Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21090
415
15
64995


 
Opis Na stronie przedstawiamy skuteczne szkolenie przygotowujące do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa organizowanego przez MSP. Kurs obejmuje zarówno przygotowanie do testu, jak i ustnego. Oprócz płatnego szkolenia do rady nadzorczej na stronie umieściliśmy bezpłatne materiały do egzaminu, informacje o egzaminie, pytania i odpowiedzi, pytania testowe, forum, a także referencje od osób, które zdały egzamin po skorzystaniu z naszego kursu.
Egzamin składa się z pisemnego testu wielokrotnego wyboru. Osoba która zaliczyła część testową uprawniona jest do przystąpienia do części ustnej, na której jest sprawdzana wiedza i predyspozycja kandydata.

 

Słowa kluczowe egzamin do rad nadzorczych   kurs do rad nadzorczych   rada nadzorcza   szkolenie do rad nadzorczych   kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych  
Url http://nadzorcze.edu.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Biznes Ekonomia
Data wpisu Jan 1, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Strona została specjalnie przygotowana dla bezrobotnych z kujawsko-pomorskiego a także całego kraju. Oferuje bezpłatne porady dla bezrobotnych oraz szkolenia europejskie podnoszące kwalifikacje zawodowe. Znaleźć na niej można również oferty pracy dla bezrobotnych.

Strona bezrobotni.net jest skierowana do osób poszukujących pracy. Oferuje darmowe szkolenia dla bezrobotnych oraz fachowe doradztwo dla bezrobotnych. Bezrobotni mogą znaleźć na niej porady a także zapisać się na bezpłatne szkolenia i kursy unijne.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu Centrum Edukacyjne Get Better. Mamy już dwie filie- w Ustroniu i w Wiśle. Pragniesz zmienić swoje życie na lepsze? Wznieść kwalifikacje, odmienić pracę, wyjechać? Dobrze trafiłeś. W naszej ofercie odnajdziesz kompetentnie prowadzone kursy języków obcych, lecz możemy Cie także nauczyć autopromocji i podnieść Twoje umiejętności na kursach językowych uwzględniających styl Twojej pracy. Największą grupę naszych Kursowiczów stanowią dzieci w wieku 10- 12 - dbamy o to, żeby zajęcia nie były dla nich ciężkim obowiązkiem, a przyjemnością i dobrą zabawą. Zarazem używamy najnowsze i najskuteczniejsze metody nauczania, aby umożliwić naszym Uczniom uzyskanie pożądanych rezultatów w jak najkrótszym czasie. Po dalsze wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Szkoła Języków Obcych Snatch w Legnicy powstała z myślą o tych, jacy chcą zgłębiać tajniki języków obcych w życzliwej i bezstresowej atmosferze. Umożliwiamy najlepsze pomoce dydaktyczne i fachowy sprzęt multimedialny. Pracują z nami świetni lektorzy, którzy posiadają rozległe doświadczenie i nadzwyczaj wysokie kwalifikacje, a co ważne niesłychanie lubią pracować z ludźmi. Prowadzimy kursy języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Umożliwiamy konwersacje językowe i zajęcia z native speakerem. Proponujemy kursy na wszystkich poziomach nauczania. Warto wspomnieć, że organizujemy kursy językowe w Wielkiej Brytanii, co odbywa się dzięki stałej współpracy z jedną z tamtejszych szkół. Więcej o nas na stronie internetowej.
Kategoria:

Firma Tebion prowadzi zapisy na szkolenia z podstawowych programów biurowych m.in. word, excel, powerpivot. Oprócz szkoleń nasza firma zajmuje się szeroko rozumianym controllingiem i budżetowaniem w firmach. Jeśli Twoja firma przestała podejmować efektywnych decyzji dotyczących najważniejszych spraw w firmie koniecznie skontaktuj się z nami - przeprowadzimy profesjonalny audyt Twojej firmy, wprowadzimy niezbędne zmiany i oczywiście zaraportujemy wszystkie zmiany jakie dzięki naszej pomocy zostały osiągnięte.
Kategoria:

Net-Art jest przedsiębiorstwem trudniącym się profesjonalnymi usługami w branży R&D. Firma za cel stawia sobie wychodzenie naprzeciw oczekiwaniu klientów, opierając swoje usługi na wieloletniej współpracy z wiodącymi producentami i pionierami z sektora najnowocześniejszych technologii. Oprócz tego przedsiębiorstwo zajmuje się także doradzaniem w procesach wdrażania licznych systemów zarządzania jakością. Oprócz tego firma trudni się też organizowaniem szkoleń w zakresie różnorodnych norm ISO. Firma świadczy też usługi z zakresu nadzoru oraz doskonalenia implementowanych uprzednio procesów zarządzania jakością ISO.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl