Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22413
415
29
65423

Fitness Planet


 
Opis Należymy do Polskiego Związku Fitness , Wellness .Jesteśmy na rynku fitness już kilkanaście lat .Teraz nasz nowy ośrodek nazwaliśmy FITNESS PLANET Tworząc ten ośrodek mieliśmy na celu stworzyć obiekt przyjazny dla Pań. Czy nam się to udało?...czas pokaże. Staramy się indywidualnie podchodzić do problemów naszych Pań
Nowoczesny klimatyzowany klub przeznaczony tylko dla Pań to Fitness Planet sala do ćwiczeń i osobne pomieszczenia z kabinami infrared.Kilka rodzajów zajęć grupowych o trzech stopniach intensywności pozwala każdej kobiecie wybrać rodzaj najbardziej odpowiadających jej ćwiczeń
Oprócz zajęć grupowych można korzystać z treningów indywidualnych .Jako pierwsi we Wrocławiu udostępniliśmy kabinę infrared (sauna).
Koordynatorem zajęć jest absolwentka AWF o specjalności wychowanie zdrowotne , dyplomowany instruktor aerobiku z wieloletnią praktyką , doskonały szkoleniowiec mgr Katarzyna Przychocka - Kusek
Szkolimy przyszłych instruktorów fitness , a dysponując profesjonalną kadrą robimy to na wysokim poziomie . Organizujemy warsztaty fitness dla nauczycieli .

 

Słowa kluczowe fitness   fitness wrocław   Kabina infrared   Bosu   Freestyler   Kursy fitness   warsztaty fitness
Url http://www.fitnessplanet.strefa.pl
Kategorie Sport Turystyka > Fitness
Data wpisu Jan 15, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Fitness
Klub Fitness Smolna 10 to rewelacyjne miejsce dla tych osób, które troszczą się o swoją formę. Klub jest położony w ścisłym centrum stolicy. Wysoki poziom usług, przyjazna atmosfera i bardzo urozmaicona oferta to mocne strony tego miejsca. Cały lokal zajmuje ok. 500 m2, na których możemy znaleźć obecnie m.in.: solarium warszawa, saunę suchą, siłownię i gabinet masażu. Warto zaznaczyć, że wszystkie zajęcia fitness prowadzone są w stosunkowo niewielkich grupach - do 12 osób. Z tego względu instruktorzy mogą indywidualnie podejść do wszystkich ćwiczących.
Kategoria:

Popularne w Łodzi centrum Fitness. Hala sportowa o łącznej powierzchni treningowej - 7000 m2, wykwalifikowani trenerzy, mili i profesjonalni instruktorzy, bogate wyposażenie. Centrum sportu Vera oferuje kilka stref, dzięki którym każdy na pewno znajdzie coś dla siebie: fitness, siłownia, sporty drużynowe, squash i badminton, sztuki walki, wellness, strefa dla dzieci oraz centrum przygotowania motorycznego.
W Vera Sport z jednego całodniowego wejścia możesz skorzystać bezpłatnie. Imprezy sportowe organizowane w VeraSport cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Łodzi ale też w całej Polsce.
Kategoria:

Myślisz nad zmianą życia, zbudowaniem wymarzonej, atletycznej sylwetki, ale nie masz w ogóle wiedzy tematycznej i nie masz zielonego pojęcia od czego rozpocząć amatorską przygodę sportową? Trener osobisty połączony z zawodem dietetyk to idealny wybór, ponieważ otrzymujesz analizę własnej sytuacji oraz cykl zmian ćwiczeniowych zdolnych w szybkim terminie przemienić Twoje ciało w kulturystyczną potęgę. Wspólna aktywność ukierunkowana na prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, motywację, szacunek do każdej minuty treningu to podstawa oferty prezentowanej na stronie. Znakomita sylwetka poprawia drastycznie pewność siebie, stajesz się zdrowszy, a pieniądze wydane na siebie procentują także zdobyciem nowych umiejętności. Wystarczy zaledwie miesiąc lub dwa z trenerem, aby samodzielnie wkroczyć na właściwy tor energetyczny. Koszty są bardzo atrakcyjne biorąc pod uwagę utrzymujące się długoterminowo wyniki. Czy pragniesz w końcu nadać swojemu życiu klasy? Jeżeli tak, otwórz bramy serwisu i poddaj się woli walki o piękny wygląd.
Kategoria:

Poszukujesz miejsca, w którym będziesz mógł zrelaskować się po męczącym dniu? Znajdziesz to u nas w Fitness Atrium! Znajdziesz u nas takie formy zajęć fizycznych jak: Masaż Rollen czy Aerobik! Może chcesz porozciągać się lub powyginać Po ciężkim treningu będziesz mógł udać się do sauny. A może masz ochotę potańczyć tańcząc? Z tym też nie będzie problemu. Masz ochotę pobiegać na bieżni? Są tego same plusy - możesz łatwo monitorować trening! Znajdziesz u nas absolutnie wszystko to co wymagane jest do poprawy swoich sił witalnych. Zapraszamy!
Kategoria:

Trener osobisty Albert Kośmider jest specjalistą w branży pro-zdrowotnej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi klientami. W związku z tym jest skuteczną osobą, w drodze do Twojej wymarzonej sylwetki. Trener personalny oferuje szereg usług poczynając od treningów personalnych, po specjalistyczne plany żywienia i treningu. Spotkanie z trenerem jest możliwe w Warszawie, lub skorzystanie z usług drogą online.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl