obu stron. Zapewniamy, że nie zawiedziemy Państwa zawierzenia! Więcej wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 15, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

TREPKO to internacjonalny fabrykant rozwiązań w zakresie maszyn pakujących (rynek spożywczy) z siedzibą w Gnieźnie. Swoje placówki posiada także m.in. w Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji oraz Irlandii i obsługuje nabywców w ponad 120 krajach na całym świecie. Zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, korzysta z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, a ponadto dysponuje niezawodnym parkiem maszynowym, co zapewnia najlepszą jakość produkowanych urządzeń. Każde z nich jest zaplanowane pod poszczególne potrzeby klienta i cechuje się niezawodnością i wysoką wydajnością. Urządzenia spełniają wymagania sanitarne i jakościowe. Więcej na stronie internetowej!
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe AWAT specjalizuje się w sprzedaży wysokiej klasy głowic panoramicznych panosfer oraz panopod. Sprzęt ten przystosowany jest do pracy z różnymi aparatami i obiektywami fisheye oraz umożliwia wykonywanie zdjęć w panoramie 360 stopni. Na dodatek urządzenia wyposażone są w precyzyjny rotator zapewniający powtarzalność pozycji podczas wykonywania zdjęć. Działalność naszej firmy obejmuje też komercjalizację opracowań naukowo-badawczych oraz naukowo-technicznych związanych z tą tematyką. Szczegółowe informacje dotyczące świadczonych przez nas usług zamieszczamy na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Hafner zajmuje się pneumatyką przemysłową. Interesanci dzięki prawie dwudziestoletniej działania przedsiębiorstwa mogą liczyć na najwyższej jakości produkty. Firma posiada wykwalifikowaną kadrę pracowników, poza tym gwarantuje fachowe doradztwo podczas wyboru danych przedmiotów. Internauci surfując po witrynie firmy będą mogli zaznajomić się ze specyfikacjami przedmiotów. Dodatkowo będą mogli także sprawdzić wiadomości dotyczące prowadzonego przez firmę działu projektowego. Firma posiada swoją główną siedzibę w Toruniu, posiada jednakże też obszerną siatkę placówek w pozostałych miastach.
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Wszelakiego typu metalowe składniki i konstrukcje stalowe dostępne są przy użyciu pierwszorzędnego Przedsiębiorstwa Wielobranżowego POM Sztum. Jednostka współdziała precyzyjnie zarówno z klientami polskimi, jak także Nabywcami z poszczególnych krajów Unii Europejskiej. Zawodowe oraz porządne konstrukcje wytwarzane ze stali czarnej i nierdzewnej czy też aluminium lub nawet mosiądzu w formie jednolitej robione są do długości nawet 12 lub 13 metrów. Pozostałe informacje o szczegółach prac wykonywanych przez POM Sztum razem ze specyfikacją techniczną wyrobów zamieszczono na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 1, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Guz Technika Piekarnicza wspomagając początkujących biznesmenów, którym szczupłe środki finansowe nie pozwalają na nabycie nowych urządzeń, proponuje swym kontrahentom duży zestaw używanych urządzeń piekarniczych i cukierniczych. Każde z oferowanych urządzeń zostało nader dokładnie przetestowane przez pracujących w firmie techników. Posiadają atesty potwierdzające ich sprawność oraz całkowite bezpieczeństwo zamontowanych w nich systemów. Wymagane jest oczywiście zachowanie wszelakich norm bezpieczeństwa precyzyjnie określonych w instrukcji obsługi. Poprawny sposób użytkowania pozwoli zoptymalizować działanie wszelkich zaproponowanych przez sklep pieców, chłodni i linii produkcyjnych.Spis proponowanego przez firmę sprzętu używanego znaleźć można na stronie:
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

TAB-Koncentraty to firma, która swoje osiągnięcia podpiera już piętnastoletnim doświadczeniem. Wyrabiane przez nas koncentraty oraz aromaty owocowe cieszą się uznaniem w całym kraju i na świecie, w następstwie tego jesteśmy silnym eksporterem owoców oraz produktów z nich uzyskanych. W naszej firmie staramy się integrować najlepsze tradycje z wyzyskaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Przykładamy także wielką wagę do surowego przestrzegania norm produkcji i zasad higieny wytwórczej. Choć naszą specjalnością są aromaty i koncentraty z jabłek, w naszych zakładach produkowane są też inne owoce. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Dec 27, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl