Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22894
415
5
65542

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł > Pakowanie

Wpisy
Sortowanie :
Szacuje się, że większość ładunku może zostać uszkodzone w jednym kontenerze transportowym w wyniku bezpośredniej kondensacji, wilgoci i wzrostu pleśni. Dlatego ochrona kontenerów przed pleśnią jest niezwykle ważna, w celu zapobiegania wilgoci. Korzystanie z bezwodnego środka pochłaniającego wilgoć pozwoli zaoszczędzić kosztowny i terminowy proces potencjalnej wymiany lub zwrotu odrzuconych produktów, nie wspominając już o czasie poświęconym na roszczenia ubezpieczeniowe, nawet jeśli masz ubezpieczenie na wypadek takich szkód.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli potrzebujesz wysłać poufne dokumenty, skorzystaj z naszej oferty jaką są foliopaki kurierskie, aby przesłać cenne informacje. Wykonane z grubego papieru takie opakowania doskonale zachowają twoje zdjęcia, kartki A4, wartościowe przedmioty i wiele więcej. Na paczce przesyłek kurierskich wygodnie jest wprowadzić wszystkie dane odbiorcy, indeks, adres. Oferujemy także tabliczki znamionowe, tasmy pakowe, taśmy termotransferowe oraz torby foliowe nadruk.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu firmę Pakwit. Dzięki swojemu doświadczeniu w branży swoim klientom proponuje najlepszej jakości usługi. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju opakowań foliowych. Pośród naszej oferty odnajdą Państwo opakowania termokurczliwe, opakowania typu Flow pack, a dodatkowo torby reklamowe w dowolnym rozmiarze z wybranymi nadrukami. Torebki i worki foliowe wykonujemy z folii LDPE, HDPE, PP lub z folii warstwowych. Zachęcamy do zapoznania się z galerią realizacji, która jest dostępna na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, postaramy odpowiedzieć na każde zadane pytanie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Ekopak w Wiązownej to producent opakowań kartonowych dla biznesu oraz klientów hurtowych i indywidualnych. Współpracujemy z pracowniami cukierniczymi, restauracjami, firmami kosmetycznymi, dystrybutorami pudełek kartonowych - ogółem obsługujemy przeszło 10 tysięcy firm. Na rynku działamy od ponad 30 lat. Zamówienie realizujemy w ciągu 4-7 dni roboczych. Skorzystaj ze standardowych pudełek dostępnych od ręki lub skontaktuj się z nami. Zapewniamy biegłe doradztwo.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

TUBUS to profesjonalna firma z Warszawy z długoletnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją i sprzedażą opakowań cylindrycznych. Są to wykonane ze sztywnej, przezroczystej folii produkty, które dostępne są w wielu kształtach bądź rozmiarach. Przedsiębiorstwo współpracuje z firmami cukierniczymi, reklamowymi, piśmienniczymi a także sprzedawcami ozdób, świec, zabawek, kosmetyków czy wielu innych wyrobów, które chce się korzystne przedstawić kupującym. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i bogaty wybór asortymentu. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: May 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

S&W Verpackung Polska Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości przemysłowych opakowań drewnianych oraz powłok ochronnych z tworzyw sztucznych. Swoje usługi pakowania i transportu powierzonego mienia firma realizuje od 2004 r., kompleksowo zapewniając - od profesjonalnego doradztwa, przez projektowanie i wykonawstwo opakowań transportowych po oznakowania i załadunek. Wystawiamy certyfikaty i wspieramy w sporządzaniu dokumentów wysyłkowych. Jakość naszych usług reguluje EN ISO 9001:2015 oraz standardy pakowania w UE określane przez Niemieckie Stowarzyszenie HPE, którego jesteśmy członkiem.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Producent Opakowań Tekturowych Viki Family z Warszawy oferuje opakowania przygotowywane według specyfikacji klienta. W decyzji pomóc może katalog FEFCO, który zawiera dużą liczbę rozwiązań pudełek kartonowych. Projekt dopasujemy tylko pod względem wymiarów, lub przygotujemy indywidualny projekt, dostosowany do zawartości, którą ma chronić. Gwarantujemy atrakcyjne ceny producenta oraz szybką realizację zleceń. Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest pod Warszawą co zapewnia szybką dostawę do klientów z woj. mazowieckiego. Viki Family jako jeden z nielicznych producentów opakowań tekturowych posiada certyfikat Forest Stewardship Council, który oznacza że nasze opakowania to produkt ekologiczny. Tektura powstaje z makulatury lub włókien drewnianych pozyskanych z lasów, w których jest prowadzona odpowiedzialna polityka zarządzania zasobami naturalnymi. W całym cyklu produkcji pudełek tekturowych przestrzegane są zasady gospodarki zrównoważonej. Jeżeli zależy Ci na środowisku naturalnym - chcesz chronić jego zasoby oraz zapewnić rozwój, zwracaj uwagę na to, z czego zostały wytworzone produkty które kupujesz. Wybór opakowań kartonowych to w dzisiejszych czasach obowiązek. Klienci wymagają opakowań nieszkodliwych dla środowiska i są gotowi płacić za to więcej. Firmy które korzystają z takich opakowań są postrzegane jako nowoczesne i odpowiedzialne. Opakowanie takie podnoszą w oczach konsumentów również ocenę zawartości. Producent Opakowań Tekturowych Viki Family Warszawa Oferujemy opakowania tekturowe klapowe i fasonowe, z tektury litej lub falistej z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym. Produkujemy opakowania zbiorcze i dla pojedynczych produktów, opakowania wysyłkowe, pudełka archiwizacyjne, wysokiej jakości pudełka kaszerowane, z wklejanym okienkiem, koperty tekturowe, kartony do przeprowadzki i inne. Pełna oferta jest dostępna na stronie viki.com.pl. Zapraszamy do jej odwiedzenia.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma „DID-PAK” ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn pakujących. W ofercie dostępnych jest m.in. cały szereg różnego rodzaju owijarek do palet, zaklejarki do kartonów, etykieciarki, maszyny do pakowania w folię termokurczliwą, taśmociągi magnetyczne. Firma zapewnia także doradztwo, w kwestii wyboru najbardziej optymalnych maszyn do usprawnienia pracy. Firma może przeprowadzić też modernizację posiadanego przez klienta sprzętu. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i obejrzeć filmiki prezentujące działanie maszyn, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.
Kategorie:

Data dodania: Dec 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma NOR-MAR s.c. Norbert Suski, Marcin Suski w Tomaszowie Mazowieckim to producent torebek i worków foliowych. Realizujemy zapotrzebowania na masowe ilości worków i toreb z folii LDPE oraz PP. Dbamy również o ochronę środowiska, dlatego nasze linie technologiczne umożliwiają nam na wytwarzanie opakowań z recyklingu. W przyszłości zamierzamy dostarczanie opakowań z materiałów biodegradowalnych. Gwarantujemy wysoką jakość produktów i ich trwałość. Zapraszamy do współpracy!
Kategorie:

Data dodania: Nov 27, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy MEDIPAK, która zgodnie z aktualnymi przepisami pomaga aptekom reklamować swoje usługi. Forma przedstawiania informacji na przykład na torbie termicznej jest jak najbardziej dopuszczalna, co potwierdza Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny. Co oznacza, że jest to najskuteczniejsza możliwość przekazywania informacji, która pozostała farmaceutom jako jedna z nielicznych form promocji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy na stronie internetowej oraz do kontaktu z nami zarówno apteki jak również przedsiębiorstwa farmaceutyczne.
Kategorie:

Data dodania: Nov 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl