Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20611
415
4
64948

Legnica


 
Opis Jesteś uczniem? Studentem? Nauczycielem? Albo w jakiś inny sposób jesteś związany z oświatą i jednocześnie z miastem Legnica? W takim razie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Jest ona poświęcona w całości oświacie w Legnicy. Znajdują się tu bieżące informacje edukacyjne z Legnicy i regionu. Poza tym w katalogu firm można znaleźć szkoły, przedszkola i firmy lub instytucje związane ze szkolnictwem.
Portal edukacyjny miasta Legnica zaprasza.

 

Słowa kluczowe legnica   szkoły   przedszkola   pwsz legnica   żłobki   nauka   szkoły językowe   korepetycje   ogłoszenia
Url http://www.legnica.szkola.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkoły
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Legnica
Biznes Ekonomia > Katalog firm
Data wpisu Jan 17, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkoły
Szkoła Ochikara.pl to studium policealne detektywów i pracowników ochrony. Posiada sieć oddziałów na terenie całego kraju. Umożliwia uzyskanie licencji pierwszego i drugiego stopnia. Pomaga zdobyć zawód detektyw i ochroniarz. Bez wpisowego. Szkoła oferuje również stypendia dla uczniów w trudnej sytuacji materialnej. Ochikara szkoła policyjna i wojskowa.
Kategoria:

Zapraszamy na zajęcia sportowe wszystkich chętnych w wieku od 5 do 18 lat, którzy kochają piłkę nożną i marzą o tym, aby kiedyś mogli wyjść na boisko i zagrać dla swojego ukochanego klubu, jak ich starsi koledzy. Nasza wykwalifikowana kadra trenerska posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Program przygotowań jest dobierany odpowiednio do określonej grupy wiekowej. W przerwach pomiędzy sezonami piłkarskimi organizowane są wyjazdy na zgrupowania i obozy treningowe.
Kategoria:

Duży portal studencki poleca się zainteresowaniu abiturientów i żaków – tylko u nas otrzymasz zawsze świeże, interesujące i wartościowe informacje. Z nami poznasz najlepsze polskie uczelnie, uniwersytety, studia zaoczne i podyplomówki – zapraszamy do czytania. W serwisie publikujemy to, co może frapować studenta czy maturzystę – kierunki studiów, uniwersytety i uczelnie wyższe, warsztaty, ważne wydarzenia, rozrywki, interesujące wykłady, plany na wakacje, oferty zawodowe, propozycje stancji, rady i wskazówki życia studenckiego i wiele wiele innych. Portal studencki zaprasza do odwiedzin – zarejestruj się, by korzystać z bogatej oferty serwisu, brać udział w nagradzanych konkursach, zostawiać komentarze i zamieszczać artykuły. Studia bez sekretów są w zasięgu Twojej ręki!
Kategoria:

Nie wiesz czy wybrać studia dzienne czy zaoczne, zaznajom się z ofertą uczelni wyższych. Nie czekaj zobacz czesne w swojej uczelni. Maturzysto zobacz które uczelnie w Łodzi możesz wybrać. Cała infrastruktura szkół z których możesz wyselekcjonować tą najbardziej atrakcyjną. Zobacz jakie uczelnie możesz znaleźć w Łodzi. Korzystając z naszej strony możesz liczyć na sprawdzone i porządne informacje.
Kategoria:

Intrygują Cię studia na Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, sprawdź jakie kierunki proponuje ta uczelnia. Maturzysto zobacz jakie szkoły w Katowicach możesz wybrać. Korzystając z tej strony możesz liczyć na sprawdzone oraz porządne informacje. Nie czekaj wybierz studia już dziś. Ciekawi Cię baza adresów uczelni wyższych, znajdź je na tej stronie. Portal tematyczny zadedykowany tematyce studiów w Katowicach. Szukasz numeru do Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, wejdź na naszą stronę i sprawdź. Skorzystaj z kolosalnej podstawy informacji, jakie znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie uczelni.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl