Indeks      Dodaj wpis      Nowości      Regulamin      Modyfikuj wpis      Sugeruj kategorię     


Przeszukaj katalog


Menu
Top 10
Top 10 Kategorie
Statystyka

Linków:
Kategorii:
Oczekujących:
Wyjść:
25455
415
7
66290

Oglądasz wpisy

Subskrybuj tę kategorię

Top > Firmy wg branż > Wideofilmowanie

Wpisy
Sortowanie :
Szukasz ekipy filmowej z miasta Warszawa? Wejdź na stronę www firmy videofilmowanie i sprawdź z jakich pakietów możesz wybierać chcąc uwiecznić swój wielki dzień. W ofercie tej firmy znajdziesz nagrywanie w HD filmów ze ślubu, nagrywanie w HD filmów z wesela, autorskie teledyski ślubne, fotgrafia ślubna czy transmisje live ze ślubów kościelnych i cywilnych. Pamiętaj, że film ślubny czy zdjęcia ślubne to wspaniała pamiątką, do której z chęcią powrócisz po latach - zatrudnij doświadczonych filmowców, którzy przygotują dla Ciebie kreatywny film ślubny, teledysk ślubny, a także sesję fotograficzną w Warszawie i w innych miastach w całej Polsce. Wejdź na stronę www i zapoznaj się z ofertą - dostępne różne pakiety na filmy ślubne, zdjęcia ślubne, ślubny plener a także inne usługi, dzięki którym uwiecznisz swój wielki dzień - dzień zaślubin!
Kategorie:

Data dodania: Aug 3, 2021 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Skorzystaj z oferty na streaming na żywo, live i podziel się najważniejszymi wydarzenia z firmy z innymi! Realizuj firmowe eventy, szkolenia, wywiady, a także konferencję w sieci poprzez Streaming na żywo, live - wykorzystaj do tego kanały youtube, facebook, livestream czy vimeo. Sprawdź ofertę firmy Streaming dla Firm z Warszawy (województwo mazowieckie) wchodząc na jej stronę www - niskie ceny a także bogata oferta usług, obejmująca także nagrania reklam video.
Kategorie:

Data dodania: Nov 17, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Postaw na urozmaicenie swoich wywiadów, nagrań, programów na YouTube i reklam! Wynajmij studio filmowo-fotograficzne już dziś i zrealizuj swoje projekty w profesjonalnym miejscu, wyposażonym w najnowsze sprzęty. Wszystko dzięki Studio StreamOnline z Warszawy. Możesz wynająć powierzchnię studyjną wraz z green screenem, miejscem dla publiczności, lożą dla VIPów na antresoli oraz reżyserką. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 1, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Happy-day to firma z Trójmiasta zajmująca się oprawą fotograficzną i filmową imprez, takich jak wesela, śluby i inne uroczystości. Zapoznaj się z ofertą Happy-day - zajrzyj na stronę www firmy i poznaj dostępne pakiety na usługi fotograficzne, wideofilmowanie i sesje plenerowe, reportaże Trójmiasto, województwo pomorskie (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Wejherowo, Reda).
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2020 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Istnieje wiele firm produkujących filmy, które potrafią kręcić i edytować filmy reklamowe, ale przekształcenie go w dzieło sztuki wymaga pewnych specjalnych umiejętności, a to właśnie jest naszą specjalnością. Zawsze jesteśmy gotowi do pracy z nowymi klientami i dajemy im owocny wynik. Więc po co czekać! Skontaktuj się z nami i pozwól nam omówić, w jaki sposób możemy wzbogacić Twoją firmę o świetne spoty reklamowe.
Kategorie:

Data dodania: Jun 13, 2019 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Jesteśmy Dronography – polską agencją video specjalizującą się w filmowaniu z powietrza za pomocą drona. Dysponujemy sprzętem, który umożliwia nie tylko wideofilmowanie z lotu ptaka, ale i wykonywaniu streamów oraz sesji fotograficznych dla potrzeb biznesu. Filmujemy w oparciu nie tylko o dostępną technologię, ale i know how – posiadamy wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata i możemy pochwalić się dużym portfolio. Dronography na swoim koncie posiada filmy reklamowe, wizerunkowe, szkoleniowe – realizowane za pomocą drona, ale i z użyciem tradycyjnych profesjonalnych kamer wraz z osprzętem (oświetlenie, statywy itd.). Oprócz wideofilmowania z powietrza, możemy wykonać naszym dronem zróżnicowane sesje zdjęciowe, które przyciągną uwagę klientów, gości, partnerów biznesowych. Również transmisje na żywo z wysokości mogą być atrakcyjną usługą dronową, bowiem streamy z wydarzeń, festiwali czy szeroko rozumianych imprez to aktualny trend. Polecamy!
Kategorie:

Data dodania: May 17, 2019 Wejść: 1 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Zamowdrona.pl to firma oferująca filmowanie z drona, wykonanie fotografii z powietrza, montaż wideo i inne.
Posiadamy wymagane uprawnienia (świadectwo kwalifikacji UAVO) oraz ubezpieczenie OC, które umożliwiają nam bezpieczne i w pełni legalne wykonywanie komercyjnych lotów dronami.
Do realizacji naszych zleceń wykorzystujemy sprawny i nowoczesny sprzęt.
Loty dronami to jednocześnie nasza praca jak i hobby, dzięki czemu każdy wykonywany projekt to dla nas przyjemność.
Posiadamy także doświadczenie z branży e-commerce, projektowania WWW i graficznego, dzięki czemu oprócz standardowych usług związanych z filmowaniem z drona możemy zaoferować także wykonanie strony internetowej, logo, ulotki itp.
Zapraszamy do przejrzenia zawartości strony, kontaktu i współpracy 🙂
Kategorie:

Data dodania: Apr 3, 2017 Wejść: 2 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Produkujemy filmy promocyjne dla firm z Poznania i okolic. Zajmujemy się profesjonalną produkcją filmową oraz animacją 2d i 3d na potrzeby promocji małych i średnich firm produkcyjnych i usługowych. Tworzymy spoty reklamowe i filmy reklamowe przeznaczone do emisji w internecie i telewizji. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do skorzystania z naszej oferty.
Kategorie:

Data dodania: May 24, 2016 Wejść: 0 Ranking: 5.00 Głosów: 1

Komentarze Ranking

Fotografia ślubna w nowoczesnym wydaniu

Wiesz jak wygląda klasyczna sesja reporterska? Chcesz, żeby z Twojego ślubu i wesela nie umknął żaden ważny szczegół? Zdecyduj się na usługi naszej firmy i ciesz się zdjęciami ukazującymi prawdziwe emocje. Naszą najważniejszą zaletą jest praca w duecie. Dzięki temu każda zrobiona przez nas fotografia ślubna jest pełna wyrazu. Umów się z nami na spotkanie, obejrzyj dotychczasowe realizacje i opowiedz nam jakie chcesz mieć zdjęcia ślubne. Zapraszamy!
Kategorie:

Data dodania: Apr 17, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Reklama firmy jest bardzo ważna. Szczególnie kiedy biznes dopiero startuje na rynku. Do dyspozycji mamy wiele możliwości reklamy. Możemy wybrać ulotki bądź np. firmy reklamowe. Bardziej efektywną metodą okazuje się film reklamowy. Świetną firmą wykonującą takie filmy jest Motion-Studio. Sprawdzają się oni idealnie, wykonując dla Państwa wysokiej jakości reklamy. Wybierając Motion-Studio z pewnością będziecie Państwo zadowoleni.
Kategorie:

Data dodania: Feb 14, 2016 Wejść: 0 Ranking: 0.00 Głosów: 0

Komentarze Ranking

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Popularne Tagi

Wybierz kategorię :

(c) 2006-2016 szukaj24.pl