Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20818
415
5
64966

ŁUKASZ PLATA okulary korekcyjne gdynia


 
Opis Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez zakład optyczny ŁP Optyk z Kościerzyny. Naszą firmę od lat prowadzimy w rodzinnej atmosferze proponując Państwu fachową obsługę i pomoc w wyborze opraw okularowych lub soczewek kontaktowych. Oferujemy soczewki progresywne, polaryzacyjne, fotochromowe, z powłoką antyrefleksyjną, a także produkty potrzebne do ich pielęgnacji. Poza tym nasi okuliści przeprowadzają kompleksowe badania wzroku, diagnostykę oraz leczenie chorób oczu. Jeśli są Państwo zainteresowani - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej danych na witrynie internetowej.

 

Słowa kluczowe optyk gdynia   soczewki kontaktowe gdynia   optyk koscierzyna   dobór soczewek okularowych gdynia   oprawy okularowe gdynia   okulary przeciwsłoneczne gdynia   diagnostyka okulistyczna gdynia   diagnostyka okulistyczna kościerzyna   badania okulistyczne gdynia   badania ok
Url http://optyk-plata.pl
Kategorie Zdrowie Uroda
Data wpisu Aug 10, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
Zapraszamy do naszego salonu KMB Meble w Częstochowie. U nas możecie Państwo zakupić fotele masujące
i urządzenia do masażu niemieckiej firmy Casada oraz złożyć zamówienie na wszelkiego rodzaje meble, od kuchennych do biurowych włącznie jak i zabudowę wnęk. Zapraszamy do naszego salonu w Częstochowie!!!
Kategoria:

Gabinet Dentystyczny dr hab. med. Doroty Olczak - Kowalczyk w Warszawie to miejsce nowoczesne, w którym proponowane są klientom usługi z zasięgu stomatologii, ortodoncji, protetyki i chirurgii stomatologicznej skierowane zarówno do dzieci jak i dorosłych. Ogromnym atutem tego miejsca jest wieloletnie doświadczenie a także wysokie kwalifikacje lekarza specjalisty, leczenie na nowoczesnym sprzętem stomatologicznym, a także profesjonalne doradztwo. Przedstawiany gabinet to fachowe wykonywanie takich usług jak: wybielanie zębów, usuwanie, leczenie, usuwanie kamienia nazębnego, leczenie ortodontyczne za pomocą aparatów stałych i ruchomych, leczenie ozonem, uzupełnianie protetyczne i inne. Szczegółowe informacje, na stronie:
Kategoria:

Gabinet kardiologiczny kierowany jest przez Małgorzatę Żach-Muzolf, która aktualnie sprawuje funkcję Ordynatora Oddziału Kardiologii Szpitala w Biskupcu również Wojewódzkiego Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej w Biskupcu. W zakres świadczonych usług wchodzą badania kardiologiczne, takie jak badanie echokardiograficzne, elektrokardiograficzne próby wysiłkowe, Holter EKG, Holter ciśnieniowy, ABPM. Ponadto diagnozowane oraz leczone są choroby kardiologiczne: choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia rytmu serca, i także zaburzenia gospodarki lipidowej. Pacjenci korzystają z konsultacji oraz leczenia po wcześniejszej rejestracji wolnego terminu wizyty. Informacja na stronie.
Kategoria:

4. Oxy
AMIS Medica Sp. z o.o. producent kosmetyków OXY oferuje leki na trądzik. Porady: sposoby na trądzik młodzieńczy, metody na pryszcze, produkty do leczenia trądziku, informacje o trądziku, porady dermatologa.
Kategoria:

Jest mi niezmiernie miło przedstawić Państwu swoją osobę. Nazywam się Andrzej Swarbuła i kieruję w Bełchatowie prywatny gabinet ginekologiczno-położniczy. Oferuję pomoc w regulacji cyklu miesiączkowego, kojeniu objawów menopauzy, prowadzeniu ciąży, doborze antykoncepcji, leczeniu mięśniaków, torbieli, polipów, nadżerki. Udzielam również rady i przeprowadzam zabiegi ginekologiczne oraz wykonuję szczepienie m.in. przeciwko wirusowi HPV. Oferuję również prowadzenie ciąży fizjologicznej oraz zagrożonej. Mój gabinet otwarty jest w każdy poniedziałek, środę i czwartek. W celu ustalenia elementów lub terminu wizyty, proszę o kontaktowanie się ze mną drogą telefoniczną. Wszelkie dane niezbędne do tego celu odnajdą Panie na mojej stronie internetowej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl