Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21137
415
9
64997

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł > Pakowanie

Wpisy
Sortowanie :
Chcąc zaopatrzyć magazyn w dobrej jakości wózki metalowe i metalowe palety, pojemniki czy metalowe kosze, zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty firmy BESTIM Sp. z o.o. Sp. k., która od 19 lat wyspecjalizowała się w produkcji metalowych koszy i pojemników stosowanych do celów transportowych lub w magazynie. Nasze produkty uznali nie tylko krajowi przedsiębiorcy, ale również rynków UE, gdzie trafia nawet 90% naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Działając wszechstronnie dostarczamy ponadto usługi ślusarskie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Na polskim rynku od przeszło 20 lat obecny jest Multifarb. W ofercie tej firmy znajdują się materiały uznanych producentów z kraju jak i zagranicy. Jedną z gałęzi działalności przedsiębiorstwa jest produkcja opakowań. Pod marką Multifarb uruchomiona została także mieszalnia farb, która zapewnia wysoką jakość produktów. Dzięki kilku funkcjonującym centrom sprzedaży w Jaśle, Mielcu i Rzeszowie nabyć można własne produkty firmy, takie jak sklejki czy farby.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tezarus jako działająca od 15 lat firma jest w stanie zapewnić Twojej fabryce nowoczesne i sprawdzone systemy do pakowania. Proponujemy urządzenia do obwiązywania ładunków, zakładania i obkurczania kapturów na paletach, czy też wiele innych rodzajów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to odwiedź naszą stronę internetową. Skontaktuj się z nami już teraz !
Kategorie:

Data dodania: Dec 15, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy, zaprezentowaną na stronie internetowej.
Naszym atutem jest doświadczenie-firma Vika istnieje od 20 lat! Zajmujemy się sprzedażą materiałów, służących profesjonalnemu zabezpieczeniu transportowanego ładunku. Oferujemy wysokiej jakości łańcuchy mocujące i zawiesia dźwigowe: poliestrowe, pasowe, kołowe, linowe, łańcuchowe, jednorazowe. Polecamy także niezawodne pasy transportowe: z napinaczem lub bez, ERGO, do lawety, do opasania, z klamrą szybkomocującą. Dzięki temu zabezpieczymy każdy ładunek.
W naszej ofercie znajdą też Państwo inne materiały mocujące: kliny, maty antypoślizgowe, siatki, poduszki, belki i drążki. Vika to także szeroki wybór artykułów BHP oraz akcesoriów do pakowania i do TIRA: tablic i oznakowań, lin holowniczych.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zaciekawienia się ofertą przygotowaną przez firmę Pol Art. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 2001 roku w Warszawie. Proponujemy: wysyłki krajowe oraz zagraniczne, obsługę konkursów, transport dzieł sztuki, konfekcjonowanie, mailing tradycyjny, insertowanie, wysyłki masowe, obsługę sklepów internetowych, foliowanie, pakowanie, kolportaż materiałów reklamowych. Gwarantujemy doświadczone doradztwo i fachowe wskazówki naszych specjalistów. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na przeprowadzane przez nas usługi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Vipak Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Od 1991 roku proponujemy produkty do pakowania. Współpracujemy z producentami maszyn oraz urządzeń. Zakupią u nas Państwo: owijarki palet, owijarki poziome, maszyny obkurczające, palety zatory, maszyny paskujące, folie opakowaniowe, taśmy bandujące, taśmy samoprzylepne, folie do sianokiszonek i inne. Ze swojej strony zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia, miłą i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji, jaką przygotowała firma IGOPAK z siedzibą w Świdnicy. Proponujemy wysokiej jakości opakowania plastikowe, piankowe, szyte, a ponadto pojemniki transportowe i wiele innych. Projektujemy je z myślą o tym, aby pomieściły Państwa produkty oraz z troską o najwyższą jakość. Oprócz projektowania i produkowania opakowań, zajmujemy się pośrednictwem w ich obrocie. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, a również do odwiedzenia strony internetowej, jaka zwiera szczegółowe informacje o działalności przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma Mirotex powstała w 1993 roku, która w roku 2009 w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów znacznie poszerzyła spektrum swojej działalności. Początkowo prowadziliśmy jedynie hurtownię opakowań na terenie Leszna, zaopatrując wielu odbiorców z Wielkopolski. Teraz zajmujemy się produkcją opakowań oraz taśm klejących. Posiadamy coraz bogatszy wybór stale wprowadzając nowe produkty. Zapraszamy do naszej hurtowni opakowań w Lesznie.
Kategorie:

Data dodania: Aug 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Panda Import jest twórcą akcesoriów do ochrony paczek. Wszelkie artykuły produkowane przez przedsiębiorstwo produkowane są z najlepszej jakości surowców, dzięki czemu konsument ma gwarancję, iż paczka bezpiecznie dotrze do miejsca przeznaczenia. W ofercie firmy mieszczą się między innymi folie stretch, spinające i taśmy pakowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Cała oferta proponowana przez przedsiębiorstwo Panda Import mieści się na witrynie www, na którą serdecznie zapraszam.
Kategorie:

Data dodania: Feb 17, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy firmę PAK-WIT, założona została w roku 1986. Jest rodzinną, doświadczoną firmą, jaka działa w branży opakowań foliowych. Zajmuje się produkcją torebek oraz worków foliowych także toreb reklamowych. Korzystamy z usług pakowania metodami: flow pack, blister, skin czy celofanowania. tworzymy opakowania także opaski termokurczliwe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty klientów indywidualnych i mniejsze i duże przedsiębiorstwa. Z naszej oferty skorzystali między innymi Procter and and Gamble, Unilever, Vision Express oraz ORBIS Hotel również DSV. PAK-WIT ceni jakość oraz terminowe realizacje zamówień. Zaprasza na swoją witrynę.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl