Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
53
65007

Legnica


 
Opis Jesteś uczniem? Studentem? Nauczycielem? Albo w jakiś inny sposób jesteś związany z oświatą i jednocześnie z miastem Legnica? W takim razie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Jest ona poświęcona w całości oświacie w Legnicy. Znajdują się tu bieżące informacje edukacyjne z Legnicy i regionu. Poza tym w katalogu firm można znaleźć szkoły, przedszkola i firmy lub instytucje związane ze szkolnictwem.
Portal edukacyjny miasta Legnica zaprasza.

 

Słowa kluczowe legnica   szkoły   przedszkola   pwsz legnica   żłobki   nauka   szkoły językowe   korepetycje   ogłoszenia
Url http://www.legnica.szkola.pl
Kategorie Edukacja Nauka > Szkoły
Kraje Miasta Regiony > Dolnośląskie > Legnica
Biznes Ekonomia > Katalog firm
Data wpisu Jan 17, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkoły
Strona absolwentów Politechniki Lwowskiej. Lwów - historia i dzień dzisiejszy. Dzisiejszy Lwów wygląda jednocześnie i wspaniale, i nędznie. Wprawdzie wszystkie domy otynkowane i pomalowane, jakby specjalnie przygotowywały się do jakiegoś święta, lecz tynkuje się tutaj jak popadnie, niezależnie od prawdziwego stanu budynków, ładuje się farby bez względu na to, że gzymsy odlatują, że popękane balkony, że dom prawie się wali. Także i zabytki, szczególnie one są w stanie niezbyt dobrym. I to jest ten prawdziwy, niezapomniany, jedyny w swoim rodzaju Lwów skarbów architektury. Aż się nie chce wierzyć, że można było nagromadzić tyle cudowności na raz - jedna obok drugiej. Niczego takiego nie potrafił człowiek stworzyć w naszych dzisiejszych miastach.
Kategoria:

Szkoły STM na Śląsku: Częstochowa - Liceum dla dorosłych, Technikum, Studium Policealne, Szkoła Językowa; Sosnowiec - Liceum ogólnokształcące, Szkoła Policealna. Nauka w trybie dziennym i zaocznym. Kierunki kosmetyczne, ekonomiczne, technik organizacji reklamy, informatyk, masażysta... Zapraszamy.
Kategoria:

Cosinus prowadzi szkoły policealne, licea ogólnokształcące, licea dla dorosłych, studium policealne na terenie całego kraju. Szkoły mają uprawnienia szkół publicznych. Prowadzone przez Cosinus studium, szkoły policealne i licea są w większych miastach np. Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Poznań.
Kategoria:

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi „Tęczowe Abecadło” zachęca uczniów i rodziców do zapoznania się ze swoją ciekawą ofertą. Znajdujemy się w Stargardzie Szczecińskim. Jesteśmy placówką ceniącą kreatywność i pomysłowość uczniów jak również stawiającą nacisk na rozwój i formowanie postaw solidarnych. Chcemy, żeby nasza szkoła była bezpieczna i przyjazna a uczniowie i rodzice czuli się tu dobrze. Oferujemy szereg zajęć pozalekcyjnych takich jak zajęcia plastyczne, techniczne, komputerowe, kreatywne, sportowe i logopedyczne. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.
Kategoria:

Jeżeli chcesz się przekwalifikować wystarczy że zapiszesz się do jednej z nich. Kiedy chcesz wynaleźć adekwatną szkołę dla siebie wstąp koniecznie na ten serwis. W tym świetnym serwisie zawierają się też aktualności akademickie i informacje o konferencjach z Krakowa i okolic. Kończąc szkołę Progres możesz zostać np Technikiem usług spedycyjnych. Fantazjujesz o zostaniu kosmetyczką czy fryzjerką, nic nie stanie na przeszkodzie aby wypełnić swoje marzenia.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl