Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25366
415
7
66231

Edifact


 
Opis Electronic Data Interchange w skrócie EDI, są to systemy związane z elektroniczną wymianą danych. Na naszej stronie znajdziesz krótką charakterystyke powyższych systemów, poznasz korzyści jakie płyną z ich używania. Standart EDIFACT przestanie być obcy i okaże się bardzo pomocny w przesyłaniu danych na skale międzynarodową. Jednym z najważniejszych zagadnień jest elektroniczny obieg dokumentów na którym również się skupimy.

 

Słowa kluczowe edi   edifact   systemy edi   obieg dokumentów
Url http://www.systemy-edi.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Aug 29, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Zapewnij swojej gminie odpowiednie wsparcie ze strony informatycznej i już teraz zgłoś się do naszego zespołu. Sesje live prosto z posiedzeń rad miasta, czy gminy mogą docierać bezpośrednio do Twoich wyborców. Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz zaplecze, dzięki któremu udaje nam się realizować transmisje z każdego zakątka Polski. Zapraszamy do współpracy z naszym zespołem, który posiada duże doświadczenie w swojej branży.
Kategoria:

Program Symfonia Finanse i Księgowość to cieszący się znakomitą marką produkt, który stworzony został na potrzeby rejestracji zdarzeń gospodarczych w firmach zobowiązanych z litery prawa do prowadzenia pełnej księgowości. Program jest stale modyfikowany stosownie do zmieniających się przepisów prawnych. Pozwala na ewidencję ksiąg rachunkowych, prowadzenie rejestrów VAT oraz rozrachunków. Ergonomiczny interfejs użytkownika ułatwia wprowadzanie danych oraz wspiera ich przeglądanie i weryfikację. Na podstawie zaewidencjonowanych dokumentów pozwala on na łatwe otrzymanie wymaganych przepisami prawa zestawień z ksiąg rachunkowych, zestawień do podatku od towarów i usług, w tym deklaracji podatkowych. Rozbudowany plan kont oraz możliwość definiowania dodatkowych ustawień parametrów księgowych przy wykorzystaniu raportów gotowych, jak i definiowanych na indywidualne zamówienie, sprostają wymaganiom sprawozdawczości każdej firmy.
Kategoria:

Oferujemy programy do kosztorysowania Norma PRO oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Na tą chwilę z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Prowadzimy szkolenia z programu Norma. Norma STANDARD szczegółowe informacje. Cennik programu NORMA STANDARD. Sklep z oprogramowaniem.
Kategoria:

RedDot Solutions - CMS Content Management System. Oferujemy systemy do tworzenia i zarządzania kompleksowym środowiskiem portalowym. Zapraszamy - cms, implementacja RedDot CMS wychodzi na przeciw wymaganiom W3C. RedDot Solutions - CMS Content Management System. Oferujemy systemy do tworzenia i zarządzania kompleksowym środowiskiem portalowym. Zapraszamy - cms, implementacja RedDot CMS wychodzi na przeciw wymaganiom W3C.
Kategoria:

Strona internetowa zielonogórskiej firmy incomtech zajmującej się serwisem komputerów, wdrażaniem oraz tworzeniem oprogramowania. Firma posiada w swojej ofercie oprogramowanie do wspomagania pracy gabinetów stomatologicznych incomDENT. Tworzy strony internetowe w systemie CMS. Wiele swoich rozwiązań opiera o oprogramowanie Open Source.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl