Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168


 
Opis Doświadczony radca prawny Krzysztof Olechno świadczy profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych, jak również przedsiębiorców. Podstawowe obszary specjalizacji to, m.in. spory sądowe, upadłość konsumencka oraz prawo cywilne. Prawnik posiada zróżnicowany wachlarz doświadczenia zawodowego, które pozwala mu gruntowanie patrzeć na sprawy Klientów. Kancelaria znajduje się w mieście Warszawa. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z trudnymi aspektami prawnymi (upadłość konsumencka, umorzenie długów, temat darowizn) zachęcamy także do sprawdzenia firmowej strony. Znajduje się tam wiele przydatnych artykułów wyjaśniających zróżnicowane kwestie prawne. Prawnik Krzysztof Olechno zaprasza do współpracy osoby z miasta Warszawa.

 

Słowa kluczowe upadłość konsumencka prawnik   upadłość konsumencka warszawa   upadłość konsumencka prawnik warszawa
Url http://kancelariaolechno.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Data wpisu Oct 4, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Najlepszy adwokat w Katowicach to Kancelaria Adwokacka Smok i Partnerzy. Rozwód, Katowice to tylko jedna z gałęzi działalności kancelarii. Zespół fachowych prawników doradzi Ci w sprawach związanych z prawem cywilnym, także bankowym/frankowicze oraz rodzinnym. W kancelarii uzyskasz także porady z dziedziny prawa medycznego a także udziela porad z dziedziny prawa pracy oraz prawa administracyjnego.
Kategoria:

Fachowe porady prawne udzielane przez kompetentnego adwokata mogą uchronić nas przed popełnieniem poważnego błędu związanego z późniejszymi konsekwencjami. By tego uniknąć warto zawsze pamiętać, że możemy udać się do kancelarii prawnej, gdzie wszystkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane i dokładnie wyjaśnione. Zawsze. kiedy nie jesteśmy pewni czy ktoś nie próbuje nas oszukać dobrze jest przeanalizować sytuacje z adwokatem, który posiada znakomitą wiedzę z zakresu prawa. Wieloletnie doświadczenie i praktyka zawodowa są gwarancją, że uzyskamy najlepszą pomoc i w razie jakichkolwiek problemów będziemy mogli otrzymać profesjonalną poradę prawną. W Szczecinie usługi związane z doradztwem pełni adwokat rozwodowy, który nie zajmuje się tylko prowadzeniem spraw rozwodowych. Do jego zadań należą także sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego oraz prawa spadkowego. Dlatego szukają Państwo wsparcia, to mogą je odnaleźć w kancelarii w Szczecinie. Porady prawne oferowane są zarówno na miejscu, jak i online oraz w formie rozmowy telefonicznej. Każdy zainteresowany wsparciem profesjonalisty może więc skorzystać z niej w dogodnych dla siebie warunkach. Adwokat rozwodowy cechuje się empatią oraz cierpliwością, dlatego uważnie wysłucha problemów i kłopotów oraz postara się znaleźć najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie. Warto pamiętać, że nawet z pozoru przegrane sprawy spadkowe czy sprawy rozwodowe można doprowadzić do końca tak, by uzyskać oczekiwane rezultaty i chronić dobro klientów kancelarii.
Kategoria:

Prawo pracy chroni nie tylko pracowników, ale również pracodawców. Wbrew obiegowej opinii, przepisy prawne nie chronią bezkrytycznie pracownika. Znajomość przepisów prawnych przez właściciela firmy może okazać się bardzo pomocne, zwłaszcza w sytuacjach nieprzyjemnych, np. wystąpieniu pracownika na drogę sądową. Nikt jednak nie jest alfą i omegą, więc warto zwrócić się o poradę do kancelarii prawniczej.
Kategoria:

Pomoc prawną dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych poleca Edyta Żygas Kancelaria Adwokacka w Krakowie. Kompleksowe poradnictwo w zakresie prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego, również prawa rodzinnego i spadkowego, obejmuje ponadto tworzenie prawnej dokumentacji, pism oraz opinii czy reprezentowanie klienta w sprawach karnych i administracyjnych przed sądami oraz organami ścigania i administracji państwowej. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy kompletną ofertę usług. W celu umówienia spotkania, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.
Kategoria:

Wszechstronną obsługę prawną przedsiębiorstw i klientów indywidualnych gwarantuje Kancelaria Adwokacka Kinga Karsten w Krakowie. Realizujemy usługi w pełnym zakresie prawa cywilnego, prawa administracyjnego i prawa pracy. Przygotowujemy projekty regulaminów, statutów, akty prawa miejskiego, a także opiniujemy aktualne akty normatywne. Klientom indywidualnym proponujemy również pomoc w zakresie prawa rodzinnego oraz małżeńskiego prawa kanonicznego. Dodatkowo zajmujemy się ochroną danych osobowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl