Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25673
415
21
66358

biuro tłumaczeń tłumaczenia przysięgłe


 
Opis Współpracujemy z tłumaczami z całej Polski, jednak nie tylko! Tłumacze wykonujący tłumaczenia dla naszego biura mieszkają i żyją np. w Czechach, Słowacji, Holandii, Hiszpanii, Norwegii, Danii.. Bezpośrednio lub za pośrednictwem tłumaczy, z którymi współpracujemy, korzystamy także z pomocy native speakerów. Tłumaczenia oczywiście wykonujemy także na terytorium całego kraju. Współpracujemy również z wieloma „zagranicznymi” firmami.
Doskonale wiemy, że co nie istnieje na papierze nie istnieje w ogóle. Naszym klientom przede wszystkim oferujemy ‘umowę o zachowaniu poufności’. W myśl umowy treść powierzanych nam dokumentów zostaje udostępniona jedynie pracownikowi administracyjnemu naszego biura a także właściwemu tłumaczowi – Obaj zobowiązani są do zachowania wszystkich informacji w tajemnicy.

 

Słowa kluczowe biuro   tłumaczeń   biura   tłumaczenia   przysięgłe  
Url http://tlumaczeniaekspresowe.com
Kategorie Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język angielski
Biznes Ekonomia > Tłumaczenia > Język niemiecki
Data wpisu Jul 22, 2008
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Średnia ocen: 4.00 4.00 (max. 5)
Ilość komentarzy: 1

Komentarz napisał Paweł (data: 08-Jan-2012)
Tytuł: ocena
Komentarz: very nice pictures!
Ranking:

Inne wpisy w kategorii: Biznes Ekonomia > Tłumaczenia
Tłumaczenia ustne i pisemne. Specjalizacja w języku hiszpańskim, portugalskim, angielskim. Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne. Tłumaczenia biznesowe i doradztwo językowe. Wysoka jakość świadczonych usług. Przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Siedziba Wrocław. Zajmujemy się również załatwianiem spraw urzędowych, organizowaniem szkoleń, obsługianiem konferencji, seminariów, eventów, imprez okolicznoścowych i spotkań integracyjnych, rezerwacją miejsc noclegowych i wynajmem samochodu. ZAPRASZAMY. tel. 609 44 66 45
Kategoria:

Biuro tłumaczeń TRANSPOLIS kieruje swoją ofertę do firm oraz instytucji, które mają kontakty z zagranicznymi kontrahentami lub po prostu poszukują specjalistycznych tłumaczy. Gwarantujemy dyskrecję oraz całkowitą poufność, najwyższą jakość oraz staranność, a także atrakcyjne warunki współpracy. Udzielamy rabatów dla firm podpisujących z nami umowę! Zapraszamy serdecznie!
Kategoria:

Biuro tłumaczeniowe przedstawiające szeroką ofertę na stronie rzetelne-tlumaczenia.pl gwarantuje zrobienie merytorycznych tłumaczeń w krótkim czasie. Firma nie nalicza wysokich opłat, zapewniając jednakże dobry poziom merytoryczny tłumaczeń, niezależnie od stopnia trudności tłumaczonych dokumentów. W usługach tłumaczeń oprócz dokumentacji urzędowych klienci mogą znaleźć również tłumaczenie reklam oraz innych artykułów, w tym materiałów konferencyjnych. Biuro tłumaczeniowe pracuje z doświadczoną ekipą tłumaczy, którzy mogą przetłumaczyć dokumenty z takich języków, jak między innymi czeski, hiszpański, szwedzki, czy też wiele innych.
Kategoria:

Rzetelnie przetłumaczony tekst, stanowi istotną kwestię, dzięki której informacja jest w stu procentach zrozumiała. Z tego właśnie względu, tłumaczenie, musi być perfekcyjne, bezbłędne oraz fachowe. Nie ma tu miejsca na pomyłki. Moje duże doświadczenie, wpływa na szybką oraz profesjonalną realizację zlecenia. Moją specjalizacją jest język niderlandzki. Tłumaczenia zawsze wykonywane są na czas, nie występują żadne opóźnienia w tym temacie. Przy stałej współpracy można indywidualnie negocjować cenę.
Kategoria:

Jeśli szukają Państwo firmy, która profesjonalnie wykona tłumaczenie tekstu specjalistycznego – zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Behlert! Behlert zrzesza specjalistów w różnych dziedzinach nauki. Władają oni blisko 30 językami, używanymi na całym świecie. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno znaleźć obecnie firmy, które szybko i rzetelnie wykonają tłumaczenia prawnicze. Teksty z dziedziny prawa i administracji są wyjątkowo trudne w przekładzie, bowiem wymagają od tłumacza nie tylko biegłej znajomości języka, ale także orientowania się w tematyce prawniczej swojego kraju i państwa, którego obostrzeń dotyczy tłumaczony tekst. Należy także zdawać sobie sprawę z tego, jak poprawnie przełożyć wszelkie terminy prawnicze, pojawiające się w tekście. Naszą usługę tłumaczeń tekstów prawniczych kierujemy głównie do instytucji państwowych, uniwersytetów oraz studentów prawa. Zapraszamy na behlert.pl!
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl