Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25455
415
7
66290

Docieplenia, budowa domów, remonty - Bielsko-Biała


 
Opis Firma ZRB Matejczyk Krzysztof działa na rynku od 1989 roku. Oferujemy szeroki wachlarz usług budowlanych. Zajmujemy się termomodernizacją osiedli mieszkaniowych. Budujemy domy od fundamentów po dach i remontujemy istniejące budynki. Poprzez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie i uznanie naszych klientów. Zlecenia wykonujemy terminowo i z dbałością o jakość świadczonych usług. Dysponujemy własnym sprzętem niezbędnym do realizacji robót i transportem. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Działamy głównie w rejonie miast: Bielsko-Biała, Żywiec, Szczyrk, Czechowice-Dziedzice.

 

Słowa kluczowe Budowa   remont   docieplenie   Bielsko-Biała   Żywiec   firma budowlana   ocieplenie   usługi budowlane   budowa domu   budowa domĂłw jednorodzinnych   budownictwo mieszkaniowe   roboty wykoĹ�czeniowe   termomodernizacja  
Url http://www.budowa-remont.pl
Kategorie Budownictwo > Docieplenia
Budownictwo > Usługi budowlane
Budownictwo > Remonty
Data wpisu Dec 22, 2009
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Budownictwo > Docieplenia
Zarówno nasze systemy ociepleniowe jak i systemy poziomowania płytek sprawują się bezawaryjnie, dlatego są często wybierane przez naszych klientów. Wszystkie wyroby budowlane, które oferujemy są najwyższej jakości: klipsy do poziomowania płytek, krzyżyki do płytek, wkręty do drewna, talerzyki dociskowe do styropianu, podkładki szalunkowe, otwornice do styropianu, talerzyki dociskowe do wełny, kliny do poziomowania płytek, a także dystanse szalunkowe.
Kategoria:

Strona poświęcona Krośnieńskiej firmie ogólnobudowlanej działającej na terenie całego Podkarpacia. Specjalizujemy się w remontach i wszelkich pracach ogólnobudowlanych według woli i sugestii Klienta. Świadczymy również usługi minikoparką i koparką, cena za godzinę pracy minikoparki wraz z operatoremm 50 zł netto, koparki 85 netto. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej www.remar.prv.pl
Kategoria:

Producent materiałów izolacyjnych oferuje najwyższej jakości produkty, które doskonale sprawdzają się podczas ocieplania domu. Można wykorzystać je do izolacji podłóg szklanych, ścian, a także sufitów. Oprócz utrzymywania ciepła materiały termomodernizacyjne mają także właściwości akustyczne, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane w blokach, by tłumić dźwięki oraz głośną muzykę dochodzącą z mieszkań sąsiadów.
Kategoria:

Panele słoneczne, fotowoltaikę założysz korzystając z usług firmy Sunlike - specjalizującej się w nowoczesnym wykorzystaniu źródeł odnawialnej energii. Sunlike Polska z okolic Wrocławia zaprasza - bogata oferta zawiera panele słoneczne, maty grzewcze czy też promienniki wykonujące ogrzewanie na podczerwień. Odwiedź siedzibę firmy - Ul. Wiosenna 12, 55-003 Nadolice Małe - poznaj korzystną ofertę! Odnawialne źródła energii wykorzystujące energię słoneczną to dziś przyszłość - poznaj ofertę Sunlike Polska!
Kategoria:

Nasza firma powstała w roku 2003.
Wysoka jakość wyrobów z polskich renomowanych Firm, jak również doradztwo techniczne, profesjonalna obsługa, gwarantuje Państwu szybką i fachową pomoc w dokonaniu decyzji zakupu.
Na naszej stronie pragniemy zapoznać Państwa z naszą ofertą artykułów do budowy i remontu domu.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl