Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20220
415
8
64801


 
Opis Każdy kto zdecyduje się na szkolenie w Network Masters otrzyma certyfikat ukończenie kursu podpisany przez naszego specjalistę.

Program MS Excel, dostępny w najpopularniejszym pakiecie biurowym jakim jest MS Office, to najczęściej używany program na świecie nie tylko w biurach jak i domowym zakątku. Obsługa jego umożliwia nam tworzenie różnych baz danych oraz obliczeń.
Oprócz kursu Excel podstawy, Excel średniozaawansowany, Excel zaawansowany, proponujemy szkolenia takie jak kurs Excel w logistyce, kurs Excel w księgowości, kurs Excel w marketingu/
Kurs Excel VBA, jest do bardziej złożonych obliczeń i stworzony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników Excela.
Kurs Access
adresowany jest do początkujących użytkowników i osób, które chcą zapoznać się z programem. Nauczą się, jak efektywnie i wygodnie korzystać z baz danych przy pomocy programu. Poznają kwerendy do ich przetwarzania i analizy oraz raporty przedstawiające dane w różnych zestawieniach.

 

Słowa kluczowe kurs excel zaawansowany   kurs access   kurs vba   szkolenie excel zaawansowany   szkolenie access   kurs excel warszawa   kurs excel poznań
Url http://www.networkmasters.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu May 22, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Poszukujesz dobrej jakości wkrętów? Chcesz zaopatrzyć swój sklep w produkty o sprawdzonej marce, dostępne w wielu modelach? Jeśli tak, pomożemy ci to uczynić. Firma Baltic Fasteners zajmuje się od wielu lat produkcją wkrętów. Dzięki temu mogła osiągnąć wysokie pozycje na rynku, ciesząc się opinią sprawdzonego i godnego zaufania dostawcy. W ofercie odnajdziemy zarówno wkręty do drewna, wkręty do blachy i dziesiątki innych wkrętów, z których wszystkie spełniają rygorystyczne kryteria jakościowe i wytrzymałościowe.
Kategoria:

Strona OSK Automaniak dla wszystkich, których interesuje nauka jazdy Poznań we wszystkich wariantach. Oferujemy dogodne metody płatności a także unikatowe harmonogramy nauki dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych kursantów. Serdecznie zapraszamy na witrynę.
Kategoria:

Szkoły nauki jazdy, testy online, gdzie najlepiej zdawać egzamin,
kodeks drogowy... Wszystko czego potrzebujesz aby zdać egzamin na
prawo jazdy. Zbiór Ośrodków Szkolenia Kierowców, WORDy, Testy, własne forum, najnowsze przepisy.
Kategoria:

Nurkowanie - GLON - Głębinowo Lądowa Organizacja Nurkowa. WYTWARZANIE CENNYCH WSPOMNIEŃ Nurkowanie, organizujemy kursy i szkolenia nurkowe miedzy innymi w takich miastach jak : kursy Piotrków, nurkowanie kursy Bełchatów , Łódź . Sklep nurkowy, sprzęt nurkowy . Aktywny wypoczynek dla Ciebie i twojej rodziny . Kursy na wszystkie poziomy .Jeżeli marzysz o przygodzie z " wielkim błękitem" zgłos się do nas . Profesjonalna kadra oraz sprzęt nurkowy najwyższej klasy .
Kategoria:

Szkoła Nauki Jazdy MONZA jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się na rynku firmą z branży nauki jazdy. Osk Monza jest nastawiona głównie na pełną satysfakcje i zadowolenie naszych kursantów z odbytego kursu w naszym ośrodku szkolenia kierowców.
Głównym celem naszej szkoły jazdy jest jak najlepsze przygotowanie kandydatów na kierowców. Kursy teoretyczne i praktyczne prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z uprawnieniami popartymi wieloletnią praktyką zawodową. Szkolenia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Ośrodek wyposażony jest we wszystkie pomoce naukowe oraz stanowiska komputerowe z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych i oprogramowaniem identycznym jak na egzaminie na prawo jazdy.
Zapisy:
ul. Kurhan 5/1, Warszawa
tel. 22 846 09 90, kom. 608 588 681
e-mail: biuro@oskmonza.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl