Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25273
415
12
66215

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Wpisy
Sortowanie :
Kiedy konkretny przedsiębiorca odwiedza nasze biuro rachunkowe w Rybniku, analizujemy dla niego bardzo dokładnie wszystkie oferty rynkowe. Jako że mamy dostęp do wszystkich promocji, często możemy proponować obniżone marże bądź klient może oczekiwać, że będzie mniej formalności do załatwienia. Leasing może dotyczyć na przykład: quadów, motocykli, samochodów osobowych, dostawczych, czy ciężarowych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Powody dlaczego warto kupić nieruchomośc na Cyprze. Wjazd bezwizowy dla obywateli Polski i innych krajów europejskich, Ceny nieruchomości na Cyprze Północnym są wielokrotnie niższe niż w Europie i odpowiednio na Cyprze Południowym, Łatwość otwarcia rachunku bankowego i uzyskania zezwolenia na pobyt dla całej rodziny, Brak pytań ze strony służb skarbowych dotyczących pochodzenia środków na zakup nieruchomości, Wysokie dochody z wynajmu mieszkań za wynajem długo- lub krótkookresowy, Gwarantowane bezpieczeństwo dla całej rodziny, brak przestępczości w kraju, Edukacja międzynarodowa w brytyjskich i amerykańskich szkołach wyższych i uniwersytetach od 8000 zł rocznie, Ponad 300 słonecznych dni w roku i 9 miesięcy sezonu pływackiego z temperaturami wody morskiej do +29°C.
Kategorie:

Data dodania: Apr 4, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na portalu pit-37.online dowiedzieć się można wszystko na temat formularza PIT-37, który jest deklaracją podatkową przeznaczoną dla osób fizycznych, które w roku podatkowym poprzedzającym rok złożenia zeznania osiągnęły dochody opodatkowane na zasadach ogólnych i z uwzględnieniem skali podatkowej. Wypełnione na stronie pit-37.online dokumenty są przekazywane do kontroli skarbowej, zapewniane jest także Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO).
Kategorie:

Data dodania: Feb 3, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W ofercie biura rachunkowego Support Poznań są kompleksowe usługi z zakresu kadr i płac, w tym prowadzenie akt osobowych, kart wynagrodzeń i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy. Oferta biura rachunkowego Support Poznań kierowana jest głównie do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz firm.
Kategorie:

Data dodania: Mar 24, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z firmą Gravis Rachunkowość i Podatki Sp. z o.o masz pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach. Księgowość jest prowadzona w sposób bezpieczny i rzetelny. Biuro rachunkowo-podatkowe zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów, również prowadzi kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS. Gravis kontroluje na bieżąco wykorzystanie urlopów pracowniczych oraz kontroluje ważność okresowych badań lekarskich pracowników.
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

INITO to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje kompleksową obsługę w zakresie prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Z przyjemnością zdejmiemy z Twoich barków ciężar doszkalania się z nowych przepisów i regulacji. Zostaw to nam! Zajmij się rozwojem swojej firmy! Prowadzimy księgowość oraz kadry i płace. Pomagamy także założyć firmy i rozliczyć VAT w krajach UE. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Feb 2, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Profesjonalną obsługę księgową dla małych i dużych firm w Poznaniu zapewnia Biuro księgowe MBJ BIZNES. Zapraszamy osoby prowadzące już działalność, jak i dopiero rozpoczynające przygodę z biznesem. Zapewniamy kompleksowe i kompetentne wsparcie w oparciu o nowoczesne narzędzia. Usługi księgowe obejmują obszary: kadry i płace, nadzór księgowy oraz obsługę cudzoziemców. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, czego potwierdzeniem jest świadectwo kwalifikacyjne MF oraz ubezpieczenie OC. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia z całą ofertą.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi księgowe, badanie bilansu oraz audyt oferuje Kancelaria Biegłych Rewidentów Księga Sp. z o.o. w Katowicach. Nasza wieloletnia praktyka i doświadczeni specjaliści, gwarantują rzetelność, terminowość, nowoczesność i profesjonalizm. Oferta obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz szeroki wachlarz innych usług księgowych i rachunkowych. Zapraszamy do współpracy - jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu.
Kategorie:

Data dodania: Nov 12, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Biuro Rachunkowe Sigma Bis, które mieści się w Kobyłce w województwie mazowieckim, oferuje wysokiej jakości usługi dla firm polskich i z kapitałem zagranicznym, różnorodnego rodzaju spółek i firm jednoosobowych. Zajmujemy się całościową obsługą księgową, obsługą kadrowo-płacową, a również doradztwem podatkowym. Posiadamy zespół ekspertów o rozległych kwalifikacjach, którzy nieprzerwanie poszerzają swoje umiejętności. Rozporządzamy nowoczesnymi systemami księgowymi. Nasze usługi przeprowadzamy terminowo oraz rzetelnie. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.
Kategorie:

Data dodania: Nov 5, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl