Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21414
415
10
65030


 
Opis Każdy kto zdecyduje się na szkolenie w Network Masters otrzyma certyfikat ukończenie kursu podpisany przez naszego specjalistę.

Program MS Excel, dostępny w najpopularniejszym pakiecie biurowym jakim jest MS Office, to najczęściej używany program na świecie nie tylko w biurach jak i domowym zakątku. Obsługa jego umożliwia nam tworzenie różnych baz danych oraz obliczeń.
Oprócz kursu Excel podstawy, Excel średniozaawansowany, Excel zaawansowany, proponujemy szkolenia takie jak kurs Excel w logistyce, kurs Excel w księgowości, kurs Excel w marketingu/
Kurs Excel VBA, jest do bardziej złożonych obliczeń i stworzony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników Excela.
Kurs Access
adresowany jest do początkujących użytkowników i osób, które chcą zapoznać się z programem. Nauczą się, jak efektywnie i wygodnie korzystać z baz danych przy pomocy programu. Poznają kwerendy do ich przetwarzania i analizy oraz raporty przedstawiające dane w różnych zestawieniach.

 

Słowa kluczowe kurs excel zaawansowany   kurs access   kurs vba   szkolenie excel zaawansowany   szkolenie access   kurs excel warszawa   kurs excel poznań
Url http://www.networkmasters.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu May 22, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Firma Skydive.pl jest szkołą spadochronową, mającą długoletni staż w branży. Używamy wysokiej klasy sprzętu, który gwarantuje klientom odpowiednie bezpieczeństwo. Pracują u nas doskonale wykwalifikowani instruktorzy. Zapewniamy najwyższą klasę świadczeń oraz konkurencyjne ceny. Skoki wykonywane są z dwóch lotnisk, zlokalizowanych we Włocławku a także w okolicach miasta stołecznego. Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących, jak i do osób z wieloma skokami na koncie. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez naszą firmę możliwościami korzystania z usług.
Kategoria:

Firma szkoleniowo-doradcza opierająca się na rzeczywistym doświadczeniu swoich pracowników, zdobytym podczas realizacji projektów reorganizujących struktury IT, outsourcingowych, wdrożeniach systemów zgłoszeniowych, systemów drukowania, procesów opartych o ITIL.

Siłą naszego działania są ludzie tworzący firmę i z nią współpracujący. Posiadają oni rzeczywiste doświadczenie, zdobyte przy realizacji dużych projektów reorganizacji struktur IT, podczas wdrażania i uruchamiania standardów, implementowania rozwiązań technicznych oraz zarządzania różnej wielkości zespołami, na szczeblu operacyjnym i zarządczym.
Kategoria:

Serwis traktujący o nauczaniu przez internet (e-learning). Główną zawartość strony stanowi bogaty katalog kursów internetowych (on-line) realizowanych w formie e-learningu. Katalog zawiera zarówno darmowe kursy i jak i płatne. Ponadto znaleźć można wiele unikalnych i wartościowych artykułów o nauce przez internet. Osobną część serwisu stanowi internetowa księgarnia edukacyjna oferująca bogaty wybór książek elektronicznych.
Kategoria:

Prawdopodobnie najlepsze kursy szybkiego czytania w Poznaniu. Interesuje Cię szybkie czytanie. Jesteśmy szkołą szybkiego czytania i efektywnych technik uczenia się. Zajęcia odbywają się w salach Polskiej Akademii Nauk ul. Wieniawskiego 17. Uczymy jak szybko i efektywnie przyswajać wiedzę, jak szybko czytać, jak robić notatki i uczyć się z głową, jak oszczędzać czas, czyli to co najcenniejsze i jak wykorzystywać swoje uśpione możliwości. Telefon kontaktowy 505148484.
Kategoria:

Szkoła 4 koła prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii B. Przygotowujemy do egzaminu na prawo jazdy oraz uczymy jak sprawnie i bezpiecznie jeździć. Nauka odbywa się w małych grupach lub indywidualnie w godzinach przedpołudniowych lub popołudniowych. Jest również możliwość odbycia kursu w weekendy lub wieczorami. Szkolimy kierowców na nowych samochodach Fiat Grade Punto, tych samych które są używane na egzaminie. Oferujemy dodatkowo darmowe konsultacje z wykładowcami.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl