Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25455
415
7
66290

Chorwacja24.info


 
Opis Praktyczne informacje dla turystów planujących pobyt w Chorwacji. Opisy zabytków i innych atrakcji turystycznych w najpopularniejszych miastach i na wyspach. Recenzja najciekawszych zabytków, parków krajobrazowych, punktów widokowych. Opisy najlepiej ocenianych campingów z podziałem na regiony Chorwacji, oceny i komentarze zdjęcia i filmy wideo z Chorwacji a także czternastodniowa prognoza pogody dla poszczególnych miast w Chorwacji. Wszystko to znajduje się w zasobach naszego serwisu zachęcającego do spędzenia wakacji w Chorwacji. Stale aktualizowane informację oraz bogate forum wymiany doświadczeń pomoże w optymalnym zaplanowaniu wakacyjnego wyjazdu.

 

Słowa kluczowe chorwacja   turystyka   podróż   wakacje   adriatyk   urlop
Url http://www.chorwacja24.info
Kategorie Sport Turystyka > Przewodniki
Sport Turystyka > Serwisy turystyczne
Sport Turystyka > Wczasy i wakacje
Data wpisu Apr 24, 2014
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 5.00 (max. 5)
Ilość ocen: 3

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Sport Turystyka > Przewodniki
Jeśli Twoim podstawowym celem jest podróż do Marsylii to jest to najpiekniejsze z francuskich miast. Portal ten zaprezentuje Tobie najistotniejsze miejsca tego miasta. Marsylia znane jest z cudownych zabytków oraz nadwyraz niesamowitej historii. Tutaj wspomnijmy, że Marsylia to tak naprawdę jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w całym kraju z uwagi na okoliczne miasta jak Menton lub Monako.
Kategoria:

Lonely Planet - przewodniki turystyczne DiscoveryPlanet.pl - kup przewodnik turystyczny w księgarni internetowej posiadającej w ofercie m.in. przewodniki Lonely Planet, DK Wiedza i Życie, Rough Guides, National Geographic i Wallpaper. Wszystkie przewodniki posiadamy w ciągłej sprzedaży. Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę i bezpłatną dostawę już przy minimalnym zamówieniu. Odwiedź nasz sklep internetowy i kup jeden z przewodników po świecie. Najlepszy przewodnik turystyczny po Barcelonie, Rzymie, Hiszpanii, Indiach, Chinach, Tajlandii i wielu innych krajach.
Kategoria:

Jeśli czekasz na podróż swego życia to być może odwiedzając naszą stronę wybierzesz miejsce docelowe tejże podróży. Przedstawimy Ci w najdrobniejszych szczegółach największy kompleks świątyń na świecie. Dosyć obszernie przedstawiamy cała historię tych niezwykłych budowli. Robimy wszystko co w naszej mocy aby obiektywnie przedstawić Wam niezwykłość tej części Azji, w której znajduje się kompleks. Nasza witryna to specyficzny przewodnik, który w znacznym stopniu pomoże Ci zaplanować daleką wyprawę w najdrobniejszych szczegółach.
Kategoria:

Praktyczne informacje dla turystów planujących pobyt w Chorwacji. Opisy zabytków i innych atrakcji turystycznych w najpopularniejszych miastach i na wyspach. Recenzja najciekawszych zabytków, parków krajobrazowych, punktów widokowych. Opisy najlepiej ocenianych campingów z podziałem na regiony Chorwacji, oceny i komentarze zdjęcia i filmy wideo z Chorwacji a także czternastodniowa prognoza pogody dla poszczególnych miast w Chorwacji. Wszystko to znajduje się w zasobach naszego serwisu zachęcającego do spędzenia wakacji w Chorwacji. Stale aktualizowane informację oraz bogate forum wymiany doświadczeń pomoże w optymalnym zaplanowaniu wakacyjnego wyjazdu.
Kategoria:

Serwis BESTMAP jest internetowym sklepem turystycznym, który posiada w swojej ofercie różnego rodzaju literaturę podróżniczą. W asortymencie sklepu znajdują się mapy i przewodniki turystyczne, a także globusy, plany miast, atlasy i albumy krajobrazowe. To doskonałe miejsce dla każdego, kto lubi aktywny wypoczynek i zwiedzanie za pomocą samochodu. Na pewno każdy wybierze coś dla siebie, ponieważ nasze produkty pochodzą jedynie od najlepszych wydawnictw.
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl