Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23169
415
6
65600

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł > Metale

Wpisy
Sortowanie :
P.P.H.U STALMAT w Dąbrowie Górniczej dostarcza wysokojakościowe rury i inne elementy z blach stalowych z atestami i znakiem CE. Specjalizujemy się w produkcji rur stalowych ze szwem wzdłużnym i obwodowym, potwierdzonych przez Zakładową Kontrolę Jakości. Prowadzimy sprzedaż gazów technicznych i oferujemy wszystkie rodzaje gazów technicznych oraz gazy specjalne na zamówienie w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy doświadczenie, wiedzę i profesjonalizm!
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kraty pomostowe zgrzewane, kraty pomostowe wciskane, kraty pomostowe seratowane i profilowane znajdą Państwo w asortymencie sklepu METALZBYT w Poznaniu. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż artykułów metalowych. W ofercie mamy też blachy perforowane oraz druty stalowe w kręgach i na szpulach, druty ocynkowane miękkie, drut kolczasty, druty introligatorskie oraz druty powlekane PVC. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i poznania szczegółów całej oferty.
Kategorie:

Data dodania: Feb 5, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma CUTTER-TECH w miejscowości Kobiór zajmuje się obróbką mechaniczną elementów metalowych, projektowaniem i produkcją oprzyrządowań ze stali konstrukcyjnych, nierdzewnych, metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Wykonujemy jednostkowe obróbki o znacznym stopniu skomplikowania, jak i produkcje seryjne dla firm. Zapewniamy też doradztwo w zakresie obróbki skrawaniem, doboru materiałów i innych problemów technologicznych. Zapraszamy do kontaktu.
Kategorie:

Data dodania: Jan 31, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Dostawcą rozległej gamy narzędzi nitujących - ręcznych, pneumatycznych i akumulatorowych, a poza tym elementów złącznych jest od ponad 10 lat firma SARIV Sp. z o.o. w Legnicy. W ofercie dysponujemy także prasy oraz urządzenia do zgrzewania. Proponujemy Państwu zarówno tradycyjne jak i nowe sprawdzone technologie łączenia, tj. nity zrywalne, nitonakrętki, elementy do zgrzewania, elementy zabezpieczające, elementy do wciskania oraz śruby. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem włoskiego producenta nitów zrywalnych SARIV s.r.l. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Unitube, funkcjonująca w specjalności sprzedaży rur stalowych, powstała wiele lat temu. Swoją siedzibę mamy w miejscowości Zawadzkie w województwie opolskim. Nasze składy znajdują się w Gliwicach i Tarnowskich Górach. Usługi świadczymy głównie dla firm z branży budowy maszyn, konstrukcji stalowych, aparatury przemysłowej i energetyki. Podstawą naszej aktywności jest sprzedaż rur i kształtowników. W naszej ofercie znajduje się ponad 1000 pozycji, w tym rury bez szwu, profile zamknięte formowane na zimno i gorąco, oraz rury ze szwem wzdłużnym. Wszystko dostępne od ręki. Zajmujemy się także usługami serwisowymi, przechowywaniem i przewozem towarów do klienta. Więcej na temat naszej oferty oraz firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jan 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Bufab Poland, która znajduje się w Gdańsku, specjalizuje się w produkcji oraz dostawie części typu C. Firma jest integralną częścią przedsiębiorstwa handlowego Grupa Bufab o zasięgu światowym. Proponujemy innowacyjne rozwiązania logistyczne zapewniające niezawodny łańcuch dostaw. Posiadamy szeroki wybór elementów złącznych i mocujących. Tworzymy także elementy według autorskich projektów naszych klientów. Świadczymy usługi konfekcjonowania, kompletacji zestawów i montażu. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się szczegóły oferty.
Kategorie:

Data dodania: Dec 24, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz warsztatu, który szybko, sprawnie i skutecznie naprawi części do Twojej maszyny? Zaufaj specjalistom z Warsztatu Ślusarsko-Mechanicznego Mieczysław Marczyński i ProfMar Adam Marczyński. Zajmujemy się m.in. kompleksową naprawą mechanizmów, regeneracją części, dorabianiem nowych części. Wejdź na Profmar.pl. Zapytaj o szczegóły – tel. 608 728 784. Postaw na doświadczenie, sprawne działanie i wysoką jakość usług!
Kategorie:

Data dodania: Oct 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Hurtownia Artykułów Metalowych Henryk Karolewski ze Szczecina już od wielu lat zapewnia swoim Klientom dostęp do materiałów cenionych producentów. Pośród przygotowanych produktów znajdą Państwo duży wybór akcesoriów łazienkowych, chemii budowlanej, artykułów metalowych i elektrycznych, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, techniki grzewczej, armatury jak również elementów wentylacji. Oferta ta kierowana jest do firm, jak też Klientów detalicznych. Dzięki swojemu cennemu doświadczeniu oraz imponującej znajomości branży, firma zaopatruje swoich Klientów wyłącznie w najlepszy asortyment. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z dokładną propozycją hurtowni, zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Oct 2, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma TED-MAR z siedzibą w Majdanie Nowym w województwie lubelskim istnieje w branży metalowej od 1987 roku. Jest to ceniony producent paneli ogrodzeniowych, siatek, drutów, bram czy też furtek. W asortymencie przedsiębiorstwa znaleźć można wyroby z drutów ocynkowanych, powlekanych, stalowych, mosiężnych, aluminiowych, brązowych oraz miedzianych. Firma realizuje standardowe jak również nietypowe zlecenie i zapewnia profesjonalną obsługę, korzystne ceny i rabaty a także szybki transport zamówienia własnymi pojazdami. Więcej wiadomości na temat oferty oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Jun 28, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Blachy perforowane dzięki swoim właściwościom od lat wykorzystywani są na różnych płaszczyznach. Najwięcej możliwości daje ona w budownictwie czy też przemyśle motoryzacyjnym, jednakże wykorzystywana jest także coraz częściej przez projektantów wnętrz do wykonywania eleganckich a jednocześnie użytkowych mebli czy też dekoracyjnych i praktycznych ścianek w mieszkaniach i domach. Blachy perforowane są dostępne w różnych kolorach i wariantach, jeśli chodzi o ich kształty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny internatowej Amir-Metal. To firma, która od wielu la zajmuje się produkcją blach perorowanych różnego rodzaju. W ofercie znajdziesz między innymi blachy perforowane posiadające otwory okrągłe, kwadratowe, a także podłużne. Dla klientów bardziej wymagających dostępne są także inne wzory dekoracyjne z otworami daszkowymi, łuskowymi, stożkowymi, i wiele więcej. Wykorzystanie blach perforowanych zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji i pomysłowości klienta.
Kategorie:

Data dodania: Jun 25, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl