Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
23000
415
35
65580

nagrobki warszawa wzory olsztyn łomża zdjęcia


 
Opis "Święta Anna"
Firma kamieniarska założona w 1990 r.
Wyposażona w kompletny park maszynowy
i pracownię graficzną
- pozwalające na realizację skomplikowanych
projektów w kamieniu.
Importer bloków granitowych.
Wszystkie prace – począwszy od cięcia bloków
na płyty do montażu gotowych obiektów
- wykonuje załoga firmy.
"Święta Anna" specjalizuje się w produkcji
wysokiej jakości nagrobków na rynek polski ,
europejski i amerykański.
Działem szczególnym, któremu poświęcamy
wyjątkową uwagę, są nagrobki i pomniki
wykonywane wg. naszych autorskich projektów.
Produkowane są z wyselekcjonowanych kamieni
(przeważnie niedostępnych w Polsce),
odznaczających się klasyczną harmonią
i spokojną urodą.
www.nagrobki-warszawa.pl
www.swieta-anna.com.pl

 

Słowa kluczowe nagrobki   olsztyn   warszawa   wzory   ceny   chińskie   granity   projekty   kamieniarstwo   pojedyncze   podwójne   pomniki   święta anna   porcelanowe   zdjęcia
Url http://www.nagrobki-olsztyn.pl
Kategorie Budownictwo > Kamieniarstwo
Data wpisu Feb 8, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Kamieniarstwo
W ofercie firmy Ecoston znajdą Państwo pełny zakres usług kamieniarskich. Nasza propozycja to: cięcie kamienia, renowacja, sprzedaż kostki granitowej, sprzedaż materiałów kamiennych, projektowanie, montaż i doradztwo. Proponujemy blaty kuchenne, kominki, posadzki, łazienki, schody i elewacje kamienne. Mamy bardzo bogaty oraz przeróżny asortyment towarów, dlatego jesteśmy pewni, iż każda osoba odwiedzająca nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Gwarantujemy szybką i sprawną realizację każdego zamówienia oraz konkurencyjne ceny. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Lewbruk z Warszawy jest przedsiębiorstwem, którego gros działalności skupia się na układaniu kostki brukowej. Lewbruk usługi brukarskie zapewni Państwu kompleksowe działania w zakresie przywiezienia kostki, przygotowania podłoża, odpowiedniego przycięcia kostki, korytkowania, układania, drenażu i uprzątnięcia miejsca pracy z nadmiaru ziemi. Dzięki technologii bezpyłowego przycinania kostki minimalizujemy wydzielanie się pyłu, który zazwyczaj osadza się na okolicznych roślinach oraz przedmiotach i stanowi nieestetyczny dodatek. Godny podkreślenia jest fakt, że pracujemy przez cały rok, niezależnie od warunków klimatycznych. Poza tym, jesteśmy gotowi pracować zarówno na swoich materiałach, jak również na materiałach klienta. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o nas i zakresem naszych usług na lewbruk.pl.
Kategoria:

Kostka granitowa, kamień murowy, a także krawężniki granitowe, formak i kruszywo wchodzą w skład oferty firmy Usługi Kamieniarskie Paweł Chomycz ze Strzegomia. Firma ta oferuje Państwu rozległy wybór deseni, kolorów i odcieni kamienia, w przeróżnych rozmiarach i kształtach. Są to doskonałe materiały do wykonania schodków, altanek oraz kominków ogrodowych, a oprócz tego podjazdów, alejek, chodników i innych. Przedsiębiorstwo może pochwalić się doskonałą jakością swych wyrobów, jaką zawdzięcza precyzyjnym narzędziom, a także wiedzy i zaangażowaniu wykwalifikowanych pracowników. Zakład ten kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji z terenu całej Polski, Szwajcarii i Niemiec. Jeżeli pragną Państwo poznać więcej szczegółów o nich to zapraszamy na stronę internetową firmy.
Kategoria:

Wykonujemy takie wyroby z piaskowca jak: schody ,balustrady , parapety ,gzymsy , obramowania okien i drzwi (portale), fontanny, kaskady, donice, koryta, wazy, kolumny, kule ,rzeźby ogrodowe, postacie, poidełka ,ławki ,stoły, zwierzęta i wiele innych wyrobów.
Kategoria:

Kopalnia Łupka Szarogłazowego ALCHEMIX SUROWCE Sp. z o.o. Sp. k. w Jenkowie to dostawca rzadkiego w Polsce złoża, jakim jest surowiec skalny, stanowiący niezwykle oryginalne wykończenie ogrodowych alejek, podjazdów, jako okładzina na elewacji, czy materiał dekoracyjny do wnętrz. Na rynku działamy od 2004 r. w ramach starego wyrobiska. Proponujemy kamień sortowany luzem, kamień łupany oraz kamień cięty. W przypadku zainteresowania naszym produktem, istnieje ewentualność przesłania bezpłatnych próbek kamienia. Zapraszamy do kontaktu!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl