Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20348
415
2
64858


 
Opis Na stronie przedstawiamy skuteczne szkolenie przygotowujące do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa organizowanego przez MSP. Kurs obejmuje zarówno przygotowanie do testu, jak i ustnego. Oprócz płatnego szkolenia do rady nadzorczej na stronie umieściliśmy bezpłatne materiały do egzaminu, informacje o egzaminie, pytania i odpowiedzi, pytania testowe, forum, a także referencje od osób, które zdały egzamin po skorzystaniu z naszego kursu.
Egzamin składa się z pisemnego testu wielokrotnego wyboru. Osoba która zaliczyła część testową uprawniona jest do przystąpienia do części ustnej, na której jest sprawdzana wiedza i predyspozycja kandydata.

 

Słowa kluczowe egzamin do rad nadzorczych   kurs do rad nadzorczych   rada nadzorcza   szkolenie do rad nadzorczych   kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych  
Url http://nadzorcze.edu.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Biznes Ekonomia
Data wpisu Jan 1, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Marzy Ci się skuteczna reklama w Internecie Twojej firmy? Polecamy skorzystać z usługi Google AdWords oferowanej przez firmę Orange Juice. Reklama zwiększy ruch na stronie internetowej Twojej firmy oraz przypomina o istnieniu Twojego przedsiębiorstwa tym klientom, którzy już kiedyś odwiedzili Twoją stronę. Jeśli chcesz ponieść swoją wiedzę w zakresie reklamy w Internecie zapraszamy na kursy Google, które organizowane są we Wrocławiu. Do wyboru macie Państwo szkolenie AdWords lub szkolenie Analytics.
Kategoria:

Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z ofertą firmy szkoleniowej z Opola „Doradztwo BHP”. Jest to firma z bogatym doświadczeniem w branży, posiadająca załogę wykwalifikowanych instruktorów. Rozległa wiedza i zaangażowanie są jej głównymi zaletami. Zakres jej usług obejmuje: doradztwo bhp, szkolenia bhp, ocenę ryzyka zawodowego, szkolenia przeciwpożarowe, a ponadto zagadnienia dotyczące udzielania pierwszej pomocy i inne zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną w pracy. „Doradztwo BHP” przeprowadza swe działania na obszarze całego województwa opolskiego i we Wrocławiu. Aby poznać szczegóły zapraszamy na stronę.
Kategoria:

Za pośrednictwem naszej strony zapewniamy naszym użytkownikom aplikację, która pozwala na rozwój, który może być oparty na indywidualnych diagnozach, które jednocześnie są realizowane w ramach współpracy z coachami oraz mentorami o wieloletnim doświadczeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej teraz !
Kategoria:

Bogata oferta korepetytorów spcecjalizujących się w różnych przedmiotach. Matematyka, chemia, fizyka, język polski czy język obcy - znajdziesz odpowiednie korepetycje i problemy w szkole przejdą do historii. Może wiedza, którą zdobywasz w szkole Cię nie satysfakcjonuje? Przekonaj się jak wiele możesz się dowiedzieć, wystarczy wybrać odpowiednią fertę dla Ciebie!
Kategoria:

Portal megaszkolenia.pl zawiera ogromną liczbę danych odnoszących się do organizowania szkoleń branżowych Prezentujemy czytelnikom wiadomości dotyczące szkoleń ogólnodostępnych a także zamkniętych. Użytkownicy odnajdą na naszych łamach propozycje z wielu regionów Polski. Współpracują z nami profesjonalne firmy szkoleniowe, dzięki czemu przedstawiona oferta będzie ciekawa dla wielu osób. Proponujemy sposobność odszukania odpowiednich szkoleń za pośrednictwem przygotowanych przez nasz zespół w sposób użyteczny kategorii tematycznych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl