Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

Praktyki


 
Opis Albion House - kursy językowe, szkoły językowe, praktyki, studia za granicą i praca za granicą. Organizujemy kursy językowe. Nasza specjalność to szkoły językowe oraz praca, nauka i praktyki za granicą - Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Sydney, Australia i inne kraje. Serdecznie Zapraszamy.

 

Słowa kluczowe praca za granicą   nauka   studia za granicą   kursy językowe   praktyki za granica   szkoły językowe   nauka za granicą   praca za granicą   edukacja   studia   szkoły   kursy za granicą   język angielski   nauka języka angielskiego   wyjazdy językowe   obozy językowe  
Url http://www.albionhouse.com.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy językowe
Data wpisu Dec 27, 2007
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy językowe
szkoly-jezykowe.pl to serwis edukacyjny zgłębiający informację na temat polskich szkół językowych. Rozbudowana wyszukiwarka pozwoli Ci znaleźć szkołę dokładnie taką jakiej szukasz. Na naszym forum zasięgniesz informacji, opinii na temat szkoły językowej w Twoim mieście. Zapraszamy do serwisu szkoly-jezykowe.pl a na pewno znajdziesz odpowiednie kursy językowe.
Kategoria:

MERITUM to renomowana szkoła językowa i centrum szkoleń językowych z 10-cio letnim doświadczeniem na rynku szkoleń dla firm. Jesteśmy autoryzowanym ośrodkiem egzaminacyjnym międzynarodowego certyfikatu TOEIC oraz Szkołą niepubliczną wpisaną do rejestru Kuratora Oświaty, nad jakością kursów językowych czuwa zespół tłumaczy przysięgłych. Prowadzimy zajęcia na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego, dla firm wielodziałowych prowadzimy kursy językowe na terenie całego kraju.
Kategoria:

Zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe na kursy języka angielskiego. Szkoła English College oferuje pełną gamę szkoleń językowych dla podmiotów instytucjonalnych. Pozatym w ofercie przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, FCE, CAE.
Profesjonalna szkoła języka angielskiego działająca na rynku od 1995 roku. W każdej grupie wiekowej oprócz lektora polskiego organizujemy zajęcia z Native Speakerem.
Kategoria:

Firma Mały Rynek Językowy działa na rynku od 1992 roku. Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów języków obcych. Proponujemy klientom duży wybór języków oraz różnorodność kursów. Gwarantujemy doskonałą klasę świadczonych usług. Proponujemy udział w zajęciach grupowych a także indywidualne lekcje. Z naszych usług korzystają indywidualni klienci a także przedsiębiorstwa. Proponujemy dla dzieci, młodzieży i dorosłych różnorodne wyjazdy językowe. Zajmujemy się również realizowaniem przekładów językowych standardowych a także przysięgłych.
Kategoria:

Albion House - kursy językowe, szkoły językowe, praktyki, studia za granicą i praca za granicą. Organizujemy kursy językowe. Nasza specjalność to szkoły językowe oraz praca, nauka i praktyki za granicą - Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Sydney, Australia i inne kraje. Serdecznie Zapraszamy.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl