Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20286
415
3
64830

Legnica


 
Opis Jesteś uczniem? Studentem? Nauczycielem? Albo w jakiś inny sposób jesteś związany z oświatą i jednocześnie z miastem Legnica? W takim razie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Jest ona poświęcona w całości oświacie w Legnicy. Znajdują się tu bieżące informacje edukacyjne z Legnicy i regionu. Poza tym w katalogu firm można znaleźć szkoły, przedszkola i firmy lub instytucje związane ze szkolnictwem.
Portal edukacyjny miasta Legnica zaprasza.

 

Słowa kluczowe legnica   szkoły   przedszkola   pwsz legnica   żłobki   nauka   szkoły językowe   korepetycje   ogłoszenia
Url http://www.legnica.szkola.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkoły
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Legnica
Biznes Ekonomia > Katalog firm
Data wpisu Jan 17, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkoły
Wspominana strona kumuluje w sobie najbardziej cenione oferty studiów podyplomowych. Za jej pomocą każdy internauta znajdzie szansę do dokształcenia się w pożądanym kierunku. Propozycje opublikowane na serwisie dają szansę do tego aby zapoznać się z możliwościami jakie są aktualnie dostępne w środowisku akademickim. W zakładce aktualności zostały zamieszczone porady z zakresu różnego typu konferencji oraz projektów dedykowanych tematowi studiów podyplomowych. Za pośrednictwem wielorakich metod kontaktu z redagującymi serwis mamy okazję liczyć na wyjaśnienie informacji zamieszczonych na stronie jak również ewentualne nawiązanie współpracy.
Kategoria:

Witamy na stronie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach.DLACZEGO WARTO DO NAS PRZYJŚĆ?
- zajęcia dla młodzieży odbywają się w godzinach 8.00 - 15.00
- łatwy dojazd, korzystne położenie
- kształcenie w oparciu o nowocześnie wyposażone pracownie / ekonomiczno-informatyczna, informatyczno-elektroniczna, technologii gastronomicznej, obrabiarek sterowanych numerycznie, mechaniczno-informatyczna, informatyczne centrum informacji multimedialnej-biblioteka/
- dobra baza sportowa (dwie sale gimnastyczne, boiska, strzelnica sportowa)
- posiadamy tytuł ,,Szkoła z klasą” i ,, Nauczyciele z klasą”
- szkoła jest bezpieczna i przyjazna dla ucznia
- bogata oferta zajęć pozalekcyjnych (koła przedmiotowe i zainteresowań)
- galeria sztuki INTERNAT
- nowocze¶nie wyposażony dział obróbki metalu Warsztatów Szkolnych /komputerowe centrum obróbcze i tokarskie/
- diagnostyczna stacja kontroli pojazdów
- Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego /kursy dla młodocianych pracowników i inne, wynikające z potrzeb rynku pracy/
• bezpłatne kursy prawa jazdy kat.B dla zawodu mechanik pojazdów samochodowych ( z praktyką na warsztatach szkolnych)
Kategoria:

Krakowskie Szkoły Artystyczne – Kraków, Małopolska czyli najlepsze oferta na szkolnictwo policealne. Jeżeli chcecie skorzystać ze znakomitej pomocy, wybierajcie perfekcyjne w każdym calu kursy policealne, rozmaite kierunki policealne. Szkolnictwo artystyczne to ciekawy pomysł na własny rozwój, na zdobycie nowego zawodu. Nasza kształcenie artystyczne to same korzyści, to gwarancja uzyskania znakomitej edukacji. Sprawdzajcie pełną ofertę edukacyjną, również na kursy przygotowawcze czy też warsztaty artystyczne.
Kategoria:

Cosinus prowadzi szkoły policealne, licea ogólnokształcące, licea dla dorosłych, studium policealne na terenie całego kraju. Szkoły mają uprawnienia szkół publicznych. Prowadzone przez Cosinus studium, szkoły policealne i licea są w większych miastach np. Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań.
Kategoria:

Jesteś uczniem? Studentem? Nauczycielem? Albo w jakiś inny sposób jesteś związany z oświatą i jednocześnie z miastem Legnica? W takim razie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Jest ona poświęcona w całości oświacie w Legnicy. Znajdują się tu bieżące informacje edukacyjne z Legnicy i regionu. Poza tym w katalogu firm można znaleźć szkoły, przedszkola i firmy lub instytucje związane ze szkolnictwem.
Portal edukacyjny miasta Legnica zaprasza.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl