Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
91
64952


 
Opis Każdy kto zdecyduje się na szkolenie w Network Masters otrzyma certyfikat ukończenie kursu podpisany przez naszego specjalistę.

Program MS Excel, dostępny w najpopularniejszym pakiecie biurowym jakim jest MS Office, to najczęściej używany program na świecie nie tylko w biurach jak i domowym zakątku. Obsługa jego umożliwia nam tworzenie różnych baz danych oraz obliczeń.
Oprócz kursu Excel podstawy, Excel średniozaawansowany, Excel zaawansowany, proponujemy szkolenia takie jak kurs Excel w logistyce, kurs Excel w księgowości, kurs Excel w marketingu/
Kurs Excel VBA, jest do bardziej złożonych obliczeń i stworzony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników Excela.
Kurs Access
adresowany jest do początkujących użytkowników i osób, które chcą zapoznać się z programem. Nauczą się, jak efektywnie i wygodnie korzystać z baz danych przy pomocy programu. Poznają kwerendy do ich przetwarzania i analizy oraz raporty przedstawiające dane w różnych zestawieniach.

 

Słowa kluczowe kurs excel zaawansowany   kurs access   kurs vba   szkolenie excel zaawansowany   szkolenie access   kurs excel warszawa   kurs excel poznań
Url http://www.networkmasters.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu May 22, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 2

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Szanowni Państwo, nazywam się Paulina Grabowska, z wykształcenia jestem magistrem promocji zdrowia i licencjonowanym kosmetologiem. Zajmuję się również wizażem, makijażem a także jestem wykładowcą kosmetologii.Ponieważ kosmetyka to moja pasja, postanowiłam stworzyć miejsce, w którym będą czuli się Państwo wyjątkowo.Mój gabinet specjalizuje się w zabiegach odnowy organizmu opartych na profesjonalnych i naturalnych produktach. Ciało i umysł mogą zatrzymać się na chwilę, odpocząć i zregenerować siły do dalszego funkcjonowania.Do mojej pracowni zapraszam również osoby pragnące poznac tajniki zawodu kosmetyczki. Na kursach i szkoleniach kosmetycznych nauczycie się Państwo nowego zawodu, a osoby już pracujące w tej profesji poszerzą i udoskonalą swoją wiedzę.Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w Łodzi przy ulicy Jaspisowej 33.
Kategoria:

Centrum Edukacyjne MRP-KODER organizuje kursy i szkolenia komputerowe dla osób indywidualnych i dla firm. Prowadzimy również wynajem sal szkoleniowych i wynajem sprzętu IT. Prowadzimy też szkolenia z zakresu BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej i kurs z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową w celu.
Kategoria:

Uwaga! Akademia Dietetyki czyli Warszawa, Łódź, Katowice, Poznań, Kraków, Lublin to najlepsze rozwiązania, to najlepsze usługi, to doskonałej jakości działania kiedy ktoś chce mieć taki zawód jak dietetyk, kiedy ktoś pragnie sięgać po najlepsze opcje typu dietetyka kliniczna, dietetyka szkolenia, kurs dietetyczny czy też dietetyka książki. Tak to właśnie działa, tylko nasza Akademia Kliniczna, tylko najlepsze opcje w przystępnych cenach. Zapraszamy już dzisiaj do współpracy
Kategoria:

Firma Alte Media specjalizuje się w tematach odnoszących się do marketingu internetowego. Proponujemy kontrahentom dużą liczbę warsztatów, w czasie których zapewniamy przedstawienie obowiązującej i cennej wiedzy. Duży zakres poruszanych tematów pozwala naszym klientom na dobranie odpowiednich warsztatów do konkretnych potrzeb. Wszyscy nasi szkoleniowcy posiadają właściwą wiedzę popartą licznymi certyfikatami. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży. Zapraszamy Państwa do współpracy.
Kategoria:

Szkoła Nauki Jazdy MONZA jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się na rynku firmą z branży nauki jazdy. Osk Monza jest nastawiona głównie na pełną satysfakcje i zadowolenie naszych kursantów z odbytego kursu w naszym ośrodku szkolenia kierowców.
Głównym celem naszej szkoły jazdy jest jak najlepsze przygotowanie kandydatów na kierowców. Kursy teoretyczne i praktyczne prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z uprawnieniami popartymi wieloletnią praktyką zawodową. Szkolenia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze.
Ośrodek wyposażony jest we wszystkie pomoce naukowe oraz stanowiska komputerowe z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych i oprogramowaniem identycznym jak na egzaminie na prawo jazdy.
Zapisy:
ul. Kurhan 5/1, Warszawa
tel. 22 846 09 90, kom. 608 588 681
e-mail: biuro@oskmonza.pl
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl