Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25648
415
9
66343

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > AGD RTV > Video

Wpisy
Sortowanie :
Skorzystaj z oferty na streaming na żywo, live i podziel się najważniejszymi wydarzenia z firmy z innymi! Realizuj firmowe eventy, szkolenia, wywiady, a także konferencję w sieci poprzez Streaming na żywo, live - wykorzystaj do tego kanały youtube, facebook, livestream czy vimeo. Sprawdź ofertę firmy Streaming dla Firm z Warszawy (województwo mazowieckie) wchodząc na jej stronę www - niskie ceny a także bogata oferta usług, obejmująca także nagrania reklam video.
Kategorie:

Data dodania: Nov 17, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Postaw na urozmaicenie swoich wywiadów, nagrań, programów na YouTube i reklam! Wynajmij studio filmowo-fotograficzne już dziś i zrealizuj swoje projekty w profesjonalnym miejscu, wyposażonym w najnowsze sprzęty. Wszystko dzięki Studio StreamOnline z Warszawy. Możesz wynająć powierzchnię studyjną wraz z green screenem, miejscem dla publiczności, lożą dla VIPów na antresoli oraz reżyserką. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Nasz zespół tworzą ambitni ludzie nieustannie dążący do podnoszenia swoich kwalifikacji. Potrafimy dostosować się do wysokich oczekiwań klientów pracując na różnych płaszczyznach. Tworzymy ujęcia zarówno plenerowe jak i te w studio. Dużym bądź mniejszym, które posiadamy. Tworzymy ujęcia na blue box oraz green box. Tworząc rejestrację także w planie amerykańskim. Współpracujemy ze znanymi z telewizji oraz radia lektorami.
Kategorie:

Data dodania: Nov 9, 2017 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Velvet Hertz to firma, której oferta cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Nic w tym dziwnego, albowiem od kilku lat oferuje ona wszystkim swoim klientom wysokiej jakości system użytkowej elektroniki domowej czy też audio. Z całą pewnością jeśli chcesz cieszyć się takimi usługami w swoim mieszkaniu już dziś powinieneś wybrać ofertę firmy Velvet Hertz. Jednostka Velvet Hertz dba nie tylko o indywidualnych klientów, ale także zapewnia usługi komercyjne. Świadczy usługi dla hoteli, pensjonatów, barów, czy też szkół. Usługi firmy Velvet Hertz to nie tylko wysoka jakość, nowoczesność i innowacyjność, ale także niska cena, na którą nas po prostu zawsze stać.
Kategorie:

Data dodania: Aug 16, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

OneLoveMovie to nie tylko grupa ludzi zajmująca się filmowaniem wydarzeń, ale również zgrany zespół. Dzięki temu każde wyzwanie, którego się podejmują, doprowadzają do końca. Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Wykorzystują wysokiej jakości sprzęt i tworzą wspaniałe dzieła. Ich kamerzysta przykłada się do wykonania zadania, nagrywając niezapomniane chwile.
Kategorie:

Data dodania: Jul 29, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Produkujemy filmy promocyjne dla firm z Poznania i okolic. Zajmujemy się profesjonalną produkcją filmową oraz animacją 2d i 3d na potrzeby promocji małych i średnich firm produkcyjnych i usługowych. Tworzymy spoty reklamowe i filmy reklamowe przeznaczone do emisji w internecie i telewizji. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do skorzystania z naszej oferty.
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Minix Warszawa serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojej strony internetowej. Minix to renomowana marka na rynku, dlatego z czystego sumienia można polecić ich usługi. Do podstawowych usług tego serwisu należy sprzedaż Minix Smart TV. W ofercie znajduje się również bramka Pap2t, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych i niskich cenach. Przesyłka kurierska jest błyskawiczna i również bardzo tania. Nie zwlekaj, tylko zamów produkty Minix już dziś, a na pewno tego nie pożałujesz, a możesz dodatkowo zyskać.
Kategorie:

Data dodania: May 10, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Firma zaprasza do zapoznania się z ofertą na nowoczesny podsłuch telefonu GSM. Spyphone Polska - specjalizacja to wysokiej klasy oprogramowanie Spyphone, podsłuch telefonu komórkowego. Zobacz link do strony i sprawdź co polecamy na naszej stronie. Zapoznaj się z ofertą na renomowane podsłuchy GSM, trudny do wykrycia podsłuch telefonu komórkowego. Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem - podsłuch na telefon, niezawodny podsłuch GSM.
Kategorie:

Data dodania: Jan 13, 2015 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Film promocyjny Opole to także skuteczne i fachowe filmy szkoleniowe, dokumentalne, instruktażowe oraz korporacyjne. Realizujemy filmy na imprezy targowe, prezentacje, strony internetowe oraz pokazy premierowe. Ponadto wykonujemy zdjęcia lotnicze. Nasz doświadczony fotograf wykona także zdjęcia i filmy okolicznościowe. Ponadto wykonujemy i projektujemy fotoksięgi, fotoalbumy, fototapety oraz obrazy. Zapraszamy na bartosikstudio.pl
Kategorie:

Data dodania: Mar 3, 2014 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Marzysz o tym, by Twoje wesele było niezapomniane? Nie chcesz kolejnej oklepanej ceremonii według utartych schematów? Wystarczy, że wynajmiesz solidną firmę weselną, która sprawi, że Twoje wesele będzie najbardziej wyjątkowe, jak tylko jest to możliwe. Dzięki dobrej jakości nagrania na odpowiednich nośnikach Twoje wesele będzie wspaniale wspominane nie tylko przez Was, Państwa młodych, ale przede wszystkim przez długie lata przez Waszych gości. Takie właśnie wesele pomożemy Ci zorganizować, wszystko sfilmujemy doskonałej jakości sprzętem, oraz sprawimy, by Twoje wideo z imprezy weselnej było najlepszym na świecie. Polecamy się w kwestiach organizacji wesel, bo tylko my możemy sprawić, że Twoi goście będą tak bardzo szczęśliwi. Mało tego – filmowaniem zajmą się osoby, które mają nie tylko wymaganą wiedzę do tego, oraz zmysł artystyczny, ale przede wszystkim posiadające ogromne wyczucie sytuacji, oraz umiejętność wkręcenia się w zabawę z kamerą. Dzięki temu wszystko, co zobaczysz na takim filmie będzie całkowicie naturalne i pozbawione typowej czasami w takich sytuacjach sztuczności. Twoja ceremonia weselna dzięki takiemu podejściu, oraz sprawnej organizacji będzie na pewno jednym z piękniejszych, jeśli nie najpiękniejszym wydarzeniem Twojego życia. Zapraszamy na naszą stronę www.filmowewesele.pl i polecamy się w kwestii usług weselnych.
Kategorie:

Data dodania: Aug 26, 2013 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl