Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20076
415
3
64743

Legnica


 
Opis Jesteś uczniem? Studentem? Nauczycielem? Albo w jakiś inny sposób jesteś związany z oświatą i jednocześnie z miastem Legnica? W takim razie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Jest ona poświęcona w całości oświacie w Legnicy. Znajdują się tu bieżące informacje edukacyjne z Legnicy i regionu. Poza tym w katalogu firm można znaleźć szkoły, przedszkola i firmy lub instytucje związane ze szkolnictwem.
Portal edukacyjny miasta Legnica zaprasza.

 

Słowa kluczowe legnica   szkoły   przedszkola   pwsz legnica   żłobki   nauka   szkoły językowe   korepetycje   ogłoszenia
Url http://www.legnica.szkola.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkoły
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Legnica
Biznes Ekonomia > Katalog firm
Data wpisu Jan 17, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkoły
Intrygują Cię studia na Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, sprawdź jakie kierunki proponuje ta uczelnia. Maturzysto zobacz jakie szkoły w Katowicach możesz wybrać. Korzystając z tej strony możesz liczyć na sprawdzone oraz porządne informacje. Nie czekaj wybierz studia już dziś. Ciekawi Cię baza adresów uczelni wyższych, znajdź je na tej stronie. Portal tematyczny zadedykowany tematyce studiów w Katowicach. Szukasz numeru do Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, wejdź na naszą stronę i sprawdź. Skorzystaj z kolosalnej podstawy informacji, jakie znajdziesz na naszej stronie. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie uczelni.
Kategoria:

Czołowa polska uczelnia wyższa w Radomiu (mazowieckie) zaprasza do udziału w rekrutacji wszystkich tegorocznych abiturientów liceów oraz te osoby, które pragną pogłębiać swoją wiedzę i studiować podyplomowo. Wyższa Szkoła Biznesu to przede wszystkim tradycje, wysoce wykwalifikowana kadra profesorska oraz szereg udogodnień dla studentów. Unijne programy. Proponujemy naszym przyszłym studentom takie kierunki, jak mediacje i negocjacje (podyplomowo), mediacje oraz ekonomii, rachunkowość. Mechanika i budowa maszyn oraz informatyka stosowana. W zakresie kierunków podyplomowych również studia z rachunkowości a także z likwidacji szkód komunikacyjnych. Serdecznie zapraszamy w progi naszej uczelni wyższej.
Kategoria:

Knurów Miejska Szkoła Podstawowa nr 7: aktualności, dziennik online, filmy, zdjęcia, kronika szkoły, gry, katalog www, konkursy, sondy, ciekawostki, serwisy dla uczniów, rodziców i nauczycieli, gry edukacyjne, humor, kronika szkoły, Szkolny Tajms, Socrates Comenius.
Kategoria:

Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Mysłowicach to doskonałe zaplecze dydaktyczne, wykwalifikowana, renomowana kadra oraz jakość kształcenia na najwyższym poziomie. Oferujemy studia licencjackie jak i magisterskie na takich kierunkach jak: Pedagogika, Polityka Społeczna, Zdrowie Publiczne. Oferujemy wysokie stypendia oraz atrakcyjne ulgi rodzinne dla studentów.
Kategoria:

Krakowskie Szkoły Artystyczne - szkoły policealne Kraków. Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (kurs stylizacji, kurs kroju i szycia), Studium choreograficzne, Szkoła Visual Merchandising, Szkoła Kreatywnej Fotografii, Szkoła wnętrz i przestrzeni, aktorska i choreografii. Architektura wnętrz szkolenia, warsztaty teatralne i aktorskie Kraków, przygotowanie na ASP, architekturę i na PWST. Kliknij i zobacz więcej - Sprawdź nas jak najszybciej. Szkoły teatralne - szkoła teatralna Kraków.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl