Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
21281
415
5
65012

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Budownictwo > Rekuperatory

Wpisy
Sortowanie :
Letnie dni są gorące, wilgotne i trudne do zniesienia, jeśli nie masz skutecznego sposobu na ochłodzenie domu. Instalacja klimatyzatora centralnego to doskonały sposób na zapewnienie komfortu w domu w miesiącach letnich. Dzisiejsze centralne klimatyzatory są bardziej efektywne, trwałe i przyjazne dla środowiska niż kiedykolwiek wcześniej. Zapraszamy do kontaktu z firmą Open Power z Białegostoku
Kategorie:

Data dodania: Oct 10, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma Kylos zajmuje się głównie montażem oraz serwisem urządzeń oraz systemów klimatyzacyjnych jak również wentylacyjnych i pompami ciepła. Głównym obszarem świadczenia usług przez firmę Kylos jest województwo małopolskie oraz województwo śląskie.
Oferujemy atrakcyjne rabaty i wysokiej jakości urządzenia renomowanych producentów między innymi Samsung, LG, GREE, Rotenso. Zapraszamy do kontaktu
Kategorie:

Data dodania: May 18, 2017 Wejść: 1 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Od ponad piętnastu lat jesteśmy dystrybutorem klimatyzacji. W ciągu tych kilkunastu lat z firmy lokalnej staliśmy się firmą o zasięgu ogólnopolskim. Jesteśmy partnerem handlowym topowych marek: LG, ROTENSO, MITSUBISHI, SAMSUNG oraz VIVAX. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć kompleksowo w instalacje budowlane każdą inwestycje. Oferujemy rury miedziane w otulinie, wsporniki, akcesoria montażowe itp.
Kategorie:

Data dodania: Dec 21, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasza firma zajmuję się odnawialnymi źródłami energii od kilkunastu lat. Instalujemy takie instalacje jak pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, elektrownie wiatrowe. Nasza firma zajmuję się również termowizją, rekuperatorami, ocieplaniem przy użyciu pianki poliuretanowej. Gwarantujemy kompleksowa usługę, od pomocy przy złożeniu wniosku do procesu instalacji. Szukasz kompleksowej pomocy – zgłoś się do nas. Zapraszamy na naszą stronę.
Kategorie:

Data dodania: Mar 13, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oferujemy usługi w zakresie projektowania i montażu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła. Proponujemy szeroką ofertę usługową obejmującą indywidualne rozwiązania dla wszelkiego rodzaju pomieszczeń biurowych, domów, mieszkań, lokali usługowych, obiektów przemysłowych i innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Zapewniamy specjalistyczne doradztwo, kompleksowy montaż urządzeń oraz pełny serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.
Kategorie:

Data dodania: Feb 9, 2015 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Trigeo to szybko rozwijająca się firma, zajmująca się rozpowszechnianiem nowych technologii grzewczych i wentylacyjnych działających w oparciu o tak zwaną zieloną energię.

Firma wykonuje odwierty geologiczne na potrzeby gruntowych pomp ciepła, instaluje rekuperatory, kolektory słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne.

Wszystkie czynności wykonywane są tylko przez pracowników Trigeo, bez zaangażowania firm podwykonawczych.
Kategorie:

Data dodania: Nov 2, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W dzisiejszych czasach coraz więcej słyszymy o klimatyzacji. Jest to spowodowane coraz większym zainteresowaniem wśród klientów, którzy stopniowo przekonują się do tego typu urządzeń.
Dzisiejsza klimatyzacja ma za zadanie nie tylko chłodzić w upalne lata ale także ogrzewać pomieszczenia w chłodne wieczory.
Najnowocześniejsza technologia DC INVERTER zastosowana podczas produkcji klimatyzacji pozwala nie tylko ograniczyć hałas ale przede wszystkim zminimalizować koszty eksploatacji.

Firma Klimat-CENTER jest przedsiębiorstwem działającym w branży już kilka lat, stale rozwijamy swoją wiedzę aby rozwiązania dobrane przez nas były najlepsze z możliwych.
Zajmujemy się kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu doboru oraz montażu klimatyzacji.
Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia oraz okolic.
Najlepszą naszą rekomendacją są setki zadowolonych klientów
Zapraszamy do współpracy.
Zespół Klimat-CENTER
Kategorie:

Data dodania: Oct 24, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Oszczędny styl życia to dla wielu osób ważna sprawa. Dlatego dobrze spowodować by również nasze mieszkania były schludne, zdrowe i oszczędne. Pomogą nam w tym centrale wentylacyjne, jakie można kupić w specjalnych przedsiębiorstwach trudniących się sprzedawaniem i montażem rekuperatorów. Dobrą rzeczą jest rekuperator, jaki pomaga w porządny sposób wymóc na wentylacji odzyskiwanie ciepłoty z wydalanego powietrza, które może jeszcze posłużyć do różnych celów w naszym mieszkaniu. Podobne rekuperatory są doskonałym sposobem na oszczędności w nowych domach. Domy są drogie i trudne do utrzymania dlatego warto żeby nasza wentylacja była kontrolowana i pomagała nie tylko wywiewać grzanie z mieszkania, ale również wykorzystać je, do czego używana jest rekuperacja. Czasami wentylacja mechaniczna może być objęta odrębnymi nakazami, których trzeba się pilnować aby móc swobodnie zamieszkiwać dany dom. Dobrze dowiedzieć się nieco więcej na temat rekuperacji i wszystkiego co możesz nią osiągnąć, i jak wiele można zaoszczędzić stosując podobny system rekuperacji w swoim mieszkaniu.
Kategorie:

Data dodania: Mar 7, 2014 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jeśli poszukujesz profesjonalnie zorganizowanej hurtowni, która zajmuje się sprzedażą urządzeń, artykułów oraz wyposażenia do chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji - zaznajom się z ofertą firmy Ampar Klima Sp. z o.o. z Mikołowa. Działamy na rynku od wielu lat oraz stworzyliśmy kompletną ofertę, która skierowana jest do wykonawców oraz firm, które zajmują się montażem klimatyzacji i wentylacji. Proponujemy całościową obsługę i służymy fachowym doradztwem. Dzięki wieloletniej kooperacji z renomowanymi producentami, dysponujemy najlepszymi urządzeniami, które umożliwiają najwyższy komfort używania oraz niezawodność eksploatacji. Chcąc dotrzeć do szerszej grupy kontrahentów stworzyliśmy specjalistyczny sklep internetowy. Odwiedź naszą stronę:
Kategorie:

Data dodania: Jan 4, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Aby w domu było ciepło i powietrze było czyste, trzeba zamontować specjalne wentylatory. To specjalistyczne narzędzia do wentylowania budynków z równoczesnym pobraniem ogrzewania w mieszkaniu. Podobne wentylatory produkuje oraz instaluje przedsiębiorstwo Comair. Dobrze korzystać z tej oferty jeśli pragniemy by domowa wentylacja pracowała bezproblemowo przez mnóstwo lat, co jest sprowokowane najwyższą jakością materiałów i sposobów użytych przy produkcji wentylacji oraz ich profesjonalnym zainstalowaniem w domu klienta.
Kategorie:

Data dodania: Dec 16, 2013 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl