Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21376
415
1
65027

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Kultura Sztuka > Sentence, Cytyaty, Aforyzmy

Wpisy
Sortowanie :
Na tym portalu przywitają was wspaniałe życzenia świąteczne przesłane od czytelników witryny. Życzenia zostały pogrupowane na życzenia bożonarodzeniowe, życzenia wielkanocne oraz noworoczne. Internauci mają także udostępnioną możliwość dodania oceny w skali od 1 do 5 najlepszym życzeniom. Portal skierowany jest dla wszystkich szukających gotowych życzeń.
Kategorie:

Data dodania: Sep 12, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W nowy Rok wszyscy bawimy się szampańsko, jednak pomimo tego nasze życzenia noworoczne często bywają oklepane, zwyczajne, szare i przeciętne. Nasze wierszyki na Nowy rok, którymi się posługujemy, nie zachwycają już, ponieważ krążą w eterze od lat i są znanymi przez wszystkich. Jeśli chcemy zmienić ten stan rzeczy, jeśli chcemy, by życzenia na Nowy Rok były w naszym wykonaniu wyjątkowymi, to poszukajmy pomocy w sieci. Otrzymamy ją błyskawicznie, będziemy mogli cieszyć się radością, jaką wywołamy.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Święta są same w sobie okazją przepełnioną radością i szczęściem, można jednak spotęgować ich ilość za pomocą kilku prostych zabiegów. Tam, gdzie inni widza tylko szary zwyczaj czy nawet obowiązek, możemy wpleść prawdziwą szczerość i kreatywność. Mowa chociażby o tym, że życzenia noworoczne ująć można w ramy przeróżnych, barwnych konwencji, które przemawiać mogą do pełnej gamy zmysłów. Piosenką, strojem, kartką z życzeniami możemy odwołać się do uwagi przyjaciela znacznie bardziej, niż typową ich formą.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Warto jest eksperymentować ze wszystkim, aby poszerzać swoje horyzonty i opanowywać nowe umiejętności. Nawet przy okazji takich drobiazgów jak życzenia bożonarodzeniowe możemy wykazać się inwencją, pomysłowością i indywidualizmem. Mogą one demonstrować, że jesteśmy w stanie zdobyć się na coś więcej, niż tylko posługiwanie się dostępnymi wszędzie schematami. Jeśli twórcza energia z nas kipi, to, zamiast życzeń, przedstawmy małe przedstawienie, teatrzyk czy barwny monolog.
Kategorie:

Data dodania: Jan 19, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Tradycja świąt wielkanocnych związana jest nierozłącznie ze składaniem sobie życzeń świątecznych. Portal www.zyczeniawielkanocne.net powstał aby pomóc osobom w znalezieniu fajnych życzeń wielkanocnych. W stronie zgromadzono staranie wyselekcjonowane najładniejsze życzenia, wierszyki i afrodyzmy. Opublikowane w stronie życzenia mogą zostać ocenione przez odwiedzających stronę internautów dzięki tym ocenom tworzony jest ranking najpiękniejszych życzeń.
Kategorie:

Data dodania: Feb 6, 2013 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Serwis zajmuje się zagadnieniem życzeń świątecznych. W serwisie znajdują się starannie wybrane najlepsze życzenia świąteczne podzielone na kategorie według świąt, zabawne życzenia Bożonarodzeniowe, wystrzałowe życzenia noworoczne i życzenia wielkanocne. Serwis www.zyczenia-swiateczne.com skierowany jest dla osób szukających ciekawych i radosnych życzeń na wszystkie święta w roku.
Kategorie:

Data dodania: Dec 31, 2012 Wejść: 2 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Nierzadko bez zająknięcia byśmy odprężyli się, nie dodajemy zapału nic tworzyć, a tu przybywa czas, że zostałoby ekspediować teksty na dzień świętego walentego. I tysiące ludzi w tym samym czasie rozsyła nieprzeciętnych rozkochujących wierszyków. Przykładną z takich sytuacji są Walentynki. Nietuzinkowe wierszyki z uczuciem są na wyjątkowej witryny co do joty za darmo.
Kategorie:

Data dodania: Jan 30, 2012 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeżeli potrzebujesz najkorzystniejsze gotowe smsy, to pięknie trafiłeś. W kolekcji posiadamy może nie setki, tymczasem tych naprawdę malowniczych. Bo tymczasem uroczystości to rewelacyjny czas, kiedy to panuje grzeczna i życzliwa nastrój. Dlatego warto przestrzegać tradycje i posyłać kolegom coś naprawdę oryginalnego. Na pewno odwdzięczą się tym samym, a będą to wspominać przez długi czas.
Kategorie:

Data dodania: Nov 30, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na naszej www podjęliśmy kwestię tego wielkiego chrześcijańskiego święta. Bo to przecież od nas zależy tak naprawdę jakie ono będzie, a na pewno potrzebowalibyśmy, aby było boskim przeżyciem, a nie tylko podarki, jadło i spijanie. Warto zatem słać sobie w ten uroczysty czas życzenia bożonarodzeniowe. Do tego dołożyliśmy wiersze świąteczne, a także kolędy wraz z tekstami, ażeby je móc także wyśpiewywać. Bo kolędy czynią klimat świąt, najbardziej gdy śpiewa je cała rodzina.
Kategorie:

Data dodania: Nov 1, 2011 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Szukasz gotowych życzeń? Polecamy starannie moderowane, tylko najlepszej jakości życzenia nadesłane przez użytkowników serwisu E-ZYCZENIA.PL! Ponad 2000 gotowych tekstów, życzenia okolicznościowe m.in. imieninowe, ślubne, życzenia na urodziny. Najpiękniejsze życzenia świąteczne: wielkanocne, noworoczne, życzenia bożonarodzeniowe. Teksty z okazji równie popularnych w Polce świąt: wierszyki walentynkowe, życzenia na dzień babci i dziadka, życzenia na dzień dziecka. Serdecznie zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Dec 14, 2010 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl