Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21667
415
0
65080

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Usługi porządkowe

Wpisy
Sortowanie :
Firma "Gaj" już od 2003 roku zajmuje się pracami na wysokościach (szczególnie wycinkę drzew) na terenie województw łódzkiego i śląskiego. Przewodni zakres usług obejmuje pielęgnację drzew: sanitarne przycinanie konarów, prześwietlanie koron drzew, cięcia korygujące i bezpieczeństwa, a także kompletne wycinanie drzew. Dodatkowo w ofercie znajdują się inne prace, takie jak malowanie i odśnieżanie dachów, czyszczenie rynien, wieszanie banerów. Zadania są wykonywane również w trudno dostępnych położeniach: między zabudowaniami, nad liniami przesyłowymi, przy cmentarzach oraz w okolicy bocianich gniazd. Fachowa wiedza, wieloletnia praktyka oraz odpowiednie zaświadczenia dają pewność doskonale przeprowadzonych prac.
Kategorie:

Data dodania: Mar 25, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferta na badania i usługi archeologiczne - Pracownia Archeologiczno Konserwatorska Mikołaj Nowakowski - Leszno, Wrocław, Poznań. Kliknij link i sprawdź co polecamy na naszej stronie. Nadzór archeologiczny, ratownicze badania wykopaliskowe, badania szerokopłaszczyznowe. Nadzory archeologiczne - zapraszamy - archeolog Leszno, Wrocław, Poznań. Na wysokim poziomie profesjonalne usługi archeologiczne.
Kategorie:

Data dodania: Mar 14, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

TOORA CLEANING COMPANY to firma, która oferuje nowoczesne metody czyszczenia przemysłowego. Mogą Państwo skorzystać między innymi z takich usług jak: czyszczenie hydrodynamiczne, czyszczenie po remontach budowlanych, czyszczenie suchym lodem. Posiadamy również wypożyczalnię profesjonalnych urządzeń czyszczących. Cenimy sobie fachową i rzetelną obsługę. Z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko firmy i duże przedsiębiorstwa lecz także klienci indywidualni.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma No-snow.pl proponuje Państwu fachowe usługi polegające na usunięciu śniegu. Zatrudniani fachowcy są wykwalifikowanymi specjalistami, którzy posiadają odpowiednie kompetencje do prac na wysokościach. Specjalizujemy się w odśnieżaniu dachów, chodników oraz eliminowaniu sopli. Swoje usługi wykonujemy w większości na terenie Warszawy. Pracownicy naszej organizacji umieją dobrać odpowiednią technikę oraz sprzęt do zleconej powierzchni odśnieżanej. Proponujemy Państwu wysoką jakość wykonywanych zleceń w atrakcyjnych cenach. Nasze usługi wyróżniają się tym, że przeprowadzamy je błyskawicznie, sprawnie i profesjonalnie.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jednostka „NOWISTA”, jako Pogotowie Sanitarno Epidemiologiczne z doświadczeniem w wywozie szkodliwych odpadów do utylizacji, podejmuje się współpracy zarówno z Klientami Indywidualnymi, jak również Instytucjami wytwarzającymi odpady z działalności kosmetycznej, weterynaryjnej lub medycznej a i farmaceutycznej bądź z preparowania żywności. Za pośrednictwem przedsiębiorstwa „NOWISTA” można również zutylizować przeróżnego typu odczynniki chemiczne (m.in. fotograficzne) bądź zużyty sprzęt elektroniczny dodatkowo nawet archiwalia. Drobiazgowe informacje o aktywności firmy dostępne są na stronie internetowej.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Każda z chętnych osób, która jest obecnie zainteresowana profesjonalnie realizowanymi usługami z branży sprzątającej, powinna koniecznie przyjrzeć się ofercie naszej usługowej firmy. Czeka tutaj na Państwa kompleksowy wachlarz działań w zakresie utrzymywania czystości w rozmaitych obiektach. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń biurowa czy mieszkanie prywatne, we wszystkich przypadkach nastawiamy się na efekt. Wykorzystujemy swoje doświadczenie do sprawnej organizacji prac w zakresie sprzątania, dbając o pełne zadowolenie oraz wygodę wszystkich zainteresowanych usługobiorców. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się w detalach z składnikami ujętymi w ofercie.
Kategorie:

Data dodania: Feb 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Bezsniegu.pl jest stroną internetową powiadamiającą użytkowników o ofercie przedsiębiorstwa zajmującego się odśnieżaniem na obszarze Warszawy i okolic. Przedsiębiorstwo posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia w usuwaniu śniegu, zatrudnia wyłącznie doświadczonych pracowników. W ramach wykonywanych usług klienci mogą liczyć między innymi na usuwanie śniegu z chodników przy zastosowaniu adekwatnych i bezpiecznych dla bruku narzędzi. W witrynie przedsiębiorstwa mieści się też formularz kontaktowy. Po jego wypełnieniu i podaniu charakterystyki obiektu, klienci w trakcie dwudziestu minut mogą dostać darmową wycenę usług.
Kategorie:

Data dodania: Jan 27, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zaglądając na stronę internetową firmy Escort i Wspólnicy interesanci będą mieli możliwość zaznajomienia się z niezmiernie rozbudowaną usługą firmy porządkowej. Firma działa w branży sprzątającej od kilkudziesięciu już lat, swoje prace skupia głównie na obszarze Warszawy, jednak posiada też własny serwis porządkowy w każdym większym mieście na obszarze wszystkich województw. Interesanci surfując po stronie internetowej przedsiębiorstwa będą mogli zaznajomić się z obszernym spisem usług, w jakim odnajdą między innymi czyszczenie wykładzin, czyszczenie po remontach, czy też mycie okien na wysokościach.
Kategorie:

Data dodania: Jan 12, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Fachowy skup każdego rodzaju surowców wtórnych SUR-WTÓR Sp. z o.o. od 1990 r. podejmuje się kooperacji zarówno z Klientami Indywidualnymi, jak również Instytucjami. Jednostka proponuje darmowo prywatny transport metali kolorowych oraz złomu i stali bądź makulatury oraz innych skupowanych poprzez firmę materiałów. oprócz tego możliwe jest przyjmowanie oraz skupowanie kabli miedzianych czy też wiązek samochodowych. SUR-WTÓR proponuje elektroniczne ważenie towaru u Klienta na terenie Starych Babic, Warszawy, Błonia bądź Ożarowaalbo Łomianek oraz okolic. Po wnikliwą propozycję zapraszamy na stronę internetową skupu surowców wtórnych.
Kategorie:

Data dodania: Jan 4, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli szukasz rzetelnej firmy, jaka zajmie się czyszczeniem tapicerki na terenie Krakowa, musisz zaznajomić się z ofertą przedsiębiorstwa WywabMnie. Firma ma wieloletnie doświadczenie, potrafi wyczyścić nie tylko wykładziny, lecz też i na przykład tapicerkę meblową. W dodatku interesanci mają możliwość zaprosić firmę do swojego mieszkania, żeby tam zostały wykonane czynności czyszczące. Oprócz tego przedsiębiorstwo gwarantuje także wypożyczenie odkurzacza do prania dywanów bądź tapicerki samochodowej. Na stronie firmy zamieszczone są również dokładne cenniki świadczonych usług. W ofercie znajduje się też pranie dla alergików.
Kategorie:

Data dodania: Jan 1, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl