Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25087
415
4
66168


 
Opis Kancelaria adwokacja Pawła Szerszenia, która specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa, poleca swoje usługi. Konsultacje i pomoc prawna na najwyższym poziomie. Zadbaj o swoje prawa z pomocą wykwalifikowanego adwokata. Pomoc zakresu szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej i skonsultuj swój problem prawny. Pełne i indywidualne podejście do Twojej sprawy.

 

Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   adwokat   prawo karne   cywilne   rodzinne   sprawy sądowe   Sąd Najwyższy
Url http://https://adwokat-szerszen.pl/
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
Prawo Społeczeństwo > Kancelarie prawne
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Data wpisu Apr 19, 2021
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
W różnych sytuacjach życiowych wkraczamy na drogę długotrwałych i czasami bardzo kosztownych konfliktów. Bez względu na to czy spory zaistniały w rodzinie np. w następstwie działu spadku po zmarłym, czy też ze względu na podział majątku wspólnego dotychczasowych małżonków lub też w sferze biznesowej to warto skorzystać z pomocy mediatora. Mediacja to doskonała alternatywa dla ciągnących się latami procesów w sądzie. Szczególnie w sytuacjach, gdzie trzeba doliczyć koszty biegłych rzeczoznawców z zakresu szacowania wartości nieruchomości. Pomagamy osobom, które się do nas zwrócą w uzgodnieniu najbardziej korzystnych dla obu stron warunków i w sporządzeniu treści samej ugody. Wejdź na stronę internetową naszej firmy i sprawdź całkowity zakres oferowanych przez nas usług.
Kategoria:

Kancelaria adwokacja Pawła Szerszenia, która specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa, poleca swoje usługi. Konsultacje i pomoc prawna na najwyższym poziomie. Zadbaj o swoje prawa z pomocą wykwalifikowanego adwokata. Pomoc zakresu szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej i skonsultuj swój problem prawny. Pełne i indywidualne podejście do Twojej sprawy.
Kategoria:

Oferujemy kompleksową obsługę prawną restrukturyzacji długów dla firm, instytucji i wielu innych podmiotów, które mogą popaść w problemy finansowe. Przygotowujemy odpowiednie pisma, występujemy w Państwa imieniu do wierzycieli proponując warunki spłaty dopasowane do Państwa możliwości finansowych i pomagamy pozbyć się ciążącego na koncie lub mieniu zajęcia komorniczego. W setkach postępowań doprowadziliśmy już do zaprzestania egzekucji komorniczej.
Kategoria:

Bezpłatne porady prawne przez internet, serwis edukacyjny. Prawo cywilne, karne, gospodarcze, pracy, rodzinne. Stale uzupełniana baza porad prawnych udzielonych przez portal. Uzasadnienia wyroków w najczęstszych sprawach (o zapłatę, karnych). Portal prowadzony przez prawników oraz przez praktyków zawodowo związanych z prawem.
Kategoria:

KANCELARIA24.co jest serwisem świadczącym profesjonalne usługi prawne, doradztwo prawne, obsługę prawną firm, porady prawne online. Obsługa prawna skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Serwis KANCELARIA24.co świadczy usługi za konkurencyjną cenę oraz gwarantuje darmową siedmiodniową opiekę prawną w zakresie danej sprawy. Serwis szybko, szczegółowo i skutecznie odpowiada na postawiony problem prawny w ciągu 24 godzin. Serwis wydaje opinie i porady prawne w sposób zrozumiały i przystępny bez skomplikowanych pojęć prawnych.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl