Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23169
415
6
65600

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Produkcja Przemysł > Pakowanie

Wpisy
Sortowanie :
Firma Mifol w Radzyminie to producent opakowań foliowych. W ofercie Mamy opakowaniach z folii PP, BOPP (polipropylenu, celofanu), PE (Polietylenu), CPP (Cast’u). Oferujemy produkty dobrane do różnych potrzeb naszych klientów, a więc zróżnicowane pod względem grubości folii, typu zamknięcia, grafiki i rodzaju zawieszki oraz rozmiaru. Gwarantujemy fachowe doradztwo, ekspresową realizację zamówień, dogodne ceny oraz przede wszystkim solidne i ładne opakowania.
Kategorie:

Data dodania: Mar 23, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Kompleksowym zaopatrzeniem przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych zajmuje się firma Anapack w Sulechowie. Oferujemy wyroby foliowe, akcesoria BHP oraz narzędzia do obróbki drewna. Jako eksperci oferujemy usługi w zakresie ostrzenia i regeneracji narzędzi wykorzystywanych do obróbki drewna. Dysponujemy fachowe zaplecze maszynowe, a także wykwalifikowany personel, który ma wieloletnie doświadczenie. Zachęcamy do współpracy.
Kategorie:

Data dodania: Mar 23, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0
New

Komentarze Ranking

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Supravis Group S.A., której siedziba mieści się w Bydgoszczy. Zajmujemy się produkcją barierowych opakowań z folii giętkich i możemy się pochwalić długoletnim, sięgającym 1985 roku doświadczeniem. Nasze wyroby znajdują zastosowanie w branży medycznej, technicznej oraz spożywczej. Oferujemy folie termoformowalne, termokurczliwe, laminaty, osłonki a ponadto worki próżniowe wysokiej jakości. Gwarantujemy fachową obsługę, doradztwo i atrakcyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy odwiedzić naszą witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Posiadająca swą siedzibę w Niepołomicach firma MATPACK Opakowania, zachęca do korzystania ze swoich usług. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją opakowań reklamowych, spożywczych, prezentowych i przemysłowych. Korzystamy tylko ze wypróbowanych materiałów i narzędzi. Dzięki temu konstruujemy kreatywne opakowania dostosowane do potrzeb klienta. Zapewniamy wysoki standard usług w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do omówienia każdych szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat firmy oraz jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Mar 16, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szacuje się, że większość ładunku może zostać uszkodzone w jednym kontenerze transportowym w wyniku bezpośredniej kondensacji, wilgoci i wzrostu pleśni. Dlatego ochrona kontenerów przed pleśnią jest niezwykle ważna, w celu zapobiegania wilgoci. Korzystanie z bezwodnego środka pochłaniającego wilgoć pozwoli zaoszczędzić kosztowny i terminowy proces potencjalnej wymiany lub zwrotu odrzuconych produktów, nie wspominając już o czasie poświęconym na roszczenia ubezpieczeniowe, nawet jeśli masz ubezpieczenie na wypadek takich szkód.
Kategorie:

Data dodania: Dec 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli potrzebujesz wysłać poufne dokumenty, skorzystaj z naszej oferty jaką są foliopaki kurierskie, aby przesłać cenne informacje. Wykonane z grubego papieru takie opakowania doskonale zachowają twoje zdjęcia, kartki A4, wartościowe przedmioty i wiele więcej. Na paczce przesyłek kurierskich wygodnie jest wprowadzić wszystkie dane odbiorcy, indeks, adres. Oferujemy także tabliczki znamionowe, tasmy pakowe, taśmy termotransferowe oraz torby foliowe nadruk.
Kategorie:

Data dodania: Nov 6, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Przedstawiamy Państwu firmę Pakwit. Dzięki swojemu doświadczeniu w branży swoim klientom proponuje najlepszej jakości usługi. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju opakowań foliowych. Pośród naszej oferty odnajdą Państwo opakowania termokurczliwe, opakowania typu Flow pack, a dodatkowo torby reklamowe w dowolnym rozmiarze z wybranymi nadrukami. Torebki i worki foliowe wykonujemy z folii LDPE, HDPE, PP lub z folii warstwowych. Zachęcamy do zapoznania się z galerią realizacji, która jest dostępna na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego, postaramy odpowiedzieć na każde zadane pytanie.
Kategorie:

Data dodania: Jul 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Ekopak w Wiązownej to producent opakowań kartonowych dla biznesu oraz klientów hurtowych i indywidualnych. Współpracujemy z pracowniami cukierniczymi, restauracjami, firmami kosmetycznymi, dystrybutorami pudełek kartonowych - ogółem obsługujemy przeszło 10 tysięcy firm. Na rynku działamy od ponad 30 lat. Zamówienie realizujemy w ciągu 4-7 dni roboczych. Skorzystaj ze standardowych pudełek dostępnych od ręki lub skontaktuj się z nami. Zapewniamy biegłe doradztwo.
Kategorie:

Data dodania: Jul 11, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

TUBUS to profesjonalna firma z Warszawy z długoletnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją i sprzedażą opakowań cylindrycznych. Są to wykonane ze sztywnej, przezroczystej folii produkty, które dostępne są w wielu kształtach bądź rozmiarach. Przedsiębiorstwo współpracuje z firmami cukierniczymi, reklamowymi, piśmienniczymi a także sprzedawcami ozdób, świec, zabawek, kosmetyków czy wielu innych wyrobów, które chce się korzystne przedstawić kupującym. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i bogaty wybór asortymentu. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę internetową.
Kategorie:

Data dodania: May 15, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

S&W Verpackung Polska Sp. z o.o. to producent wysokiej jakości przemysłowych opakowań drewnianych oraz powłok ochronnych z tworzyw sztucznych. Swoje usługi pakowania i transportu powierzonego mienia firma realizuje od 2004 r., kompleksowo zapewniając - od profesjonalnego doradztwa, przez projektowanie i wykonawstwo opakowań transportowych po oznakowania i załadunek. Wystawiamy certyfikaty i wspieramy w sporządzaniu dokumentów wysyłkowych. Jakość naszych usług reguluje EN ISO 9001:2015 oraz standardy pakowania w UE określane przez Niemieckie Stowarzyszenie HPE, którego jesteśmy członkiem.
Kategorie:

Data dodania: Apr 9, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl