Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     

 


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
20160
415
6
64773

Gabinet logopedyczny Kraków


 
Opis Gabinet logopedyczny w Krakowie świadczy usługi logopedyczne skierowane do dorosłych, dzieci i młodzieży z wadami wymowy typu seplenienie, nieprawidłowa wymowa głoski r itp.Konsultacje logopedyczne odbywają się w gabinecie logopedycznym w Krakowie lub za pomocą internetowego komunikatora Skype. Serdecznie zapraszamy na terapie logopedyczną do gabinetu w Krakowie lub przez Skype.

 

Słowa kluczowe logopeda   kraków   wady wymowy   terapia logopedyczna   seplenienie   skype   terapia przez skype
Url http://salonmowy.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda
Kraje Miasta Regiony > Małopolskie
Zdrowie Uroda > Gabinety
Data wpisu Jan 4, 2018
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda
BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Z troski o dobro pacjenta największą wagę przywiązujemy do wysokiej jakości oferowanych usług pielęgniarskich.
BetaMed został utworzony przez mgr Beatę Drzazga w 2001 roku w Katowicach i świadczy usługi z zakresu pielęgniarskiej opieki długoterminowej w warunkach domowych dla osób starszych, przewlekle chorych, niepełnosprawnych lub wymagających wentylacji mechanicznej respiratorem. Usługi refundowane są przez NFZ.

Oferujemy również doraźne lub abonamentowe prywatne usługi pielęgniarskie i opiekuńcze.

Od 2007 roku BetaMed jest posiadaczem certyfikatów ISO 9001:2000.
Kategoria:

Jeden z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej w Poznaniu zaprasza na zabiegi upiękniające dla Pań i Panów. Już nie musisz szukać kompromisów dla swojej urody. Dzięki wszechstronnej wiedzy medycznej i profesjonalnemu podejściu dra Trzeciaka będziesz się cieszyć nieskazitelną urodą, którą od razu dostrzegą wszyscy Twoi znajomi. Medycyna estetyczna nie ma przed nami tajemnic. Zapisz się na wizytę już dziś w końcu jesteś tego warta.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu gabinet dentystyczny Dentestika. Gabinet znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy Państwu wszechstronną opiekę stomatologiczną. W naszym gabinecie realizujemy zabiegi z zakresu: stomatologii zachowawczej, dziecięcej, ortodoncji, chirurgii, protetyki, leczenia kanałowego pod mikroskopem, implantoprotetyki, diagnostyki rentgenowskiej. Szczególną uwagę kierujemy na sterylizację narzędzi, a poniektórych używamy jednorazowo. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego w gabinecie dentystycznym. Więcej wiadomości oraz propozycja gabinetu stomatologicznego opublikowana jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

W Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Jędrzejowie leczeni są pacjenci zamieszkujący na terenie miasta, gminy, a także spoza niej. Usługi medyczne dotyczą m.in. bezpłatnej opieki zdrowotnej lekarza pierwszego kontaktu, pielęgniarki, rehabilitacji oraz działań w obszarze ginekologii i położnictwa. Struktura placówki to: dwie miejskie przychodnie, pracownia cytologiczna, poradnia ginekologiczna, gabinet fizjoterapii, dwa wiejskie ośrodki w Rakowie oraz Prząsławiu, jak również gabinety w szkołach znajdujących się na obszarze Jędrzejowa. ZOZ wyposażono także w pracownię RTG oraz laboratorium medyczne. Wszelkie usługi medyczne są świadczone w oparciu o podpisane umowy ze Świętokrzyskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ. Więcej informacji dotyczących działalności ZOZ znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria:

Już od 2003 roku w Warszawie funkcjonuje firma „Comfort Ortho JKB” wyspecjalizowana w diagnozie oraz leczeniu schorzeń i nieprawidłowości odnoszących się do kończyn dolnych. „Comfort Ortho JKB” pomoże Państwu w przypadku nerwiaków, stopy cukrzycowej, halluxów, zapalenia ścięgna podeszwowego, koślawości stawów kolanowych, a także wielu innych. Leczenie odbywa się z pomocą specjalnie dostosowanych do indywidualnych wskazań pacjenta wkładek ortopedycznych, zbudowanych z min. 3 różnych surowców pozwalających utrzymać odpowiednią pozycję kończyn dolnych. Firma ta zajmuje się także importem specjalistycznego obuwia ortopedycznego. Szczegóły jej działalności znajdą Państwo na stronie.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl