Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25497
415
9
66295

Design Premium CS5 PL w Portabile.pl


 
Opis Jako handlowcy jesteśmy świadomi tego, jak duże znaczenie ma dobra osłona komputerów i sieci komputerowych przed wirusami i trojanami szpiegującymi czynności konsumenta. Z tej przyczyny postanowiliśmy nasz asortyment aplikacji komputerowych uzupełnić o programy ochraniające przed zawirusowaniem komputera. W swojej propozycji handlowej mamy między innymi wzorcowy Norton AntiVirus, identyczne oprogramowanie z koncesją na trzysta sześćdziesiąt dni Norton 360, jak też Norton Internet Security,Norton System Works i na koniec Norton Save&Restore. Wszystkie nasze artykuły wyróżniają się doskonałą jakością i atrakcyjną ceną. Najnowsze oprogramowanie sprzedawane przez nasz sklep jest osiągalne po konkurencyjnych cenach takich producentów jak Autocad, czy Corel. Oprogramowanie które można dostać w tymże sklepie internetowym, mają autentyczne licencje. Kupno AutoCAD LT 2010umożliwia czerpanie prawdziwej przyjemności z prostoty obsługi programu.

 

Słowa kluczowe portabile   laptopy   Microsoft Project 2010   autocad lt 2011   Photoshop Elements 9 PL   Web Premium CS5 PL   Mirosoft Visual Studio Pro 2010   Design Premium CS5 PL   Design Standard CS5 PL   Sony Vegas Movie Studio HD 10   Corel DRAW X5 PL   Abby PDF Transformer 3.0 PRO PL
Url http://www.portabile.com.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Komputery > Sprzęt komputerowy
Data wpisu Feb 15, 2011
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
System komputerowego wspomagania projektowania taki jak oprogramowanie cad oraz oprogramowanie cam to zautomatyzowany system, który wdraża technologie informacyjne do wykonywania funkcji projektowych, to organizacyjno-techniczny system przeznaczony do automatyzacji procesu projektowania, składający się z zestawu technicznego, oprogramowania i innych środków automatyzujących jego działania. Produkt zaczyna się od pomysłu, ale to dopiero początek. Realizacja tego pomysłu oznacza przekształcenie go w coś namacalnego. Wykorzystanie oprogramowania cad i cam w procesie projektowania i produkcji znacznie skraca czas potrzebny na wdrożenie, od pomysłu do gotowego produktu. Pozwala to na tworzenie elementów o bardzo skomplikowanych kształtach oraz narzędziach charakteryzujących się złożoną strukturą. Wykorzystanie systemów przeznaczonych do projektowania komputerowego, produkcji i analiz inżynierskich na najwyższym poziomie promocji pozwala nam współpracować z największymi światowymi liderami rynku. Oferujemy zarówno oferowanie, jak i szkolenia szkolenia cam, szkolenia cad, jak równie szkolenia solid edge.
Kategoria:

System zarządzania, system erp - Humansoft - oprogramowanie dla firm, programy dla biur rachunkowych, gospodarka materiałowa. Serdecznie zapraszamy dalej - kliknij w link i wybierz nas. W ofercie programy magazynowe, system erp i programy płacowe - faktury, środki trwałe, Kadry i płace. Także programy księgowe i system zarządzania. Wysokiej jakości programy dla małych firm - program do rozliczania produkcji, program magazynowy, systemy erp, business intelligence i qlikview.
Kategoria:

Firma BPS na rynku pojawiła się już dawno temu – swoje usługi świadczy bowiem od 2002 roku. Zajmuje się wyposażaniem hoteli, sklepów czy także gastronomii w sprzęt komputerowy oraz fiskalny. Firma zdążyła już zdobyć bardzo duże praktykę, dlatego jej usługi są całkowicie fachowe , a dodatkowo rozbudowane.Zakład produkcyjny BPS w chwili obecnej działa na terenie całego kraju, mimo tego że jej siedziba znajduje się w Toruniu.
Kategoria:

TETA Controlling - system klasy Business Intelligence (BI) - to rozwiązanie wspomagające planowanie, budżetowanie, controlling, controlling finansowy oraz strategiczny. TETA Controlling działa w oparciu o hurtownie danych. TETA SA ponadto jest producentem systemów klasy ERP oraz CRM.
Kategoria:

Human Capital Management Deck wspiera Twój biznes. Dzięki Nam skutecznie i efektywnie możesz zarządzać Swoim zespołem. Tworzymy innowacyjne rozwiązania dla działów HR. Zaufało Nam już wielu przedsiębiorców z kraju i poza jego granicami. Dostarczyliśmy wiele narzędzi zarządzania. Ty i Twoi pracownicy również możecie z nich skorzystać. Wystarczy, że już dziś skontaktujesz się z Nami. Nie zwlekaj! Sukces jest w zasięgu ręki.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl