Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
7
64832

Praktyki


 
Opis Albion House - kursy językowe, szkoły językowe, praktyki, studia za granicą i praca za granicą. Organizujemy kursy językowe. Nasza specjalność to szkoły językowe oraz praca, nauka i praktyki za granicą - Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Sydney, Australia i inne kraje. Serdecznie Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe praca za granicą   nauka   studia za granicą   kursy językowe   praktyki za granica   szkoły językowe   nauka za granicą   praca za granicą   edukacja   studia   szkoły   kursy za granicą   język angielski   nauka języka angielskiego   wyjazdy językowe   obozy językowe  
Url http://www.albionhouse.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Data wpisu Dec 27, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
Nauka niemieckiego z LINGUA stanowi gwarancję sukcesu. Nauka języka obcego w Szkole Języków Obcych LINGUA jest wydajna, a przy tym przebiega w miłej atmosferze. LINGUA Szkoła Jezyków Obcych zaprasza na grupowe i indywidualne kursy języków obcych. Oferujemy kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych; a także szkolenia zamknięte dla firm i instytucji.
Kategoria:

Uczymy angielskiego w domu ucznia. Dla wygody naszych uczniów nasi lektorzy dojeżdżają we wskazane przez uczniów miejsce. Uczymy angielskiego na różnych poziomach, indywidualnie dobierając materiały i układając program do umiejętności uczniów. Skuteczność metod lektorów Moose gwarantuje 20 letnie doświadczenie na polskim rynku. Uczymy efektywnie i szybko, zapisz się na zajęcia do nas i sprawdź naszych lektorów.
Kategoria:

Machina Edukacyjna to ceniona szkoła hiszpańskiego, która działa w Warszawie. Na początku szkoła proponowała kursantom wyłącznie zwykłe kursy w kameralnym gronie. Z czasem jednak wzrastające zainteresowanie kursami szkoły spowodowało, iż znacznie poszerzyła ona swoją ofertę. Na chwilę obecną Machina Edukacyjna oferuje między innymi tradycyjne kursy aż na 12 rozmaitych poziomach zaawansowania, kursy przygotowujące do matury oraz specjalne kursy konwersacyjnej. Szczegóły oferty na stronie.
Kategoria:

BLC to wiodąca szkoła jezykowa we Wrocławiu, która zwyciężyła w prestiżowym rankingu szkół językowych w kategorii Angielski Wrocław - Szkoły Językowe Wrocław w tygodniku Newsweek. Kursy językowe w British Language Centre prowadzone są przez najlepszych wykładowców angielskiego - zarówno polskich jak i brytyjskich.
Kursy językowe prowadzone sa na wielu poziomach zaawansowania w sześciu oddziałach szkoły w mieście Wrocław. BLC to renomowana szkoła językowa oraz międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny.
Kategoria:

Albion House - kursy językowe, szkoły językowe, praktyki, studia za granicą i praca za granicą. Organizujemy kursy językowe. Nasza specjalność to szkoły językowe oraz praca, nauka i praktyki za granicą - Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Sydney, Australia i inne kraje. Serdecznie Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl