Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
83
64952


 
Opis Na stronie przedstawiamy skuteczne szkolenie przygotowujące do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa organizowanego przez MSP. Kurs obejmuje zarówno przygotowanie do testu, jak i ustnego. Oprócz płatnego szkolenia do rady nadzorczej na stronie umieściliśmy bezpłatne materiały do egzaminu, informacje o egzaminie, pytania i odpowiedzi, pytania testowe, forum, a także referencje od osób, które zdały egzamin po skorzystaniu z naszego kursu.
Egzamin składa się z pisemnego testu wielokrotnego wyboru. Osoba która zaliczyła część testową uprawniona jest do przystąpienia do części ustnej, na której jest sprawdzana wiedza i predyspozycja kandydata.

 

Słowa kluczowe egzamin do rad nadzorczych   kurs do rad nadzorczych   rada nadzorcza   szkolenie do rad nadzorczych   kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych  
Url http://nadzorcze.edu.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Edukacja Nauka > Kursy
Biznes Ekonomia
Data wpisu Jan 1, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 1

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Inwitujemy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez Ośrodek Szkolenia Kadr SIMP z siedzibą w Bydgoszczy. Rodowód naszej firmy dosięga 1921 roku. Jesteśmy dobrowolną i demokratyczną organizacją użyteczności społecznej specjalizująca się w przeprowadzaniu kursów zawodowych. Na przestrzeni naszej wieloletniej aktywności przeszkoliliśmy i przeegzaminowaliśmy ok. 70 tysięcy inżynierów i techników wielu specjalności i zawodów pokrewnych. Na specjalne życzenie firm oraz instytucji realizujemy kursy na terenie ich aktywności dokładnie z określonym wcześniej terminem. Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty znajdują się na stronie www.
Kategoria:

W naszej pracy liczy się przede wszystkim troska o Twoje bezpieczeństwo. Zatrudniamy biegłych w regulacjach bezpieczeństwa i higieny pracy specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie szereg zleceń w tej dziedzinie. Nasze usługi obejmują zarówno przygotowanie budynku pod kątem regulacji BHP i PPOŻ, kompleksowe szkolenia pracowników, jak i redagowanie instrukcji obsługi maszyn. Na naszej stronie internetowej znajdziesz pełną ofertę oraz cennik.
Kategoria:

Firma HPR Group świadczy usługi z zakresu rekrutacji, selekcji, szkoleń otwartych i zamkniętych, firmowych, coachingu jak i zaawansowanego doradztwa organizacyjnego. Stawianie na zaawansowane i innowatorskie podejście do kontrahenta, bardzo szeroka wiedza i umiejętności związane z przekazywaniem posiadanych wiadomości. Sposobność pomocy i kontaktu, współpraca z funduszami unijnymi, stawianie na nowoczesność, precyzję i rozwijanie umiejętności. Poszerzanie edukacji, niemniej jednak też zmiana systemów prowadzenia spersonalizowanej działalności w bardzo wielu sytuacjach okazuje się kluczem do sukcesu, warto stawiać na indywidualny postęp który wspierany jest przez HPR Group.
Kategoria:

Wiedza, którą pragniemy Państwu przekazać to nowoczesna interpretacja obowiązujących przepisów. Nasi wykładowcy każdego dnia się dokształcają i trzymają rękę na pulsie. Prowadzone przez nas szkolenia przebiegają w miłej atmosferze. Lubimy, gdy kursanci aktywnie uczestniczą w naszych zajęciach, chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i z przyjemnością prowadzimy merytoryczne dyskusje. Zachęcamy do współpracy.
Kategoria:

Dzięki naszej strony internetowej będziesz miał okazję dowiedzieć się o luksusowym centrum kongresowym, które mieści się na warszawskim Mokotowie. Jeśli doceniają Państwo luksus, świetne warunki i dogodną lokalizację, już teraz trzeba skorzystać z naszej oferty. Znaleźć ją można na witrynie WWW, która zawiera w sobie również galerię zdjęć, wiadomości o nas, a także dane kontaktowe. Zapraszamy wszystkie firmy, małe i duże, do korzystania z przygotowanych usług, które są kompleksowe i zawsze odpowiednio dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Już teraz zapraszamy do korzystania z opracowanej witryny internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl