Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25623
415
7
66334

adwokatszczecin.pl


 
Opis adwokat specjalista prawa rodzinnego i cywilnego.kancelaria prowadz ipomoc prawna i doradztwo w sprawach rozwodowych,alimentacyjnych itp.wspolpraca z psychologami rodzinnymi oraz innymi kancelariami na terenie kraju.pomoc w sobotyi niedziele dla osob spoza Szczecina.

 

Słowa kluczowe adwokat prawo rozwody
Url http://adwokatszczecin.pl
Kategorie Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Biznes Ekonomia > Biura Nieruchomości
Biznes Ekonomia > Działalność gospodarcza
Data wpisu Nov 20, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Mieszkasz na obszarze Jaworzna lub w okolicy i chcesz skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii prawnej? Zgłoś się do Kancelarii Adwokackiej. Adwokat Przemysław Bujak, a na pewno nie zawiedziemy Twojego zaufania. Specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach prawa (prawie finansowym, prawie rodzinnym, prawie karnym, prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie handlowym oraz prawie administracyjnym) i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, biorąc udział w wielu sympozjach i szkoleniach, możemy zatem podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego, wyzwania. Chętnie podejmiemy z Tobą zarówno stałą współpracę, jak i udzielimy Ci pojedynczą poradę prawną, zawsze dbając o zapewnienie Ci poczucia komfortu oraz bezpieczeństwa. Więcej informacji możesz znaleźć, jeśli odwiedzisz naszą stronę internetową.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Tumielewicza ma swoją siedzibą przy ulicy Staromłyńskiej w Szczecinie. Bronimy poszkodowanych w procesach karnych. Nasze specjalizacje: prawo karne, prawo cywilne oraz prawo administracyjne. udział w negocjacjach oraz mediacjach, pozasądowe rozwiązywanie sporów, w tym postępowanie przedsądowe oraz prowadzenie postępowań egzekucyjnych. Średni koszt porady prawnej waha się od 50 zł do 150 zł netto. Dla osób niezamożnych, po wcześniejszym umówieniu prowadzimy także dni bezpłatnych porad prawnych.
Kategoria:

Adwokat Wiktor Mordarski gwarantuje obsługę prawną osobom prywatnym i przedsiębiorstwom w ramach stałej współpracy czy też jednorazowych zleceń. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z prawa rzeczowego, rodzinnego oraz spadkowego oraz prawa pracy. Pomaga również w sprawach z zakresu prawa w obrocie gospodarczym. Prowadzi dokumentację firmową, obejmującą sporządzanie rejestrów i ewidencji. Prowadzi sprawy osób prywatnych oraz firm i przedsiębiorstw. Reprezentuje klientów w instytucjach oraz urzędach. Sporządza projekty umów oraz opinie prawne. Ponadto przygotowuje pisma procesowe i pozwy. Każda sprawa jest analizowana przez zespół prawników. Wysokość wynagrodzenia zależy od zakresu świadczonych usług i jest ustalana w czasie konsultacji z klientem. Kancelaria swoją siedzibę ma w Krakowie. Więcej na stronie internetowej.
Kategoria:

Strona o której mowa to miejsce w sieci, na które chcemy w bardzo szczególny sposób wskazać. Dlaczego? Powód bardzo oczywisty. Wielu z nas ma potrzebę skorzystania z usług kancelarii prawnych, ale zastanawia się nad tym, która kancelaria będzie najbardziej odpowiednia, w której zyskamy najwięcej. My w tym miejscu podpowiadamy i wskazujemy na kancelarię Jana Stelmacha, która działa na rynku już od roku 1993, działa bardzo skutecznie. Możemy jednakże mówić nie tylko o skuteczności, ale ponadto jak najbardziej musimy wskazywać na rzetelność w działaniu, jak najbardziej musimy wskazywać na tak ważny aspekt jak bardzo atrakcyjne ceny za wszelkie świadczone przez nich usługi. To wszystko sprawia, że mamy tutaj do czynienia z jedną z najbardziej prężnie i jedną z najbardziej cenionych na rynku kancelarii prawnych.
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka Monika Raiwa, Jacek Wyleżuch to kancelaria adwokacka posiadająca swoje biura Żorach i Wodzisławie Śląskim, świadcząca kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Adwokaci Monika Raiwa i Jacek Wyleżuch służą Państwu rzetelną pomocą prawną z zakresu różnych dziedzin prawa, w tym prawa rodzinnego i karnego. Bogate doświadczenie, sumienność oraz poszanowanie prawa gwarantują najlepszy poziom oferowanej przez nas obsługi prawnej.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl