Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21377
415
29
65029

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł > Pakowanie

Wpisy
Sortowanie :
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy MEDIPAK, która zgodnie z aktualnymi przepisami pomaga aptekom reklamować swoje usługi. Forma przedstawiania informacji na przykład na torbie termicznej jest jak najbardziej dopuszczalna, co potwierdza Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny. Co oznacza, że jest to najskuteczniejsza możliwość przekazywania informacji, która pozostała farmaceutom jako jedna z nielicznych form promocji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy na stronie internetowej oraz do kontaktu z nami zarówno apteki jak również przedsiębiorstwa farmaceutyczne.
Kategorie:

Data dodania: Nov 8, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą ABC-Pak z Sompolna! Firma ta jest uznanym w kraju oraz Europie producentem naczyń jednokrotnego użytku. Jej propozycja obejmuje wykonane z papieru talerze, tacki owalne czy prostokątne, podkładki, kartoniki do ciasta jak i tacki do dań gotowych. Profesjonalne zaplecze techniczne producenta pozwala na szybką oraz fachową realizację każdego zamówienia. Do tego, wyroby te są nie tylko estetyczne, ale także całkowicie przyjazne środowisku. Wykorzystane do ich wyrobu materiały ulegają bowiem pełnej biodegradacji. Więcej szczegółów dotyczących oferty handlowej przedsiębiorstwa dostępnych jest na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Oct 22, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jaremar Sp. z o.o Sp. K w Chorzowie to firma, która świadczy usługi z zakresu produkcji skrzyń i opakowań transportowych. Wykonujemy konstrukcje w szerokim zakresie modeli, a nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi pakowania do transportu morskiego, lotniczego, drogowego oraz intermodalnego, pakowanie w folie termokurczliwe, opakowania transportowe oraz skrzynie drewniane i inne specjalne materiały opakowaniowe. Świadczymy również usługi logistyczne oraz formowanie i sztauowanie kontenerów. W przypadku zainteresowania naszą ofertą i pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Kategorie:

Data dodania: Oct 10, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Chcąc zaopatrzyć magazyn w dobrej jakości wózki metalowe i metalowe palety, pojemniki czy metalowe kosze, zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty firmy BESTIM Sp. z o.o. Sp. k., która od 19 lat wyspecjalizowała się w produkcji metalowych koszy i pojemników stosowanych do celów transportowych lub w magazynie. Nasze produkty uznali nie tylko krajowi przedsiębiorcy, ale również rynków UE, gdzie trafia nawet 90% naszych produktów. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Działając wszechstronnie dostarczamy ponadto usługi ślusarskie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Kategorie:

Data dodania: Sep 20, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na polskim rynku od przeszło 20 lat obecny jest Multifarb. W ofercie tej firmy znajdują się materiały uznanych producentów z kraju jak i zagranicy. Jedną z gałęzi działalności przedsiębiorstwa jest produkcja opakowań. Pod marką Multifarb uruchomiona została także mieszalnia farb, która zapewnia wysoką jakość produktów. Dzięki kilku funkcjonującym centrom sprzedaży w Jaśle, Mielcu i Rzeszowie nabyć można własne produkty firmy, takie jak sklejki czy farby.
Kategorie:

Data dodania: Jan 14, 2018 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tezarus jako działająca od 15 lat firma jest w stanie zapewnić Twojej fabryce nowoczesne i sprawdzone systemy do pakowania. Proponujemy urządzenia do obwiązywania ładunków, zakładania i obkurczania kapturów na paletach, czy też wiele innych rodzajów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, to odwiedź naszą stronę internetową. Skontaktuj się z nami już teraz !
Kategorie:

Data dodania: Dec 15, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy, zaprezentowaną na stronie internetowej.
Naszym atutem jest doświadczenie-firma Vika istnieje od 20 lat! Zajmujemy się sprzedażą materiałów, służących profesjonalnemu zabezpieczeniu transportowanego ładunku. Oferujemy wysokiej jakości łańcuchy mocujące i zawiesia dźwigowe: poliestrowe, pasowe, kołowe, linowe, łańcuchowe, jednorazowe. Polecamy także niezawodne pasy transportowe: z napinaczem lub bez, ERGO, do lawety, do opasania, z klamrą szybkomocującą. Dzięki temu zabezpieczymy każdy ładunek.
W naszej ofercie znajdą też Państwo inne materiały mocujące: kliny, maty antypoślizgowe, siatki, poduszki, belki i drążki. Vika to także szeroki wybór artykułów BHP oraz akcesoriów do pakowania i do TIRA: tablic i oznakowań, lin holowniczych.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zachęcamy do zaciekawienia się ofertą przygotowaną przez firmę Pol Art. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 2001 roku w Warszawie. Proponujemy: wysyłki krajowe oraz zagraniczne, obsługę konkursów, transport dzieł sztuki, konfekcjonowanie, mailing tradycyjny, insertowanie, wysyłki masowe, obsługę sklepów internetowych, foliowanie, pakowanie, kolportaż materiałów reklamowych. Gwarantujemy doświadczone doradztwo i fachowe wskazówki naszych specjalistów. Gwarantujemy wyjątkowe ceny na przeprowadzane przez nas usługi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.
Kategorie:

Data dodania: Oct 5, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedsiębiorstwo Vipak Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Od 1991 roku proponujemy produkty do pakowania. Współpracujemy z producentami maszyn oraz urządzeń. Zakupią u nas Państwo: owijarki palet, owijarki poziome, maszyny obkurczające, palety zatory, maszyny paskujące, folie opakowaniowe, taśmy bandujące, taśmy samoprzylepne, folie do sianokiszonek i inne. Ze swojej strony zapewniamy terminową realizację każdego zamówienia, miłą i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a również konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zapraszamy Państwa do skorzystania z propozycji, jaką przygotowała firma IGOPAK z siedzibą w Świdnicy. Proponujemy wysokiej jakości opakowania plastikowe, piankowe, szyte, a ponadto pojemniki transportowe i wiele innych. Projektujemy je z myślą o tym, aby pomieściły Państwa produkty oraz z troską o najwyższą jakość. Oprócz projektowania i produkowania opakowań, zajmujemy się pośrednictwem w ich obrocie. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, a również do odwiedzenia strony internetowej, jaka zwiera szczegółowe informacje o działalności przedsiębiorstwa.
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl