Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21223
415
34
65006

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo

Wpisy
Sortowanie :
Wełna mineralna WINEZONE to bardzo skuteczny materiał służący do izolacji cieplnej i akustycznej w budownictwie.

Produkowana z najnowszej generacji włókien szklanych wełna mineralna WINEZONE doskonale sprawdza się jako izolator termiczny, a przy tym gwarantuje wysoką odporność ogniową warstwy ocieplenia oraz ogranicza emisję hałasu i tłumi drgania.
Kategorie:

Data dodania: Sep 29, 2008 Wejść: 3 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma JapoElectric działa w Warszawie. Wykonujemy prace w zakresie:
inteligentne instalacje elektryczne (inteligentny dom), tradycyje instalacje elektryczne, okablowanie, sieci strukturalne, sieci teletechniczne, linie kablowe i napowietrzne zasilające budynki, instalacje RTV - SAT, instalacje alarmowe, okablowanie systemów kina domowego
Kategorie:

Data dodania: Sep 22, 2008 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

563. Home
szklarnie nowe i uzewanej,kassenbouw,en kassensloop,Budowę szklarni rozpoczynamy od przygotowania terenu oraz pomiarów. Pierwszym etapem są fundamenty. Po przeprowadzeniu dokładnych pomiarów wstawiane są słupy i płyty fundamentowe (ewentualnie fundament może być lany). Rozmiary słupów i płyt dobierane są na podstawie projektu szklarni i łączone ze sobą za pomocą specjalnie przygotowanych śrub i elementów łączących.
Następnym etapem jest konstrukcja szklarni. Składa się ona przede wszystkim ze stalowych, galwanizowanych słupów i kratownic. Rozmiary słupów i kratownic są dobierane w zależności od założonego w projekcie obciążenia szklarni (wiatrem, śniegiem, roślinami, instalacjami). Do konstrukcji mocujemy aluminiowe drzwi (przesuwane, rozsuwane) i ocynkowane metalowe lub aluminiowe rynny.
Gdy szkielet konstrukcji jest gotowy przechodzimy do szklenia. Ten etap rozpoczynamy od szklenia dachu (szkłem zwykłym lub hartowanym) a następnie ścian bocznych i szczytowych. Rozmiary tafli szkła przygotowujemy pod konkretny projekt szklarni. Ściany szklone są podwójnym szkłem. Kolejny etap to montaż centralnego ogrzewania. Oprócz standardowego ogrzewania dolnego i górnego na życzenie klientów montujemy również ogrzewanie wegetacyjne oraz pod rynnowe (wytapianie śniegu).
Montaż kurtyny cieniującej to jeden z końcowych etapów budowy szklarni. Materiał i mechanizm cieniujący dobierany jest w zależności od potrzeb klienta - rodzaju uprawy
Kategorie:

Data dodania: Sep 18, 2008 Wejść: 4 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Serwis toreuse.pl jest to darmowy serwis ogłoszeniowo - informacyjny, w którym znaleźć można nowe i używane maszyny, urządzenia i narzędzia wielu, czasami bardzo odmiennych od siebie, branż oraz części zamienne do nich pogrupowane w tematycznie czytelne, przejrzyste i jasne kategorie.
Kategorie:

Data dodania: Sep 18, 2008 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi tartaczne na terenie całej Polski - dojedziemy w każde wskazane przez Klienta miejsce. Wysoki poziom wykonywanych usług. Tartak przewoźny z najlepszymi trakami firmy WoodMizer. Szybki dojazd na miejsce oraz tania usługa przecierania drewna itp. Usługi Tartaczne Marcin Błaszyk. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Sep 18, 2008 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Ogrom zalet inteligentnych systemów sterowania domem sprawiły, że tematyka automatyki budynków stała się coraz bardziej popularna. W odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie powstał portal InteligentnyDOMek, którego głównym zadaniem jest dostarczanie kompleksowych informacji z zakresu automatyki budynku. Przystępny język, aktualność oraz bogactwo informacji sprawiły, że portal zyskuje popularność nie tylko wśród profesjonalistów, lecz również zwykłych użytkowników.
Kategorie:

Data dodania: Sep 13, 2008 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalne pogotowie kanalizacyjne 24h, czyszczenie i udrożnienia kanalizacji, czyszczenie pionów i poziomów kanalizacyjnych. Indywidualne podejście do klienta.Profesjonalny sprzęt.Szybki dojazdna terenie województwa mazowieckiego
607 206 609; 22-771 98 86
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2008 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Debruk

ul.Żabińskiego 19
02-795 Warszawa Zajmujemy się układaniem kostki brukowej od A do Z oraz pracami hydraulicznymi w zakresie odwodnienia terenu. Posiadamy bogate doświadczenie i zespół niezawodnych fachowców, dla których największe znaczenie ma bezbłędnie wykonana praca i terminowość.

Stała i wieloletnia współpraca z wiodącymi producentami materiałów budowlanych owocuje konkurencyjnymi cenami.


Telefon: 600 605 850
E-mail : biuro@debruk.pl
ul.Żabińskiego 19
02-795 Warszawa

Telefon: 600 605 850
E-mail : biuro@debruk.pl
Kategorie:

Data dodania: Sep 6, 2008 Wejść: 6 Ranking: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Komentarze Ranking

W branży parkieciarskiej pracujemy już od 1995 roku, wiec
można powiedzieć że wiemy w tym temacie bardzo dużo. Służymy swym
klientom fachowym doradztwem.

Wykonujemy usługi w zakresie;
- układanie desek, parkietu, mozaiki, paneli
- cyklinowanie, malowanie,
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2008 Wejść: 4 Ranking: 4.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Zapraszamy na strony firmy AUTOMATYKA DO BRAM - RAKSTAL KRAKÓW. Zajmujemy się profesjonalnym montażem i sprzedażą automatyki do bram na terenie Krakowa i okolic. W naszej ofercie znajdą Państwo automatykę do bram przesuwnych, automatykę do bram skrzydłowych i garażowych, piloty, nadajniki i centrale sterujące, blokady i szlabany. W okresie naszej działalności zrealizowaliśmy wiele różnych zleceń i możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią wśród wszystkich naszych klientów.
Kategorie:

Data dodania: Aug 29, 2008 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: [<< Pierwsza] [< Poprzednia] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl