Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
22898
415
11
65544


 
Opis Centrum stomatologiczne Welldent specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług stomatologicznych. Wykwalifikowani stomatolodzy oferują leczenie z zakresu stomatologii sportowej, chirurgii stomatologicznej, a także stomatologii estetycznej. Obiekt wyposażony jest w zaawansowane technologie medyczne. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą!

 

Słowa kluczowe stomatolog wrocław   dentysta wrocław   ortodonta wrocław   protetyka wrocław
Url http://welldent.wroclaw.pl/
Kategorie Zdrowie Uroda > Gabinety
Zdrowie Uroda > Medycyna
Zdrowie Uroda
Data wpisu Jan 13, 2020
 


Oceń wpis   Do ulubionych   Poinformuj   Raportuj zły wpis  

Średnia ocen: 0.00 (max. 5)
Ilość ocen: 0

Jak głosujesz ?


Inne wpisy w kategorii: Zdrowie Uroda > Gabinety
Znalezienie dobrego okulisty nie jest wcale takie łatwe, jednakże w Centrum Medycznym Kaszubska pracują tylko profesjonaliści. W rozległej ofercie klienci będą mogli zapisać się na leczenie takich przypadków, jak chociażby jaskra, będą mogli również skorzystać z oferty diagnostyki oczu i wybrania szkieł do okularów. Wszystkie badania przeprowadzane są w bezpieczny, dogodny dla pacjentów sposób. W podstronie Gabinet użytkownicy mogą zobaczyć zdjęcia z wnętrza ośrodka oraz zaznajomić się z informacjami na temat posiadanego sprzętu. Na oficjalnej witrynie Centrum Medycznego znajduje się też oferta medycyny estetycznej.
Kategoria:

KSE Karina i Maciej Drosd oferuje usługi dentystyczne z zakresu: stomatologia estetyczna (licówki ceramiczne, korony ceramiczne, inlay, olany, wybielanie zębów), protetyka (protezy i mosty, implantologia (implanty oraz chirurgia szczękowa i stomatologiczna), stomatologia zachowawcza (próchnica, paradontoza, leczenie paradontozy i choroby przyzębia i dziąseł), ortodoncja (aparaty ortodontyczne, leczenie wady zgryzu). Klinika mieści się w Toruniu, ale leczymy również pacjentów z takich miast jak: Włocławek, Bydgoszcz, Brodnica, Grudziądz, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Olsztyn czy też Katowice
Kategoria:

Przychodnia Spółka Lekarska Sp. z o. o. działa w Warszawie i realizuje każde normy postulowane przez UE. Zaistniała w 1991 roku i do dziś podstawowym zadaniem personelu Spółki jest obsługa lekarska pacjentów bez względu na ich wiek. Zakres usług Spółki mieści diagnostykę i analizy lekarskie, kardiologię, laryngologię, neurologię, pulmonologię, okulistykę, urologię, ginekologię, psychiatrię, jak również wiele innych. Realizuje diagnozy i analizy, a także oferuje wizyty w poradni internistycznej, zdrowia psychicznego, chorób zakaźnych i tropikalnych oraz pracowni mykologicznej. Spółka Lekarska prowadzi internetową i telefoniczną rejestrację wizyt. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
Kategoria:

Centrum optyki to specjalistyczna firma, wiążąca praktykę z innowacyjnymi technologiami w zakresie ochrony wzroku. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, oferuje ogromny wybór niezawodnych szkieł, nowoczesnych opraw okularów korekcyjnych, soczewek oraz okularów słonecznych. Klienci, którzy decydują się na korzystanie z usług firmy są otoczeni kontrola fachowych znawców, w tym lekarzy, okulistów oraz optyków. Dzięki temu również szkła, jak i oprawki są idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb nabywcy.
Kategoria:

Jestem stomatologiem specjalizującym się w małoinwazyjnej chirurgii stomatologicznej. Szczególnie interesuje mnie uzyskiwanie idealnych efektów estetycznych w leczeniu protetycznym na implantach oraz pokrywanie recesji dziąsłowych i leczenie ubytków tkanek wokół zębów w przebiegu zapaleń przyzębi
Kategoria:
(c) 2006-2016 szukaj24.pl