Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25600
415
6
66325

Edifact


 
Opis Electronic Data Interchange w skrócie EDI, są to systemy związane z elektroniczną wymianą danych. Na naszej stronie znajdziesz krótką charakterystyke powyższych systemów, poznasz korzyści jakie płyną z ich używania. Standart EDIFACT przestanie być obcy i okaże się bardzo pomocny w przesyłaniu danych na skale międzynarodową. Jednym z najważniejszych zagadnień jest elektroniczny obieg dokumentów na którym również się skupimy.

 

Słowa kluczowe edi   edifact   systemy edi   obieg dokumentów
Url http://www.systemy-edi.pl
Kategorie Komputery > Oprogramowanie
Data wpisu Aug 29, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Komputery > Oprogramowanie
Prowadzimy sprzedaż specjalistycznych programów kosztorysowych Norma Standard, Norma PRO. Programy dla kosztorysantów. Szczegółowe opisy programów, cenniki, wymagania sprzętowe Programy kosztorysowe Norma Pro, Norma Standard. Szkolenia dla kosztorysantów.
Kategoria:

Oferowany przez nas program do projektowania GstarCAD to wyjątkowe narzędzie dla architektów, geodetów czy inżynierów. Zaletą GstarCAD jest między innymi ogromna kompatybilność programu z formatem DWG. Interfejs naszego programu jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Posiada on między innymi wszystkie funkcje wspomagające projektowanie: linie, kształty, wymiarowania 2D i 3D, przełączniki widoków.
Kategoria:

Firma Biomedic proponuje odbiorcom bardzo nowoczesne rozwiązania w zakresie technik informatycznych oferujących pełna gamę produktów Systemów administrowania Forte, szkoleń, konsultacji, wdrażania oprogramowań, jak i ich tworzenia, rozszerzanie funkcjonalności, usług zdalnego dostępu. Nowoczesna technika, miła obsługa , a ponadto rada w doborze odpowiednich produktów są bez wątpienia wizytówka Biomedic.
Kategoria:

Programy do pobrania za darmo. Pełne legalne wersje programów. Ponad dwa tysiące programów, gier i spolszczeń. Pobierz programy za darmo, bez limitów, pełne wersje. Portal rozwijany od 2006 roku. Codziennie powiększamy naszą bazę o kolejne ciekawe programy. 15 kategorii tematycznych, między innymi programy do muzyki, programy dla webmasterów, gry, spolszczenia, sterowaniki, programy edukacyjne i wiele innych. Programy w większości na licencji freeware. Do każdego programu stworzyliśmy długie i ciekawe opisy programów, dołączamy informacje o rozmiarze plików, systemie operacyjnym, producencie oraz zdjęcie programu. Wszystkie programy za darmo.
Kategoria:

Firma Viking oferuje klientom profesjonalne oprogramowanie do przemysłu piekarniczego oraz cukierniczego. Przygotowane przez nas oprogramowanie Infopiek cechuje duża funkcjonalność oraz łatwość obsługi. Nasze oprogramowanie jest pomocne we wszystkich obszarach działalności piekarni oraz cukierni, niezależnie od jej wielkości. Mamy także programy dla sklepów firmowych. Działamy w branży od bardzo długiego czasu, co pozwoliło nam na zagwarantowanie świetnej klasy proponowanych świadczeń. Elastycznie dostosowujemy opcje aplikacji do zgłoszonych przez klienta wymagań.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl