Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21753
415
3
65101


 
Opis Każdy kto zdecyduje się na szkolenie w Network Masters otrzyma certyfikat ukończenie kursu podpisany przez naszego specjalistę.

Program MS Excel, dostępny w najpopularniejszym pakiecie biurowym jakim jest MS Office, to najczęściej używany program na świecie nie tylko w biurach jak i domowym zakątku. Obsługa jego umożliwia nam tworzenie różnych baz danych oraz obliczeń.
Oprócz kursu Excel podstawy, Excel średniozaawansowany, Excel zaawansowany, proponujemy szkolenia takie jak kurs Excel w logistyce, kurs Excel w księgowości, kurs Excel w marketingu/
Kurs Excel VBA, jest do bardziej złożonych obliczeń i stworzony jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników Excela.
Kurs Access
adresowany jest do początkujących użytkowników i osób, które chcą zapoznać się z programem. Nauczą się, jak efektywnie i wygodnie korzystać z baz danych przy pomocy programu. Poznają kwerendy do ich przetwarzania i analizy oraz raporty przedstawiające dane w różnych zestawieniach.

 

Słowa kluczowe kurs excel zaawansowany   kurs access   kurs vba   szkolenie excel zaawansowany   szkolenie access   kurs excel warszawa   kurs excel poznań
Url http://www.networkmasters.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Kursy
Edukacja Nauka > Szkolenia
Kraje Miasta Regiony
Data wpisu May 22, 2017
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Kursy
Oferujemy kursy podstawowe dla kandydatów na kierowców kat.”B” Jazdy dodatkowe i uzupełniające, doszkolenia teoretyczne. Jazdy doszkalające dla osób mających już prawo jazdy, lecz nie czujących się pewnie za kierownicą. Możesz dokupić dowolną ilość dodatkowych godzin jazdy. Klimatyzowane samochody szkoleniowe TOYOTA YARIS takie jak na egzaminie, przyjeżdżamy i odwozimy po jeździe.
KONTAKT
59-220 Legnica Gwiezdna 8/218
Tel.790 474 844
Kategoria:

Kurs motocyklowy kraków - Ksm riders - Krakowska Szkoła Motocyklistów to jedna z najstarszych szkół o profilu stricte motocyklowym. Kursy motocyklowe kraków - kat.A2, A1, AM. Szkoła motocyklowa została stworzona wiele lat temu przez motocyklistów. Profesjonalny kurs na prawo jazdy na motocykl - kat.A Kraków, małopolska. Serdecznie zapraszamy na motor - click here, kliknij teraz w link i sprawdź nas co polecamy. Zapraszamy do kontaktu - sprawdź nas bo mamy zawsze atrakcyjne ceny.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Centrum Europy, renomowaną szkołę języków obcych z siedzibą w Warszawie. W ofercie Centrum znajduje się nauczanie dwudziestu sześciu języków europejskich i orientalnych, takich jak fiński, szwedzki, norweski, niderlandzki, czeski, japoński, indonezyjski, czy arabski. Jednostka zatrudnia doświadczonych i doskonale wyszkolonych metodyków, lektorów i koordynatorów, którzy zapewniają wszystkim uczącym się najwyższy poziom usług oświatowych. Ponadto Centrum proponuje również profesjonalne tłumaczenia. Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby poznać więcej szczegółowych informacji na temat propozycji Centrum Europy, zapraszamy do odwiedzenia strony
Kategoria:

Naszym hasłem przewodnim jest „Uskrzydlamy marzenia”. Jesteśmy klubem, w którym każdy może podjąć się nauki latania samolotem. Do dyspozycji mamy samoloty ultralekkie. Są one przede wszystkim bezpiecznymi środkami transportu, są bezpieczne oraz proste w prowadzeniu. Prowadzimy szereg kursów – w tym kurs pilotażu –oraz różnego rodzaju szkoleń. Ponadto pozwalamy uzyskać uprawnienia do holowania szybowców. Aeroteka to przede wszystkim entuzjaści lotnictwa amatorskiego. Oferujemy wypożyczalnię samolotów ((m.in.: CTSW SP-SYKI, CTSW D-MFMK, CTLS D-MAKT), również syndykat (współwłasność) oraz sprzedaż najlepszych maszyn. Oferujemy również charter z pilotem – jest to najem samolotu z pilotem. Oferujemy lot nad Warszawą oraz loty widokowe dla uczniów.
Kategoria:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizowaniu kursów z zakresu pierwszej pomocy. Posiadamy bardzo dobrych i wyszkolonych trenerów oraz sprzęt treningowy. Dzięki nam każdy z twoich pracowników będzie bardzo dobrze przygotowany w razie zagrożenia do udzielenia pomocy. Więcej danych dostępnych jest na stronie internetowej do odwiedzenia której zapraszamy. Gwarantujemy profesjonalizm
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl