Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
24214
415
0
65848


 
Opis Za pośrednictwem naszej strony zapewniamy naszym użytkownikom aplikację, która pozwala na rozwój, który może być oparty na indywidualnych diagnozach, które jednocześnie są realizowane w ramach współpracy z coachami oraz mentorami o wieloletnim doświadczeniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie internetowej teraz !

 

Słowa kluczowe rozwój   nlp   rozwój osobisty
Url http://www.imigomo.com
Kategorie Edukacja Nauka > Szkolenia
Data wpisu Aug 12, 2015
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Edukacja Nauka > Szkolenia
Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy ADREM, która swoją siedzibę posiada we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniowo-doradczą, która oferuje kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy a także ochrony przeciwpożarowej. Proponujemy szkolenia wstępne i okresowe, instrukcje stanowiskowe i bezpieczeństwa pożarowego, ocenę ryzyka zawodowego, doradztwo, sprawozdania, nadzór nad warunkami pracy czy też udział w czynnościach kontrolnych. Posiadamy liczne dyplomy i certyfikaty. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy wstąpić na naszą witrynę internetową.
Kategoria:

Warszawska firma Aurum Distribution Group posiada w swojej ponadprzeciętnie zaawansowanej propozycji profesjonalne produkty kosmetyczne i medyczne z dziedziny Anti-Ageing oraz dla jednostek profesjonalnie zajmujących się medycyną estetyczną. Każdy Klient Detaliczny lub powiązany z branżą kosmetyczną, kosmetologiczną bądź medyczno-estetyczną może za pośrednictwem ADG skorzystać z bogatej oferty interesujących szkoleń i wsparcia promocyjnego a także skutecznego doradztwa w zakresie doboru w najwyższym stopniu pasujących urządzeń kosmetycznych albo medycznych. Z całkowitą ofertą wyrobów czy usług zapewnianych za pośrednictwem przedsiębiorstwa ADG można zapoznać się przez stronę www.
Kategoria:

Coaching , szkolenia, headhunting sił sprzedażowych. Branże FMCG, Farmacja, B2B, usługi. Wykorzystywane metody: PortfolioCoachingTM, BackgroundScreening. Szkolenia dla klientów firm: komunikacja interpersonalna, internet XXI wieku, rozwój umiejętności osobistych.
Jestem certyfikowanym trenerem z zakresu PTLD.
Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy.
Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów w Bydgoszczy.

Coach, trener, headhunter.

Specjalizuję się w coachingu, rekrutacji, szkoleniach skierowanych do menedżerów średniego i wyższego szczebla w branżach FMCG, Usługi, B2B.

Jako headhunter stosuję niekonwencjonalne metody dotarcia do kandydatów. Podstawą oceny kandydatów jest Background Screening czyli dogłębny wywiad na temat zgodności faktów, CV z deklaracjami przyszłego pracownika.
Nic nie ujdzie mojej uwadze.

John Naisbitt, Alvin Toffler, Howard Rheingold to autorzy, którzy są dla mnie inspiracją w dziedzinie Megatrendów i wpływu technologii na nasze zachowania, procesy biznesowe itp.
Zapraszam na moje blogi, które opisują temat businessfiction.
Kategoria:

Szkoła snowboardowa Tramontana organizuje szkolenia dla dzieci oraz dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. W ofercie znajdują się rodzinne wyjazdy na narty, snowboard, imprezy firmowe, a także zielone szkoły. Kursy odbywają się na terenie Polski, we Włoszech i w Austrii. Tramontana tworzona jest przez pasjonatów, którzy kochają sporty zimowe i każdą wolną chwilę spędzają w górach.
Kategoria:

Czynnikiem, który ma pozytywny wpływ na relację z klientem jest właściwa motywacja pracowników. Równocześnie dzięki różnym metodom ważne jest wypracowanie odpowiedniego poziomu świadomości pracowników. Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy podnieśli swoje kwalifikacje zawodowe w tym zakresie zorganizuj w swojej firmie szkolenia ISO 9001. Na stronie https://centrum.jakosci.pl/ znajdziesz listę najrzetelniejszych firm szkoleniowych, które organizują je solidnie i sumiennie. Skorzystaj z naszej porównywarki i znajdź szkolenie w przystępnej cenie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl