Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Biznes Ekonomia > Biura rachunkowe

Wpisy
Sortowanie :
Decydując się na pełną obsługę księgową w Katowicach za pośrednictwem naszej firmy Tactis, zyskasz szybszy rozrost oraz stabilniejszą sytuację finansową. Jako kancelaria prawna, kancelaria podatkowa oraz biuro rachunkowe z Katowic posiadamy ogromne doświadczenie w zakładaniu i prowadzeniu pełnej księgowości każdego rodzaju firm. Zajmujemy się wszystkimi usługami księgowymi i rachunkowymi, wprowadzając cit compliance w Katowicach oraz prowadząc opracowanie polityki rachunkowości.
Kategorie:

Data dodania: Apr 11, 2023 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Usługi księgowe naszego biura rachunkowego JWW Sp. z o. o. we Wrocławiu obejmują m.in. obsługę kadr i płac, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów. Prowadzimy księgowości dla ryczałtów, działalności gospodarczych oraz różnego rodzaju spółek. Naszą misją i głównym celem jest to, aby firmy – zarówno małe, średnie, jak i te największe miały dzięki naszej pracy poczucie zapewnienie stabilności. Nasza codzienna praca oparta jest na szerokiej wiedzy naszych pracowników, ich rzetelności i profesjonalizmie. Nasze ponad 25- letnie doświadczenie pozwala nam rozliczanie podmiotów gospodarczych zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Dołączyliśmy do grupy Alliott Global Alliance. Powoduje to, że pozostajemy w stałym kontakcie ze specjalistami z innych dziedzin. Są to osoby znające się na konsultingu, doradztwie podatkowym, prawie oraz finansach. Korzystając z wielu nowoczesnych narzędzi staramy się, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. W 2022 roku JWW Biuro Rachunkowe dołączyło do grona członków Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej. Dzięki temu przedsiębiorcy z Polski i Szwajcarii zyskają fachową pomoc, która dotyczy współpracy biznesowej między tymi krajami. Nasze biuro rachunkowe we Wrocławiu oferuje usługi, odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych Klientów. Sprawdź pełną ofertę dostępnych usług w JWW i zobacz w jakiej dziedzinie możemy ci pomóc. Skontaktuj się z nami i ustalmy szczegóły działań najlepszych dla Twojej firmy. Przekonaj się już dziś co możemy dla ciebie zrobić.
Kategorie:

Data dodania: Sep 30, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Masz świetnie prosperującą firmę? Kochasz swoją pracę i jesteś dobry w tym, co robisz? Jedyny problem stanowią rachunkowość, kadry i roczne rozliczenia PIT? Jeśli to Twoje jedyne zmartwienie, to zaraz się nim zajmiemy! Jesteśmy biurem księgowym z dużym doświadczeniem. Obsługujemy małe i większe przedsiębiorstwa. Mamy dwie lokalizacje — Katowice i Zawiercie. W razie jakichkolwiek pytań — zadzwoń!
Kategorie:

Data dodania: Sep 8, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Kiedy konkretny przedsiębiorca odwiedza nasze biuro rachunkowe w Rybniku, analizujemy dla niego bardzo dokładnie wszystkie oferty rynkowe. Jako że mamy dostęp do wszystkich promocji, często możemy proponować obniżone marże bądź klient może oczekiwać, że będzie mniej formalności do załatwienia. Leasing może dotyczyć na przykład: quadów, motocykli, samochodów osobowych, dostawczych, czy ciężarowych.
Kategorie:

Data dodania: Jun 22, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Powody dlaczego warto kupić nieruchomośc na Cyprze. Wjazd bezwizowy dla obywateli Polski i innych krajów europejskich, Ceny nieruchomości na Cyprze Północnym są wielokrotnie niższe niż w Europie i odpowiednio na Cyprze Południowym, Łatwość otwarcia rachunku bankowego i uzyskania zezwolenia na pobyt dla całej rodziny, Brak pytań ze strony służb skarbowych dotyczących pochodzenia środków na zakup nieruchomości, Wysokie dochody z wynajmu mieszkań za wynajem długo- lub krótkookresowy, Gwarantowane bezpieczeństwo dla całej rodziny, brak przestępczości w kraju, Edukacja międzynarodowa w brytyjskich i amerykańskich szkołach wyższych i uniwersytetach od 8000 zł rocznie, Ponad 300 słonecznych dni w roku i 9 miesięcy sezonu pływackiego z temperaturami wody morskiej do +29°C.
Kategorie:

Data dodania: Apr 4, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Na portalu pit-37.online dowiedzieć się można wszystko na temat formularza PIT-37, który jest deklaracją podatkową przeznaczoną dla osób fizycznych, które w roku podatkowym poprzedzającym rok złożenia zeznania osiągnęły dochody opodatkowane na zasadach ogólnych i z uwzględnieniem skali podatkowej. Wypełnione na stronie pit-37.online dokumenty są przekazywane do kontroli skarbowej, zapewniane jest także Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO).
Kategorie:

Data dodania: Feb 3, 2022 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

W ofercie biura rachunkowego Support Poznań są kompleksowe usługi z zakresu kadr i płac, w tym prowadzenie akt osobowych, kart wynagrodzeń i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy. Oferta biura rachunkowego Support Poznań kierowana jest głównie do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz firm.
Kategorie:

Data dodania: Mar 24, 2021 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia do usuniecia
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Z firmą Gravis Rachunkowość i Podatki Sp. z o.o masz pewność, że Twoje finanse są w dobrych rękach. Księgowość jest prowadzona w sposób bezpieczny i rzetelny. Biuro rachunkowo-podatkowe zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów, również prowadzi kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS. Gravis kontroluje na bieżąco wykorzystanie urlopów pracowniczych oraz kontroluje ważność okresowych badań lekarskich pracowników.
Kategorie:

Data dodania: Feb 10, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

INITO to nowoczesne biuro rachunkowe, które oferuje kompleksową obsługę w zakresie prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Z przyjemnością zdejmiemy z Twoich barków ciężar doszkalania się z nowych przepisów i regulacji. Zostaw to nam! Zajmij się rozwojem swojej firmy! Prowadzimy księgowość oraz kadry i płace. Pomagamy także założyć firmy i rozliczyć VAT w krajach UE. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Feb 2, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl