Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20011
415
11
64697


 
Opis Każdy kto zdecyduje się na szkolenie w Network Masters otrzyma certyfikat ukończenie kursu podpisany przez naszego specjalistę.

Program MS Excel, dostępny w najpopularniejszym pakiecie biurowym jakim jest MS Office, to najczęściej używany program na świecie nie tylko w biurach jak i domowym zakątku. Obsługa jego umożliwia nam tworzenie różnych baz danych oraz obliczeń.
Oprócz kursu Excel podstawy, Excel średniozaawansowany, Excel zaawansowany, proponujemy szkolenia takie jak kurs Excel w logistyce, kurs Excel w księgowości, kurs Excel w marketingu/
Kurs Excel VBA, jest do bardziej złożonych obliczeń i stworzony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników Excela.
Kurs Access
adresowany jest do początkujących użytkowników i osób, które chcą zapoznać się z programem. Nauczą się, jak efektywnie i wygodnie korzystać z baz danych przy pomocy programu. Poznają kwerendy do ich przetwarzania i analizy oraz raporty przedstawiające dane w różnych zestawieniach.

 

Słowa kluczowe kurs excel zaawansowany   kurs access   kurs vba   szkolenie excel zaawansowany   szkolenie access   kurs excel warszawa   kurs excel poznań
Url http://www.networkmasters.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu May 22, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Kursy pierwszej pomocy dla firm, osób prywatnych, uczniów, studentów, nauczycieli.Nauczymy Cię jak bezpiecznie, skutecznie i profesjonalnie udzielać pomocy ludziom których życie jest zagrożone.Organizujemy kursy dla firm, osób indywidualnych, uczniów studentów kierowcow ...
Kategoria:

Wirtuozi.pl to szkoła gitarowa tworząca zajęcia nauki gry na gitarze na terenie całej Rzeczpospolitje Polski. Zajęcia z gry na gitarze przeznaczone jest dla osób, którzy pragną zacząć przygodę z gitarą, oraz dla wielbicieli gitary. Mało liczne grupy i indywidualne podejście, rodzinna atmosfera, przyjazna atmosfera sprawia, że gitara „sama gra". Godny uwagi jest fakt,że sporo z naszych nauczycieli jak i również uczniów ma swoje własne kapele muzyczne. Kursy odbywają się w Twoim mieście . Chcesz nauczyć gry na "wiośle" zapraszamy. Wielu naszych kursantów jak i nauczycieli stanowią żacy jak i absolwenci Akademii Muzycznych. Częstotliwość kursów uzależnione jest od indywidualnych umiejętności i chęci kursanta oraz jego czasu. Na rynku istniejemy od kilku lat. Istnieje opcja lekcji indywidualnych.
Kategoria:

22 Coaching Street tworzy warunki do kształtowania działających, uczących się, proaktywnych i świadomych przedsiębiorstw i ludzi.
Dlaczego coraz szybciej nudzą nas obowiązki osobiste i zawodowe?

My to wiemy.

Coaching jest odpowiedzią na Twoje pytania.
Wyzwala odwagę, siłę, motywację, dzięki czemu sprawniej dokonujemy wyborów i decyzji, działamy.
Uświadamia obszary, na które możemy mieć wpływ. Wiemy, co od nas zależy i na tym się koncentrujemy, by uzyskać założone efekty.

Sprawdź czy coaching jest dla Ciebie.
Kategoria:

Podczas rocznych kursów nasi studenci poznają techniki rysunkowe, malarskie potrzebne do wykonania rysunków na papierze. Dla szczególnie uzdolnionych oraz zainteresowanych studiami na Akademii Sztuk Pięknych i innych uczelniach artystycznych prowadzimy zajęcia z malarstwa sztalugowego, akrylami, akwarelą i rysunki węglem na większych formatach. Pozwala to przygotować teczkę prac i przygotowuje do egzaminu.
Kategoria:

Firma JGL Logistics Wojtysiak Sp.j. oferuje warsztaty związane z obsługą wózków widłowych, dźwigów HDS oraz innych urządzeń. Działamy na rynku od 2010 roku. Otrzymane w naszej firmie certyfikaty pozwolą uczestnikom na znalezienie interesującej pracy w Polsce, jak również za granicą. Uczestnicy nieodpłatnie otrzymują certyfikaty w języku angielskim oraz niemieckim. Świetnie wyedukowana kadra instruktorów gwarantuje odpowiednie przedstawienie potrzebnych wiadomości. Różnorodność lokalizacji szkoleniowych pozwala na znalezienie odpowiadającego każdemu klientowi ośrodka.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl